Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγα σε κατάστημα για μεταφορά σε Q και μου είπαν απο 8/9 θέλουν 25 € τα οποία μπαίνουν μετέπειτα στον αριθμό, το ίδιο ισχύει και για wind.

Και αν δεν γίνει η μεταφορά λόγω αντιπροσφοράς τα χάνεις.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε κατάστημα για μεταφορά σε Q και μου είπαν απο 8/9 θέλουν 25 € τα οποία μπαίνουν μετέπειτα στον αριθμό, το ίδιο ισχύει και για wind.

Και αν δεν γίνει η μεταφορά λόγω αντιπροσφοράς τα χάνεις.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

25€;; Τι καπνίζει ο υπάλληλος; :lol: :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

και στη βονταφον μεχρι προτεινος ζηταγαν 20-30 ευρω...Οι εταιρίες επίσημα δεν έχουν ανακοινώσει τέτοια πράγματα...βέβαια δεν αποκλείεται να προωθούν και τέτοιες τακτικές ανεπίσημα,για να περιοριστούν οι φορητότητες σε καρτοκινητά και να προωθούν τα συμβόλαια. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Kαρτα βαζω 20 ευρη

Α και κατι αλλο,αν πχ 1 του μηνος κανω ανανεωση και παρω ενα γιγα,τον αλλο μηνα αν κανω την ανανεωση στις 5 του μηνα,τον παραλλο μηνα πρεπει να την ξανακανω 5 ΄η μπορω και 1?

 

Για να πάρεις το 1GB δώρο με κάρτα από 10€ και πάνω, πρέπει να βγαίνει ο μήνας. Αν για παράδειγμα κάνεις ανανέωση 10/9 και μετά κάνεις πάλι 30/9, στη δεύτερη ανανέωση δε θα πάρεις τίποτα. Αν όμως κάνεις πάλι την 1/10, θα πάρεις κανονικά το δώρο 1GB. Οποιαδήποτε μέρα του επόμενου μήνα κι αν κάνεις, θα πάρεις το δώρο, αρκεί να βγει ο τωρινός (Σεπτέμβρης).

Link to comment
Share on other sites

Προσφορα για γελια

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Εγω την εβαλα για να την δειτε !!! εαν τα 2 euro ηταν 1 euro κατι ελεγε.... τωρα ετσι θα περασει

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μολις εσκασε μυτη sms που λεει σε καταστημα με 6€, 2gb internet μεχρι 30/9 η προσφορα.

Αν αυτή η προσφορά συνεχιστή η Q δεν έχει αντίπαλο.

Το μόνο που με κάνει να διστάζω στο να κάνω μεταφωρα τώρα. ( η frog δίνει 2gb με ~ 4.5€ Αλλά είχε λιγότερο χρόνο ομιλίας)

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτή η προσφορά συνεχιστή η Q δεν έχει αντίπαλο.

Το μόνο που με κάνει να διστάζω στο να κάνω μεταφωρα τώρα. ( η frog δίνει 2gb με ~ 4.5€ Αλλά είχε λιγότερο χρόνο ομιλίας)

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η frog με 4.44 δίνει 4gb εως 30/9.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θυμαστε που στελνω μηνυμα για να σταματησει η q να μου στελνει μηνυματα με προσφορες; Εχει παραγινει το κακο τελευταια..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θυμαστε που στελνω μηνυμα για να σταματησει η q να μου στελνει μηνυματα με προσφορες; Εχει παραγινει το κακο τελευταια..

Υπάρχει επιλογή στις ρυθμίσεις της εφαρμογής myq

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή στις ρυθμίσεις της εφαρμογής myq

 

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου! Επιτελους ησυχια :)

Link to comment
Share on other sites

Δύο παρατηρήσεις προς τους ανθρώπους της Q:

- Η εφαρμογή του myQ.gr είναι εξαιρετική και καλοσχεδιασμένη, χωρίς ηλίθιες μπάρες και γραφήματα.

