Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανώς σε κανενα βιβλιοπωλείο ή σε μαγαζια με χαρτικά είδη γενικοτερα

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που μπορω να βρω πινακιδες δωματιου? (αυτες που δειχνουν ''προσοχη ραδιενεργα υλικα'' ή ''do not enter'' κ.τ.λ)

σε μαγαζια τυπου ρεζερβα, το ανεκδοτο του "πως-τον-λενε" κτλ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο Google Earth μια πράσινη περιοχή βόρεια από το Πέραμα.

Είναι δάσος με ελεύθερη είσοδο όπως αυτό του Δαφνιού;

'Η μήπως είναι περιοχή του ναυτικού και απαγορεύεται η είσοδος;

Αν ξέρει κανείς, ας δώσει οδηγίες πώς πάνε από normal διαδρομή - όχι από ανηφόρες με τεράστια κλίση.

Link to comment
Share on other sites

Τον μοναδικό δρόμο που ξέρω είναι αυτός που πηγαίνει επάνω σε ένα ωράια φτιαγμένο πάρκο που παλιότερα ήταν χωματερή.Όμως από όσο ξέρω το πάρκο αυτό ανοίγει μόνο όταν είναι καθαρά Δευτέρα.Πρέπει να είναι της εκλλησίας νομίζω.Εκεί επάνω έχει και ένα μοναστήρι.Τώρα για κάτι άλλους δρόμους που έχει στο google maps πρέπει να είναι ο καινούριος δρόμος που φτιαχνόταν(τώρα δεν ξέρω αλλά πρέπει να έχει σταματήσει) για να πηγαίνεις στο Πέραμα από την πάνω μεριά
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω επι του θεματος αυτου διοτι οι φωτογραφια και γενικοτερα οι σπουδες σε αυτον το κλαδο με ενδιαφερουν αρκετα. Αν γνωριζει καποιος καποια καλη σχολη απο προσωπικη αλλα και μη εμπειρια, περιβαλλον και κλημα σπουδων αλλα και οτι αφορα την επαγγελαματικη αποκατασταση θα παρακαλουσα να το αναφερει.

 

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Τέλος στις έρευνες του αγνοουμένου 27χρονου Νίκου Χαραλαμπίδη, βάζει η οικογένειά του, με ανακοίνωσή της την Πέμπτη σε Μαζικά Μέσα Ενημέρωσης του Ηρακλείου, με την οποία εμφανίζεται πλέον πεπεισμένη ότι ο νεαρός είναι στη ζωή και ουσιαστικά, δεν επιθυμεί να εντοπισθεί.

Η ανακοίνωση, έχει ως εξής: «Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους δημοσιογράφους και όλο τον κόσμο για το ενδιαφέρον και την πολύτιμη βοήθεια όσον αφορά στο θέμα του Νίκου. Αυτό που σκεφτόμαστε τώρα είναι να σταματήσουμε τις έρευνες, γιατί πιστεύουμε ότι ο Νίκος ζει. Τον εμπιστευόμαστε και θα θέλαμε να του δώσουμε όλο το χρόνο, που χρειάζεται, ώστε όταν θα είναι έτοιμος να επικοινωνήσει μαζί μας. Τον αγαπάμε και είμαστε πάντα εδώ για εκείνον».

Υπενθυμίζεται ότι ο 27χρονος είχε εξαφανιστεί από το βράδυ της 9ης Φεβρουαρίου, όταν μπήκε στο πλοίο της γραμμής για Πειραιά, προκειμένου να μεταβεί στην Καλαμάτα για να καταταγεί στο στρατό.

Link to comment
Share on other sites

αν ανοιξεις μαγαζι κατι γινετε...

μπορεις να βρεις ενα μαγαζι κ να πηγαινεις να βγαζεις φωτος...καλη οικονομα.

αλλιως θα μεινεις με την ακριβη μηχανη που θα παρεις να το κανεις για Hobby.

αντε κ να βρεις κανα wannabe model για να κανει Book.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπον τον ειδα σε σπιτι γνωστου....

http://www.naidos.com/gallery/index....&cat=11&pic=53

 

1. Καπνιζαμε 4 ατομα στο σαλονι! κ δεν μυριζε τσιγαριλα αλλα αιθεριο ελαιο

 

2. Ενιωθες τον αερα που ανεπνεες πολυ πιο καθαρο λες ειχες παει βολτα στο βουνο!

