Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι συγκεκριμένες του countdown δεν εχουν. Οι άλλες του 12410 έχουν ελάχιστη 3' συνήθως.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει οποιος γνωριζει ποτε ισχυει η ονλαιν ανανεωση των 6 € να το γραφει εδω (αν γινετε κι μεχρι ποτε ισχυει)

 

Μέχρι ΣΗΜΕΡΑ, στις 17.00

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομίζω, όμως, ΜΟΝΟ από το app.

Link to comment
Share on other sites

Η ανανέωση με 6€ μπορεί να γίνει κάθε φορά που είναι ενεργή μια προσφορά countdown από το app και μέχρι την λήξη της
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κονε γιατί δεν λειτουργεί; Ξέρει κανείς; Θέλω να φέρω έναν αριθμό cosmote στην Q και να βγούμε και οι δύο κερδισμένοι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κονε γιατί δεν λειτουργεί; Ξέρει κανείς; Θέλω να φέρω έναν αριθμό cosmote στην Q και να βγούμε και οι δύο κερδισμένοι.
Διάβασε τους όρους χρήσης για να δεις αν είστε συμβατοί.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τον αριθμό τον έχω εδώ και πέντε χρόνια. Θέλω να φέρω έναν αριθμό cosmote μέσω του Κονέ αλλά τίποτα. Έβαλα κάρτα 10€. Βάζω συνέχεια κάρτες. Είναι ο αριθμός που χρησιμοποιω.Παλι τα ίδια. Μόλις συμπληρώνω τα στοιχεία μου μου λέει Sorry αλλά πρέπει να γράψεις έναν έγκυρο αριθμό Q. Ξέρει κανείς τιποτα.;

Το ίδιο συμβαίνει και όταν βάζω άλλον αριθμό χρήστη με τα στοιχεία του. ( Σόρρυ αλλά πρέπει να γράψεις έναν έγκυρο αριθμό Q) Αν δοκιμάσετε και εσείς τα ίδια θα σας βγάλει.

Edited by Sotirisglns
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τον αριθμό τον έχω εδώ και πέντε χρόνια. Θέλω να φέρω έναν αριθμό cosmote μέσω του Κονέ αλλά τίποτα. Έβαλα κάρτα 10€. Βάζω συνέχεια κάρτες. Είναι ο αριθμός που χρησιμοποιω.Παλι τα ίδια. Μόλις συμπληρώνω τα στοιχεία μου μου λέει Sorry αλλά πρέπει να γράψεις έναν έγκυρο αριθμό Q. Ξέρει κανείς τιποτα.;

Το ίδιο συμβαίνει και όταν βάζω άλλον αριθμό χρήστη με τα στοιχεία του. ( Σόρρυ αλλά πρέπει να γράψεις έναν έγκυρο αριθμό Q) Αν δοκιμάσετε και εσείς τα ίδια θα σας βγάλει.

δε βγάζει νόημα αυτό που γράφεις. :wacko: Ρωτάω λοιπόν και αν θες να δούμε τι γίνεται γράψε σωστά και ακριβώς τι συμβαίνει.

 

Τον έχεις ήδη φέρει τον αριθμό (φορητότητα στην q) ή σκέφτεσαι να το φέρεις στο μέλλον; Το κινητό σου γράφει q/wind πάνω ή cosmote; Τι θα πει "Θέλω να φέρω έναν αριθμό cosmote μέσω του Κονέ "? Τι είναι το "Κονέ"? Τι εννοείς; :confused:

 

Αν δεν τον έχεις φέρει ακόμα σε q και πας τώρα να φτιάξεις λογαριασμό στην MyQ νομίζοντας ότι έτσι γίνεται η φορητότητα καλά σου γράφει "βάλε έγκυρο αριθμό Q". MyQ account φτιάχνεις όταν έχει ήδη ολοκληρωθεί η φορητότητα δλδ ο αριθμός σου έχει γίνει q με νέα ΣΙΜ (έχεις παραλάβει νέα κάρτα sim της q και λειτουργεί και τον φτιάχνουμε το myq για να ελέγχουμε υπόλοιπο ανανεώσεις κτλ όχι για να φέρουμε αριθμό στην q).

 

Οπότε αν είναι το σενάριο που υποπτεύομαι μάθε ότι φορητότητα γίνεται με δύο τρόπους και όχι αυτόν που έκανες εσύ. Είτε α) από κατάστημα wind/q που θα πας με ταυτότητα είτε β) από το internet συμπληρώνοντας την φόρμα σε αυτή την σελίδα και ακολουθόντας τα βήματα (θα στη φέρει courier την νέα ΣΙΜ και θα του δώσεις φωτοτυπία ταυτότητας και υπογραφές πληρώνοντας τον). Διάλεξε έναν από τους δύο και όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία θα φτιάξεις τοτε myq και ο αριθμός σου θα γίνεται δεκτός.

Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το Κονέ. https://www.myq.gr/kone/

Εγώ δοκίμασα με έναν αριθμό Q που ξεκινάει από 694 και λειτουργεί κανονικότατα.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πακέτο με παραπάνω από 1 GB για 30 ημέρες? Είχα βάλει στην δικιά μου το με 5 ευρώ 5 GB για 1 μήνα (κάτι τέτοιο νομίζω) αλλά τα έφαγε και δεν έχει βγάλει κάτι παρόμοιο πάλι. :X :lol:

 

Για όλες τις ώρες της ημέρας, όχι ΣΚ και βράδια μόνο.

Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

300 λεπτά προς όλους και 20 SMS με 3,02 ευρώ για 30 ημέρες. Αυτο ήρθε σήμερα ξανά με SMS.

Στείλε 11 στο 12410 ως 31/5/2019.

Link to comment
Share on other sites

Συνολικά με το ΦΠΑ 6 ευρώ με χρεώνει

 

της βγάζει

 

Το υπόλοιπο σου δεν επαρκεί. Για να ανανεώσεις το πακέτο ομιλίας σου ανανέωσε το χρόνο ομιλίας σου και ξανά προσπάθησε.

 

και έχει μέσα 6,36 ευρώ....:confused:

Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...