Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

15 ώρες πριν, powerup said:

Εβαλαν σε κανενα το πακετο απεριοριστα gb +1000' με 5€ που μας εκοψαν τον Ιουλιο ως "προσωπικη προσφορα " ?

Εμενα ληγει η πρ προσφορα (που εστειλαν στους περισσοτερους χωρις αεριοριστα ) 7/8.

Περιμένω να λήξει το δώρο των 8 ευρώ που λες χωρίς να έχω ενεργοποιήσει κανένα πακέτο εδώ και ένα μήνα (έχω τα 1000 λεπτά λόγω του σταθερού για Ιούλιο και Αύγουστο) και είμαι χωρίς ίντερνετ να δω τι θα εμφανίσει... 

Link to comment
Share on other sites

Πως λεγεται αυτη η μουσικη που επεξε στης παλιες διαφημησης την Q (πριν το rebrand του 2014) το ρωταω γιατι θελω να κανω παροδια διαφημησεων της Q γιατι τωρα η Q με εκνευριζει (σε 9 μηνες περιπου θα το παω φοιτητικο whats up) που κραταει το υπολιπο 12 μηνες 

Link to comment
Share on other sites

Δεν εδωσε τα απεριοριστα data +1000' με 5€

Εδωσε ξανα το 800'+1,5gb με 8€ ληγει 5/9

Αρα κι γιαυτον το μηνα δεν εχουμε το 5€ με απεριοριστα 

 

Ποτε εληγε η προηγουμενη προσφορα που ειχες ηταν με τα 5 € ?

Σου ηρθε μονο αυτη η κι η αλλη με τα 8 €?

Εμεις μαλλον ατυχησαμε .

Εκτος αν στειλουμε μηνυμα κι το δεχθει λετε ?

Edited by powerup
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις το δώρο δε νομίζω να στο δώσει με μήνυμα... Επειδή μόλις το έβαλα, σημειώνω ότι έδωσε και επέκταση χρόνου ισχύος έως 7 Σεπτέμβρη. Επίσης ξαναλέω ότι δοκίμασα ακόμη μια φορά να βγάλω ένα μήνα χωρίς να ενεργοποιήσω τίποτα (το ίδιο έκανα το φθινόπωρο κάποια στιγμή) , καθώς είχα κι εγώ την προσφορά με τα 8 ευρώ τον Ιούλιο για για να δω αν δουλέψει η "τιμωρία", και άλλη μια φορά είτε δούλεψε είτε κατά σύμπτωση ήρθε ξανά 

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don_VitoCorleone said:

Αν δεν έχεις το δώρο δε νομίζω να στο δώσει με μήνυμα... Επειδή μόλις το έβαλα, σημειώνω ότι έδωσε και επέκταση χρόνου ισχύος έως 7 Σεπτέμβρη. Επίσης ξαναλέω ότι δοκίμασα ακόμη μια φορά να βγάλω ένα μήνα χωρίς να ενεργοποιήσω τίποτα (το ίδιο έκανα το φθινόπωρο κάποια στιγμή) , καθώς είχα κι εγώ την προσφορά με τα 8 ευρώ τον Ιούλιο για για να δω αν δουλέψει η "τιμωρία", και άλλη μια φορά είτε δούλεψε είτε κατά σύμπτωση ήρθε ξανά 

Δηλαδη εσυ τον Ιουλιο δεν εβαλες κανενα πακετο στην q (αφου δεν ηθελες τον 8€) κι τον Αυγουστο σου εστειλαν τον 5€ που δεν σου  ειχαν στειλει τον Ιουλιο κ(προφανος δεν σου στειλαν των 8€).Ηρθε μονο μια προσωπικη προσφορα των 5€?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα η Q μου εβαλε 0.02€ και εχω να ανανεωσω πανω απο 12 μηνες

FB_IMG_1691520959344.jpg

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

Αυτά ο Μήτσος τα βάζει ή μπαίνουν αυτόματα;

Ίσως το μηχάνημα δίνει όταν περάσει ο χρόνος. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, powerup said:

Δηλαδη εσυ τον Ιουλιο δεν εβαλες κανενα πακετο στην q (αφου δεν ηθελες τον 8€) κι τον Αυγουστο σου εστειλαν τον 5€ που δεν σου  ειχαν στειλει τον Ιουλιο κ(προφανος δεν σου στειλαν των 8€).Ηρθε μονο μια προσωπικη προσφορα των 5€?

