Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κοιτάξει αν έχει ενεργή την επιλογή δεδομένα σε περιαγωγή, και το apn ότι είναι σωστό (να έχει στο πεδίο apn το myq αν θυμάμαι καλά) και είναι επιλεγμένο.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

20gb η Vodafone δωρεάν, 20 gb η Cosmote με 4,9, η q εκτός τόπου και χρόνου.

ακόμα μέσα θα ήμαστε για καιρό με wifi μη το ενεργοποιείτε αν δεν το χρειάζεστε.

η q όμως έδωσε 200'+200+400mb με 4€ πριν μερικές μέρες. Έχουν και οι άλλοι τέτοια πακέτα; Δεν ειναι τόσο κακή η q αλλιως θα είχαμε φύγει όλοι. '

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαστε λίγοι που δεν είμαστε σπίτι μας λόγω των συνθηκών πανδημίας, για να έχουμε WiFi, μόνο τους φοιτητές να βάλεις που έφυγαν από τα σπίτια τους και είναι στα πατρικα τους είναι χιλιάδες.
Link to comment
Share on other sites

ακόμα μέσα θα ήμαστε για καιρό με wifi μη το ενεργοποιείτε αν δεν το χρειάζεστε.

η q όμως έδωσε 200'+200+400mb με 4€ πριν μερικές μέρες. Έχουν και οι άλλοι τέτοια πακέτα; Δεν ειναι τόσο κακή η q αλλιως θα είχαμε φύγει όλοι. '

 

1.000 λεπτά προς όλους η βονταφον...

 

Μην αναφέρεσαι σε λογική. Δεν είναι γνωστός για την καταναλωτική του νοημοσύνη ο Έλληνας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)

Στην κάρτα της Q με ανοιχτά δεδομένα μου βγάζει το LTE σήμα .

Έτσι είναι η σε άλλους βγάζει 4g ?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι. Ανάλογα με τη συσκευή εξαρτάται η ένδειξη. Στις πιο πολλές γράφει 4G αλλά σε κάποιες LTE.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι. Ανάλογα με τη συσκευή εξαρτάται η ένδειξη. Στις πιο πολλές γράφει 4G αλλά σε κάποιες LTE.

 

Sent from my Mi A3

 

Σε iPhone μου δείχνει LTE ,αλλά δοκιμές με κάρτα της wind μου δείχνει 4g στην ίδια συσκευή

Link to comment
Share on other sites

Φιλος που ενεργοποιηθηκε χτες προσπαθει να μπει με δεδομενα και δεν

 

Εχει παρει κανονικα και το κονε εχει δοκιμασει και ρυθμιση περιαγωγης του βγαζει R αλλα τιποτα

Αν έχει βάλει περιαγωγή ας κάνει μία επανεκκίνηση με ανοικτά δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

η q όμως έδωσε 200'+200+400mb με 4€ πριν μερικές μέρες. Έχουν και οι άλλοι τέτοια πακέτα;

 

Δεν ειναι πακέτο, προσφορά μίας ημέρας ήταν, να προσέχουμε πως παρουσιάζουμε κάποια πράγματα. Με την ίδια λογική η βονταφον εχει πακετο 20 γιγα και 1.000 λεπτα προς όλους. Η κιου εχει τετοιο πακετο;

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανεωση στις 19 του μηνός, πήρα τα 10 gb, μόλις έλαβα sms ότι λήγει σήμερα το υπόλοιπο τους, δεν ίσχυαν, υποτιθεται, για 14 μέρες απ' την ανανεωση; Και η εφαρμογή μου βγάζει ότι λήγουν 3/5. Ακυρο, είναι απ' την πρώτη προσφορά. Edited by Frpix
Link to comment
Share on other sites

Κλασικές ανούσιες βαρετές διαμάχες πράσινων, κοκκινων και μπλε. Πρόταση: να φτιάξουμε τρολλοσελίδες hools στο φμπ για τις καρτοκινητες, όπως υπάρχουν για τις αλυσιδες σουπερ μάρκετ.
Link to comment
Share on other sites

Κλασικές ανούσιες βαρετές διαμάχες πράσινων, κοκκινων και μπλε. Πρόταση: να φτιάξουμε τρολλοσελίδες hools στο φμπ για τις καρτοκινητες, όπως υπάρχουν για τις αλυσιδες σουπερ μάρκετ.

