Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, ερώτηση υπάρχει twin card ,στην Q ;

Θα με βόλευε αφάνταστα.

Ευχαριστώ

 

Γενικος η wind δε παρεχει την συγκεκριμενη υπηρεσια στα καρτοκινητα της σε σχεση με τους αλλους. Λαθος της.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

1. Επιβεβαίωνω. Φίλος σε iPhone 4 δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα!

 

 

Ποτε θα γίνει το θαύμα να επιστρέψουν τα πακέτα του 1 ευρω? Έστω και πετσοκομμενα....

Είσαι μεγάλος καλαμπουρτζής! Εδώ καταργούνται τα πακέτα των 2 ευρώ, θα επιστρέψουν αυτά του 1 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Είσαι μεγάλος καλαμπουρτζής! Εδώ καταργούνται τα πακέτα των 2 ευρώ, θα επιστρέψουν αυτά του 1 ευρώ?

 

Οι τιμές θα πέσουν όταν θα ανέβει ο τζίρος κ θα υπάρχει περιθώριο κέρδους.

Αυτό το καιρό τίποτα απο τα δυο δεν συμβαίνει.

Υπομονή!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές θα πέσουν όταν θα ανέβει ο τζίρος κ θα υπάρχει περιθώριο κέρδους.

Αυτό το καιρό τίποτα απο τα δυο δεν συμβαίνει.

Υπομονή!

 

Αυτο ουτε σε 100 χρονια δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει. Οι τιμες δεν ανεβηκαν για να πεσουν.

Link to comment
Share on other sites

οταν βλέπει η κιου ότι οσο και αν ανεβάσει την τιμή του πακέτου ο κόσμος συνεχίζει να αγοράζει, θα συνεχίσει να ανεβάζει την τιμή. Δυστυχώς βλέπω τα 3ευρα (που ήταν 1ευρα και μέτα 2ευρα) να φτάνουν 5ευρα. Από εκεί που με 5 ευρω/μηνα βολεύονταν κάποιοι, τώρα θέλουν 9 ευρω/μηνα και σε λιγο καιρό θα θελουν 15/μηνα. Πρέπει να τιμωρούμε τις αυξήσεις, οχι να τις προωθούμε. Η λύση στα 3ευρα πακετα ειναι η φρογκ, η οποία εχει ακομη τα μονοευρα πακετα. θα μου πειτε τωρα 'θα έχουμε 2 νούμερα;'. Οπως ολοι ειχαμε 2 νουμερα με γουατς απ...
Link to comment
Share on other sites

Ελεύθερος είναι ο καθένας να πάει σε όποια εταιρεία θέλει . Εσύ το έκανες αυτό που προτείνεις ;
Link to comment
Share on other sites

Μου είχε έρθει μήνυμα για δωρεάν αλλαγή της κάρτας σε 4G. Τους έστειλα μήνυμα μέσω του site της WIND και θα μου την στείλουν ταχυδρομικως
Link to comment
Share on other sites

Ελεύθερος είναι ο καθένας να πάει σε όποια εταιρεία θέλει . Εσύ το έκανες αυτό που προτείνεις ;

 

Εσυ όταν το what's up αρχισε να χάνει πελάτες, δεν ειχες στο ενα νουμερο το f2g ή cu + στο αλλο νουμερο το what's up; Σχεδόν όλοι αυτο εκαναν.

Εγω πιά το 95% της επικοινωνίας μου το ικανοποιω μέσω ίντερνετ, αλλά τα πακέτα 1ευρω ομιλία + 1 ευρω μηνύματα + 3 ευρω προς ολους τα εβαζα, σύνολο 5 ευρώ/μήνα. Τωρα που το πηγαν 3ευρω, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι δε βάζω δεκαρα και εννοείται οτι θα πηγαινα φρογκ, εαν δεν ειχα το ιντερνετ. Εσύ δηλαδη τί προτείνεις για οικονομία;

Link to comment
Share on other sites

Ελεύθερος είναι ο καθένας να πάει σε όποια εταιρεία θέλει . Εσύ το έκανες αυτό που προτείνεις ;

έχει πάντως ένα δίκιο. Όσο πάει η Q αυξάνει τα πακέτα της και πολύ κόσμος έχει απογοητευτεί. προσωπικά θα την είχα βγάλει την σιμ της Q από το κινητό μου αν δεν είχε την προσφορά με το ίντερνετ. Πλέον την έχω μόνο για αυτή τη προσφορά και την ανανεώνω μια φορά το εξάμηνο. Για ομιλία χρησιμοποιώ την φρογκ (μεταπηδησα από what's up) όπου με 3€ μου δίνει 120' προς όλους το μήνα, τα οποία μου φτάνουν και μου περισσεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Εαν συνεχίσει τις αυξήσεις (που όπως φαίνεται αυτό θα κάνει) βλέπω πολύ κοσμο να επιστρέφει σε what's up, αφού τώρα πια έχει και πακέτα προς όλους.
Link to comment
Share on other sites

Mόλις έλαβα το παρακάτω :

 

"ΔΩΡΟ 2 ΩΡΕΣ ΟΜΙΛΙΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ! Q ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! ΣΤΕΙΛΕ 32 ΣΤΟ 12410 ΕΩΣ 10/3"

 

Εγώ μια φορά από Q δε φεύγω... :)

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια δε με πολυνοιάζει ο λόγος...

