Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μακάρι να ξαλαφρώσω καν'να 2 «φοιτητικά άνευ πάσου», €55+&€46+, ομού μετά Q:€26+ που δωρίζει €6,69 πού&πού -€5 ανανέωση- μ' ενεργή προσφορά €8×Gb÷μήνα· όσοι τυχόν ενδιαφερόμενοι προλάβουν, παραλαμβάνουν σε τιμή ευκαιρίας στρογγυλεμένη@τάλαρο:!: —κατά τον προτελευταίο υποδιπλασιασμό διάρκειας κάρτας, κατόπιν τε μονομερούς & απροειδοποίητης…τουλάχιστον δι' ηλεκτρονικής επιστολής… πρόωρης μεταβολής ήδη διανυομένου 6μήνου→3μηνο, μου 'φαγαν ούτε €100ρικο· δεν την ξαναπατώ:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου κάνανε..Μου το κάνανε και μένα όταν πήρα έναν αριθμό Q για συγγενή και μου είπαν ότι είναι δώρα αλλά μου είχαν βάλει το πακέτο αυτό.Εστειλα ένα ωραιότατο email στη Wind με όλα τα στοιχεία και τις αποδείξεις και μου δωσαν πίσω τα χρήματα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σωστά, αύριο έχει 27 !

Εγώ είδα ότι το countdown, ενώ έγραφαν Τετάρτη 27, το πήγαν Πέμπτη 28 !

ή θυμήθηκαν οτι ειναι Τσικνοπέμπτη και θέλουν να το συνδυάσουν ή βλέπουν οτι το downtime θα διαρκεσει αρκετά ακομα :p

To downtime στην εφαρμογή συνεχίζεται, αλλά το countdown μπήκε στη σελίδα.

120' προς όλους +100SMS προς όλους με €3. Ξοδευτήκανε πάλι!

(μέχρι αυριο το μεσημέρι θα είναι ενεργό)

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε με sms η προσφορά για τα 8gb με 8 ευρώ. Αν την ενεργοποιήσω και δεν ανανεώσω στο δίμηνο θα βάζουν το 1gb κάθε μήνα; Αν όχι όταν ανανεώσω μετά από 3-4 ή 5 μήνες θα ενεργοποιηθεί ξανά;
Link to comment
Share on other sites

Δεν βάζουν τα GB αν δεν ανανεώσεις. Όταν ανανεώσεις μετά τα βάζουν.

Αν θυμάμαι καλά τους είχα πάρει τηλέφωνο για να τα βάλουν αφού ανανέωσα. Αυτό ίσχυε παλαιότερα.

Δεν ξέρω τώρα με όλες αυτές τις αλλαγές τι κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα ΝΟ στο 12000 και μου λέει "ουπς δεν έχεις το Κίου σταρ αυτο για να βγεις"

Άρα όλα καλά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρεις λιγο τι παροχες εχει το πακετο που σου ενεργοποιησανε? Εχει σχεση με αυτο?

http://prntscr.com/mqxniq

Link to comment
Share on other sites

Εαν κατάλαβα καλά με βάση την προηγούμενη ανάρτηση στο παρόν νήμα του forum, μπορούμε να πάμε σε ένα κατάστημα WIND και να ζητήσουμε να διακόψουμε το καρτοκινητό μας και να μπουν τα χρήματα που έχει μέσα σε ένα ΙΒΑΝ μας;

 

μακαρι να το κανουνε , διοτι δεν το εχω δει σε καμια εταιρεια να το γραφει αυτο να διαγραφει το νουμερο και να σου επιστραφουν τα χρηματα σε τραπεζικο λογαριασμο.. καπως μου φαινεται και ιδιαιτερα για την wind . αυτο το κειμενο που το βρηκες ; υπαρχει στο site ? .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο νούμερο κ τι στέλνουμε μήνυμα για να μάθουμε το υπόλοιπο μας...

Ευχαριστώ!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να το κανουνε , διοτι δεν το εχω δει σε καμια εταιρεια να το γραφει αυτο να διαγραφει το νουμερο και να σου επιστραφουν τα χρηματα σε τραπεζικο λογαριασμο.. καπως μου φαινεται και ιδιαιτερα για την wind . αυτο το κειμενο που το βρηκες ; υπαρχει στο site ? .

πρεπει να ειναι απαντηση της wind σε ερωτημα χρηστη,ή εσωτερική οδηγια προς τα καταστήματα (μάλλον το 2ο)

https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Instructions/about_Regulation.html

Μεγαλύτερη προθεσμία για καταγγελία σύμβασης

Αυξάνεται η προθεσμία για την καταγγελία σύμβασης ορισμένου/αορίστου χρόνου αζημίως, σε περίπτωση μονομερούς τροποποίησης των συμβατικών όρων ή των τιμολογίων από τον πάροχο. Η προθεσμία καθορίζεται:

 

είτε στους δύο μήνες, εάν ακολουθείται μηνιαίος κύκλος τιμολόγησης,

είτε στους τρεις μήνες, για διμηνιαίο κύκλο τιμολόγησης,

από την ημερομηνία εφαρμογής των τροποποιήσεων.

