Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η γνώμη μου είναι ψάξιμο σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης με τα ονόματα τους.Όλο και περισσότεροι θα έχουν κρατήσει λογικά επαφή με κάποιους.Κοίταξε μήπως(αν και σπάνιο) να έχει σχηματιστεί στο facebook καμία ομάδα με τους παλαιούς συμμαθητές της περιοχής

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο που είναι ακριβώς από πάνω είναι πράγματι πολύ καλό, και με αποδείξεις (δε το πιστεύω μόνο εγώ, είναι ωραία η πραγματικότητα να συμφωνεί καμιά φορά μαζί σου!).

 

Πήρε παραπάνω views (2400+) απ' όσα είχαν όλα τα προηγούμενα βίντεο μαζί και 46 likes, ενώ οι subscribers διπλασιάστηκαν! Όσοι δε το είδατε, enjoy it :) (είναι το video στη κορυφή της σελίδας)

 

Το link ξανά: ----------> https://www.youtube.com/watch?v=oUN4vYLDTEc

 

http://i66.tinypic.com/2wnqoa8.png

Edited by just_
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει κάποιος που να είναι από την Άρτα και να πηγαίνει σε κάποιο γυμναστήριο να μας πει αν του αρέσει και πόσο πληρώνει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Η ερωτηση απευθυνεται πιο πολυ σε κυριες που το εχουν κανει και επαγγελματιες. Σκεφτομαι να βαψω τα μαλλια μου. Εχω λεπτη τριχα οπως μου εχουν πει. Αυτο ποσο θα την επιβαρυνει; Ρπισης τι κινδυνοι υπαρχουν; Να πεσουν/μην ξαναβγουν και τετοια...

Ευχαριστω

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Η ερωτηση απευθυνεται πιο πολυ σε κυριες που το εχουν κανει και επαγγελματιες. Σκεφτομαι να βαψω τα μαλλια μου. Εχω λεπτη τριχα οπως μου εχουν πει. Αυτο ποσο θα την επιβαρυνει; Ρπισης τι κινδυνοι υπαρχουν; Να πεσουν/μην ξαναβγουν και τετοια...

Ευχαριστω

Τι χρώμα τα έχεις τώρα και τι θες να κάνεις;Αλλη η διαδικασία να τα κάνεις απο καστανά ξανθά (ντεκαπάζ κλπ) και άλλη να τα κάνεις σκούρα απο ανοιχτά.

Link to comment
Share on other sites

Σκουρα τα δχω και θελω να τα αλλαξω ολα. Σκεφτομουν να τα ανοιξω αλλα δεν ξερω σιγουρα
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το εξής λάπτοπ απο το Gearbest.

Έχω αγοράσει πολλές φορές απο ebay κλπ αλλα ποτέ λάπτοπ οπότε θέλω να ξέρω τι παίζει με το τελωνείο.

Δειτε το προϊόν και πείτε μου σας παρακαλω αν θα περάσει τελωνείο ή οχι βάσει τιμης και βάρους. (και αν ναι για τι ποσό μιλάμε?)

Θα αποσταλεί Θεσσαλονίκη.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Χρόνια πολλά σε όλους!Έχετε παίξει το project ZERO ή αλλιώς FATAL FRAME?Είναι μια σειρά ιαπωνικών παιχνιδιών τρόμου:)Έχουν βγει 4.Το 1ο και το 2ο στο PS2 και το XBOX , το πρώτο, ενώ το 3ο μόνο σε PS2 και το 4ο σε wii....τα έχετε ακόμη;;Πώς σας φάνηκαν σαν παιχνίδια;;Σε ποιό σημείο τρομάξατε πιο πολύ;;

https://en.wikipedia.org/wiki/Fatal_Frame_(video_game)

 

https://el.wikipedia.org/wiki/Project_Zero

https://el.wikipedia.org/wiki/Project_Zero_II:_Crimson_Butterfly

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Υπήρχε σίγουρα παρόμοιο θέμα το οποίο δεν μπορώ να βρω.Φιλος παρουσιάζεται στο 124 ΠΒΕ στην Τρίπολη (Πεζικό).Ηθελα να μάθω αν κάποιος έχει πρόσφατη εμπειρία ή κάποια ιδέα για εκεί σαν κέντρο,στελέχη κλπ.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

To θέμα στο οποίο αναφέρεσαι πιθανότατα είναι αυτό εδώ...

