Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βοηθήστε λίγο γιατί μπερδεύτηκα.

Με 10€ ανανέωση δίνει τίποτα?

α. Με ενεργοποιημένο το Qfee?

β. Με απενεργοποιημένο το Qfee?

Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, de_thymamai said:

Ρε παιδιά βοηθήστε λίγο γιατί μπερδεύτηκα.

Με 10€ ανανέωση δίνει τίποτα?

α. Με ενεργοποιημένο το Qfee?

β. Με απενεργοποιημένο το Qfee?

Επισήμως με ενεργοποιημένο το Q Fee, δίνει 3000' προς Q για 1 μήνα και 1GB για 7 ημέρες. Σύμφωνα με κάποια ποστ, δίνονται σε ΟΛΟΥΣ (με ενεργοποιημένο και απενεργοποιημένο Q Fee) ΕΠΙΠΛΕΟΝ 3000' προς Q και 1GB για ένα μήνα. Βέβαια δεν μπορούμε να ξέρουμε έως πότε θα συνεχίσει να ισχύει αυτό το "ανεπίσημο" bonus.

Άρα, επί του παρόντος, με ανανέωση 10€:

α) με ενεργοποιημένο το Q Fee, παίρνεις 6000' προς Q, 1GB για 1 εβδομάδα και 1 GB για ένα μήνα.

β) με απενεργοποιημένο το Q Fee, παίρνεις 3000' προς Q και 1GB για μήνα.

Αν λέω κάτι λάθος παρακαλώ όποιος ξέρει να με διορθώσει.

 

 

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites





 Από την ανακοίνωση της wind

Μπορείς να το απενεργοποιήσεις και μέσω της φόρμας επικοινωνίας της Wind. 


Εννοείται θα απενεργοποιήσω αυτή τη βλακεία.
Εδώ στέλνουμε; https://www.wind.gr/gr/epikoinonia/forma-epikoinonias/
Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites



Πολύ αμφιβάλλω. Οι τελευταίες κινήσεις τους δείχνουν ότι σιγά-σιγά (και τονίζω το "σιγά-σιγά") θέλουν να ξεφορτωθούν όσους έως προσφάτως την έβγαζαν φθηνά με bonus ανανέωσης και countdowns. Ή έστω να το δυσκολέψουν αρκετά (δηλαδή να είσαι συνεχώς υπ' ατμόν για το επόμενο countdown και να συνδυάσεις κατάλληλα και τις προσωπικές προσφορές).


Αν το ήθελαν δεν θα έβαζαν τόσο δύσκολο και κοστοβόρο τρόπο απενεργοποίησης του QFee. Όσοι ηλικιωμένοι δε, δεν το πάρουν χαμπάρι θα πληρώνουν χωρίς να το χρησιμοποιούν γιατί πόσοι σερφαρουν από το κινητό και μιλάνε 3k ομιλία εντός wind?

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Στην 10ευρη με απενεργοποιημενο q fee μου έδωσε μόνο λεπτά προς q και όχι 1 γιγα.

MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 3000' ΠPOΣ Q! MEINE ΣYNTONIΣMENOΣ ΣTO MYQ APP/MYQ.GR ΓIA ΠPOΣΦOPEΣ KAI ΔΩPA!

Link to comment
Share on other sites

έστειλα μήνυμα για να μου απενεργοποιήσουν το νέο χαράτσι QFEE. 2 Ερωτήσεις:

1) πώς μπορώ να βάλω 6 + 6 ευρώ; με αφήνει μόνο από 10 και πάνω.

2) μία εταιρεία με ανάλογο πρόγραμμα γιατί ψάχνω κάτι για τα πεθερικά μου. ευχαριστώ πολύ.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

6€ ανανέωση μπορεί να γίνει μόνο κατά τη διάρκεια των countdown offers. Αύριο το πρωί δηλαδή για παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, belial said:

έστειλα μήνυμα για να μου απενεργοποιήσουν το νέο χαράτσι QFEE. 2 Ερωτήσεις:

1) πώς μπορώ να βάλω 6 + 6 ευρώ; με αφήνει μόνο από 10 και πάνω. @Driver_3 ευχαριστώ για την απάντηση.

2) μία εταιρεία με ανάλογο πρόγραμμα γιατί ψάχνω κάτι για τα πεθερικά μου. ευχαριστώ πολύ.  Τελικά πάμε για frog.

