Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

.

Είπα να πάρω την προσφορά του Countdown και ανανέωσε με 7 ευρώ προκειμένου να το αγοράσω το πακέτο δύο φορές όμως απέκτησα μόνο 5,95 ευρώ με αποτέλεσμα να μπορώ να ενεργοποιήσω μόνο μία φορά και τώρα η απάτη προσπάθησα να βάλω επιπλέον έξι βρω αλλά δεν μπορώ διότι έχω φτάσει το μέγιστο όριο των επιτρεπόμενων online ανανεώσω Καλό ε;

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

.

Είπα να πάρω την προσφορά του Countdown και ανανέωσε με 7 ευρώ προκειμένου να το αγοράσω το πακέτο δύο φορές όμως απέκτησα μόνο 5,95 ευρώ με αποτέλεσμα να μπορώ να ενεργοποιήσω μόνο μία φορά και τώρα η απάτη προσπάθησα να βάλω επιπλέον έξι βρω αλλά δεν μπορώ διότι έχω φτάσει το μέγιστο όριο των επιτρεπόμενων online ανανεώσω Καλό ε;

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Δυστυχώς δεν υπολόγισες το τέλος 0,30 ανά συναλλαγη,8€ έπρεπε να βάλεις

 

AOSiP PIE>REDMI NOTE 5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε τηλέφωνο μία κοπελιά σήμερα το πρωί, για να μου στείλει αν θέλω κι'άλλα (έχω ήδη ένα) προνομιακά νούμερα Q, με 1500' προς όλους+1,5GB για 28 ημέρες με 8,57€. Όποιος ενδιαφέρεται, ας μου στείλει pm, για να του δώσω το τηλέφωνο της κοπέλας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ας το διαπιστώσει κάποιος που αγόρασε το πακέτο, στέλνοντας ΥΠ στο 1285 και ας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει κάθε φορά να συμβουλευόμαστε τον μάντη Κάλχα για το τι εννοούν στις προσφορές τους ή θα πρέπει να κάνουμε υπολογισμούς όλη μέρα.
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει κάθε φορά να συμβουλευόμαστε τον μάντη Κάλχα για το τι εννοούν στις προσφορές τους ή θα πρέπει να κάνουμε υπολογισμούς όλη μέρα.

 

τα πράγματα είναι απλά, όταν έχουν πρόβλημα ρευστότητας πετάνε την προσφορά με ανανέωση 6€ και κάνουν μπάζες (αφού πλέον έχουν αγανακτήσει πολλοί με τα 10-12€)

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Τα τρία gigabyte που δίνει η σημερινή προσφορά του countdown, ισχύουν για περιαγωγή στην Ευρώπη;

 

Οχι, δεν ισχύουν τα coundown στην περιαγωγή

Link to comment
Share on other sites

Τα παραδοξα με την περιαγωγη του κινητου συνεχιζονται.

Το ΧΖ3 οπως ειπα σε παλιοτερα ποστς,παιζει 3G/4G χωρις ενεργοποιημενο το roaming και ως εκ τουτου δεν εμφανιζει το R.Η καρτα ηταν απο φοριτοτητα.

Aλλη καρτα Q στην ιδια συσκευη επαιζε μονο με ενεργοποιημενο roaming και το συμβολο R εμφανες.

Απο χθες που εβαλα την πρωτη καρτα της φοριτοτητας σε Samsung A40,δεν παιζει αν δεν ενεργοποιησεις το roaming και το συμβολο R εννοειται οτι εμφανιζεται.

Το συμβολο δεν με πειραζει και ουτε επικεντρωνομαι σε αυτο αλλα το οτι η ιδια καρτα sim στη μια συσκευη θελει το roaming on και στην αλλη off,με μπερδευει.

Link to comment
Share on other sites

Θέμα συσκευής πρέπει να είναι. Σε Redmi 4x που είχα, έμπαινα ίντερνετ χωρίς roaming και με την ίδια κάρτα σε Redmi 5 plus θέλει roaming για να παίξει.
Link to comment
Share on other sites

τα πράγματα είναι απλά, όταν έχουν πρόβλημα ρευστότητας πετάνε την προσφορά με ανανέωση 6€ και κάνουν μπάζες (αφού πλέον έχουν αγανακτήσει πολλοί με τα 10-12€)

 

Προφανώς, το κάνουν διότι βλέπουν ότι αποδίδει. Αλλά βολεύει και εμάς: τι να το κάνεις να βάζει φθηνά countdown, άμα είσαι αναγκασμένος να βάζεις 10€, αφού θα ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ χρήματα!

ΥΓ. Πάντα μιλάμε, ανάλογα με την κατανάλωση που κάνει ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες που εβαλα την πρωτη καρτα της φοριτοτητας σε Samsung A40,δεν παιζει αν δεν ενεργοποιησεις το roaming και το συμβολο R εννοειται οτι εμφανιζεται.

Και σε Samsung j5 το ιδιο

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου έτυχε σήμερα στο redmi 4x,να ζητάει μετά την εναλλαγή σε 4g να ανοίξω περιαγωγή δεδομένων. Αν την άνοιγα έπαιζε κανονικά το 4g. Μετά ομως γύρναγα σε 3g και δεν έδινε δεδομένα αν δεν έβγαζα την περιαγωγή. Ήταν σε σημείο που πήγα για πρώτη φορά. Συμπεραίνω μάλλον οτι κάτι πειράζουν στο σετάρισμα της κεραίας. Αν εμπλέκεται και η σιμ κάπου στην ολη φάση δεν ξέρω. Η δική μου είχε εκδοθεί προ διετίας.
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος τα 12gb από κονέ?

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Εγώ όχι παρόλο που τηρούσα τις προϋποθέσεις...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όχι παρόλο που τηρούσα τις προϋποθέσεις...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα τσακωθω πάλι?χαχα

Μου είπαν ότι θα έλθει ειδοποιήση στην εφαρμογή μετά από μια βδομάδα ενεργοποίησης της Sim,να πάρω το δωράκι μου

Edit:εγώ που έχω κάνει 2 των 6 μέσα στον μήνα άραγε θα με κόψουν ?

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Και δεν ήρθε;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και δεν ήρθε;

Αν ρωτάς εμένα δεν έχει περάσει η εβδομάδα ακόμα

Πάντως η διαδικασία φορητότητας ήταν τσακ μπαμ,έκπληξη !!!!

Μπράβο τους

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εννοούσα αυτό που λες.

Η φορητοτητα ήταν από Wind;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...