Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πειτε βρε παιδια οταν βάζετε καρτα μεσω paypal ή πιστωτική σας δίνει το 1gb δωρο ή οχι; Εμενα μου δινει 500mb μονο.Επίσης ουτε τα 1000λεπτα προς q δεν μου δινει αλλα μονο 600.

Τι παιζει με εσας;

 

Τα 600 που σου δίνει είναι προς q ή και προς wind? Είναι η πρώτη ανανέωση του μήνα ή έχεις κάνει κι άλλη?

Link to comment
Share on other sites

Τα 600 που σου δίνει είναι προς q ή και προς wind? Είναι η πρώτη ανανέωση του μήνα ή έχεις κάνει κι άλλη?

 

προς q πρωτη ανανεωση του μήνα.Καθε μηνα τα ιδια μου δίνει...

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες tethering εννοείς το "Προσωπικό hotspot"; Εαν ναι τότε μου εμφανιζεται ως επιλογή κ ανα πάσα στιγμή μπορώ να κάνω share το ιντερνετ μέσω wifi.

 

Δεν μου εμφανίζει μήνυμα οτι ο φορέας δεν ειναι πιστοποιημένος...

έχω το iPhone 6 με ios10

 

Στο δικό μου iphone 6s κάνει τρία κουλά 1) Δεν μπορώ να μοιράσω το internet γιατί τώρα με την Κιου εξαφανίστηκε αυτή η επιλογή 2) Δεν γράφει επιλογή 4G αλλά LTE μάλιστα δεν είναι πιστοποιημένο δίκτυο 3) Στα sms με μου έχει όταν γράφω ελληνικά 70 χαρακτήρες . Ολα αυτά πριν που ήμουν στην Βόδαφον δεν υπήρχαν .

Link to comment
Share on other sites

προς q πρωτη ανανεωση του μήνα.Καθε μηνα τα ιδια μου δίνει...

Σε 2 Q εξακολουθει να δινει 1000'. Μίλα με την εξυπηρέτηση

Link to comment
Share on other sites

Σε 2 Q εξακολουθει να δινει 1000'. Μίλα με την εξυπηρέτηση

 

Αγορασμένα απο καταστημα ή απο το site τους ηταν τα νουμερα;

Και σε μενα και σε 1 φιλο μου μας δινει λιγότερα 500mb δηλαδη και 600λεπτα.

Παλια ειχα το ιδιο θεμα και απο την εξυπηρέτηση δεν βγάλανε ακρη αλλα ηταν απο προσφορά για τους 5 πρωτους μήνες. Έδινε λιγοτερα αποτι μου ειχαν ορκιστεί :P

Link to comment
Share on other sites

Αγορασμένα απο καταστημα ή απο το site τους ηταν τα νουμερα;

Και σε μενα και σε 1 φιλο μου μας δινει λιγότερα 500mb δηλαδη και 600λεπτα.

Παλια ειχα το ιδιο θεμα και απο την εξυπηρέτηση δεν βγάλανε ακρη αλλα ηταν απο προσφορά για τους 5 πρωτους μήνες. Έδινε λιγοτερα αποτι μου ειχαν ορκιστεί :P

 

Δε θυμάμαι μήπως το 1GB+1000' ήταν για παλιούς συνδρομητές. Από πότε έχετε τα νούμερα; Εμένα είναι 4 και 10 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι μήπως το 1GB+1000' ήταν για παλιούς συνδρομητές. Από πότε έχετε τα νούμερα; Εμένα είναι 4 και 10 χρόνια

 

Σε μένα δίνει κανονικά 1Gb και 1000 λεπτά προς q.Νεος στο κλαμπ με φορητότητα από κατάστημα.Κανω ανανέωση με χρεωστική.

Link to comment
Share on other sites

Τα 1000 και το 1 γίγα ισχύουν για όλους,δεν φαίνεται να υπάρχει διαφορετική πολιτική σε αυτό γιά νέους και παλιούς. Κάποια καινούρια πακέτα είχαν προσφορά 500 mb και χρόνο προς wind/q με ανανέωση τους πρώτους μήνες.

Αρα λογικά σας δίνουν αυτά τα μπόνους αλλά δεν σας δίνουν τα κανονικά. Κάπου υπάρχει ένα λάθος. Δεν πρόκειται για ειδικά πακέτα q international έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε βρε παιδια οταν βάζετε καρτα μεσω paypal ή πιστωτική σας δίνει το 1gb δωρο ή οχι; Εμενα μου δινει 500mb μονο.Επίσης ουτε τα 1000λεπτα προς q δεν μου δινει αλλα μονο 600.

