Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 8/8/2023 at 1:51 ΜΜ, ntinoscrypton said:

Θα κάνει δικαστήριο η Vodafone για 40 ευρώ; Και γιατί να πληρώσει το εξώδικο αυτός; Η Vodafone τον χρέωσε 3 4 λογαριασμούς με το έτσι θέλω, τα αιτήματα φαίνονται στο σύστημα καθώς το επιβεβαίωσε κατάστημα. Δεν υπάρχει κάποια υπηρεσία να απευθυνθεί ; Δηλαδή η Vodafone χρεώνει ότι θέλει, στέλνει λογαριασμούς, δεν εκπληρώνει το αίτημα του πελάτη και θα στείλει εξώδικο που θα το πληρώσει ο πελάτης;

Στάλθηκε από το SM-F946B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έχεις χίλια δικιά.... Αλλά... 

Σε ίδια περίπτωση εγώ πριν 10 χρόνια τα πλήρωσα όλα... Και ζητούσε και 50€ ο δικηγόρος της πόλης μου αλλά ακόμη τα χρωστάω.... 

Όσον αφορά το εξώδικο, λογικά θα είναι στους όρους σύμβασης για το ποιος πληρώνει. 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 895
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά ξέρει κάποιος αν σε καρτοπρογραμμα η vodafone έχει ενεργοποημενει την υπηρεσία όπου όταν τελειώνουν τα data να τα κόβει αυτόματα ώστε να μην σε χρεώνει περαιτέρω; αν όχι το ενεργοποιουμε κάπως εμείς με κάποιον τρόπο; 

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε το Κ στο 1252, ή θα στο ενεργοποιήσει, ή θα πει ότι είσαι ήδη εγγεγραμένος.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σε όλες και όλους! Έχω μια απορία. Τι ξεχωριστό προσφέρουν τα καρτοπρογράμματα σε σχέση με το Vodafone RED unlimited το οποίο δίνει με 33,42 τα πάντα (κλήσεις, μηνύματα και δεδομένα) απεριόριστα; Γιατί να επιλέξει κάποιος/α το καρτοπρόγραμμα 42,90 με μόνο 350 λεπτά, 60mb και 60sms; Άσε που αν έχει κάποιος Vodafone σταθερή το RED unlimited κατεβαίνει στα 27,62;

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ξεμείνει για κάποιο λόγο. Τόσο η Wind όσο και η Vodafone δίνανε καρτοσυμβολαια κράχτες (πχ δίνανε 1000’, 3GB με τύπου 12-14€). Αυτά ήταν για ένα διάστημα (18 μήνες κυρίως) και μετά σε ωθούσαν σε συμβόλαια ακριβότερα γιατί σπάνια μπορούσες να ανανεώσεις. Ήταν κάπως κομμένα και ραμμένα στον κάθε πελάτη. 

Πλέον δεν μπαίνουν στη διαδικασία, όσοι έχουν αυτά τα προγράμματα τα έχουν μέχρι τη λήξη τους και έχουν ξεμείνει στο site αυτά. Δε νομίζω κάποιος να είναι συνδρομητής τους πάντως 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έφτασε λοιπόν ο καιρός που λήγουν και τα 2 νούμερα με καρτοπρόγραμμα. 

Τώρα πρέπει να βρω τρόπο να ανανεώσω στην ίδια ή τουλάχιστον κοντινή τιμή. 

Αυτά που "προσφέρουν" αυτοί είναι πανάκριβα! 

Καμία ιδέα;;; 

Edited by akilleas
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Ζητάς από την Vodafone να τα γυρίσουν σε καρτοκινητό. Ειναι σχεδόν βέβαιο οτι θα λάβεις καλύτερη προσφορά απο τo retention της Vodafone

 

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς είχα πετύχει τιμή πριν 2 χρόνια. 

Αυτό θα κάνω και τώρα και ελπίζω να πιάσει πάλι 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Εχουν πει αρκετοι εδω μεσα οτι περιμενεις την καταλληλη για τα μετρα σου προσφορα αμα δεν σου κανει η μια η αλλη πιθανοτατα να ειναι καλυτερη. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Μου πρότειναν το εξής:

20230925_212812.jpg

Νομίζω ότι είναι πολλά για την ποιότητα του δικτύου στην περιοχή σου. Πάλεψε για κάτι καλύτερο, κάνε ακόμα και φορητότητα αν χρειαστει. Βέβαια έχεις πει ότι έχεις νομίζω ότι έχεις καρτοκινητο οπότε δώρο αδωρο

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Μου πρότειναν το εξής:

20230925_212812.jpg

Ζητα καλυτερη προσφορα η μεινε με CU κατω απο 25 αναλογως τις συνθηκες αξιζει το απεριοριστο τους και ισως λεω πολλα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CamuCamu said:

Ζητα καλυτερη προσφορα η μεινε με CU κατω απο 25 αναλογως τις συνθηκες αξιζει το απεριοριστο τους και ισως λεω πολλα. 

