Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καινούρια παραλαβή στη Vodafone μεθαύριο! Ελπίζω να ερθει το μαύρο!

Το πήρε ένας φίλος μου και του είπαν στο κατάστημα ότι η ΝΟΚΙΑ το κατάργησε... προφανώς δεν ισχύει κάτι τέτοιο, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ κουφό μου ακούγεται.

Ειδικά εφόσον δεν έχει ανακοινωθεί καν αντικαταστάτης.

Δεν το νομίζω.:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια παραλαβή στη Vodafone μεθαύριο! Ελπίζω να ερθει το μαύρο!

Το πήρε ένας φίλος μου και του είπαν στο κατάστημα ότι η ΝΟΚΙΑ το κατάργησε... προφανώς δεν ισχύει κάτι τέτοιο, έτσι;

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

Το Ε71 θα βγάινει παράλληλα σε 4 χρώματα - Gray Stell - White - Black - Red

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να γραψετε 2 λογια για τη διαρκεια της μπαταριας του κινητου?

Με συνεχή σύνδεση με Visto Mobile email (4 emails accounts), αρκετή ομιλία, sms, internet μεσω wi-fi και χαζεμα με φώτος/μουσική, άνετα 2.5 με 3 ημέρες. Εχει φτάσει και τις 4 ημέρες αναλόγως λειτουργίας. Το λειτουργώ με 2G και όχι 3G. Είναι το κύριο τηλέφωνο της δουλειάς μου και δουλεύει ασταμάτητα χωρίς πρόβλημα. Οπως έχουν γραφτεί και σε άλλα φορουμς του εξωτερικού, είναι ένα απο τις μεγάλες επιτυχίες της Νοκια και ειδικά με την αναμονή της μπαταρίας. Εχω ξαχάσει τι θα πεί φόρτιση, αφού γίνεται σχεδόν 2 φορές την εβδομάδα μόνο με σκληρή χρήση. Είναι ένα από τα καλύτερα σε αυτό το θέμα. Αμέσως μετά έρχεται πολύ κοντά το 2ο τηλέφωνό μου το Ε90 που λόγο της εσωτερικής οθόνης του έχει κάποιες παραπάνω καταναλώσεις ενέργειας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε πώς θα κάνω να εμφανίζονται στο ημερολόγιο ή έστω με κάποιο τρόπο μια ειδοποίηση για τα άτομα που έχω περάσει ημερομηνίες γενεθλίων όταν έχουν γενέθλια;
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

 

Εχω το nokia E71 και εχω παρει το nokia bh-902 bluetooth που κανει αναγνωρισει κλησεις στο bluetooth, το προβλημα ειναι οτι δεν μου εμφανιζει το ονομα και το τηλεφωνο του καλουντα!

 

Ξερει καποιος τι πρεπει να κανω?

 

Υ.Π εχω κανει αναβαθμηση στο τηλεφωνο και εχει την τελευταια versison!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIKOLASD945!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω το nokia E71 και εχω παρει το nokia bh-902 bluetooth που κανει αναγνωρισει κλησεις στο bluetooth, το προβλημα ειναι οτι δεν μου εμφανιζει το ονομα και το τηλεφωνο του καλουντα!

 

Ξερει καποιος τι πρεπει να κανω?

 

 

Κανε reset στο ακουστικό, διεγραψε το από τις αξιόπιστες συσκευές και κανε το pairing από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

ήρθε σήμερα ο λογαριασμός από τη vodafone και ο αριθμός μου ήταν χρεωμένος +50euros για πλοήγηση στο internet..εγώ μπαίνω συχνά αλλά μόνο μέσω ασύρματου δικτύου αφού δν είχα καν περάσει τις ρυθμίσεις για τη vodafone..παραξενεύτηκα λοιπόν και πήρα τηλέφωνο την εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν πως όταν χάνει σήμα το κινητό από το όποιο δίκτυο έχω συνδεθεί συνεχίζει να κατεβάζει από vodafone αφού όλα τα καινούργια nokia έχουν μέσα τις ρυθμίσεις..φυσικά του είπα πως κάτι τέτοιο δν θέλω να συμβαίνει κ άλλαξα τις ρυμίσεις του ιστού βάζοντας το vfprepay σαν σημείο πρόσβασης..τλκ καλά μ είπε και όντως η βλακεία είναι δική μου π δν το έκανα νωρίτερα ή κάτι άλλο παίχτηκε???
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και εν γένει στο Forum....

 

Θα ήθελα να σας κάνω κάποιες ερωτησούλες για το συγκεκριμένο τηλέφωνο…

Πιστεύω πως έχουν ειπωθεί απλά με την αναζήτηση δεν έχω βγάλει μια άκρη…

 

1ον : Για το Ε71 μας, η Νοκια μας παρέχει για 3 μήνες τους χάρτες σωστά; Απ κει και ύστερα εγκαθιστούμε τους Garmin η κάποιας άλλης εταιρίας αλλά πως;

Στο συγκεκριμένο Thread με τους χάρτες διάβαζα διάβαζα και άκρη ιδιαίτερα δεν έβγαλα, γιατί χάθηκα μέσα στις πολλές απαντήσεις επι του θέματος….