Τι παιζει με εσας;

 

Εβαλα πρόσφατα 5 ευρώ.

Μου έδωσε 100 λεπτά προς όλους και 20 sms προς όλους αλλά με διάρκεια 15 ημερών.

 

 

Αν έβαζα 10 παίρνω τα παραπάνω δώρα?

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια ! Μιλάς για την προσφορά που έστειλε η εταιρία μέσω sms...

αν στο κατάστημα τους έλεγες οτι "βάλτε μου 10 €" θα σου έδιναν: 1000' προς q, 1GB+120mb από το κατάστημα + τα δώρα που σου έδωσε λόγω του οτι πήγες στο κατάστημα και έβαλες 5€.

Link to comment
Share on other sites

Τα 1000 και το 1 γίγα ισχύουν για όλους,δεν φαίνεται να υπάρχει διαφορετική πολιτική σε αυτό γιά νέους και παλιούς. Κάποια καινούρια πακέτα είχαν προσφορά 500 mb και χρόνο προς wind/q με ανανέωση τους πρώτους μήνες.

Αρα λογικά σας δίνουν αυτά τα μπόνους αλλά δεν σας δίνουν τα κανονικά. Κάπου υπάρχει ένα λάθος. Δεν πρόκειται για ειδικά πακέτα q international έτσι?

Τι ειναι το q international?

Link to comment
Share on other sites

 

 

και παλι δεν καταλαβαίνω που κολλάει το πακετο q international πανω στο πρόβλημα μου;

Δεν ενεργοποιησα τιποτα τετοιο.

Αυριο θα παω σε κατάστημα wind αν δεν βγαλω άκρη θα κινηθώ νομικά βαρέθηκα να με δουλεύουν.

Edited by vamire666
Link to comment
Share on other sites

Ειπα μήπως στο q international υπάρχει διαφορετική πολιτική όσον αφορά τα μπόνους. Εφόσον έχεις κανονικό πακέτο κάτι άλλο γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Ειπα μήπως στο q international υπάρχει διαφορετική πολιτική όσον αφορά τα μπόνους. Εφόσον έχεις κανονικό πακέτο κάτι άλλο γίνεται.

 

Δεν ξερω αν εχω το international ουτε οτι υπαρχει τέτοιο πακετο.

Πως μπορω να το τσεκαρω κ να το αλλαξω;Ποιές οι διαφορές;

Αλλα κ το international να εχω τι μου στέλνει μυνήματα κάθε μηνα για 1000mb?

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια ! Μιλάς για την προσφορά που έστειλε η εταιρία μέσω sms...

αν στο κατάστημα τους έλεγες οτι "βάλτε μου 10 €" θα σου έδιναν: 1000' προς q, 1GB+120mb από το κατάστημα + τα δώρα που σου έδωσε λόγω του οτι πήγες στο κατάστημα και έβαλες 5€.

 

Online έκανα την ανανέωση, οχι μέσω καταστήματος (έκλεισε στη περιοχη μου)

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου iphone 6s κάνει τρία κουλά 1) Δεν μπορώ να μοιράσω το internet γιατί τώρα με την Κιου εξαφανίστηκε αυτή η επιλογή 2) Δεν γράφει επιλογή 4G αλλά LTE μάλιστα δεν είναι πιστοποιημένο δίκτυο 3) Στα sms με μου έχει όταν γράφω ελληνικά 70 χαρακτήρες . Ολα αυτά πριν που ήμουν στην Βόδαφον δεν υπήρχαν .

 

Και σε εμενα το ιδιο με ios 9.3.5 εκανε.Τωρα με την 10 δεν ξερω αμα αλλαξε κατι.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα, στις 1/9/2016 έκανα ανανέωση μέσω web 10€. τώρα μέσα στο myq μου λέει ότι το υπόλοιπο των χρημάτων λήγει στις 1/10/2016 γιατί; Δεν έχω πάρει κανένα bonus κλπ.

 

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

€8,93

Λήξη υπολειπόμενου χρόνου ομιλίας:

02/03/2017

Τα €8,93 λήγουν στις 01/10/2016

Edited by petran64
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μοιράζω κανονικά internet με την Q.