 

3. Αισθητικα ειναι πολυ minimal , υπαρχει κ εξτρα φωτιζομενη βαση 45 ευρω εαν θες

 

4. Δεν αγοραζεις φιλτρα , του βαζεις νερο βρυσης

 

5. Την αλλη μερα το πρωι παρολο που καπνιζαμε κ δεν ανοιξε το περαθυρο δεν μυριζε καθολου , μονο πρασινο μηλο!

 

6. Δεν ειναι ογκοδες οποτε τον εχεις απο το ενα δωματιο στο αλλο κ καλύπτει εως κ 86τμ εαν ειναι ενιαιος ο χωρος

 

7. Προελευση Συγκαπουρη οχι Κινα που ειναι το παρομοιο της Telemarketing

 

8. Τιμη 79 ευρω κ δωρο 4 αιθερια ελαια (τα μικρα)

 

9 Μεγαλη ποικιλια σε αιθερια ελαια

http://www.breathe.gr/gallery/search...=essential+oil

 

10 . Εγγυηση για 1 χρονο , αποστολη σε 1 ημερα χωρις εξοδα αποστολης κ πληρωμη με αντικαταβολη , παρτε τους τηλ ( http://www.breathe.gr/contact.htm ) κ ζητηστε κ το δωρακι με τα 4 αιθερια ελαια της επιλογης σας

 

**Ουτε εγω να το πουλαγα! αξιζει κ θα το παρω!

 

***Οποιος αλλος το παρει να γραψει review

 

Φιλτρα δεν θελει μονο νερακι καθε 1 με 2 ημερες αναλογοα με την χρηση

 

Λειτουργει κ χωρις τα αιθερια ελαια

Αν κ με τα αιθερια ειναι <<αλλη φαση>> ακομα κ εαν δεν καπνιζεις νιωθεις πολυ χαλαρα κ σου φτιαχνει την διαθεση οχι οπως αυτα τα χημικα (στυλ airwick) με τα σπρει που νιωθεις δυσφορια , στην αρχη παρε τα 4 αιθερια δωρο κ εαν σου αρεσουν ξαναπερνεις εξαλου θα την βγαλεις για κανα 10μηνο!

 

**Αλλοι 4 γνωστοι μου το ειδαν κ θα το παρουν!

να μου διναν κ κανα ποσοστο καλα θα ηταν!

 

Αναλυτικα απο το site

 

 

http://www.naidos.com/gallery/photos/11/med_1212063993-11.jpg

 

BREATHE AIR REVITALIZER - ΑΝΑΝΕΩΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΣ ΑΕΡΑ

Περιγραφή: Το BREATHE® είναι ένα επαναστατικό σύστημα καθαρισμού του αέρα, το οποίο συνδυάζει τις θεραπευτικές ιδιότητες της αρωματοθεραπείας με αιθέρια έλαια και το φιλτράρισμα με βάση το νερό για να καθαρίσει τον περιβάλλοντα αέρα από βακτήρια και μύκητες, και να βελτιώσει την άμυνα του οργανισμού.

 

Καθαρίζοντας σε βάθος τον αέρα εξαλείφει όλες τις μυρωδιές-ακόμα κι αυτές του τσιγάρου και των φαγητών-χωρίς απλά να τις καλύπτει. Το ευεργετικό άρωμα που απορρέει από το αιθέρια έλαια διαχέεται στο περιβάλλον και σας επιτρέπει να απολαύσετε τα οφέλη που προέρχονται από αυτά τα αιθέρια έλαια.

 

Παρακάτω αναφέρονται μερικά οφέλη και πλεονεκτήματα για την υγεία μας από τη χρήση του BREATHE®

 

-Εξαλείφει τους ιούς και τα μικρόβια που φέρνει ο αέρας

 

-Προλαμβάνει την ανάπτυξη της μούχλας και των μυκήτων

 

-Υγραίνει ένα κλιματιζόμενο δωμάτιο

 

-Αποτρέπει την δημιουργία μονοξειδίου του άνθρακα

 

-Διασκορπά αρωματικά έλαια με θεραπευτικές ιδιότητες για θεραπεία

 

-Δημιουργεί ένα καθαρότερο, πιο φρέσκο και πιο υγιεινό εσωτερικό περιβάλλον στο σπίτι αλλά και στο γραφείο σας

 

-Απομακρύνει μικρόβια, ιούς, μούχλα, γύρη, σκόνη και άλλες βρωμιές

 

-Έχει θετικά αποτελέσματα στις αλλεργίες και σ’ αυτούς που υποφέρουν από άσθμα

 

-Δημιουργεί άριστες συνθήκες για ένα καλό βραδινό ύπνο ειδικά γι’ αυτούς που υποφέρουν από άσθμα, αλλεργική καταρροή, ρινίτιδα και ιγμορίτιδα

