Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω κάνει μια ανανέωση σήμερα και μια πριν 2 μήνες και δε χρεώθηκα τίποτα για το buy more

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια φορά για επαλήθευση...

Ποιος έχει κάνει μεταφορά από Q telecom σε Free2Go πρόσφατα και να πάρει το Buy More 15gb???? 🤔 (Κ εάν χρεώθηκε...)

Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2024 at 6:15 ΠΜ, Bas said:

 

Με ενεργοποιημένη 04/09 ήδη την προσφορά  μου το έδωσε (€2.59).

Εμένα με ενεργοποιημένη ήδη την προσφορά μου έδωσε αυτή τη βλακεία..

Screenshot_2024-09-07-12-58-46-108_co.trebbble.android.wind.q.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Teiresias_ said:

Εμένα με ενεργοποιημένη ήδη την προσφορά μου έδωσε αυτή τη βλακεία..

Σε σχέση με τον ανταγωνισμό καλή είναι.

Μην κοιτάς που έχουμε συνηθίσει στο ΠΑΚΕΤΟ και τα άλλα μας ξινίζουν.

Σε ένα δικό μου ήλθε αυτό αλλά λήγει γρήγορα εκτός από το άλλο το καλό.

Αυτό σημαίνει ότι ψάχνονται και τα έχουν κάνει άστα να πάνε.

Με 7 δίνει το άλλο και με 9,80 αυτό στο ίδιο νούμερο. Τι να πεις.

Screenshot_20240907-131215_myQ.jpg

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Teiresias_ said:

Εμένα με ενεργοποιημένη ήδη την προσφορά μου έδωσε αυτή τη βλακεία..

Screenshot_2024-09-07-12-58-46-108_co.trebbble.android.wind.q.jpg

Δε θυμάμαι στα τόσα χρόνια να ενεργοποιήσα πάνω από 3 με 4 φορές σερί την καλή προσφορά, πάντα μου την έφερνε κάποιο μήνα έτσι κι εμένα. Αναμενόμενο όπως έγραψα και πριν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don_VitoCorleone said:

Δε θυμάμαι στα τόσα χρόνια να ενεργοποιήσα πάνω από 3 με 4 φορές σερί την καλή προσφορά, πάντα μου την έφερνε κάποιο μήνα έτσι κι εμένα. Αναμενόμενο όπως έγραψα και πριν.

Εξαρτάται από που την ενεργοποίησες, πόσα λεφτά είχες μέσα, τι χρήση κάνεις και διάφορες άλλες λεπτομέρειες που κάνουν την διαφορά για να μπεις στην λίστα.

Στην συντριπτική πλειοψηφία που το έχουν σαν κύριο αριθμό έρχεται κανονικά. Και βέβαια για να μην φεύγεις κάποιος λόγος υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Για δούμε τι τζιμανια έχει το φόρουμ 

Ποια κίνηση χωρίς χρέωση επέφερε αυτά τα αποτελέσματα σε αριθμό που ήταν στο τσακ να απενεργοποιηθεί λόγω 13μηνου από ανανέωση; Ο νικητής κερδίζει... Την εκτίμηση της Nova 😂 (και πιο σημαντικό, το respect το δικό μου)

Screenshot_2024-09-07-17-45-43-240.thumb.jpg.fe2502d19e6b3987e807d3116da771c3.jpg

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gpapas640 said:

Για δούμε τι τζιμανια έχει το φόρουμ 

Ποια κίνηση χωρίς χρέωση επέφερε αυτά τα αποτελέσματα σε αριθμό που ήταν στο τσακ να απενεργοποιηθεί λόγω 13μηνου από ανανέωση; Ο νικητής κερδίζει... Την εκτίμηση της Nova 😂 (και πιο σημαντικό, το respect το δικό μου)

Screenshot_2024-09-07-17-45-43-240.thumb.jpg.fe2502d19e6b3987e807d3116da771c3.jpg

Μετατροπή σε F2G

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, p_k said:

Μετατροπή σε F2G

Το νούμερο είναι Q σταθερά εδώ και πάνω από 10 χρόνια. Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας ωστόσο!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gpapas640 said:

Το νούμερο είναι Q σταθερά εδώ και πάνω από 10 χρόνια. Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας ωστόσο!