 

Προταση: να μην παρουσιαζουν καποιοι ως πακέτα τις προσφορές 24 ωρών. Ειναι κριμα να τουε πιστευουν καποιοι και να κάνουν φορητοτητες και μετά να αισθάνονται λαμακες

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζονται προτροπές τα μέλη

Έχουν κρίση και καταλαβαίνουν τι τους συμφέρει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έληξε η προηγούμενη προσφορά ήλθε αυτό το καουντντάουν ακριβώς την επόμενη μέρα και με διάρκεια 3 ημερών για να τελειώσουν οι προηγούμενες προσφορές, όπως πριν 4 εβδομάδες.

Οι προσφορές για μας έρχονται ακριβώς με την λήξη.

Τυχαίο? Δεν νομίζω. :lol:

Q Είσαι μοναδική.:up:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εδώ βλέπω να γκρινιάζουν κάποιοι για την q. Η Vodafone που πήγε το ελάχιστο μηνιαίο πακέτο ομιλίας sms και mb στα 10€ δεν βλέπω να μπαίνουν και να γκρινιάζουν και όλα αυτά έχουν αλλάξει από αρχές Φεβρουαρίου. Κάποια trollakia πρέπει να τους τσούζει η q που έχει τέτοιες τιμές. Σε οποίους δεν αρέσει υπάρχει και η φορητότητα.
Link to comment
Share on other sites

Πολλή γκρίνια και αρνητική κριτική γενικά...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε η καλύτερη είναι, τουλάχιστον από άποψη τιμών και παροχών, όταν όμως είσαι πελάτης δικαιούσαι να κάνεις και παράπονα, αλλιώς δε θα είχε και νόημα ύπαρξης το θρεντ. Edited by Frpix
Link to comment
Share on other sites

Βρε η καλύτερη είναι, τουλάχιστον από άποψη τιμών και παρόχων, όταν όμως είσαι πελάτης δικαιούσαι να κάνεις και παράπονα, αλλιώς δε θα είχε και νόημα ύπαρξης το θρεντ.
Έτσι συμφωνώ απόλυτα κι εγώ.

Δεν την έχουμε παντρευτεί ούτε έχουμε συμβόλαιο.

Είμαστε Q γιατί συμφέρει, απλώς λέμε για αυτούς που συστηματικά βρίζουν χωρίς να έχουν Q.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Με 12αρα ανανέωση δεν δίνει 1500 προς Q και όχι data σωστά ;Έκανα ανανέωση στης μάνας μου και δεν πήρε κάτι

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

data δινει αν γινει online η ανανεωση. Με κωδικό περιπτέρου/κάρτα οχι.
Link to comment
Share on other sites

data δινει αν γινει online η ανανεωση. Με κωδικό περιπτέρου/κάρτα οχι.
Αυτό το ξέρω. Για τα 1500 προς Q ρωτάω. Δεν τα βλέπω

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να κοιτάξει αν έχει ενεργή την επιλογή δεδομένα σε περιαγωγή, και το apn ότι είναι σωστό (να έχει στο πεδίο apn το myq αν θυμάμαι καλά) και είναι επιλεγμένο.

 

Sent from my Galaxy S10e

Ναι το apn έφτιαξε και παίζει αλλά μόνο με περιαγωγή.

Εμένα παίζει χωρίς περιαγωγή επιλεγμένη

Link to comment
Share on other sites

Παίζει ρόλο και η συσκευή σε αυτό.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε ξαναπεί παιδιά, εκτός Xiaomi και μερικά ακόμα κινητά αν δεν έχεις ενεργοποιήσει την περιαγωγή δεδομένων δεν έχεις ίντερνετ με 3G/4G στην Q.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...