Έβαλα 10ε πριν κατι μήνες και πηρα 1gb δώρο και ακόμα 1gb για άλλους 3 μήνες... Τώρα πήρα ομιλία για 6 μήνες... Θα μπορούσα να είχα πάρει και το 1gb /μήνα με τα 8ε... Στο ενδιάμεσο σκάνε σίγουρα και άλλες συνδυαστικές προσφορές οπότε συνήθως καταλήγω με ελάχιστο κόστος να καλύπτομαι σε όλα.

Προφανώς με χάλασε η αύξηση των πακέτων από 2 σε 3ε, αλλά πιστεύω ότι αν συνυπολογίσει κάποιος και τις προσφορές που τρέχουν συνεχώς δεν υπάρχει ανταγωνισμός...

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

Mόλις έλαβα το παρακάτω :

 

"ΔΩΡΟ 2 ΩΡΕΣ ΟΜΙΛΙΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ! Q ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! ΣΤΕΙΛΕ 32 ΣΤΟ 12410 ΕΩΣ 10/3"

 

Εγώ μια φορά από Q δε φεύγω... :)

Με τι κοστος;

Link to comment
Share on other sites

ΔΩΡΟ λέει άρα κόστος μηδέν .

 

Στελνω ...

Χωρις να λαβω μηνυμα, και σας ενημερωνω αμεσα

 

Απαντηση: H ΠPOΣΦOPA ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH.

Edited by alfeios
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Στελνω ...

Χωρις να λαβω μηνυμα, και σας ενημερωνω αμεσα

 

Απαντηση: H ΠPOΣΦOPA ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH.

 

Αυτο ειναι που λενε , Αμεση ενημερωση! :)

Ητανε πολυ καλο, αλλα .....

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι που λενε , Αμεση ενημερωση! :)

Ητανε πολυ καλο, αλλα .....

 

Πιθανον να ισχυει για οσους πηραν το sms

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Πιθανον να ισχυει για οσους πηραν το sms

 

Και στο παρελθον το ιδιο εχει γινει, οποτε εγω το εχω αποδεχθει και κοιταω τα μνμ που ερχονται σε εμενα!

Τωρα βεβαια απομενει καποιος να μας εξηγησει με ποιο κριτηριο γινεται η επιλογη των αποδεκτων.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα να δείτε προσφορά που μου έστειλαν σήμερα, στις 6 το πρωί (μάλλον με είδαν στον ύπνο τους): "Μόνο για εσένα: 100 λ προς όλους μόνο με 3 ευρώ και κατανάλωση ανά δευτερόλεπτο! Στείλε 13 στο 12410 έως 05/04"
Link to comment
Share on other sites

Ως προς τα κριτήρια της προσφοράς που μου έστειλαν(δωρεάν 2 ώρες ομιλίας κάθε μήνα για 6 μήνες), το μόνο που μπορώ να σκεφτώ σαν υποθετικό κριτήριο είναι ότι το τελευταίο τρίμηνο έχω κάνει 2 ανανεώσεις μιας sms προσφοράς (500 λεπτά με 4,4 ευρώ).
Link to comment
Share on other sites

Ως προς τα κριτήρια της προσφοράς που μου έστειλαν(δωρεάν 2 ώρες ομιλίας κάθε μήνα για 6 μήνες), το μόνο που μπορώ να σκεφτώ σαν υποθετικό κριτήριο είναι ότι το τελευταίο τρίμηνο έχω κάνει 2 ανανεώσεις μιας sms προσφοράς (500 λεπτά με 4,4 ευρώ).

Εμένα δε μου τη δίνει, ούτε αυτή την προσφορά. Μπορεί κάποιος να μου θυμίσει, πώς ενεργοποιείται η προσφορά "500'+50 SMS προς όλους με 4,4 ευρώ"? Μου είχε έρθει το σχετικό μήνυμα πριν από ένα χρόνο περίπου, αλλά το έχω διαγράψει και έχω ξεχάσει τι στέλνουμε. Δεν πιστεύω βέβαια ότι θα μου τη δώσει, ούτε αυτή.

Edited by Gm87
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν ήρθε και δε μπορώ να το πάρω. Υπάρχει περίπτωση να μας το δωσουν αν τους το ζητήσουμε?

Κριτήρια δε πρέπει να έχουν πάντως....

Link to comment
Share on other sites

Mόλις έλαβα το παρακάτω :

 

"ΔΩΡΟ 2 ΩΡΕΣ ΟΜΙΛΙΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ! Q ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! ΣΤΕΙΛΕ 32 ΣΤΟ 12410 ΕΩΣ 10/3"

 

Εγώ μια φορά από Q δε φεύγω... :)

 

Ηρθε και σε μενα το μηνυμα και ενεργοποιησα την προσφορα.Εχω βαλει τελευταια φορα καρτα πριν 5 μηνες.Οταν περασει το εξαμηνο θα ακυρωθουν τα 120' ομιλιας.Μαλλον μου την εδωσε για να με αναγκασει να βαλω καρτα.Τοτε θα βαλω μια 10αρα καρτα για να συνεχισω να εχω την προσφορα αυτη.Η wind και η q μας κακομαθαινουν.Στο f2g μου εχω ηδη 600 λεπτα(300' ολους με ανανεωση δωρο, απο spin win προς wind, q, 120' σταθερα με χρεωση 0,30 λεπτα στο καταστημα και 2987' προς magic nambers.Επισης και δωρα ιντερνετ.Εχω ολα αυτα τα λεπτα με μονη χρεωση 0,30 λεπτα του ευρω.Θα βαρεθουμε να μιλουμε καποια στιγμη με τοσα λεπτα.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...