Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

geia sas.an einai eykolo kapoios gnwsths na mas fwtisei me ayto to wayfinder giati egw oso kai an epsaxa den katalava thn leitoyrgia toy!!!!eyxaristw prokatavolika!!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ξερει καποιος να μου πει πως βλεπουμε τον συνολικο χρονο ομιλιας ενος κινητου S.E. εστω κι αν εχουμε σβησει απο τον μετρητη κλησεων τους χρονους εξερχομενων, εισερχομενων και συνολικης διαρκειας?..

Στα Νοκια π.χ., ξερω οτι γινεται πατωντας *#92702689#

Στη s.e. υπαρχει κατι αναλογο?

Link to comment
Share on other sites

*,>,*,<,<,*,<,*

Πηγαίνεις δοκιμή τηλεφώνου και μετά συνολικό κόστος κλήσεων.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Τελικα kotsianis7 μαλακωσαν καθολου τα κουμπια των πληκτρων σου? :)(λογικο δεν ειναι εαν στελνεις πολλα sms?)

 

Μαλάκωσαν λίγο,αλλά παραμένουν αρκετά σκληρά τα μαλακισμένα!Χαχα!Εντάξει,δεν είναι τελείως τραγικά,έχουν καλή αίσθηση στο πάτημα και μεγάλη επιφάνεια,αλλά δεν είναι τόσο βολικά στο πάτημα όσο του Κ850 που είχε ένα απ'τα καλύτερα πληκτρολόγια για μένα-με εξαίρεση το μέγεθος φυσικά.Αναφέρομαι σε αίσθηση όταν τα πατούσες!

Link to comment
Share on other sites

*,>,*,<,<,*,<,*

Πηγαίνεις δοκιμή τηλεφώνου και μετά συνολικό κόστος κλήσεων.

 

Ευχαριστω. :)

Θα το δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως ειναι σκληρα τα πληκτρα ...αλλα οκ θα τα μαθουμε και αυτα :p

το κινητο να μην χαλασει και αυτο ειναι το λιγοτερο ..

Link to comment
Share on other sites

*,>,*,<,<,*,<,*

Πηγαίνεις δοκιμή τηλεφώνου και μετά συνολικό κόστος κλήσεων.

 

Κατι πρεπει να ειναι λαθος... Το κανω σε ενα Κ800 που εχω και δεν πιανει..

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι :

>,*,<,<,*,<,*

 

Στο C905 μου ούτε το ένα ούτε το άλλο δεν λειτουργούν...

Nokia N95

Sony Ericsson C905

Samsung SGH-i900 OMNIA

Sony Ericsson W995

Link to comment
Share on other sites

ουτε αυτο ειναι

 

Αυτό είναι που γράφει ο φίλος πιο πάνω:

 

> * << * < *

 

όπου > και < οι κατευθύνσεις του πολυπλήκτρου σε κατάσταση αναμονής.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι που γράφει ο φίλος πιο πάνω:

 

> * << * < *

 

όπου > και < οι κατευθύνσεις του πολυπλήκτρου σε κατάσταση αναμονής.

 

Με τιποτα.. Εχω τωρα μπροστα μου ενα Κ800 και δεν βγαινει.

 

Eχεις δικιο. Επιασε! Εγω ειχα κανει λαθος..

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Με τιποτα.. Εχω τωρα μπροστα μου ενα Κ800 και δεν βγαινει.

 

Eχεις δικιο. Επιασε! Εγω ειχα κανει λαθος..

Ευχαριστω!

 

και γω λεω... 1.000.000.000 το εχω κανει :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παντως εγω το εχω 1 μηνα και στις 2 βδομαδες τα πληκτρα "4" και "6" δεν πατιουνται καλα.Δεν το εχω παει για service ακομα γιατι ειχα χασει την αποδειξη αλλα τη βρηκα και αυριο ή μεθαυριο θα το παω.Δεν μου επεσε κατω,μονο του το επαθε,θα μου το καλυψει η εγγυηση ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παντως εγω το εχω 1 μηνα και στις 2 βδομαδες τα πληκτρα "4" και "6" δεν πατιουνται καλα.Δεν το εχω παει για service ακομα γιατι ειχα χασει την αποδειξη αλλα τη βρηκα και αυριο ή μεθαυριο θα το παω.Δεν μου επεσε κατω,μονο του το επαθε,θα μου το καλυψει η εγγυηση ετσι?

 

εννοειται οτι δε χρειαζεσαι καν αποδειξη σε τοσο καινουριο κ τοσο ακριβο κινητο για να σου φτιαξουν τα πληκτρα.

 

να επιμεινεις σε αυτο.