Εννοούσα μήπως έκανες αίτηση για μετατροπή σε F2G 😀

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, p_k said:

Εννοούσα μήπως έκανες αίτηση για μετατροπή σε F2G 😀

Και τι με αυτό; Αυτά μου τα έδωσαν για να παραμείνω στην Q; Ποια η λογική; 

Anyways, όχι δεν είναι αυτό. 😁

Θα το αφήσω έως το βράδυ να δούμε τι διαφορική διάγνωση θα κάνετε (βλεπω House MD και με έχει επηρεάσει λίγο χιχι) 🤓

Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση θα με ωφελησει; Εχω υπόλοιπο που λήγει σε f2g.

Εβαλε κας μπακ η q? 😛

Δηλωσες το κινητο στο συνδυασμό με το σταθερο σου, και σου εδωσαν και 0,10 για να λειτουργήσει. Είτε επειδή το ζήτησες, είτε από μόνοι τους...

 

Link to comment
Share on other sites

 ΣOY ΠAPEXOYME ΔΩPEAN ΣTO NOVA KINHTO ΣOY ΓIA 14 HMEPEΣ, 250GB KAI 1500 ΛEΠTA OMIΛIAΣ ΠPOΣ OΛOYΣ ENTOΣ EΛΛAΔAΣ, ΓIA NA KAΛYΨOYME TIΣ ANAΓKEΣ ΣOY ΓIA EΠIKOINΩNIA, MEXPI THN EΠIΛYΣH TOY TEXNIKOY ΘEMATOΣ THΣ ΣTAΘEPHΣ ΣOY 😉😉😉 @gpapas640🤣

Edited by damianos
Link to comment
Share on other sites

Ατομικη προσφορά τυπου "κανε ανανεωση κ παρε δωρο" κ στο συμπτωματικά σου εβαλαν 0.10 για να μη χαθεί ο αριθμός. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

Για δούμε τι τζιμανια έχει το φόρουμ 

Ποια κίνηση χωρίς χρέωση επέφερε αυτά τα αποτελέσματα σε αριθμό που ήταν στο τσακ να απενεργοποιηθεί λόγω 13μηνου από ανανέωση; Ο νικητής κερδίζει... Την εκτίμηση της Nova 😂 (και πιο σημαντικό, το respect το δικό μου)

Screenshot_2024-09-07-17-45-43-240.thumb.jpg.fe2502d19e6b3987e807d3116da771c3.jpg

Βλάβη σε σταθερό κ δήλωσες αυτό το νούμερο για την ρεζέρβα για 14 ημέρες 😉

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει όμορφα ομως,δεν μας έβαλε την ημερομηνία λήξης των παροχών 😁

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, damianos said:

 ΣOY ΠAPEXOYME ΔΩPEAN ΣTO NOVA KINHTO ΣOY ΓIA 14 HMEPEΣ, 250GB KAI 1500 ΛEΠTA OMIΛIAΣ ΠPOΣ OΛOYΣ ENTOΣ EΛΛAΔAΣ, ΓIA NA KAΛYΨOYME TIΣ ANAΓKEΣ ΣOY ΓIA EΠIKOINΩNIA, MEXPI THN EΠIΛYΣH TOY TEXNIKOY ΘEMATOΣ THΣ ΣTAΘEPHΣ ΣOY 😉😉😉 @gpapas640🤣

WE HAVE A WINNER!!! 🥰🥰🤩🤩🧐🧐🥳🥳🥲🥲

19 minutes ago, kmpatra said:

Δεν παίζει όμορφα ομως,δεν μας έβαλε την ημερομηνία λήξης των παροχών 😁

Θέλουμε τζιμανια είπαμε. Και ο @damianos το απέδειξε . Άλλωστε 1500 λεπτά δίδονται μόνο σε αυτή την περίπτωση. Επίσης, αν κάποιος παρατηρήσε κάποια επιπλέον GB (για την ακρίβεια 5GB) είναι επειδή το σύστημα με θεώρησε νέο νούμερο για κάποιο λόγο και έδωσε το μπόνους του myq app 5GB για 7 ημέρες. Στο συγκεκριμένο νούμερο το υπόλοιπο είχε λήξει Οκτωβριο του 2023, άρα σε λιγότερο από μήνα θα το απενεργοποιούσαν.

