Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχύει μέχρι τις 31/1 , πιστεύω όμως πως θα την ξανά βγάλουν , πέρυσι έτρεχε από τον Μάρτιο μέχρι τον Ιούνιο περίπου .... Κι εγώ ειμαι σε δίλημμα αν θα την παρω.

 

Ξέρει κανείς αν το 1 g για τους 3 μήνες ισχύει μόνο για on line , το πήρε κανείς με ανανέωση από κατάστημα ή από κάρτα περιπτέρου ?

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει μέχρι τις 31/1 , πιστεύω όμως πως θα την ξανά βγάλουν , πέρυσι έτρεχε από τον Μάρτιο μέχρι τον Ιούνιο περίπου .... Κι εγώ ειμαι σε δίλημμα αν θα την παρω.

 

Ξέρει κανείς αν το 1 g για τους 3 μήνες ισχύει μόνο για on line , το πήρε κανείς με ανανέωση από κατάστημα ή από κάρτα περιπτέρου ?

 

μονο οn line γινεται χθες που μιλησα στο chat ετσι με ειπαν,αλλα με ειπε οτι θα παρνεις τη προσφορα και με ανανεωση και 5 ευρω υσχυει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει μέχρι τις 31/1 , πιστεύω όμως πως θα την ξανά βγάλουν , πέρυσι έτρεχε από τον Μάρτιο μέχρι τον Ιούνιο περίπου .... Κι εγώ ειμαι σε δίλημμα αν θα την παρω.

 

Ξέρει κανείς αν το 1 g για τους 3 μήνες ισχύει μόνο για on line , το πήρε κανείς με ανανέωση από κατάστημα ή από κάρτα περιπτέρου ?

 

απο καρτα δεν μου εδοσε προσφορα (ειχα καρτα απλα), και μετα καταλαβα οτι εκανα λαθοσ. Τωρα εχω 8 μινεσ με 1 γιγα. Φτανει.

#DONBASS #DONETSK
Link to comment
Share on other sites

οντως παλια ηταν 1 ευρω τα τελευτεα 2 χρονια το πηγαν στα 2 ευρω και τωρα πηγε στα 3 ευρω κακως :cool:

 

Αυτό είναι εκβιασμός. Δεν μου τα πολυλεει καλά τώρα τελευταία η q και με βλέπω για άλλες πολιτείες....

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να βάλω στην μητέρα μου αλλά και από το τηλ/νο δεν υπήρχαν. Μόνο 800 λεπτά με 3€ και 800 σμσ με 3€. Δεν έχεις bonus από εκεί για αυτό και το 800αρι.

Το θέμα είναι ότι ξέρουν ότι κανείς δεν μιλά τόσο αλλά θα αναγκαστεί να το σκάσει το 3ευρο για να μην χρεώνεται εκτός πακέτου. Εγώ ας πούμε ζήτημα να τρώω 200 σμσ και 100 λεπτά ομιλία. (να'ναι καλά το Viber)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

την πέρασε και σε εμένα την προσφορά με τα 8γίγα παρ'όλο που δεν μου είχε έρθει μήνυμα.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

στην εφαρμογη σας αναφερει οτι εχετε ενεργοποιησει τα 8 ευρω;

 

Δεν αναφέρει κάποιο μπόνους, αλλά βλέπεις άμεσα τα mb.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

στην εφαρμογη σας αναφερει οτι εχετε ενεργοποιησει τα 8 ευρω;

 

Δεν χρειάζεται. Σου πιστώνεται το πρώτο γίγα άμεσα. Ηδη έφαγα τα 300 ΜΒ. :p

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

στη σελίδα τους απαντούν σε κάποιον που ρωτάει γιατί δεν είδε άμεσα τα γίγα,ότι θα πιστωθούν στις 5Φεβρουαρίου

edit. αυτό πάει στο 1 γίγα για 3 μήνες.

μου ήρθε απλά απαντητικό μνμ για τα 8 γίγα και αφαιρέθηκε το υπόλοιπο. έχει γούστο να μη μου τα βάλουνε! :(

Edited by neutral

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

στη σελίδα τους απαντούν σε κάποιον που ρωτάει γιατί δεν είδε άμεσα τα γίγα,ότι θα πιστωθούν στις 5Φεβρουαρίου

 

Αλλο αυτό. Είναι πρσφορά αν βάλεις τώρα κάρτα 10ευρη να σου δώσει σε συγκεκριμένες ημερομηνίες 1 γίγα για 3 μήνες.

Εμείς λέμε για τα 8€ > 8 γίγα > 1 κάθε μήνα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αλλο αυτό. Είναι πρσφορά αν βάλεις τώρα κάρτα 10ευρη να σου δώσει σε συγκεκριμένες ημερομηνίες 1 γίγα για 3 μήνες.

Εμείς λέμε για τα 8€ > 8 γίγα > 1 κάθε μήνα.

έχεις δίκιο και το διόεθωσα μόλις πριν λίγο στο ποστ μου.

μόνο μήνυμα απαντητικό πήρα γι αυτό.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Εαν ενεργοποιήσεις τα 8ευρώ τώρα, σου δινει 1GB αμέσως και σου αφαιρεί τον 1ο μήνα απο το 8μηνο; Ή ο Φεβρουάριος θα ειναι ο 1ος μήνας του 8μήνου;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Εχω λαβει και εγω το μηνυμα στειλε d στο 12000 για 1Gb/μηνα για οκτω μηνες ... Εστειλα το μηνυμα και ελαβα την απαντηση πως η υπηρεσια δεν ειναι διαθεσιμη στο προγραμμα μου .

Ειχα ενεργοποιησει μια προσφορα τα Χριστουγεννα που εδινε 1Gb/μηνα για 3 μηνες και 100' προς ολους για 30 μερες με 3 ευρω. Υπαρχει πιθανοτητα να μην με αφηνει να τα συνδιασω ;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει αριθμος στην Q ...? να στελνεις μηνυμα και λαμβανεις ριθμησης για το internet - mms για ενα παλιο nokia 6600

 

 

Υπαρχει απαντηση σε αυτο...? Παρακαλω τα φωτα σας

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί 3ευρα θέλουν....:down:

Λάθος κάνεις, η επιλογή 1 για 600 λεπτά προς όλη την wind και η επιλογή 7 για 600 sms κοστίζουν 2€

Link to comment
Share on other sites

Λάθος κάνεις, η επιλογή 1 για 600 λεπτά προς όλη την wind και η επιλογή 7 για 600 sms κοστίζουν 2€

 

Τώρα ξανακάλεσα, στο μενού που λέει για τα πακέτα ομιλίας, σμσ και ΜΒ η χρέωση είναι 3ευρο.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι στο μενου των πακετων ομιλιας sms & mb,η πρωτη επιλογη που κανεις ειναι το 2 εκει που αναφερει για "συνδυαστικά & λοιπά πακέτα". Αφου μπεις εκει, το 1 δινει 600' προς wind/q με 2 ευρω και το 7 τα sms που λεει και ο soleman. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

για να προωθουν τα καινουργια πιο ακριβα πακετα και προφανως επειδη πανε για αποσυρση σιγα σιγα. Στο 12200 φυσικα ολα ειναι χωρις μπονους. Το πολυ πολυ να μεινουν εκει οπως ειναι.
Link to comment
Share on other sites

εστειλα d στο 12000 και πηρα την προσφορα 1GB nternet καθε μηνα για 8 μηνες, παρακατω λεει οτι το δωρο ισχυει για 30 μερες, τι θελει να πει ο ποιητης με αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...