Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτές τις ημέρες πέρασε το 3μηνο και όπως περίμενα μηδενιστηκε το υπόλοιπο χρημάτων και υπόλοιπο μβ από το 8γιγα/8€. Ενώ είχα υπόλοιπο γύρω στα 600μβ, το μήνυμα που μου ήρθε έγραφε 'καταναλωθηκε το πακέτο μβ σας", πράγμα που δεν είναι αληθές...
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είναι αληθές. Το ήξερες όμως και το περίμενες.

Οπότε δεν είναι κάτι νέο ούτε αποτελεί είδηση .

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είναι αληθές. Το ήξερες όμως και το περίμενες.

Οπότε δεν είναι κάτι νέο ούτε αποτελεί είδηση .

 

Δεν περίμενα το μήνυμα να γράφει ότι το κατανάλωσα (αφού δεν το κατανάλωσα). Αυτό τόνισα. Εάν παρεξηγηθηκε το ποστ μου, ζητώ συγνώμη, δεν ήταν σκοπός μου να σε εκνευρίσω.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάτε σε ένα κατάστημα WIND όλοι μαζί με τις ταυτότητες σας και γίνεται.

 

Εχω κανει αρκετές φορες αλλαγη ονοματος σε καρτοκινητο Q. Μια φορα στο καταστημα μου ειπαν οτι κατα την αλλαγη μπορει να χαθει το υπολοιπο σου. Κωλωσα και δεν εχω ξανακανει αλλαγη απο τοτε. Δε μου χει τυχει ποτε βεβαια να ακουσω οτι καποιος εχασε υπολοιπο με αλλαγη ονοματος. Just to know.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε πος να κανο το καρτοκινητό μου Q card σε F2G online φορητότητα; γιατι λόγω της δουλειάς δεν μπορώ να πάω σε κατάστημα wind. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε πος να κανο το καρτοκινητό μου Q card σε F2G online φορητότητα; γιατι λόγω της δουλειάς δεν μπορώ να πάω σε κατάστημα wind. Ευχαριστώ.

 

Δεν γινεται,αναγκαστικα σε καταστημα πας.Απλα θα αλλαξεις sim,με μπλε Wind που ειναι για F2G απο πορτοκαλι Q.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται,αναγκαστικα σε καταστημα πας.Απλα θα αλλαξεις sim,με μπλε Wind που ειναι για F2G απο πορτοκαλι Q.
Ίσως και μαύρη sim στην μάνα μου που άλλαξε πριν 3 μήνες είναι μαύρη

 

Όχι ότι έχει σημασία το χρώμα απλά για να λέμε.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται,αναγκαστικα σε καταστημα πας.Απλα θα αλλαξεις sim,με μπλε Wind που ειναι για F2G απο πορτοκαλι Q.

Σε κατάστημα μόνο.

κάθε κατάστημα θα σου πει άλλη τιμή. Άλλο θα ζητάει 30€ άλλο μόνο 5€ (όσο η αξία της sim) +10€ που θα μπούνε στην κάρτα (15€ σύνολο). Αυτά μέχρι τα χριστούγεννα που έκανε το αντίστροφο η αδελφή μου (από f2g σε q). O καθένας ότι ήθελε της ζητούσε και τσακονώσουν χωρίς λόγο. Τελικά το έκανε με 5€ τον Ιανουάριο σε κατάστημα.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα:

ΓIA NA MHN ΞEMENEIΣ! 200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB MOBILE INTERNET MONO ME 3,02€ & ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ! ΣTEIΛE 21 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 19/06

 

Να υποθέσω δεν είναι ανα δευτερόλεπτο η κατανάλωση αφού δεν το γράφει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3λεπτο η ελάχιστη και μετα ανα δευτερόλεπτο. Οι προσφορές του 12410 είναι κοινές για q/f2g (πλην ελαχίστων).
Link to comment
Share on other sites

3λεπτο η ελάχιστη και μετα ανα δευτερόλεπτο. Οι προσφορές του 12410 είναι κοινές για q/f2g (πλην ελαχίστων).

 

 

 

Ευχαριστώ. Και πάλι καλή προσφορά είναι!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω ένα πακέτο σύνδεσης Q International, να γράψει εδώ ή να στείλει π.μ.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα:

ΓIA NA MHN ΞEMENEIΣ! 200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB MOBILE INTERNET MONO ME 3,02€ & ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ! ΣTEIΛE 21 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 19/06

 

Να υποθέσω δεν είναι ανα δευτερόλεπτο η κατανάλωση αφού δεν το γράφει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ακριβως το ιδιο ηρθε και σε εμενα θα περιμενω το επομενο countdown και αν δεν εχει το 100'προς ολους +200mb με 2 ευρω θα το ενεργοποιησω

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα:

ΓIA NA MHN ΞEMENEIΣ! 200 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB MOBILE INTERNET MONO ME 3,02€ & ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ! ΣTEIΛE 21 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 19/06

 

Να υποθέσω δεν είναι ανα δευτερόλεπτο η κατανάλωση αφού δεν το γράφει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μόνο τα πακέτα δεν έχουν ελάχιστη χρέωση χρόνου. Οι προσφορές έχουν ελάχιστη το 3λεπτο.

Αυτά ισχύουν για Q

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τα πακέτα δεν έχουν ελάχιστη χρέωση χρόνου. Οι προσφορές έχουν ελάχιστη το 3λεπτο.

Αυτά ισχύουν για Q

 

 

 

Δεν νομίζω γιατί έχω και αυτό:

ΓIA NA MHN ΞEMENEIΣ! 100 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ MONO ME 3,02€ KAI KATANAΛΩΣH ANA ΔEYTEPOΛEΠTO! ΣTEIΛE 13 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 10/06

 

Έχει για όλα τα γούστα προσφορές..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω γιατί έχω και αυτό:

ΓIA NA MHN ΞEMENEIΣ! 100 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ MONO ME 3,02€ KAI KATANAΛΩΣH ANA ΔEYTEPOΛEΠTO! ΣTEIΛE 13 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 10/06

 

Έχει για όλα τα γούστα προσφορές..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλά, όταν υπάρχει διευκρίνιση αλλάζει το πράγμα. διαφορετικά ισχύει ο μέχρι τώρα κανόνας

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,μπορει να γινει μεταφορα χρηματικου υπολοιπου απο f2g σε q?

όχι δεν προσφέρεται η δυνατότητα :(

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

2GB για κάθε ένα από τα επόμενα 4 ΣΚ με 4€.

67 στο 12410

 

Δεν ξέρω πόσοι έλαβαν το μήνυμα και αν είναι (ως συνήθως) κλειδωμένο μόνο για αυτούς, πάντως δείχνει καλή και επίκαιρη προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το έλαβα αλλά λογω 12410 θεωρώ οτι παλι ειναι για οσους το έλαβαν.
Link to comment
Share on other sites

Ομοίως και εγώ έλαβα αυτή την προσφορά, άρα μάλλον είμαστε αρκετοί.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τα πακέτα δεν έχουν ελάχιστη χρέωση χρόνου. Οι προσφορές έχουν ελάχιστη το 3λεπτο.

Αυτά ισχύουν για Q

 

 

 

 

από που προκύπτει αυτό.

Το έχεις ενεργοποιήσει?

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...