Ακριβώς όπως το λες έγινε 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχει πεσει το "συστημα" και δεν εμφανιζεται η cound offer προσφορα οπως θα επρεπε στις 9:00 π.μ.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, powerup said:

Σημερα εχει πεσει το "συστημα" και δεν εμφανιζεται η cound offer προσφορα οπως θα επρεπε στις 9:00 π.μ.

Απο χθες το βράδυ για την ακρίβεια 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απο χτες το βράδυ δεν βλέπω λεπτά , mb στην εφαρμογή... Ούτε και από browser μπαινω. Ούτε uninstall βοήθησε.

Υπομονή, θα μπει ο Τακης να σηκώσει τον server...

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

Έχουν πέσει οι εφαρμογές από χθες, κάποια συντήρηση γίνεται από ότι ανέφεραν κάποια μέλη.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς ήρθε και σε μένα, άρα το στέλνουν σε όλους. 

Τώρα τι φραγες λέει... 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εληγε χθες η σημερα (αν δεν αποκατασταθει η προσβαση)

α)η δημηνη ανανεωση θα χασει το υπολοιπο τον χρηματων που εχει στο λογαργιασμο του ( χωρις δικη του υπαιτιοτητα ).

β) η ετησια μη ανανεωση  πακετου εχει φραγη (θεωρητικα) και τον εισερχομενων κλησεων .

Link to comment
Share on other sites

24 ώρες έχουν περάσει. Τι σόι αναβάθμιση είναι αυτή ; Μας δουλεύουν ; Έχει πέσει το σύστημα και δεν μπορούν να το επαναφέρουν ! Η μητέρα μου από χθες δεν μπορεί να πάρει κάποιο πακέτο για να μιλήσει ! 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ επιβεβαιώνω ότι δεν μπορώ να μπω στο λογαριασμό της μητέρας μου για να της ανανεώσω πακέτο απ' το πρωί....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. 

Κι εγώ πρέπει σε δικό μου πρόσωπο να ανανεώσω σήμερα 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οταν καποιος (η ΝΟVA στην περιπτωση μας ) αφηνει την Q στη μοιρα της (χωρις το απαραιτητο προσωπικο ) λογικο ειναι να συμβαινουν αυτα .Δεν σεβονται τους πελατες της Q.Εδω κι μηνες ζουμε την απαξιωση των πελατων της ( cound down οffer απο 30 μερες[το ποιο δυνατο χαρτι της Q ....καποτε ] εγιναν 15ημερα για γελια στην αρχη κι για ..κλαματα μετα )[ αν αρχιζουν κι τα τεχνικα προβληματα ....αντε γεια .

Αν κι εδω που τα λεμε δεν μειναμε κι πολοι στην Q

Edited by powerup
Link to comment
Share on other sites

Just now, gthebest said:

Μόλις μίλησα μαζί τους και μου υποσχέθηκαν ότι από αύριο θα αποκατασταθεί 

Αύριο;;; 

Είναι δυνατόν; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι τέρμα απαράδεκτοι. Ήθελα να βάλω κι εγώ βάτραχο σε μέλος της οικογένειας να φύγει από κιου, αλλά επειδή ξέρω κάνει μέρες και είναι οι αργίες, λέω άντε τελευταίο πακέτο να βάλω και είναι όλα κατεβασμένα... Έλεος! Και για πολλές ώρες το Nova DSL σερνόταν σήμερα και διακόπηκε τελείως... Σκέφτομαι να φύγω από παντού από το μακράν χειρότερο δίκτυο, και να κρατήσω μόνο τους αριθμούς... Για κόκκινη το βλέπω πιο πολύ και στα καρτοκινητά για βάτραχο...

 

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Το κλείσανε στην πραγματικότητα το μαγαζί; Έχω ακόμα προσωπικές προσφορές μη με διώχνετε!!! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα μαζί τους και μου υποσχέθηκαν ότι από αύριο θα αποκατασταθεί 
Είχα 190 mb χτες και περίμενα το σημερινό countdown. Αν έχουν φαγωθεί προσπαθώντας να δω τι φταίει, install uninstall της εφαρμογής κτλ σήμερα και έχω χρεωθεί daily internet ή κάτι άλλο, θα τους πάρει και θα τους σηκωσει

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...