Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι παίζει με τα απεριόριστα λεπτά προς wind/q?

 

Σε άλλα νέα, η q συνεχίζει τις "προσφορές" της. Σε πολύ παλιό αριθμό φίλου, χρεώνει το q star επιλεκτικά στις ανανεώσεις. Τι εννοώ. Μπορεί να κάνει 2 ανανεώσεις και να μη χρεωθεί, αλλά την τρίτη φορά που θα ανανεώσει να χρεωθεί. Εννοείται ότι ο άνθρωπος δεν έχει επιλέξει κάτι διαφορετικό τη φορά που χρεώνεται και εννοείται ότι δε θέλει να κάτι επιπλέον της απλής χρήσης...

 

Οι εκπρόσωποι δεν υπάρχουν το σκ, στον messenger;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω ακριβώς χθες το είδα που έκανα ανανέωση,σίγουρα είναι πολυ πρόσφατο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Countdown με 150 και 500mb με 3€.

Αν το ενεργοποιήσει κανείς ας μας πει αν δει παράλληλα και επέκταση της ημερομηνίας λήξης υπολοίπου.

Link to comment
Share on other sites

Countdown με 150 και 500mb με 3€.

Αν το ενεργοποιήσει κανείς ας μας πει αν δει παράλληλα και επέκταση της ημερομηνίας λήξης υπολοίπου.

 

Το ενεργοποίησα κ δεν αλλαξε η ημερομηνία λήξης υπολοίπου

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

To υπόλοιπο σου λήγει πριν ή μετά τη λήξη του countdown?

 

μετα. το countdown άνοιξε 16/11 κ ληγει αύριο 17/11. εσύ εννοείς ας πούμε το υπόλοιπό μ να έληγε 16/11? γτ αν εληγε 15/11 θα μ το έτρωγε κ μετά δεν θα είχα τπτ.

Edited by bizbiki

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι εσύ ενεργοποίησες σήμερα το countdown και λήγει σε 30 ημέρες δηλαδή στις 17/12. Το υπόλοιπο χρημάτων σου λήγει μετά τις 17/12? Γιατί αν λήγει μετά τις 17/12 τότε το countdown δε θα σου το αλλάξει. Αν έληγε πιο πριν πχ 15/12 τότε μπορεί να στο πήγαινε 17/12
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι εσύ ενεργοποίησες σήμερα το countdown και λήγει σε 30 ημέρες δηλαδή στις 17/12. Το υπόλοιπο χρημάτων σου λήγει μετά τις 17/12? Γιατί αν λήγει μετά τις 17/12 τότε το countdown δε θα σου το αλλάξει. Αν έληγε πιο πριν πχ 15/12 τότε μπορεί να στο πήγαινε 17/12

 

οκ, καταλαβα. το υπόλοιπο μ λήγει στις 13/12 κ δεν αλλαξε κατι με την ενεργοποίηση

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

Καμια Προσφορα θα δουμε απο την ΦΤΩΧΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ Q?

 

ολες οι εταιρειες κινητης ΔΩΣΑΝΕ κατι ote 15 GB, VODAFONE 20GB, WIND 15GB λογω LockDown....

 

Στο Πρωτο λοκ επισης ολοι δωσανε στο κοσμο...GB και αλλα δωρακια!!!

 

Αν δεν δωσει κατι δεν Δικαιολογει απλα το τιτλο.... η Εταιρεια του ΛΑΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν βάζοντας κάρτα online από 10€ και άνω, δίνει 10gb για 15 ημέρες.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λογικο. Θέλει να βάλουν οι συνδρομητές 10αρες..

 

Τα 10GB για 15 ημερες δεν ειναι καλο τυράκι για να βάλεις 10άρα κάρτα; :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έχω μια κάρτα q και την έχω ανανεώσει αρκετές φορές για να κρατήσω τον αριθμό. Έχουν μαζευτεί 40 ευρώ υπόλοιπο. Πλέον δεν με ενδιαφέρει ο αριθμός.

Μπορώ με κάποιον τρόπο να αξιοποιήσω τα χρήματα αυτά;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έχω μια κάρτα q και την έχω ανανεώσει αρκετές φορές για να κρατήσω τον αριθμό. Έχουν μαζευτεί 40 ευρώ υπόλοιπο. Πλέον δεν με ενδιαφέρει ο αριθμός.

Μπορώ με κάποιον τρόπο να αξιοποιήσω τα χρήματα αυτά;

 

Ευχαριστώ

 

Μπορεις μόνο να τα ξοδέψεις ή να περιμένεις κάποια τιμολογιακή αλλαγή ώστε να τα ζητήσεις πίσω (επίπονη και χρονοβορα διαδικασια).

Link to comment
Share on other sites

ή να το μεταβιβάσεις σε άλλον πουλώντας τον χρόνο ομιλίας.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις βρεις κάποιον άλλον πάτε μαζί σε ένα κατάστημα και το πέρνει στο όνομα του.

Μπορεις να σταματήσεις να τον ανανεώνεις εφόσον δεν σε ενδιαφέρει, και να στείλεις μηνύματα στο Χαμόγελο του Παιδιού , στα Παιδικά χωριά SOS ή στην κιβωτό του κόσμου ώστε να πιάσουν τόπο.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Άψογος! Ευχαριστώ πολύ!

 

να στείλεις μηνύματα στο Χαμόγελο του Παιδιού , στα Παιδικά χωριά SOS ή στην κιβωτό του κόσμου ώστε να πιάσουν τόπο.
Link to comment
Share on other sites

στα πακέτα data υπάρχει μόνο του Σ/Κ,μα πόσο βλακες μπορεί να είναι ....αυτός που ακούει να το διαβιβάσει παρακαλω

edit:οκ σε ακουσαν ...

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

σορυ που επανέρχομαι μίλησα με μεσενγκερ και βγήκε κάποια κυρία στο τέλος και μου είπε 0.155 το δευτερόλεπτο χρέωση σε κλήση πενταψηφιου,είναι δυνατόν?
Link to comment
Share on other sites

σορυ που επανέρχομαι μίλησα με μεσενγκερ και βγήκε κάποια κυρία στο τέλος και μου είπε 0.155 το δευτερόλεπτο χρέωση σε κλήση πενταψηφιου,είναι δυνατόν?

 

Εξαρτάται από το 5ψηφιο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...