 

Δεν ξέρω βέβαια αν θα σε βοηθήσει σε κάτι, καθώς έχει καιρό να ανανεωθεί και συνήθως οι συνθήκες σε στρατόπεδα/κέντρα αλλάζουν με τον καιρό, καθώς αλλάζουν τα στελέχη κλπ...

 

Μέχρι πρότινος (εγώ παρουσιάστηκα Θήβα τον Νοέμβρη του 2015) δεν ακούγονταν και τα καλύτερα για κέντρο Πεζικό Τρίπολη...

 

Σχετικά σφιχτά τα πράγματα για κέντρο... Τώρα κατά πόσον ισχύουν και κατά πόσο μπορεί να είναι ζόρικος ο στρατός το 2017 είναι άλλο ζήτημα και γενικά με τον στρατό ισχύει αυτό που λέμε ότι μέχρι να δεις και να ζήσεις κάτι μην πιστεύεις τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

To θέμα στο οποίο αναφέρεσαι πιθανότατα είναι αυτό εδώ...

 

Δεν ξέρω βέβαια αν θα σε βοηθήσει σε κάτι, καθώς έχει καιρό να ανανεωθεί και συνήθως οι συνθήκες σε στρατόπεδα/κέντρα αλλάζουν με τον καιρό, καθώς αλλάζουν τα στελέχη κλπ...

 

Μέχρι πρότινος (εγώ παρουσιάστηκα Θήβα τον Νοέμβρη του 2015) δεν ακούγονταν και τα καλύτερα για κέντρο Πεζικό Τρίπολη...

 

Σχετικά σφιχτά τα πράγματα για κέντρο... Τώρα κατά πόσον ισχύουν και κατά πόσο μπορεί να είναι ζόρικος ο στρατός το 2017 είναι άλλο ζήτημα και γενικά με τον στρατό ισχύει αυτό που λέμε ότι μέχρι να δεις και να ζήσεις κάτι μην πιστεύεις τίποτα...

 

Δίκιο έχεις απλα ήθελε να έχει μια ιδέα..αν μπορούν οι διαχειριστές να το μεταφέρουν,ζητώ συγγνώμη αλλά δεν το έβρισκα το θέμα..ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Θέλω να αντικαταστήσω το δίπλωμα οδήγησης με νέου τύπου (πλαστική κάρτα). Όσοι το κάνατε πρόσφατα, πόσο καιρό πήρε για να ολοκληρωθεί η διαδικασία; Ευχσριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Θέλω να αντικαταστήσω το δίπλωμα οδήγησης με νέου τύπου (πλαστική κάρτα). Όσοι το κάνατε πρόσφατα, πόσο καιρό πήρε για να ολοκληρωθεί η διαδικασία; Ευχσριστώ!

 

Tο είχα κάνει το μακρινό ... 2011 λόγω κλοπής του πορτοφολιού μέσα στο οποίο είχα και το δίπλωμα... Σχετικά άμεσα έγινε η όλη διαδικασία, στο μηχανολογικό θυμάμαι είχα πάει... Κάτι μέρες πήρε για να το πάρω στα χέρια μου, ωστόσο θυμάμαι πλήρωσα 100-120 ευρώ (τώρα πρέπει να έχει μειωθεί αρκετά)...

Μάλλον θα έχουν αλλάξει τα πράγματα από τότε (ελπίζω προς το καλύτερο τόσο χρονικά όσο και από άποψη κόστους), αλλά μιας και δεν έχει απαντήσει άλλος, είπα να μεταφέρω την εμπειρία μου... :)

 

Ορίστε βρήκα και ένα link με την όλη διαδικασία, αλλά δε λέει πόσο χρόνο κάνει... Κάπου αλλού βρήκα αυτό "ΧΡΟΝΟΣ : Μέχρι 30 ηµέρες (Μετά την αποστολή των δικαιολογητικών στην αρµόδια Υπηρεσία)"

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια και εμενα.ισως ποιο μετα του '11.

πληρωνεις την εκτυπωση!!!(καπου 80€) + 2-3 (και 5-10 μην σου πω) υπαλληλους.

κραταω μια επιφυλαξη για τις 30μερες,καθοτι νομιζω εξαρταται απο την καθε περιφερεια και την " δουλεια" που εχει.Καλυτερα να υπολογιζεις διμηνο,αν και μικρη σημασια εχει ..

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχοντας το παλιό δίπλωμα αυτοκινήτου, πέρσι έδωσα και για δίπλωμα μηχανής. Το νέο δίπλωμα σε μορφή κάρτας, μου ήρθε 3 μήνες μετά τις εξετάσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...