Βέβαια το σημαντικό είναι ότι η "ανανέωση" των 0,10€. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι κανόνας.

Και κάτι ακόμη: ο λόγος που η ρεζέρβα λόγω βλάβης σταθερού μπήκε στο ξεχασμένο νούμερο είναι διότι είχα άλλη μια βλάβη πριν 10 ημέρες περίπου και τότε είχα βάλει τη ρεζέρβα στα 2 νούμερα της οικογένειας. Επειδή δεν είχε λήξει το 14ημερο όμως δεν επιτρέπεται να μπούνε πάλι οι παροχές στα ίδια νούμερα.

 

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gpapas640 said:

WE HAVE A WINNER!!! 🥰🥰🤩🤩🧐🧐🥳🥳🥲🥲

Θέλουμε τζιμανια είπαμε. Και ο @damianos το απέδειξε . Άλλωστε 1500 λεπτά δίδονται μόνο σε αυτή την περίπτωση.

Βέβαια το σημαντικό είναι ότι η "ανανέωση" των 0,10€. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι κανόνας.

Και κάτι ακόμη: ο λόγος που η ρεζέρβα λόγω βλάβης σταθερού μπήκε στο ξεχασμένο νούμερο είναι διότι είχα άλλη μια βλάβη πριν 10 ημέρες περίπου και τότε είχα βάλει τη ρεζέρβα στα 2 νούμερα της οικογένειας. Επειδή δεν είχε λήξει το 14ημερο όμως δεν επιτρέπεται να μπούνε πάλι οι παροχές στα ίδια νούμερα.

 

Τυχαία βάζουν χειροκίνητα χρήματα για να πάρει τα 256 γίγας κ τα 1500', μπορεί να πατήσει 0,01 ή 0,02 ευρώ. Στην περίπτωση σού πάτησε 0,10€!😇 

Τα λέμε πάλι σε 13 ΜΗΝΕΣ 😉

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, damianos said:

Τυχαία βάζουν χειροκίνητα χρήματα για να πάρει τα 256 γίγας κ τα 1500', μπορεί να πατήσει 0,01 ή 0,02 ευρώ. Στην περίπτωση σού πάτησε 0,10€!😇 

Τα λέμε πάλι σε 13 ΜΗΝΕΣ 😉

Το ήξερες βρε σατανά και δεν έλεγες τίποτα; Άρα δεν ισχύει σε νούμερα με υπόλοιπο αλλά σε παρατημένα σωστά;

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gpapas640 said:

Το ήξερες βρε σατανά και δεν έλεγες τίποτα; Άρα δεν ισχύει σε νούμερα με υπόλοιπο αλλά σε παρατημένα σωστά;

Την αλήθεια???😋

Έπεσες σε αλάνι.🙃

Εάν προσπαθήσει να βάλει την ρεζέρβα ανάγκης του λέει το σύστημα ότι ΔΕΝ είναι διαθέσιμο ή ενεργό...🤔

Πρέπει να μπει από άλλο σύστημα-πρόγραμμα, να κάνει ανανέωση ουσιαστικά 0,01 κ να επιστρέψει να πατήσει ΡΕΖΈΡΒΑ...🤯 

 

Άρα το ποσοστό επιτυχίας είναι ανάλογα στον υπάλληλο που θα πέσεις... ΔΕΝ υπάρχει μοτίβο...

NOVA είναι αυτή 😎

brain-training_featured.jpg

Edited by damianos
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, damianos said:

Την αλήθεια???😋

Έπεσες σε αλάνι.🙃

Εάν προσπαθήσει να βάλει την ρεζέρβα ανάγκης του λέει το σύστημα ότι ΔΕΝ είναι διαθέσιμο ή ενεργό...🤔

Πρέπει να μπει από άλλο σύστημα-πρόγραμμα, να κάνει ανανέωση ουσιαστικά 0,01 κ να επιστρέψει να πατήσει ΡΕΖΈΡΒΑ...🤯 

 

Άρα το ποσοστό επιτυχίας είναι ανάλογα στον υπάλληλο που θα πέσεις... ΔΕΝ υπάρχει μοτίβο...

