Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απ'οτι φαινεται οχι. Αν εχεις f2g νουμερο μονο,μπορεις να το κάνεις q με κόστος απο δωρέαν ως 5€.
Link to comment
Share on other sites

απ'οτι φαινεται οχι. Αν εχεις f2g νουμερο μονο,μπορεις να το κάνεις q με κόστος απο δωρέαν ως 5€.

Αυτό γίνεται ως φορητότητα νομίζω, σωστά;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

αλλαζεις sim,χανεις υπόλοιπο και προσφορες που τυχον ειχες,οποτε ναι ουσιαστικα ειναι σαν να κανεις φορητοτητα.
Link to comment
Share on other sites

αλλαζεις sim,χανεις υπόλοιπο και προσφορες που τυχον ειχες,οποτε ναι ουσιαστικα ειναι σαν να κανεις φορητοτητα.

Aυτό για όποιον ενδιαφέρεται γίνεται άμεσα σε κατάστημα ή πρέπει να περιμένει κάποιο χρονικό διάστημα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πας σε καταστημα και γινεται σχεδον αμεσως. Την πρωτη φορα που το εκανα εγινε σε ενα τεταρτο αφου πηρα την καρτα. Την δευτερη φορα που ηταν προς το τελος του ωραριου εγινε μετα απο καποιες ωρες.
Link to comment
Share on other sites

Στη q υπαρχουν ματζικ νουμερα που δινουν 1500 για 30 μερες;αν ναι ποσα μπορεις να εχεις συχρονως;παιζουν με ολη την wind f2g κτλπ; Ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Στη q υπαρχουν ματζικ νουμερα που δινουν 1500 για 30 μερες;αν ναι ποσα μπορεις να εχεις συχρονως;παιζουν με ολη την wind f2g κτλπ; Ευχαριστω

 

Οχι,βαζεις 1200' με 4€ προς Wind/Q.

Στα Magic Numbers ομως αν σε εχουν φιλοι με F2G,μπορουν να σε εχουν ακομα και ας εισαι Q.

Δεχεται 3 νουμερα ειτε F2G ειτε Q.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι για περιαγωγη?

αν παω κυπρο, θα μπορω να χρησιμοποιησω τα πακετα "προς ολους" και mb που εχω ενεργοποιησει?

αν ναι, τι εννοει προς ολους? και σε Ελλαδα και σε κυπρο?

εδω το λεει καπως ετσι https://www.wind.gr/gr/q/paketa/paketa-omilias/4-to-all/

 

αλλα το Q Supreme, SMART EU COMBO, Q NO LIMITS γιατι υπαρχουν?

Link to comment
Share on other sites

Αν σε βοηθαει, την προηγούμενη βδομάδα ήμουν Ιταλία και χρησιμοποιουσα τα πακέτα που είχα κανονικά χωρίς να χρειαστεί να κάνω κάτι επιπλέον. Απλά άργησε κάνα μισάωρο να μπει τo internet.

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 8 μου

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι για περιαγωγη?

αν παω κυπρο, θα μπορω να χρησιμοποιησω τα πακετα "προς ολους" και mb που εχω ενεργοποιησει?

αν ναι, τι εννοει προς ολους? και σε Ελλαδα και σε κυπρο?

εδω το λεει καπως ετσι https://www.wind.gr/gr/q/paketa/paketa-omilias/4-to-all/

 

αλλα το Q Supreme, SMART EU COMBO, Q NO LIMITS γιατι υπαρχουν?

 

Ναι κανονικα για κλησεις προς ελληνικους αριθμους

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέει από Ε.Ε. προς Ε.Ε. εννοεί ότι εφόσον είσαι σε περιαγωγή στην Κύπρο, μπορείς να καλείς Ελλάδα και Κύπρο ακόμα και Εστονία Κροατία ή όποια άλλη χώρα της Ε.Ε. επιθυμείς πληρώνοντας από τα λεπτά προς όλα τα Ελληνικά δίκτυα.

Τα υπόλοιπα πακέτα είναι για κλήσεις ΑΠΟ Ελλάδα περιλαμβάνουν και χώρες εκτός Ε.Ε. δεν περιλαμβάνουν όλη την Ε.Ε. και δεν ισχύουν στην περιαγωγή.