Ίσως θα μπορούσαν να υπάρχουν κάποια screenshots στο site, ώστε να βλέπει ο καθένας από πριν τα οφέλη, αν τυχόν εγγραφεί. Έχουν περάσει οι εποχές, όπου με προθυμία δημιουργούνταν νέοι «λογαριασμοί», passwords, usernames κ.λπ.

- Το τμήμα marketing πρέπει να να δημιουργήσει θέλγητρα για παλαιούς συνδρομητές άλλων εταιριών, που είναι επιφυλακτικοί σε αλλαγές. Απλά, βασικά πράγματα, που θα εγγυώνται όμως και την απρόσκοπτη μετάβαση. Πώς π.χ. (στο περίπου η σύγκριση) τρέχει το PayPal Returns τα τελευταία 2 χρόνια, και καθιερώνεται ως προτιμώμενος τρόπος πληρωμής.

Link to comment
Share on other sites

^^

Εννοώ ότι επιλέγεις το PayPal, διότι σου προσφέρει κάποια πλεονεκτήματα, ασφάλεια και ξεκούραστη εμπειρία.

* Όταν επιστρέφεις ένα προϊόν, σου επιστρέφει τα ταχυδρομικά τέλη που πλήρωσες.

Link to comment
Share on other sites

^^

Εννοώ ότι επιλέγεις το PayPal, διότι σου προσφέρει κάποια πλεονεκτήματα, ασφάλεια και ξεκούραστη εμπειρία.

* Όταν επιστρέφεις ένα προϊόν, σου επιστρέφει τα ταχυδρομικά τέλη που πλήρωσες.

Tι δουλειά έχει αυτό με την ανανεωση μονάδων :confused:

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται κάποιος να βάλει το 3€ TO ALL με SMS ή με κλήση σε κάποιον αριθμό τηλεφώνου της Q;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος έκανε αίτηση φορητότητας από Cosmote για Q-card στο κατάστημα Wind στην Τρίπολη την Παρασκευή και μέσα σε λίγες ώρες ενεργοποιήθηκε στο νέο δίκτυο!:happy:

Το απαράδεκτο είναι ότι του είπαν ότι πρέπει να πληρώσει 25€ (τα έχει ως ποσό ανανέωσης στο καρτοκινητό του) γιατί έχει αλλάξει από 10€ σε 25€. Δεν με ρώτησε και το έκανε. Δεν έχω λόγια για τα καταστήματα της Wind...:mad::X:!:

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος έκανε αίτηση φορητότητας από Cosmote για Q-card στο κατάστημα Wind στην Τρίπολη την Παρασκευή και μέσα σε λίγες ώρες ενεργοποιήθηκε στο νέο δίκτυο!:happy:

Το απαράδεκτο είναι ότι του είπαν ότι πρέπει να πληρώσει 25€ (τα έχει ως ποσό ανανέωσης στο καρτοκινητό του) γιατί έχει αλλάξει από 10€ σε 25€. Δεν με ρώτησε και το έκανε. Δεν έχω λόγια για τα καταστήματα της Wind...:mad::X:!:

 

Δεν φταίει το κατάστημα της Wind, αυτή την εντολήi εχουν από την Wind.

Link to comment
Share on other sites

Μα με 10€ γίνεται online και σε 6 εργάσιμες έχεις ενεργοποιημένη τη νέα sim Q από φορητότητα:

https://www.wind.gr/gr/q/ela-stin-q/online-paraggelia/

 

Και με 3€ φορτωμένα εξαρχής (ξέχωρα η κάρτα 10€ που μπορείς να τη βάλεις και μετά από 6 μήνες), ενώ έχει και 20 sms και 600ΜΒ (τα 500ΜΒ με εγγραφή στο https://www.wind.gr/gr/q/ ).

 

Γιατί δεν το κάνετε online;

10€.

Link to comment
Share on other sites

ΔΩΡΕΑΝ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ

με ένα τηλεφώνημα στο 13846 για wind

με ένα τηλεφώνημα στο 13894 για vodafone

 

εχω βαρεθει να σας ανοιγω τα ματακια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...