Δεδομένα, Κινητό δίκτυο δεδομένων, σκρολάρετε κάτω-κάτω και βάλτε ΑΡΝ myq κάτω από το Προσωπικό hotspot. Αφήστε το 2 λεπτά και θα εμφανιστεί η επιλογή Προσωπικό hotspot. Όλα αυτά σε ελληνικά iphone 5 & 5c με IOS 8.1.2

 

Τα υπόλοιπα που γράφετε, ισχύουν και για μένα. LTE μη πιστοποιημένο κι ελληνικά SMS με 70 χαρακτήρες

 

Αναφορά, πώς έχουμε; Βάζω *NOT# και δε δουλεύει με όλα τα μηνύματα. Σε άλλα έρχεται και σε άλλα όχι.

Δεν έχει να κάνει με την εταιρία. Υπάρχει περίπτωση 2 νούμερα από την ίδια εταιρία να συμπεριφέρονται διαφορετικά

 

Επίσης στο myq app, το πακέτο q economy, το βάλανε μέσα στα "Πακέτα".

Edited by user_one
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα, στις 1/9/2016 έκανα ανανέωση μέσω web 10€. τώρα μέσα στο myq μου λέει ότι το υπόλοιπο των χρημάτων λήγει στις 1/10/2016 γιατί; Δεν έχω πάρει κανένα bonus κλπ.

 

Μήπως λεει οτι τα δωρα που πηρες, χρονος ομιλιας και mb λήγουν την 1η Οκτ. ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα, στις 1/9/2016 έκανα ανανέωση μέσω web 10€. τώρα μέσα στο myq μου λέει ότι το υπόλοιπο των χρημάτων λήγει στις 1/10/2016 γιατί; Δεν έχω πάρει κανένα bonus κλπ.

 

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

€8,93

Λήξη υπολειπόμενου χρόνου ομιλίας:

02/03/2017

Τα €8,93 λήγουν στις 01/10/2016

 

Πάρτους τηλέφωνο (8005000200),

γνωστό το κόλπο (και όπου πιάσει, πολλοί δε θα μιλήσουν):

Τα 10€ της κάρτας στα έδωσε για 30 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Παλιά όταν το έκανε,είχε ένα αντάλλαγμα. Π.χ. ενεργοποιούσε πακέτο με δωρεάν χρόνο κάθε μήνα και αυτά τα πρώτα ευρώ τα κρατούσε για την ενεργοποίηση. Στην προκειμένη περίπτωση τι δίνει?
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα, στις 1/9/2016 έκανα ανανέωση μέσω web 10€. τώρα μέσα στο myq μου λέει ότι το υπόλοιπο των χρημάτων λήγει στις 1/10/2016 γιατί; Δεν έχω πάρει κανένα bonus κλπ.

 

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

€8,93

Λήξη υπολειπόμενου χρόνου ομιλίας:

02/03/2017

Τα €8,93 λήγουν στις 01/10/2016

 

σου εχει δόσει 8,93 ευρώ δώρο

Θα τα ακουσεις στο 1225 αφου στο τέλος πατήσεις 1 . Μην το συγχέεις με το κανονικό υπόλοιπο του κινητού σου . Δεν κάνει για αγορές πακέτων. κάνει όμως για ότι δεν εχεις π.χ κλήσεις σε τριψήφια ή και πενταψήφια κλήσεις στην εξυπηρετηση πελατών κλήσεις εξωτερικού κλήσεις 801

Link to comment
Share on other sites

σου εχει δόσει 8,93 ευρώ δώρο

Θα τα ακουσεις στο 1225 αφου στο τέλος πατήσεις 1 . Μην το συγχέεις με το κανονικό υπόλοιπο του κινητού σου . Δεν κάνει για αγορές πακέτων. κάνει όμως για ότι δεν εχεις π.χ κλήσεις σε τριψήφια ή και πενταψήφια κλήσεις στην εξυπηρετηση πελατών κλήσεις εξωτερικού κλήσεις 801

 

Petran για κάλεσε εδώ: 19810 http://www.hamogelo.gr/46.1/Sthrixte-mas

Να δούμε από που θα αφαιρέσει.......:lol:

Link to comment
Share on other sites

σου εχει δόσει 8,93 ευρώ δώρο

Θα τα ακουσεις στο 1225 αφου στο τέλος πατήσεις 1 . Μην το συγχέεις με το κανονικό υπόλοιπο του κινητού σου . Δεν κάνει για αγορές πακέτων. κάνει όμως για ότι δεν εχεις π.χ κλήσεις σε τριψήφια ή και πενταψήφια κλήσεις στην εξυπηρετηση πελατών κλήσεις εξωτερικού κλήσεις 801

Δώρο δεν πήρα, έβαλα 10€ καθώς σήμερα αγόρασα πακέτο 150+150 μέσα από το app. Θα τους καλέσω μέσα στην εβδομάδα...

 

Στάλθηκε από το Mi-4c μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...