 

-Αερίζει, ανανεώνει και καθαρίζει τον κλειστό εσωτερικό αέρα

 

-Παγιδεύει τη βρωμιά και τη σκόνη

 

-Εξουδετερώνει όλες τις δυσάρεστες μυρωδιές και κυρίως αυτές από φαγητό και το τσιγάρο

 

-Βοηθά να απομακρύνεται η καπνιά από το τζάκι κατά τη χειμερινή περίοδο

 

-Είναι απλό στη χρήση: χρειάζεται απλώς φρέσκο νερό και λίγες σταγόνες ενός από τα διαλύματα των αιθέριων ελαίων

 

-Μικρό και φορητό, μπορεί να τοποθετηθεί

σ’ οποιοδήποτε δωμάτιο έχει ηλεκτρική μπρίζα

 

-Εξουδετερώνει δυσάρεστες μυρωδιές ακόμα και από ζώα, καυσαέρια και μπογιές

 

-Δημιουργεί μια ιδανική ατμόσφαιρα για να δουλέψετε ή να ξεκουραστείτε

 

-Επιπλέον λειτουργεί και σαν ιονιστής μετατρέποντας τα θετικά ιόντα του αέρα σε αρνητικά με θεαματικά αποτελέσματα στη διάθεσή σας και στον τρόπο που νιώθετε. Και σε αντίθεση με τους κοινούς ιονιστές, δεν αφήνει σημάδια στους τοίχους

 

-Αποδοτικό σε ενέργεια χρησιμοποιώντας μόνο 14 W ηλεκτρικού ρεύματος, λιγότερο και από μια ηλεκτρική λάμπα

 

-Καθαρίζει αποδοτικά περιοχή ως 83,6 m2 και ανανεώνει τον αέρα σε λίγα μόνο λεπτά

 

-Δεν χρειάζεται αλλαγή φίλτρων

 

ΒΡΑΒΕΙΟ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΚΘΕΣΕΩΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗELEXPO

INFACOMA 2006

 

Τιμή €:

79.00 (με Φ.Π.Α.) - δωρεαν αποστολη σε 1 ημερα + 4 μικρα αιθερια ελαια δωρο της επιλογης σας

Πληρωμη Πιστωτικη καρτα ή πληρωμη στον courrier

 

Site

http://www.naidos.com/gallery/index....&cat=11&pic=53

 

Επικοινωνια

http://www.breathe.gr/contact.htm

 

**Αγγλικο site ακομα πιο φθηνό! 45€ + μεταφορικά

http://www.breathe-revitalizers.co.u...-_purifier.htm

 

Video

http://www.youtube.com/watch?v=CjgvXc_dJzs

 

 

 

**Για να μην παρεξηγηθουμε δεν κανω διαφήμιση

ανοιξα το θεμα κ εψαξα απο μονος μου κ απο γνωστους κ απο το ιντερνετ κ βρηκα πολυ κοσμο απογοητευμενο απο καποιο καλο ιονιστη που να ειναι αποτελεσματικος , χωρις να κανει πολυ θορυβο οπως κανουν οι περισοτεροι αλλα κ να μην παραγει οζον που ειναι βλαβερο

 

**Εμεινα ευχαριστημενος κ ειπα να το μοιραστω μαζι σας , διοτι υπαρχει πολυ κοσμος που ψαχνει απο οτι ειδα.

 

και ευχαριστω για οσους με απετρεψαν κ δεν αγορασα τους κλασσικους ιονιστες στυλ Delongi κλπ που ειναι μουφα!

 

**Οποιος αλλος το παρει να γραψει review:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μια ερωτηση επειδη εχω χαθει λιγο.

ενδιαφερομαι να κανω καποια ανακαινησησε μια ειχειρηση. γνωριζω οτι πολοι κανουν τα παντα με επιδοτουμενα προγραμματα. αυτο που θελω ειναι αν ξερει κανεις σε τι ειδος εταιρεια πρεπει να απευθυνθω ωστε να μου κανει μια προταση για επιδοτουμενο προγραμμα και αν κανεις εχει να προτεινει καμια. ή μηπως πρεπει να ρωτησω οικονομολογο? εγω στο internet χαθηκα. δεν μπορω να βρω τι γινεται?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

που είσαι?