Το smart EU Combo δεν ισχύει για όλη την Ε.Ε. π.χ Εστονία και δίνει επίσης SMS και ΜΒ . Υπάρχει για όσους συμφέρει να το ενεργοποιήσουν ....

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

ok καταλαβα

οποτε δε χρειαζεται να κανω κατι. οπως τα εχω ελλαδα ετσι θα τα εχω και κυπρο

 

ασχετο αλλα μου φαινεται χαζο να πρεπει να υπαρχουν αλλο πακετα για κλησεις ΑΠΟ Ελλαδα, αφου και για υπολοιπα λενε απο ΕΕ σε ΕΕ

και η Ελλαδα ΕΕ δεν ειναι?

χαζομαρες....

Link to comment
Share on other sites

Όπως ίσως δεν πρόσεξες έγραψα : Όταν λέει από Ε.Ε. προς Ε.Ε. εννοεί ότι εφόσον είσαι σε περιαγωγή.
Link to comment
Share on other sites

την πήρε σήμερα που το τσεκαρα

κα ετσι την ηπιαμε παλι με το Q-economy 4,60 ευρω τα 150 προς ολους και 150 προς Q-Wind και 150 mb,,,,εντω μεταξυ και τα 140 λεπτα προς ολους εχουν ιδια τιμη παντα μιλαμε μεσω app.Και φανταστειτε οτι σκεφτομουν να κανω μια φορητοτητα να παω στο frog της cosmote αλλα παλι δεν συμφερει γιατι το μονο πακετο που εχει χρεωση ανα δευτερολεπτο ειναι 60 λεπτα προς ολους με 3 ευρω οποτε δεν συμφερει,,,ξερετε να μου πειτε σε ποια εταιρια εχει πακετακι ανα δευτερολεπτο σε καλη τιμη???..η τελικα ειναι μονοδρομος να μεινουμε στην Q???

Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

Τα μονα πακέτα με χρέωση ανα δευτερόλεπτο είναι διαθέσιμα σε q & frog. Αλλαγή απο μια εταιρεία σε αλλη κοστίζει 30€.
Link to comment
Share on other sites

ξερετε να μου πειτε σε ποια εταιρια εχει πακετακι ανα δευτερολεπτο σε καλη τιμη???..η τελικα ειναι μονοδρομος να μεινουμε στην Q???

δυστυχώς.....αν μιλάς λίγο frog, περισσότερο μόνο q έχουν

Link to comment
Share on other sites

Τα μονα πακέτα με χρέωση ανα δευτερόλεπτο είναι διαθέσιμα σε q & frog. Αλλαγή απο μια εταιρεία σε αλλη κοστίζει 30€.
30 να ειναι οι ωρες τους πες τους,,μην τρελλαθουμε κιολας τα 30 ευρω πρεπει να ισχυουν μονο στην περιπτωση συμβολαιων η κανω λαθος??
Link to comment
Share on other sites

Οχι απο καρτοκινητό σε καρτοκινητό οποιασδηποτε εταιρίας είναι 30€ (με εξαίρεση την cyta που ηταν δωρεάν προ καιρού, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κατι τώρα).
Link to comment
Share on other sites

Στο σημερινό countdown έχει 100’ προς όλους και 200mb με 2 ευρώ. Τα λεπτά προς όλους είναι ανα δευτερόλεπτο η έχει 3λεπτο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλο πακετακι το σημερινο countdown.

Καλο θα ητανε να γραφαμε ολα τα πακετα countdown που εχουν παιξει εως σημερα ωστε να γνωριζουμε περιπου τι παιζει.

Αυτο που εχει σημερα νομιζω δεν ειχε ξαναπαιξει.

Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/q/paketa/countdown-offers/

 

Ανα δευτερόλεπτο είναι.

 

 

 

Ωραία ευχαριστώ. Από το app δεν φαινόταν.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλο πακετακι το σημερινο countdown.

Καλο θα ητανε να γραφαμε ολα τα πακετα countdown που εχουν παιξει εως σημερα ωστε να γνωριζουμε περιπου τι παιζει.

Αυτο που εχει σημερα νομιζω δεν ειχε ξαναπαιξει.

 

Έχει ξαναπαίξει και μάλιστα το έχω ακόμα ενεργό. Και το περίμενα πώς και πώς γιατί λήγει το προηγούμενο. Για ελάχιστη ομιλία με ελάχιστο δυνατό κόστος είναι ιδανικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...