 

Edited by belial
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kmpatra said:

Στην 10ευρη με απενεργοποιημενο q fee μου έδωσε μόνο λεπτά προς q και όχι 1 γιγα.

MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 3000' ΠPOΣ Q! MEINE ΣYNTONIΣMENOΣ ΣTO MYQ APP/MYQ.GR ΓIA ΠPOΣΦOPEΣ KAI ΔΩPA!

Εμένα με 12 εύρη ανανέωση και απενεργοποιημενο το fee, μου έδωσε και το giga και τα λεπτά. 

Έχουμε αυτά σαν δεδομένα λοιπόν 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, elteo said:

Σε πόσο χρονικό διάστημα το απενεργοποιούν?

Ανάλογα που θα πέσεις. Από λίγα λεπτά μέχρι 3-4 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, elteo said:

Σε πόσο χρονικό διάστημα το απενεργοποιούν?

Σε εμένα έκανε 2-3 εργάσιμες, αλλά το ζήτημα είναι ότι συνήθως δεν ενημερώνουν ότι έχει ολοκληρωθεί η απενεργοποίηση. Για αυτό καλό είναι μαζί με την απενεργοποιηση να ζητήσεις να σου στείλουν και ένα επιβεβαιωτικό email όταν ολοκληρωθεί επιτυχώς το αίτημα σου.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Green_Dragon said:

Ανάλογα που θα πέσεις. Από λίγα λεπτά μέχρι 3-4 ώρες.

έχουν περάσει 6 ώρες άρα πάμε μάλλον στο 2-3 εργάσιμες.😆 με το μπακάλικο που έμπλεξαν οι γονείς μου.

θα βάλω φορητότητα για Cosmote frog.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, belial said:

 

1) πώς μπορώ να βάλω 6 + 6 ευρώ; με αφήνει μόνο από 10 και πάνω.

 

Θα περιμένεις μέχρι αύριο που έχει countdown.

Link to comment
Share on other sites

Τα έστειλα μέσω της φόρμας επικοινωνίας. Έχει να επισυνάψεις και αρχεία. Όλοι το απενεργοποιούν βλέπω. Εμ έτσι είναι. Με το ζόρι παντρεια δεν γίνεται.

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Το σημερινό countdown αρχικά έλεγε 500 λεπτά και 5gb με 5 ευρώ στην εικόνα και 250' και 500mb με 4 ευρώ στο κείμενο, το οποίο ήταν και αυτό που ισχύει. Τώρα το διόρθωσαν, αφαίρεσαν εντελώς την εικόνα 😁

Μια ακόμα προχειρότητα.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elteo said:

Μπακάλικο. Ούτε καν οργάνωση Lidl.

(offtopic Την οργάνωση του Lidl, δεν την έχει κανείς)

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Frpix said:

Φαίνεται πως έχει παγιωθεί το 4ευρω countdown...

Θα παγιωθεί αν το αγοράσουμε πολλοί... Στο εμπόριο παγιώνεται ότι πουλάει, αν δεν πουλήσει αλλάζει αμέσως γιατί το εμπόρευμα το καθορίζει η ζήτηση. Τα countdown είναι το "βαρύ πυροβολικό" της Q, δύσκολο να τα ρισκάρει.

Link to comment
Share on other sites

Ώπα..... Τι γίνεται ρε παιδιά;;; Σβήνουμε και τα posts τώρα;;; Χωρίς ένα μήνυμα για το λόγο της διαγραφής; Έγραψα κάπου ψέματα; Παραπληροφόρησα κάπου; Έβρισα;

Άντε και εις ανώτερα! Καλύτερα να μας στέλνετε σε προσωπικό μήνυμα, τι θέλετε να γράφουμε, εναντίον της Q φυσικά και εγώ τουλάχιστον θα το γράφω.

Έτσι δεν θα μπαίνετε στον κόπο να σβήνετε τα posts και όλοι θα είμαστε ευχαριστημένοι. Θα φωνάζουμε όλοι μαζί χαρωπά: "φύγετε όλοι για το frog, χτες".

Υ.Γ. Δεν με νοιάζει καθόλου, αν μου απαγορεύσετε ακόμη και να γράφω. Μόνο μη μου απαγορεύσετε να διαβάζω το νήμα, γιατί διασκεδάζω.

Χρόνια πολλά για τη μέρα και ψυχή βαθιά 🤣🤣🤣🤣

 

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...