 

2ον : Το τηλέφωνο μας επεξεργασία εικόνας δεν έχει;; να βγάζεις μια φωτογραφία και να την κόβεις ράβεις στα μέτρα σου; Να προσθέτεις μέσα στην φωτογραφία σχόλια κ.λ.π. όπως στην σειρά των Ν

 

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με την αγορά του τηλεφώνου απλά είναι το πρώτο της σειράς Ε που έχω στην κατοχή μου, τα προηγούμενα ήταν σειράς Ν…

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας…:)

just use your imagination.........!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα κι εγώ τελικά! Παρατήρησα κάτι, που το είχα δει και στο μαύρο Ε71 ενός φίλου μου! Το πλήκτρο Ζ και το πλήκτρο Υ είναι ανάποδα! Είναι σε όλους έτσι, ή μόνο στα καινούρια που ήρθαν τώρα;
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς είναι ανάποδα;;

Όπως σε κανονικό πληκτρολόγιο δεν είναι; κάτω αριστερά το Ζ και στην μέση και πάνω σειρά το Υ;

just use your imagination.........!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Όχι όπως σε κανονικό qwerty. Έχει πάνω το Ζ και κάτω το Υ.

Στο Ε61 μου είναι σωστά, δηλαδή πάνω το Υ και κάτω το Ζ.

 

Και στο μαύρο που είδα πρόσφατα, έτσι ήταν...

 

Πάντως δεν είναι "ελάττωμα" όντως το Ζ γραφει ζ και το Υ γράφει υ παρόλο που είναι έτσι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά και εν γένει στο Forum....

 

Θα ήθελα να σας κάνω κάποιες ερωτησούλες για το συγκεκριμένο τηλέφωνο…

Πιστεύω πως έχουν ειπωθεί απλά με την αναζήτηση δεν έχω βγάλει μια άκρη…

 

1ον : Για το Ε71 μας, η Νοκια μας παρέχει για 3 μήνες τους χάρτες σωστά; Απ κει και ύστερα εγκαθιστούμε τους Garmin η κάποιας άλλης εταιρίας αλλά πως;

Στο συγκεκριμένο Thread με τους χάρτες διάβαζα διάβαζα και άκρη ιδιαίτερα δεν έβγαλα, γιατί χάθηκα μέσα στις πολλές απαντήσεις επι του θέματος….

 

2ον : Το τηλέφωνο μας επεξεργασία εικόνας δεν έχει;; να βγάζεις μια φωτογραφία και να την κόβεις ράβεις στα μέτρα σου; Να προσθέτεις μέσα στην φωτογραφία σχόλια κ.λ.π. όπως στην σειρά των Ν

 

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με την αγορά του τηλεφώνου απλά είναι το πρώτο της σειράς Ε που έχω στην κατοχή μου, τα προηγούμενα ήταν σειράς Ν…

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας…:)

Καλορίζικο.:)

 

1) Ή θα πληρώσεις την άδεια χρήσης για το Nokia Maps, είτε θα στραφείς -όπως είπες και εσύ- στο Garmin. Οδηγίες υπάρχουν στη πρώτη σελίδα του αντίστοιχου θέματος. Δεν χρειάζεται να διαβάσεις όλες τις σελίδες. Απλά, αν έχεις απορία έκφρασέ τη εκεί.

2) Όχι δεν έχει, όπως και τα περισσότερα Eseries.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.:)

 

1) Ή θα πληρώσεις την άδεια χρήσης για το Nokia Maps, είτε θα στραφείς -όπως είπες και εσύ- στο Garmin. Οδηγίες υπάρχουν στη πρώτη σελίδα του αντίστοιχου θέματος. Δεν χρειάζεται να διαβάσεις όλες τις σελίδες. Απλά, αν έχεις απορία έκφρασέ τη εκεί.

2) Όχι δεν έχει, όπως και τα περισσότερα Eseries.

 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο σου και την άμεση απάντηση......

Κρίμα πάντως που δεν είθισται και στα Ε η επεξεργασία και τροποποίηση φωτογραφίας:(

just use your imagination.........!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο σου και την άμεση απάντηση......

Κρίμα πάντως που δεν είθισται και στα Ε η επεξεργασία και τροποποίηση φωτογραφίας:(

 

Δεν υπαρχει προγραμμα για επεξεργασια?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου;
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Πας Εδω βαζεις το Product Code της συσκευης σου και βλεπεις..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.. Προσφατα απεκτησα το Ε71. Πολυ ομορφο κομψο με μοναδικο σχεδιασμο.. Αποψε επιχειρησα να βαλω καποιο καινουργιο theme στο κινητο και κατεβασα καποια theme αρχειακια .sis τα εστειλα στο κινητο με bluetooth και πατησα εγκατασταση αλλα μου λεει σφαλμα πιστοποιητικου..:( Τι να κανω παιδια??ΗΕLP
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.. Προσφατα απεκτησα το Ε71. Πολυ ομορφο κομψο με μοναδικο σχεδιασμο.. Αποψε επιχειρησα να βαλω καποιο καινουργιο theme στο κινητο και κατεβασα καποια theme αρχειακια .sis τα εστειλα στο κινητο με bluetooth και πατησα εγκατασταση αλλα μου λεει σφαλμα πιστοποιητικου..:( Τι να κανω παιδια??ΗΕLP

 

Καταρχάς, έχεις ορίσει από τον Application Manager να μην έχει περιορισμούς σχετικά με τα πιστοποιητικά;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.. Προσφατα απεκτησα το Ε71. Πολυ ομορφο κομψο με μοναδικο σχεδιασμο.. Αποψε επιχειρησα να βαλω καποιο καινουργιο theme στο κινητο και κατεβασα καποια theme αρχειακια .sis τα εστειλα στο κινητο με bluetooth και πατησα εγκατασταση αλλα μου λεει σφαλμα πιστοποιητικου..:( Τι να κανω παιδια??ΗΕLP

 

Καλημερα και καλοριζικο !

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 Platform FAQ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253351#post2253351

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...