Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τέτοια ωρα οπως και μεσα στο ΣΚ,δεν ανανεώνουν τίποτα. Αν ήταν θα το είχαν δώσει ήδη ή το πολύ να δωθεί τη Δευτέρα.
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή (το radio button) για φορητότητα με 10€ είναι κρυμμένη με CSS μόνο, στο HTML υπάρχει σαν "element". Θεωρητικά δουλεύει, αν και δεν ξέρω αν θα εκτελέσουν τέτοια αίτηση. Προσωπικά πάντως αν δεν είχα προλάβει, θα έκανα και έτσι, και αν πέρναγε καλώς.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα η περιαγωγη ειναι ενεργοποιημενη η χρεαιζεται να μιλησω με το call center?

ευχαριστω

εσύ πρέπει να την ενεργοποιήσεις από τις ρυθμίσεις του κινητού

τι πρόβλημα έχεις?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Περιαγωγη για ομιλία/sms δεν χρειάζεται καμία ενεργοποίηση ή επικοινωνία με το cc. Για τα δεδομένα μόνο χρειάζεται η ενεργοποίηση περιαγωγής δεδομένων από το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Περιαγωγη για ομιλία/sms δεν χρειάζεται καμία ενεργοποίηση ή επικοινωνία με το cc. Για τα δεδομένα μόνο χρειάζεται η ενεργοποίηση περιαγωγής δεδομένων από το κινητό.

αυτό είπαμε εξαρτάται από τον τηλέφωνο,εγώ την έχω κλειστή και έχω κανονικά δεδομένα

Link to comment
Share on other sites

εγω υπεθεσα οτι ρωταει για επικειμενο ταξιδι στο εξωτερικο,οχι για την εσωτερικη χρηση
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά θα το κάνω.Τα λαμόγια μου φάγανε 7 ευρώ που δε μπορώ να τα πάρω τώρα...

 

Δεν είσαι ο μόνος, ευτυχώς που δεν έχεις συμβόλαιο γιατί εκεί θα εκλαιγες!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μπορει να μου πει καποιος που ενεργοποιησε το countdown πακετο (120' πρoς ολους + 300MB με 3ε) ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ποτε του λεει η εφαρμογη οτι ληγουν τα λεπτα και τα data του; Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή (το radio button) για φορητότητα με 10€ είναι κρυμμένη με CSS μόνο, στο HTML υπάρχει σαν "element". Θεωρητικά δουλεύει, αν και δεν ξέρω αν θα εκτελέσουν τέτοια αίτηση. Προσωπικά πάντως αν δεν είχα προλάβει, θα έκανα και έτσι, και αν πέρναγε καλώς.

 

Που υπάρχει; Από τη σελίδα τους δεν μπορείς να κάνεις φορητότητα διατηρώντας τον αριθμό σου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μπορει να μου πει καποιος που ενεργοποιησε το countdown πακετο (120' πρoς ολους + 300MB με 3ε) ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ποτε του λεει η εφαρμογη οτι ληγουν τα λεπτα και τα data του;

τι πρόβλημα υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Που υπάρχει; Από τη σελίδα τους δεν μπορείς να κάνεις φορητότητα διατηρώντας τον αριθμό σου.

 

Η επιλογή (το radio button) για φορητότητα με 10€ είναι κρυμμένη με CSS μόνο, στο HTML υπάρχει σαν "element"

 

Ο νοών νοείτω.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα φιλος, κατι θελω να τσεκαρω. Το εχεις ενεργοποιησει;

νομίζω την Κυριακή ήταν με μια πολύ μικρή επιφύλαξη,πάντως λήγουν 29

Link to comment
Share on other sites

Όπως ξέρετε μου στελναν ειδικές προσφορές με περιθώριο ενεργοποίησης την 27/4. Μετά την 1/5, και από σήμερα μετατέθηκαν στις 11/5.

Με λίγα λόγια βλέπω να συνεχίζονται επ'απειρον.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

συνηθως παιρνουν παραταση,αλλα η ιδια να παρει συνεχεια παρατασεις δεν νομιζω.Απλα μπορει να σου στειλουν διαφορετικη μετα. Εμενα αυτη που ειχε ερθει με περιθωριο ως 1/5 ηταν τα 200' και 1 γιγα με 3€. Μεχρι στιγμης δεν μου εχει ερθει αλλο μηνυμα,με την ιδια παρατεινομενη,ή διαφορετικη.
Link to comment
Share on other sites

νομίζω την Κυριακή ήταν με μια πολύ μικρή επιφύλαξη,πάντως λήγουν 29

 

Μικρο μυστικο για το συγκεκριμενο countdown (αλλα και γενικα): Το χρονομετρο μηδενιζε στις 23.50 την Κυριακη. Στην καινουργια εφαρμογη, η επιλογη αγορας του countdown πακετου δεν απενεργοποιειται με τη μηδενισμο του χρονομετρου, αλλα μεχρι και ενα 10λεπτο-τεταρτο αργοτερα. Αυτο που εκανα εγω ειναι να περιμενω να περασουν τα μεσανυχτα για να ενεργοποιηθει (τυπικα) Δευτερα το πακετο το οποιο μου λεει οτι ληγει 30/05, αρα αν ισχυει αυτο που λες akalos, το πειραμα πετυχε! Θα με ρωτησει καποιος: ολα αυτα για να κερδισεις μια μερα; Το παιζουμε και λιγο "χακερ" χεχε.

Link to comment
Share on other sites

ναι αν έχεις υπόλοιπο ακόμα από πακέτο ομιλίας και θέλεις να το τρεναρεις....άρα τo σημαντικό, το ρολόι δεν μηδενίζει την ενεργοποίηση του countdown,έχουμε κάποια λεπτά ακόμα

Good to know!

Link to comment
Share on other sites

Σε καποιους το ειχε στειλει μεσα Οκτώβρη. Αρα η τελευταία δόση σε λίγες μέρες τελειώνει. Θεωρώ οτι θα ξαναστείλουν,όπως το έκαναν και το Φλεβάρη στους υπόλοιπους.
Link to comment
Share on other sites

ναι αν έχεις υπόλοιπο ακόμα από πακέτο ομιλίας και θέλεις να το τρεναρεις....άρα τo σημαντικό, το ρολόι δεν μηδενίζει την ενεργοποίηση του countdown,έχουμε κάποια λεπτά ακόμα

Good to know!

 

Ναι, απο την εφαρμογη δουλευει σιγουρα, την επομενη φορα θα το δοκιμασω και απο το σαιτ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!

Ναι, απο την εφαρμογη δουλευει σιγουρα, την επομενη φορα θα το δοκιμασω και απο το σαιτ.

Και στο σαιτ το ίδιο, αγόρασα το προηγούμενο Combo-countdown στις 18/05 τουλάχιστον 10 λεπτά μετα την λήξη του, με το ρολόι σταματημένο στο 0:00. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...