Έτσι και αλλιώς έχω φοιτητικό συμβόλαιο στην πράσινη. Για πληροφόρηση το έδωσα πιο πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και αλλιώς έχω φοιτητικό συμβόλαιο στην πράσινη. Για πληροφόρηση το έδωσα πιο πολύ 

Ποσό πληρώνεις το φοιτητικό συμβόλαιο στην πράσινη; Λέω να πάω εκεί μόλις λήξει η κάρτα νέων μου


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dennis99 said:


Ποσό πληρώνεις το φοιτητικό συμβόλαιο στην πράσινη; Λέω να πάω εκεί μόλις λήξει η κάρτα νέων μου


Sent from my iPhone using Tapatalk

20€/μήνα γιατί είμαι παλιός,στην νέα σύνδεση 17€/μήνα. Απεριόριστα λεπτά ομιλίας και 10GB για μήνυμα δεν θυμάμαι γιατί δεν πολυχρησιμοποιώ και όλας 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου έστειλαν προσφορά σε cu καρτοκινητή, αυτή  με την απεριόριστη ομιλία και δεδομένα για 9 μήνες με 10,90€ τις παρακάτω 2. Μετά τον νέο χρόνο βλέπουμε. Μπορείς και πολύ καλύτερα κυρία Vodafone. 

IMG_8203.jpeg

IMG_8204.jpeg

Edited by belial
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

16,56€ μου είπανε σήμερα για 24μηνο με

6000 SMS

Απεριόριστα λεπτά προς όλους

12GB

Χωρίς κάποια άλλη αύξηση μετά τον πρώτο χρόνο.

Δελεαστική αλλά νομίζω ότι μπορούν και καλύτερα.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Μαζι με 30,69 για το απεριοριστο

Screenshot 2023-10-10 at 11.03.36.jpeg

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χαίρετε, έλαβα προσφορά από Vodafone (και ύστερα και από "παζάρι") καρτοσυμβόλαιο διάρκειας 24 μηνών με τις εξής παροχές: απεριόριστα λεπτά προς όλους, 6000 sms προς όλους και 27gb το μήνα, τελική τιμή 15.78. Καλό ντιλ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα ζήτησα διακοπή σε κατάστημα δύο κινητών γιατί το πρόγραμμα που μου δίνου είναι
Απεριόριστη ομιλία, 16GB και καμπόσα ΣΜΣ με 16,57€
Τους είπα ότι δεν με ενδιαφέρουν τόσα πολλά γίγα και προτιμώ να μείνω στο υπάρχων πρόγραμμα με 8GB με 10,90€ αλλά αρνούνται πεισματικά εδώ και ένα μήνα.

Ελπίζω να με καλέσουν ξανά πριν περάσουν οι 30 ημέρες και να τα ''βρούμε''

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πόσο περίπου μιλάς και πόσα gb ? γιατι οι τιμές στο cu liqud είναι περίπου 1 ευρω τα 100 λεπτά και 1 ευρω το gb... σίγουρα θα σου δώσουν αυτό που θες μου φαίνεται περίεργο που δεν κανουν απο την αρχη !

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω πολύ. Μπορεί να περάσουν και αρκετές ημέρες για να κάνω κλήση. Τώρα για δεδομένα λίγο που το παρακολουθώ δεν πρέπει να έχω ξεπεράσει σε κατανάλωση τα 4GB ποτέ. 

Τότε κάλεσα πάλι την Παρασκευή, γιατί Δευτέρα ήτανε λογικά η συμπλήρωση των 30 ημερών και μου λέει ο τυπάς "Γιατί δεν τα κάνεις πρόγραμμα κανονικό και ετσιτ ελικά τα έκανα. 13,55 το ένα και 12,50 το δεύτερο λόγο ύπαρξης και σταθερή σύνδεσης. 

Κάθε διετία μου βγάζουν το λάδι να ανανεώσω. 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, akilleas said:

Κάθε διετία μου βγάζουν το λάδι να ανανεώσω. 

Αυτοί τη δουλειά τους κάνουν. Εσύ με τόση λίγη χρήση δεν θα έπρεπε να μπλέξεις με προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, akilleas said:

Δεν μιλάω πολύ. Μπορεί να περάσουν και αρκετές ημέρες για να κάνω κλήση. Τώρα για δεδομένα λίγο που το παρακολουθώ δεν πρέπει να έχω ξεπεράσει σε κατανάλωση τα 4GB ποτέ. 

Τότε κάλεσα πάλι την Παρασκευή, γιατί Δευτέρα ήτανε λογικά η συμπλήρωση των 30 ημερών και μου λέει ο τυπάς "Γιατί δεν τα κάνεις πρόγραμμα κανονικό και ετσιτ ελικά τα έκανα. 13,55 το ένα και 12,50 το δεύτερο λόγο ύπαρξης και σταθερή σύνδεσης. 

Κάθε διετία μου βγάζουν το λάδι να ανανεώσω. 

Κάρτα Vodafone CU ή liquid

Link to comment
Share on other sites

Ήμουνα καρτοπρόγραμμα και το έκανα σύνδεση.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...