Jump to content

Υπηρεσία my account από την Cosmote


alany
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η ταλαιπωρια συνεχιζεται μου λενε να διακοψω το myaccount και να κανω καινουργιο αλλα για να το κοψω πρεπει να παω στον ΟΤΕ και να στελνω fa δεν μπορουμε λεει να σας εκδοσουμε νεο password παρα μονο μεσω της διαδικασιας υπεν θυμισης η οποια δεν δουλευει. θυμηθειτε λεει με πιο e-mail κανατε εγγραφη δεν θυμμαι κυρα τι πρεπει να γινει. παντως ειναι αθλια σα υπηρεσια σαν υλοποιηση το myaccount αν δεν μπορουν να το υποστηριξουν ας το κλεισουν
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 466
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα καρτοκινητα θα ξαναβαλουν myaccount?
αν θες την αποψη μου χλωμο το βλεπω που ομως:rolleyes:
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν υπαρχει η ταλαιπωρια μου αναγκαστικα θα στειλω αιτημα να διαγραψω το MYACCOUNT γιατι δεν μπορουν να μου επαναφερουν το χαμμενο κωδικο προσβασης λενε οτι αυτο γινεται μονο μεσω του συστηματος υπενθυμισεις στο οποιο εβαλα οτι e-mail εχω αλλα τιποτα πραγματικα τα εχω παρει κρανιο ελεος αν δεν μπορουν να την υποστηριξουν ας το κλεισουν:mad:
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το μήνυμα που σου στέλνουν χαρακτηρίζεται ως spam email και δεν το βλέπεις; Επίσης, αν έχεις τη δυνατότητα να αλλάξεις username και email δεν χρειάζεται να υποβάλεις αίτημα διαγραφής, απλά κάνεις νέα εγγραφή ( ούτως ή άλλως, θα χάσεις όλα τα δεδομένα του ebill και θα ξεκινήσεις απο την αρχή ).
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το μήνυμα που σου στέλνουν χαρακτηρίζεται ως spam email και δεν το βλέπεις; Επίσης, αν έχεις τη δυνατότητα να αλλάξεις username και email δεν χρειάζεται να υποβάλεις αίτημα διαγραφής, απλά κάνεις νέα εγγραφή ( ούτως ή άλλως, θα χάσεις όλα τα δεδομένα του ebill και θα ξεκινήσεις απο την αρχή ).
δεν ερχεται καθολου e-mail ουτε sms τσεκαρω και τον φακελω με τα spam .Πλεον δεν μπορεις να κανεις νεο MYACCOUNT χωρις να διαγραφει το παλιο γιατι οταν πας να δηλωσεις τον αριθμο του κινητου σου λεει ξαναπροσπαθησε προφανως επειδη υπαρχει και σε αλλον λογαριασμο. Πραγματικα ειχα τραγικη υποστηριξη το MYACCOUNT ειναι μια υπηρεσια που θελει επειγοντως αναβαθμιση επιπλεον ας βγαλουν αυτον τον πειρορισμο να αλλαζεις καθε 5 μηνες κωδικο ημαρτον
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να κάνεις νέο λογαριασμό στη περίπτωση που σαν username έχεις δηλώσει το κινητό => δεν μπορείς να κάνεις νέο λογαριασμό με ίδιο username και email. Αν προσπαθήσεις με διαφορετικά στοιχεία, θα γίνει εκ νέου εγγραφή. Προσωπικά, το έχω κάνει 2 φορές...
Link to comment
Share on other sites

παω να ενεργοποιησω το Myaccount και δεν δεχεται κανενα κινητο του πακετου (οικογενειακο) μου λεει " Πρόβλημα στην αποστολή της φόρμας

 

Βεβαιωθείτε ότι συμπληρώσατε ορθά τον Αριθμό Κινητού σας."

Edited by dimitris15
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις την εγγραφή με internet explorer.
Παλι τα ιδια κανει:(
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Στην περίπτωση του οικογενειακού πακέτου.