 

λοιπόν για να απαντήσω στην αρχική σου ερώτηση, υπάρχουν εταιρίες συμβούλων που κάνουν αυτή τη δουλειά, αλλά συχνά ασχολούνται με τέτοια θέματα και λογιστές ή μηχανικοί (για την περίπτωση της ανακαίνισης πολύ σύνηθες). Βασική προϋπόθεση να συμμετέχεις σε επιδοτούμενο πρόγραμμα είναι να "τρέχει" ένα τέτοιο πρόγραμμα΄, να πληροίς τις προϋποθέσεις αλλά και να περιλαμβάνει στις επιλέξιμες δαπάνες την ενέργεια που θέλεις εσύ να κάνεις - στην προκειμένη ανακαίνιση.

αν θέλεις πες μας σε ποιο μέρος βρίσκεσαι να δω αν μπορώ να σου προτείνω καμιά εταιρία ή σύμβουλο. Πάντως αν δεν κάνω λάθος - και με καθε επιφύλαξη γιατί δεν πολυπαρακολουθώ πλέον - αυτή τη στιγμή δεν τρέχει και κανένα προγραμματάκι, πέραν του αναπτυξιακού, αλλά δεν πιστεύω να σε εξυπηρετεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]"If I had a dollar bill for every time I've been wrong, I'd be a self-made millionaire"
Link to comment
Share on other sites

που είσαι?

 

λοιπόν για να απαντήσω στην αρχική σου ερώτηση, υπάρχουν εταιρίες συμβούλων που κάνουν αυτή τη δουλειά, αλλά συχνά ασχολούνται με τέτοια θέματα και λογιστές ή μηχανικοί (για την περίπτωση της ανακαίνισης πολύ σύνηθες). Βασική προϋπόθεση να συμμετέχεις σε επιδοτούμενο πρόγραμμα είναι να "τρέχει" ένα τέτοιο πρόγραμμα΄, να πληροίς τις προϋποθέσεις αλλά και να περιλαμβάνει στις επιλέξιμες δαπάνες την ενέργεια που θέλεις εσύ να κάνεις - στην προκειμένη ανακαίνιση.

αν θέλεις πες μας σε ποιο μέρος βρίσκεσαι να δω αν μπορώ να σου προτείνω καμιά εταιρία ή σύμβουλο. Πάντως αν δεν κάνω λάθος - και με καθε επιφύλαξη γιατί δεν πολυπαρακολουθώ πλέον - αυτή τη στιγμή δεν τρέχει και κανένα προγραμματάκι, πέραν του αναπτυξιακού, αλλά δεν πιστεύω να σε εξυπηρετεί.

εγω ειμαι αθηνα αλλα η επιχειρηση που την εχουμε οικογενειακα ειναι στη θασο οπου διαμενουν και οι δικοι μου. ειτε εδω ειτε ανατολικη μακεδονια θρακη θα με βολευε.

σε ευχαριστω για τη βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

αλλα κ να μην παραγει οζον που ειναι βλαβερο

 

μη λέμε τα ίδια...το όζον στο οποίο αναφέρεσαι ΔΕΝ είναι βλαβερό, ειδικά για τις ποσότητες που παράγουν τέτοια μηχανήματα...ίσα ίσα θεωρείται ευεργετικό....άλλωστε πόσο άκυρο θα ήταν να παράγονται ένα σωρό τέτοιες συσκευές και όχι μόνο να κάνουν καλό αλλά να είναι και βλαπτικές...σημειωτέον δε ότι κάποιες έχουν διεθνή πιστοποιητικά όπως CE,RoHS κτλ κτλ...

Link to comment
Share on other sites

wow, χιλια ευχαριστω για την απαντηση η οποια και με καλυψε και ειναι ενημερωτικοτατη..

Θα το σκεφτω πολυ σοβαρα φιλε μου, ευχαριστω!

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ξεκινήσει τα προγράμματα νεανικής και γυναικείας επιχειρηματικότητας..

 

μεγάλη επιτυχία και τα δύο...μη χ@@ω. Αν ήθελαν πραγματικά να στηρίξουν τη νεανική και γυναικεία επιχειρηματικότητα θα λάμβαναν υπόψη τους το σύνολο των νέων και των γυναικών επαγγελματιών και δε θα έβαζαν προϋποθέσεις που αποκλείουν ένα μεγάλο ποσοστό των ομάδων αυτών, ούτε θα υποχρέωναν τους υποψήφιους συμμετέχοντες να πρέπει να προσαρμοστούν σε συγκεκριμένες απαιτήσεις ώστε να γίνουν επιλέξιμοι. Από την άλλη θα μου πεις από το ολότελα...

