Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εάν πας σε ένα κατάστημα WIND με την ταυτότητα σου, διαλέγεις αριθμό από τα διαθέσιμα νούμερα Q και ΔΕΝ πληρώνεις τίποτα!

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι μου βγάζει ότι η q είναι σε roaming ... android έχω και μου βγάζει το R πάνω στην ένδειξη ισχύς σήματος. Και μου γράφει Περιαγωγή δεδομένων , έχετε χάσει τη συνδεσιμότητα δεδομένων.

Ξέρεις κανείς τι παίζει ;

Link to comment
Share on other sites

H Q βρίσκεται σε περιαγωγή στην Εταιρεία WIND . Δεν έχει δικό της δίκτυο

Άνοιξε την περιαγωγή, και ρύθμισε το ΑΡΝ : myq

Link to comment
Share on other sites

ποσο κοστιζει ενα νουμερο στην κιου για να ξεκινησω?
τίποτα. τσάμπα είναι οι καρτες σιμ
Link to comment
Share on other sites

μου στειλανε μηνυμα σημερα να εχω ανοικτο το τηλεφωνο μου για να μην χανω προσφορες και δωρα..χαχα το ειδαμε και αυτο..

Αντε να δουμε θα δωσουν τιποτα καλο;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενεργοποίησα μια Q και μου έδωσε 350ΜΒ και 50 SMS σε όλα τα δίκτυα :happy:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενεργοποίησα μια Q και μου έδωσε 350ΜΒ και 50 SMS σε όλα τα δίκτυα :happy:

 

Κι εγω το ιδιο με φορητοτητα απο frog,λοιπον δινει επισης ενα πακετο 60 λεπτα με 3€ προς ολους με ελαχιστη διαρκεια κλησης το λεπτο,παρα πολυ καλο,η wind βρισκεται σε καλο δρομο και η Qcard αποτελει το καλυτερο πακετο καρτοκινητης αυτη τη στιγμη.....

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις,τι κανουν εκει στην κιου,πανε καλα??:rolleyes:

Μονο για το απο πανω λινκ θα αρχισω να χρησιμοποιω το κιου που ειχα παρει,η ακομα καλυτερα θα παω να βρω εναν ευκολο αριθμο να παρω.(αν και φ2γ2 10λ το λεπτο κτλπ.Με 3ε δεν μιλαω ουτε μιση,οχι μια ωρα...)

Δυο ερωτησεις παιζει να ισχυει η περσινη μαγκια κατα τυχη της κιου με το ιντερνετ??(το απεριοσριστο...;):confused:)

Και τι παιζει με μικροσιμ,επειδη βρηκα ευκαρια σε μιλο 4σ??

Και 3ον με πακετα,ειναι σαν το φ2γ που εχεις και μπονους με ενεργοποιηση στο σαιτ η μπα?

 

ΑΑΑΑΑ και πριν λιγο το ανοιξα και ηρθε μηνυμα καπακια για ανανεωση 5 ευρω 90 λεπτα δωρο και λεει διαρκεια 5 μερες,με αυτο το παιζει,5 μερες απο σημερα η απο τοτε που εστελναν αυτο το μηνυμα?Ποτε εχει ξεκινησει η προσγορα,εγω που ημουν,κοιμομουν ορθοιος??:P

Αα ρε γουιντ,μας τα πριζεις μας φαιρνεις στα ορια αλλα μονο εσυ συμφερεις τελικα.

Edited by kalfinho
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑ και πριν λιγο το ανοιξα και ηρθε μηνυμα καπακια για ανανεωση 5 ευρω 90 λεπτα δωρο και λεει διαρκεια 5 μερες,με αυτο το παιζει,5 μερες απο σημερα η απο τοτε που εστελναν αυτο το μηνυμα?Ποτε εχει ξεκινησει η προσγορα,εγω που ημουν,κοιμομουν ορθοιος??:P

 

Διάρκεια 30 ημέρες. Αν το ανανεώσεις το επόμενο πενθήμερο παίρνεις την προσφορά. Το ίδιο ήρθε σε μένα κι εδώ και στο f2g2 :)

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Διάρκεια 30 ημέρες. Αν το ανανεώσεις το επόμενο πενθήμερο παίρνεις την προσφορά. Το ίδιο ήρθε σε μένα κι εδώ και στο f2g2 :)

 

Αυτο ρωταω ρε αγορινα,σημερα σου ειρθε δλδ,γιατι εγω το ειχα κλειστο μηνες και λεω μιπως εχει λειξει ασ πουμε και βαλω 5 χωρις να παρω τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ρωταω ρε αγορινα,σημερα σου ειρθε δλδ,γιατι εγω το ειχα κλειστο μηνες και λεω μιπως εχει λειξει ασ πουμε και βαλω 5 χωρις να παρω τπτ...