 

Ειδικά για την καρτοκινητή τηλεφωνία, εφόσον τα τιμολόγια τροποποιηθούν σε διάστημα μικρότερο των τριών μηνών από την ημερομηνία ενημέρωσης του συνδρομητή, ο πάροχος οφείλει, εντός 30 ημερών και κατόπιν αίτησης του συνδρομητή, να επιστρέψει το εναπομείναν χρηματικό υπόλοιπο.

 

Επισημαίνεται ότι ο συνδρομητής οφείλει να εξοφλήσει τυχόν οφειλές για την επιδότηση συσκευών/τερματικού εξοπλισμού/κατασκευής σύνδεσης στο δίκτυο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ποιο νούμερο κ τι στέλνουμε μήνυμα για να μάθουμε το υπόλοιπο μας...

Ευχαριστώ!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

χρηματικο υπολοιπο με ΥΠ στο 1225

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς πότε δώθηκε τελευταία η προσφορά με τα 8GB?

Ή αν υπάρχει τρόπος γι'αυτούς που την έχουμε ενεργοποιήσει, να δούμε πότε ήταν η ημερομηνία ενεργοποίησης;

Link to comment
Share on other sites

Τελος Οκτωβρίου ξεκινησε να δίνεται. Εγώ 28 την είχα πάρει. Η επόμενη δόση θα μου έρθει 02/03 (η τρέχουσα λήγει 01/03)
Link to comment
Share on other sites

120' προς όλους +100SMS προς όλους με €3. Ξοδευτήκανε πάλι!

 

Kάποιοι που δεν μιλάμε πολύ την έχουμε βγάλει φθηνά εδώ και μήνες. Σε συνδυασμό με το 8Χ1 giga μια χαρα μας εξυπηρετεί

Link to comment
Share on other sites

Να είχε και δυνατό 4G καλά θα ήταν! Μέσα στο χώρο που το χρειάζομαι έχει Edge ενώ έξω στο δρόμο που δεν το χρειάζομαο εχει 4G. Υπ οψιν δεν ειμαι σε υπογειο, αρα είναι ασθενές το 4G της wind/q.
Link to comment
Share on other sites

Kάποιοι που δεν μιλάμε πολύ την έχουμε βγάλει φθηνά εδώ και μήνες. Σε συνδυασμό με το 8Χ1 giga μια χαρα μας εξυπηρετεί

 

Ο συνδυασμός 8G/8μ/8€ με τα countdown είναι πολύ καλός, για εμάς που μιλάμε λίγο! Το πρόβλημα είναι ΤΩΡΑ με το αναγκαστικό 10€, που θα μαζεύονται € !!!

Link to comment
Share on other sites

Ο συνδυασμός 8G/8μ/8€ με τα countdown είναι πολύ καλός, για εμάς που μιλάμε λίγο! Το πρόβλημα είναι ΤΩΡΑ με το αναγκαστικό 10€, που θα μαζεύονται € !!!

 

5€ τον μήνα μείον τα 4 για την προσφορά δεν μένουν και πολλά

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αντιθέτως στην Αθήνα όπου κινούμαι έχω 4G σε εσωτερικούς χώρους αντίθετα με την Vodafone που έχει Edge και σε Ισόγεια μάλιστα.

Έξω από το Μουσείο Ακρόπολης σήμερα εντός αλλά και πέριξ αυτού η Q τα πήγε πολύ καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να κανω τίποτα, σε 2 νουμερα Q, Μου μπήκαν 1500 MB και 1500 λεπτα Προς ΌΛΟΥΣ με λήξη 06/03/2019
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να κανω τίποτα, σε 2 νουμερα Q, Μου μπήκαν 1500 MB και 1500 λεπτα Προς ΌΛΟΥΣ με λήξη 06/03/2019

 

Ποσο καιρο ειχες να βάλεις κάρτα?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος εάν το προνομιακο της q έχει αλλάξει η τιμή από 8.57€?καθως κ Επίσης κάθε πότε μπαίνει φραγη;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα το q προνομιακα καθώς και τα wind κάθε πότε μπαίνει η φραγη;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει άλλαξει η τιμή.

Φραγή θεωρητικά και επίσημα στο τετράμηνο,πρακτικά και ανεπίσημα κρατάει και περισσότερο προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περίπτωση να είναι για τους ανθρώπους στα Χανιά λόγω πλημμυρών ειμαστε παρα πολύ κοντά στην Περιοχή
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά αυτό ισχύει και υποθετικα στο προνομιακο πακέτο άν δεν το ενεργοποιησεις υπάρχει περίπτωση να στο κόψουν μετά από κάποιους μήνες;
Link to comment
Share on other sites

Μου είχαν πει κάποτε απο το cc ότι δεν κόβεται ποτέ ακόμα κι αν δεν το εχεις ενεργοποιήσει καθόλου,αλλά αυτά ξέρεις είναι πράγματα που ανά πάσα στιγμή αλλάζουν χωρίς ειδοποίηση. Παντως το έβαλα κάποιες φορές και μετά εχει μείνει έτσι (και πάνω απο χρόνο) και ακόμα υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...