Τα προσωπικά στοιχεία (όνομα, αφμ κτλ) κατά την εγγραφή πρέπει να είναι ίδια με αυτά στου οποίου εκδίδεται ο λογαριασμός;;

 

Μπορώ για παράδειγμα να φτιάξω ξεχωριστό account για το κάθε νούμερο; Ή φτιάχνω ένα για όλα;

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Παλια ισχυε κ σε καρτοκινητα

Τωρα πλεον νομιζω δεν ισχυει

και ηταν χρησιμη υπηρεσια

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παλια ισχυε κ σε καρτοκινητα

Τωρα πλεον νομιζω δεν ισχυει

και ηταν χρησιμη υπηρεσια

 

Έχει αλλάξει αλλα δίνει κάποιες δυνατότητες. Αν δεν της βλέπει κάποιος ας κάνει αίτημα διαγραφής και στην συνέχεια εκ νέου εγγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται η διαγραφή κλπ;

 

Εμένα μου λέει ότι το κινητό μου ήδη υπάρχει, κάνω υπενθύμιση password αλλά δνε λαμβάνω τίποτα....

111s
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και γω...Αίτημα διαγραφής γινεται μέσω εξυπηρέτησης πελατών?Γιατι εγω είχα καρτοσυμβολαιο και είχα κάνει εγγραφή και μόλις το γύρισα σε What's up έγραφε ότι αν δεν βλέπεται τις υπηρεσίες κλπ πρέπει να κάνετε εκ νέου εγγραφή.Ειχα μιλήσει με έναν υπάλληλο πριν καιρό ο οποίος μου πρότεινε να κάνω εγγραφή με διαφορετικό email και θα δεχτει παρόλο που είναι ίδιος ο αριθμός.Αλλα τελικα δεν το δέχθηκε και μετά το άφησα το θεμα.Επισης μήπως παίζει αυτο ρόλο που δεν μπορώ να κάνω ανανέωση online στο what's up?Δεν μου βγαζει να συμπληρώσω τα στοιχεία της χρεωστικής και πατάω μονο το ποσο,αποδέχομαι,υποβολή και μου λέει η πληρωμή δεν μπορεί να ολοκληρωθεί,προσπαθήστε αργοτερα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά σε καμία περίπτωση μην κάνετε το Cosmote my Accountμετά θα πρέπει να πληρώνετε μέσω Internet και δεν θα σας έρχετε ο λογαριασμός μέσω ταχυδρομείου.Άρα το αποτέλεσμα απλήρωτη λογαριασμοί πολλών μηνών και κόψιμο της τηλεφωνικής σας σύνδεσης για αυτό μακριά από το Cosmote my account!!!:!::!::!::!::!:

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε καμία περίπτωση μην κάνετε το Cosmote my Accountμετά θα πρέπει να πληρώνετε μέσω Internet και δεν θα σας έρχετε ο λογαριασμός μέσω ταχυδρομείου.Άρα το αποτέλεσμα απλήρωτη λογαριασμοί πολλών μηνών και κόψιμο της τηλεφωνικής σας σύνδεσης για αυτό μακριά από το Cosmote my account!!!:!::!::!::!::!:

 

Γράφεις απίστευτες ανακρίβειες. Κατ'αρχην σε ενημερώνει ότι θα εκδίδεται ο λογαριασμός ηλεκτρονικά και σε ενημερώνει επίσης ότι μπορείς να αλλάξεις τη ρύθμιση και να εκδίδεται κανονικά έντυπος λογαριασμός

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε καμία περίπτωση μην κάνετε το Cosmote my Accountμετά θα πρέπει να πληρώνετε μέσω Internet και δεν θα σας έρχετε ο λογαριασμός μέσω ταχυδρομείου.Άρα το αποτέλεσμα απλήρωτη λογαριασμοί πολλών μηνών και κόψιμο της τηλεφωνικής σας σύνδεσης για αυτό μακριά από το Cosmote my account!!!:!::!::!::!::!:

Δεν υπάρχει κατι τέτοιο. Ευχαριστούμε για την παραπληροφόρηση .

Α , ξέχασα , για την ενημέρωση σου έχω myaccount, και μου έρχεται λογαριασμός.

Link to comment
Share on other sites

Το προσπαθω μήνες να ανοίξω καθώς ήδη μου έχουν κόψει τον αναλυτικό λογαριασμό. Τηλέφωνα, email απειρες ωρες χαμένες, μάλλον επειδή είχα ανοίξει λογαριασμό πριν κάνω φορητοτητα και βρίσκει τον αριθμό μου όταν πάω να γραφτώ. Πολύ μπλα μπλα και δήθεν ευγένεια αλλά λύση....
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μονο στα συμβολαια λειτουργει το myaccount σωστα?

 

Όχι , λειτουργεί και στα καρτοκινητά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...