NOVA είναι αυτή 😎

brain-training_featured.jpg

Να τονίσω ότι ο αριθμός δεν είχε απενεργοποιηθεί ακόμα, αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό.

Η συγκεκριμένη υπάλληλος στο τσατ δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα σπίρτο ή εξυπηρετική, ειναι η αλήθεια. Όταν αρχικά μου είπε ότι δεν είναι δυνατόν να ενεργοποιηθούν οι παροχές ρεζέρβας στα ίδια ίδια νούμερα που την είχα ήδη από προηγούμενη βλάβη, τη ρώτησα ποια ήταν η εναλλακτική και μου είπε "εάν εξαντληθούν οι παροχές σας σε αυτούς τους αριθμούς μπορούμε να τις ενεργοποιήσουμε " (ότι δηλαδή μπορείς σε 14 ημέρες να ξοδέψεις 250 γκιγκα και 1500 λεπτά...). Δεν είπε για παράδειγμα ότι μπορεί να ενεργοποιηθεί σε κάποιον άλλο αριθμό για να δώσει μια ουσιαστική απάντηση.

Μου ακούγεται κουφό να έκανε bypass διαδικασια επειδή το ένα νούμερο δεν είχε υπόλοιπο. Θα μπορούσε απλώς να πει ότι δε μπορεί να το κάνει.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, gpapas640 said:

Να τονίσω ότι ο αριθμός δεν είχε απενεργοποιηθεί ακόμα, αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό.

Η συγκεκριμένη υπάλληλος στο τσατ δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα σπίρτο ή εξυπηρετική, ειναι η αλήθεια. Όταν αρχικά μου είπε ότι δεν είναι δυνατόν να ενεργοποιηθούν οι παροχές ρεζέρβας στα ίδια ίδια νούμερα που την είχα ήδη από προηγούμενη βλάβη, τη ρώτησα ποια ήταν η εναλλακτική και μου είπε "εάν εξαντληθούν οι παροχές σας σε αυτούς τους αριθμούς μπορούμε να τις ενεργοποιήσουμε " (ότι δηλαδή μπορείς σε 14 ημέρες να ξοδέψεις 250 γκιγκα και 1500 λεπτά...). Δεν είπε για παράδειγμα ότι μπορεί να ενεργοποιηθεί σε κάποιον άλλο αριθμό για να δώσει μια ουσιαστική απάντηση.

Μου ακούγεται κουφό να έκανε bypass διαδικασια επειδή το ένα νούμερο δεν είχε υπόλοιπο. Θα μπορούσε απλώς να πει ότι δε μπορεί να το κάνει.

Έχω ένα σταθερό τηλέφωνο σε ένα σπίτι πάνω σε έναν λόφο.

Πολλές φορές το χειμώνα λόγω κακοκαιρίας μπορεί κ 2 και 3 φορές το μήνα να συμβεί...😵

Ένα νούμερο που είναι στο συρτάρι κ ΠΆΝΤΑ έχει περάσει το δίμηνο από την τελευταία ανανέωση...🤠

Δίνω αυτό σαν δεύτερο τηλέφωνο....💥

8 στης 10 μου λένε ΔΕΝ γίνεται...🤕

Όταν πέφτω σε αλάνι μου λέει ΜΗΝ ανησυχείς θα το φτιάξω...😜

Ή με συνδέει με άλλο τμήμα να βάλουνε 0,01 κ να επιστρέψει η κλήση στο τεχνικό 13700.😤

Τι να σου πω να άλλαξε το σύστημα σε 30 ημέρες???🤨

Ή απλά το είχε ξανά κάνει κ ήξερε τι έπρεπε να κάνει...🤑

Πάντα μιλάμε για ληγμένο δίμηνο πριν το 13 μηνο κ της 5 ημέρες που θέλει για απενεργοποίηση.

