Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aλήθεια αναρωτιέσαι αν είναι απάτη;
είναι η πρώτη φορά που μου στέλνουν τέτοιο μνμ.και κάρτα να είχα δεν θα έβαζα κωδικούς.απλα το ανέβασα για επιβεβαίωση.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

είναι η πρώτη φορά που μου στέλνουν τέτοιο μνμ.και κάρτα να είχα δεν θα έβαζα κωδικούς.απλα το ανέβασα για επιβεβαίωση.

 

Μα και μονο το οτι ΔΕΝ έχεις τετοια τράπεζα δείχνει πόσο βρωμάει απάτη.Δεν καταλαβαίνω γιατί να ψάχνεις για επιβεβαίωση.Αλλωστε όλες οι τράπεζες λενε σε κάθε επικοινωνία ότι ποτέ δεν θα σου ζητήσουν κωδικους κλπ.Ετσι την πατάνε κάποιοι και λέμε για τους απατεώνες αντί να κοιτάμε τα λάθη που κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
IMG-20210810-195942.jpg πήρα στην γυναίκα μου με 139 ευρώ αυτή και είμαστε απόλυτα ευχαριστημένοι για την θάλασσα μεσα.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την Sony cybershot TX 30 μπιμπελο φωτογραφική με 18αρι σενσορα10 μέτρα αδιάβροχη. Είναι τόσο μικρή και βολική και με μεγάλη οθόνη. Δεν ξέρω τώρα αν βγαίνει η υπάρχει πιο νέο μοντέλο. Δεν θυμίζει τίποτα τις φωτογραφικές που είναι αδιάβροχες και είναι μεγάλες
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την Sony cybershot TX 30 μπιμπελο φωτογραφική με 18αρι σενσορα10 μέτρα αδιάβροχη. Είναι τόσο μικρή και βολική και με μεγάλη οθόνη. Δεν ξέρω τώρα αν βγαίνει η υπάρχει πιο νέο μοντέλο. Δεν θυμίζει τίποτα τις φωτογραφικές που είναι αδιάβροχες και είναι μεγάλες

 

Δε τη βρίσκω στο Skroutz

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και καλο υπολοιπο καλοκαιριου!

Καταρχην θαθελα να εκφρασω την πικρια μου για αυτα που συνεβησαν

τις τελευταιες μερες με τις πυρκαγιες σε ολη τη χωρα.

Εχω πικρα κ θυμο αναμεικτα.

Η βολτα στο ξενοδοχειο αυτο ηταν ''κλεισμενη'' πρωτου τις πυρκαγιες

και μπορω να πω πως οσο ημουν εκει το μυαλο δε ξεκολουσε απο τα συμβαντα.

Οπως κ ναχει σας παρουσιαζω ενα ξενοδοχειο που πιθανον να ειναι το καλυτερο στην περιοχη εκει.

Οσοι ποτε σκεφτειτε να πατε ,απο μενα ειναι σιγουρα προτεινομενο.

Το ξενοδοχειο λεγεται King Maron και ειναι στην περιοχη νοτια της Μαρωνειας στο Πλατανιτης.

Εδω το βιντεο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned
  • 4 months later...

Καλησπέρα,

Μετακομίζω στο πατρικό μου και αντιμετωπίζω πρόβλημα με την κουζίνα, στο σπίτι που είμαι αυτή την στιγμή ο φούρνος και η εστία (επαγωγική) είναι σε διαφορετικά σημεία δηλαδή ανεξάρτητα εντιχοιζόμενα, ενώ στο πατρικό έχει θέση για εντοιχισμό μόνο σε ένα σημείο. Πως θα συνδέσω τον φούρνο και την εστία με την μία παροχή;

Powered by COSMOTE Mobile ΚαρτοΣυμβόλαιο Next & Vodafone Giga on the spot

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως η εστία έχει καλώδιο με φίσα που συνδέετε στην κουζίνα .

Αν είναι εντελώς ανεξάρτητα πρέπει να συνδέσεις και τα δύο καλώδια στην παροχή. 

Ο ηλεκτρολόγος σου θα ξέρει την δουλιά .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

πηρα ένα σύστημα από Leroy merlin για αυτόματο πότισμα ,δουλεύει μια χαρά αλλά έχω μια απορία.είχε στην συσκευή και το τοποθέτησα ένα κομμάτι (πάνω λέει ένα νούμερο σε bar πίεσης )που μπαίνει μετά το ρολόι και πριν ξεκινησουν οι σωλήνες .όταν ξεκινάει το πότισμα από μια πλάγια τρυπούλα πετάει νερό οριζόντια .η εγώ έχω 6 γλάστρες. η μάνα μου με 60 γλάστρες που ασχολείται από το 1980 με αυτόματο πότισμα δεν έχει αυτή την βαλβίδα εκτόνωσης (;).τελικά χρειάζεται η να το βγάλω;(γιατί με αυτό οριακά χωραει στον κάθετο άξονα από την βρύση στα πλακάκια κάτω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εχω κατεθεσει online τα χαρτια μου για εκδοση νεου τυπου αδειας οδηγησεως , σε ποσο καιρο θα το εχω στα χερια μου ? δεν το βιαζομαι γιατι εχω το παλιο στα χερια μου , αλλα θα ηθελα να ξερω πανω κατω σε ποσο καιρο θα βγει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γνωρίζει κανείς αν η ιδιοκατασκευη camper van η αλλιώς μικρού αυτοκινούμενου είναι παράνομη;αν σε πιάσει η αστυνομία σε έλεγχο ας πούμε έχει πρόστιμο;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπερα και χρόνια πολλά σε όλους. 
Εχω ένα usb φλασάκι 128gb. Χθες του έκανα διαμόρφωση και ξαφνικά βλέπω ότι ο χώρος πλέον έγινε 31,9Gb