 

μη τους αφηνουμε να κανουν τις μπαγαμποντιες τους

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι δε χρειαζεσαι καν αποδειξη σε τοσο καινουριο κ τοσο ακριβο κινητο για να σου φτιαξουν τα πληκτρα.

 

να επιμεινεις σε αυτο.

 

μη τους αφηνουμε να κανουν τις μπαγαμποντιες τους

 

Ναι αλλα...Χρειαζεται η αποδειξη

 

Αποδειξη=Εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είναι σίγουρα αυτό που έγραψα.

Αστεράκι, δεξιά, αστεράκι, αριστερά, αριστερά, αστεράκι, αριστερά, αστεράκι. 1000%.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα...Χρειαζεται η αποδειξη

 

Αποδειξη=Εγγυηση

 

Και αν στο έχουν κάνει δώρο, όπως εμένα που δεν έχω απόδειξη;

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

παντως, εμενα, στη Νοκια ποτε δεν μου εχουν ζητησει αποδειξη για καινουργιο μοντελο. Μονο στη s.e...
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά,αν δεν υπάρχει η εγγύση,πρέπει το service να βάλει ως ημερομηνία έναρξης της εγγύησης την ημερομηνία κατασκευής του τηλεφώνου που αναγράφεται στο μέσα μέρος του,εκεί που βάζουμε την κάρτα SIM.

 

Δυστυχώς όμως,πλέον,είναι εξαιρετικά δύσκολο γοα την ελληνική αντιπροσωπεία να το δεχτεί αυτό,οπότε...το service δεν έχει άλλη επιλογή,απ'το να ζητήσει την απόδειξη αγοράς. :(

Link to comment
Share on other sites

.... Ξαφνικα, ελαχιστο σημα και μετα απο λιγο καθολου.. Ενω με αλλες συσκευες στο ιδιο μερος, φουλ σημα..

Το πηγα στο σερβις, του εκαναν και εκει αναβαθμιση (του ειχα κανει κι εγω σπιτι πιο πριν), παλι, καθολου σημα. Το παιδι εκει στο σερβις, που παρεμπιπτοντως φαινεται να ξερει παρα πολυ καλα τη δουλεια του, μου ειπε οτι αυτο ειναι πολυ περιεργο - παραξενο και οτι ''δεν του εχει ξανατυχει'' τετοια περιπτωση, κι αφου το ειχε ''ψαξει'' εξονυχιστικα. Τωρα ειναι στα κεντρικα της se για αντικατασταση....

 

Λοιπον. Τελικα σημερα πηρα το νεο μου c905. Mου εκαναν αντικατασταση συσκευης με μια νεα ολοκαινουργια:)

Να ευχαριστησω τον ΤΝ97 που μου συνεστησε το service point S.E.της Πλατειας Αμερικης, στην οδο Σπαρτης 6. Πολυ αψογη, ευγενικη και γρηγορη εξυπηρετηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα guys

 

Ενα ερώτημα.

Εχω απενεργοποιήσει τους εθνικούς χαρακτήρες αλλά μου έσπασε το sms σε δύο μέρη (= διπλή χρέωση)

Υφίσταται και σε άλλους αυτό ?

Το μήνυμα σημειωτέον,δεν ήταν μεγάλο.

 

Επίσης στο 595 που έχω (σύνδεση vodafone), μου έχει στις ρυθμίσεις μηνυμάτων τις επιλογές:"μέγ.αριθμ.μην" και "ένα μήνυμα¨"

Εδώ (905) με σύνδεση Cosmote δεν βρίσκω τέτοια ρύθμιση.Είναι φυσιολογικ'ο ή να αρχίσω να ανησυχώ?

Σημ. Μου το έχουν αλλάξει ήδη μία φορά στο Πλαίσιο καθώς το πρώτο που πήρα είχε στραβό κάλυμμα μπαταρίας !!!

 

Ευχαριστώ..

"I Love The Feeling In The Air,

My Kind Of People Everywhere.."

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον. Τελικα σημερα πηρα το νεο μου c905. Mου εκαναν αντικατασταση συσκευης με μια νεα ολοκαινουργια:)

Να ευχαριστησω τον ΤΝ97 που μου συνεστησε το service point S.E.της Πλατειας Αμερικης, στην οδο Σπαρτης 6. Πολυ αψογη, ευγενικη και γρηγορη εξυπηρετηση!!!

 

Σου είπαν τι πρόβλημα είχε η συσκευή; :) Μπράβο τους πάντως που το αντικατέστησαν και δε σε ταλαιπώρησαν!(όχι το σέρβις,η αντιπροσωπεία)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...