 

Σήμερα το πρωί ήρθε σε μένα.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα θελω να ρωτησω κατι.σημερα ηρθε μηνυμα και ελεγε δωρο διπλασιο χρονο ομιλιας εαν η επομενη ανανεωση ειναι 5ε και γινει στις επομενες 5 μερες.δηλαδη αμα βαλω 10ε τα διπλασιαζει κανονικα η πρεπει να βαλω μονο μεχρι 5ε και επισης ειναι για παντα αφου δεν ανεφερε διαρκεια?
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά διπλασιάζει όσα και να βάλεις . Εγγυημένα .

Αν ρωτήσεις όμως σε κατάστημα όμως θα σου πουν να βάλεις 5, γιατί αυτήν την εντολή έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησεις παιζει να ισχυει η περσινη μαγκια κατα τυχη της κιου με το ιντερνετ??(το απεριοσριστο...;):confused:)

Και τι παιζει με μικροσιμ,επειδη βρηκα ευκαρια σε μιλο 4σ??

Και 3ον με πακετα,ειναι σαν το φ2γ που εχεις και μπονους με ενεργοποιηση στο σαιτ η μπα?

 

 

 

Μαλιστα,οποτε μαλλον το ανοιξα τη σωστη μερα :p

Τα 5 απο καταστημα δινουν και 100σμσ,ενω απο περιπτερο τπτ?

Για τα 1α κανεις?:ninja::D

Edited by kalfinho
Link to comment
Share on other sites

1. παιζει να ισχυει η περσινη μαγκια κατα τυχη της κιου με το ιντερνετ??(το απεριοσριστο...;):confused:)

2. Και τι παιζει με μικροσιμ,επειδη βρηκα ευκαρια σε μιλο 4σ??

Και 3ον με πακετα,ειναι σαν το φ2γ που εχεις και μπονους με ενεργοποιηση στο σαιτ η μπα?

 

 

 

 

1. όχι. υπάρχει πακέτο 500mb με 5€

2. δε ξέρω αν η q δίνει Micro sim, πάντως υπάρχουν οδηγοί στο net για να κόψεις τη δική σου

3. υπάρχουν μπόνους άν ανανεώσεις από το κατάστημα

 

επίσης παίζει μια άλλη προσφορά. αν ανανεώσεις το ποσό των 59€(τα πληρώνεις απευθείας και με την προυπόθεση ότι θα έχεις ~18€/μήνα για 3 μήνες) παίρνεις δωρεάν την συσκευή zte carl

 

@kostas123464

για 1 χρόνο μένουν μέσα τα χρήματα

Link to comment
Share on other sites

βασιλη ευχαριστω.και λογικα μενουνε για παντα στην καρτα οχι για ενα μηνα?

 

Μέχρι τώρα , μένουν στην κάρτα για πάντα. Αλλά οποτεδήποτε μπορεί να το αλλάξει.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα 5 φιλε μου rodi...

Πες μου οτι δεν σου ειρθε 3ο μνμ να λεει απο σημερα και για 30 μερες εχετε 90λ προς ολους...

Γιατι δν πηρα κατι τετοιο και φορτωνω...:mad::worry::blink:

Που μαθαινω υπολοιπα γενικα γιατι δν ειναι και ιδια με το φ2γ, τα οποια επιτελους συρρυκνωσανε ακουσα.

Link to comment
Share on other sites

Από 2 Ιουλίου αν τελικά ισχύσει ελάχιστη χρέωση στο f2g2 σκέφτομαι να το κάνω q.Γίνεται φορητότητα απευθείας;
Link to comment
Share on other sites

Από 2 Ιουλίου αν τελικά ισχύσει ελάχιστη χρέωση στο f2g2 σκέφτομαι να το κάνω q.Γίνεται φορητότητα απευθείας;

 

θέλει 3 μέρες για να γίνει ναι γίνεται κανονικά η φορητοτητα σε κιου ανεξάρτητα άμα ειναι το ίδιο δίκτυο η κιου θεωρείται σαν ξεχωριστή εταιρεία για αυτο!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...