Που πήγαν 96gb??????????????????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα παιδιά!Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να απευθυνθω όσον αφορά τον τομέα της ευρεσιτεχνίας;Εχω σκεφτεί πάρα πολλά (άσχετα που δε τα έχω ποτέ προχωρήσει) και σε πολλούς τομείς.Απο μηχανολογία μεχρι κουζίνα και γενικά οτιδήποτε. Το μυαλό μου στην καθημερινότητα όλο γυρνάει πάνω σε αυτό το κομμάτι, γιατί το αγαπάω πολύ. Αλλα το πρόβλημα μου είναι ότι δεν έχω κάποιον να με στηρίξει και να καθοδηγεί τη σκέψη μου.Δηλαδή σε ποιό τομέα να σκέφτομαι για τη νέα 'πατεντα'.Οπότε αν μπορούσε κανείς να με βοηθήσει,θα του ήμουν ιδιαιτέρως ευγνώμων!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας, ξέρει κανείς μήπως σε περίπτωση αποχώρησης δουλειάς(χωρίς απόλυση), μπορούμε να βγούμε ταμείο; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ψαχνοντας οδοντιατρο βλεπω καποιους που εχουν σχεδον 190 πελατες με 5 αστερια. σχετικα με τις αξιολογησεις ειναι δυνατον οι ιδιοι οι γιατροι να σβηνουν καποιες με λιγοτερα αστερια? υπαρχει η δυνατοτητα? μου φαινεται υποπτο να μην εχει βρει καποιος ειδικα σε οδοντιατρο καποι ψεγαδι σε μια δουλεια.ουτε ενας πια με 3 η' 4 αστερια?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Γεια σας,στη ψηφιακή κάρτα μου από το market pass ,έχουν μείνει μόνο 60 cents .μπορώ να τα μεταφέρω στον τραπεζικό λογαριασμό μου ή απαραίτητα να αγοράσω κάτι με αυτά?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, VANGSKG said:

Γεια σας,στη ψηφιακή κάρτα μου από το market pass ,έχουν μείνει μόνο 60 cents .μπορώ να τα μεταφέρω στον τραπεζικό λογαριασμό μου ή απαραίτητα να αγοράσω κάτι με αυτά?

Δεν μεταφέρονται. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα ήταν χρήσιμο και αρκετά βοηθητικό για την βοήθεια σε MSc thesis φίλου να αφιερωνατε λίγα λεπτά για την συμπλήρωση του κάτωθι ερωτηματολογιου που αφορά την πράσινη τραπεζική στην Ναυτιλία.

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPq44x2DaDny9eKv7LQnzZkIumR-oRsT1m5FMU0TEcVpLzCQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

Θα ήταν θεμιτό να συμπληρωθεί από άτομα που απασχολουνται στον τραπεζικό ή ναυτιλιακό τομέα.

Show me some love please 🙏 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα.μενω στα νότια προάστια.επειδη δεν γνωρίζω πολύ καλά τα βόρεια θα ήθελα μια βοήθεια αν γνωρίζετε.σε λίγες μέρες θα χρειαστεί να πάω για μια δουλειά στο Χαλάνδρι.θα με πάνε με αυτοκίνητο.στην επιστροφή θα γυρίσω μόνος.μπορω να πάω στο δαχτυλίδι στο Μαρούσι να πάρω προαστιακό να κατέβω Νερατζιώτισσα,και από εκεί να αλλάξω σε ηλεκτρικό προς Πειραιά; ευχαριστώ.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, spy14 said:

Καλημέρα.μενω στα νότια προάστια.επειδη δεν γνωρίζω πολύ καλά τα βόρεια θα ήθελα μια βοήθεια αν γνωρίζετε.σε λίγες μέρες θα χρειαστεί να πάω για μια δουλειά στο Χαλάνδρι.θα με πάνε με αυτοκίνητο.στην επιστροφή θα γυρίσω μόνος.μπορω να πάω στο δαχτυλίδι στο Μαρούσι να πάρω προαστιακό να κατέβω Νερατζιώτισσα,και από εκεί να αλλάξω σε ηλεκτρικό προς Πειραιά; ευχαριστώ.

Ναι μπορεις, αρκει να πετυχεις την ωρα του προαστιακου. Απο το δαχτυλιδι μεχρι το σταθμο της Νερατζιωτισσας ειναι παντως γυρω στα 800 μετρα, πηγαινεις και ποδαρατος.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.α είναι πολύ κοντά η νερατζιώτισσα.νομιζα ότι είναι ποιο μακριά.δεν θα έχω πίεση χρόνου.δεν ξέρω βέβαια τα δρομολόγια. ευχαριστώ πολύ 

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...