ΔΕΝ γίνεται νεκρανάσταση☠️

Screenshot_2024-09-07-22-13-12-269_com.miui.gallery.jpg

Edited by damianos
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, damianos said:

Έχω ένα σταθερό τηλέφωνο σε ένα σπίτι πάνω σε έναν λόφο.

Πολλές φορές το χειμώνα λόγω κακοκαιρίας μπορεί κ 2 και 3 φορές το μήνα να συμβεί...😵

Ένα νούμερο που είναι στο συρτάρι κ ΠΆΝΤΑ έχει περάσει το δίμηνο από την τελευταία ανανέωση...🤠

Δίνω αυτό σαν δεύτερο τηλέφωνο....💥

8 στης 10 μου λένε ΔΕΝ γίνεται...🤕

Όταν πέφτω σε αλάνι μου λέει ΜΗΝ ανησυχείς θα το φτιάξω...😜

Ή με συνδέει με άλλο τμήμα να βάλουνε 0,01 κ να επιστρέψει η κλήση στο τεχνικό 13700.😤

Τι να σου πω να άλλαξε το σύστημα σε 30 ημέρες???🤨

Ή απλά το είχε ξανά κάνει κ ήξερε τι έπρεπε να κάνει...🤑

Πάντα μιλάμε για ληγμένο δίμηνο πριν το 13 μηνο κ της 5 ημέρες που θέλει για απενεργοποίηση.

ΔΕΝ γίνεται νεκρανάσταση☠️

Screenshot_2024-09-07-22-13-12-269_com.miui.gallery.jpg

Ούτως ή άλλως στη Νόβα είναι ο,τι τους ξημερώνει. Σε καμία διαδικασία δε μπορείς να έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη. Άλλωστε είναι γνωστό πως αυτό που ισχύει σήμερα μπορεί να μην ξανα ισχυσει από αύριο 😁

Εξαιρούνται οι γνωστοί και μη εξαιρετεοι γκουρού του φόρουμ που μπορούν να πάρουν προσωπική προσφορα της επιλογής τους με το κλείσιμο του δεξιού ματιού. Περιμένω το dislike τους για να καρφωθούν από μόνοι τους. 😈

Link to comment
Share on other sites

Το καλο με ολα αυτα στην κινητη τηλεφωνια στη χωρα μας, που ουτως η αλλως το συντριπτικοτατο % υπαλληλων ολων των εταιριων στη χωρα μας δεν πολυενδιαφ€ρονται να τα μαθουν ολα και απλα το μ€ροκαματο να π€φτει και δικιο εχουν (πχ να "φτιαχνονται" με αφηγηματα στην καθε ΔΕΘ και του χρονου και παλι ξαναμανα στα ιδια) ειναι οτι:

Δεν ειναι απαραιτητο στην κινητη τηλεφωνια στη χωρα μας, σε αντιθεση με ολες τις αλλες υπηρεσιες πχ Νοσοκομεισ γιατρους, Σχολεια δσσκαλακια, Πολεοδομια μηχανικους κλπ κλπ κλπ ολες οι αλλες υπηρεσιες στη χωρα μας, να εχεις βυσμα-κονε για να βρεις το δικιο σου. Απλα το δικιο σου!!!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Σε σχέση με τον ανταγωνισμό καλή είναι.

Μην κοιτάς που έχουμε συνηθίσει στο ΠΑΚΕΤΟ και τα άλλα μας ξινίζουν.

Σε ένα δικό μου ήλθε αυτό αλλά λήγει γρήγορα εκτός από το άλλο το καλό.

Αυτό σημαίνει ότι ψάχνονται και τα έχουν κάνει άστα να πάνε.

Με 7 δίνει το άλλο και με 9,80 αυτό στο ίδιο νούμερο. Τι να πεις.

Screenshot_20240907-131215_myQ.jpg

Παρόμοιο πήρα σε f2g €11.50

20240908_020343.thumb.jpg.2f0efa0f7a647d4fea53c2392b930e9e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...