[sIGPIC][/sIGPIC]"If I had a dollar bill for every time I've been wrong, I'd be a self-made millionaire"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Για όσους γνωρίζουν, το Mr. Olympia είναι ο κορυφαίος αγώνας σωματικής διάπλασης (bodybuilding) στον κόσμο, διοργανώνεται μια φορά το χρόνο και αθλητές απ'όλο τον κόσμο παίρνουν μέρος. Από το 1965 και μέχρι πριν μερικές μέρες, κανένας Έλληνας αθλητής bodybuilding, δεν είχε καταφέρει να πάρει την πρόκριση στον μεγάλο αυτό αγώνα.

 

Στις 14 Μαρτίου λοιπόν, ο Έλληνας πρωταθλητής bodybuilding Μιχάλης Κεφαλιανός, πήρε την πρόκριση για το Mr. Olympia του 2009, κατακτώντας την 4η θέση στο Αυστραλιανό Bodybuilding Grand Prix στη Μελβούρνη. Η πρόκριση αυτή είναι ιστορική μιας και είναι η πρώτη φορά που κάποιος Έλληνας θα συμμετέχει στον αγώνα.

 

Το ελληνικό bodybuilding λοιπόν, παίρνει μια νέα τροχιά, όπως είχε συμβέι και με τόσα άλλα αθλήματα στην Ελλάδα τα περασμένα χρόνια.

 

Είναι αξιοσημείωτο να αναφερθέι επίσης οτι ο Μιχάλης, ενώ είναι από τους μεγαλύτερους αθλητές Bodybuilding στην Ελλάδα, βρήκε όλες τις πόρτες κλειστές από τους υπεύθυνους του αθλήματος στην χώρα μας (ως συνήθως στην Ελλάδα). Αναγκάστηκε λοιπόν να αγωνιστεί με Αυστραλιανά χρώματα, μιας και έχει και Αυστραλιανή υπηκοότητα λόγω της συζύγου του.

 

Ας στηρίξουμε λοιπό όλοι μας την προσπάθεια που θα κάνει ο Μιχάλης τον ερχόμενο Σεπτέμβριο στο Las Vegas στο Mr. Olympia, να αναδείχτει ένας από τους κορυφαίους bodybuilders στον κόσμο και να ακουστεί το όνομα της Ελλάδας σε ένα ακόμα αξιόλογο άθλημα που παραμένει παρεξηγημένο από πολλούς!

 

Για φωτογραφίες του Μιχάλη, μπορείτε να επισκεφτείτε το μεγαλύτερο Ελληνικό bodybuilding site & forum, http://www.Bodybuilders.gr

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Η έννοια της λέξης αθλήματος μάλλον έχει χαθεί....

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

γιατί???? Δεν είναι σωματική άσκηση στο να βαράς ενέσεις με ξέρω και εγώ τι μέσα??? Και μη πει κανένας ότι είναι φυσικό γιατί θα μετακομίσω στον Άρη γιατί η φύση θα είναι τρελή προφανώς!

 

Τώρα αντικειμενικά, και υποκειμενικά αν θέλετε... βλέπετε τίποτα το ωραίο σε αυτο το σώμα ?(και το κάθε ανάλογο σώμα) Καμία αρμονία όμως. Δυσμορφία το κάθε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αντικειμενικά, και υποκειμενικά αν θέλετε... βλέπετε τίποτα το ωραίο σε αυτο το σώμα ?(και το κάθε ανάλογο σώμα) Καμία αρμονία όμως. Δυσμορφία το κάθε άλλο.

 

Yποκειμενικά είναι αυτά. Προσωπικά ένα γυμνασμένο σώμα μου αρέσει, αλλά φάση bodybuilding τη βρίσκω τρομερά απωθητική και σε άντρες και σε γυναίκες. :X

Link to comment
Share on other sites

βρηκα τζαμια που αυτο-καθαριζονται

http://www.eglass.gr/gre/news.htm

να το κανουν αληθεια;

παντως θα ειναι η σωτηρια της νοικοκυρας (και οχι μονο) αν γινεται

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

δεν ειναι του στυλ μου αλλα σχεδιαζω μια επισκεψη μεσοβδόμαδα στο μεγαρο μουσικης Αθηνων. Μετα απο μια μικρη ερευνα στην ιστοσελιδα ειδα οτι το κοστος του εισητηριου απο 10 εως 20 ευρω δεν ειναι κατι απαγορευτικο οποτε πηρα την αποφαση. Εχει καποια μουσικη εκδηλωση αλλα καθοτι ασχετος με τον τομεα αυτο θα ηθελα να με ενημερωσετε αν καποιος γνωριζει και εχει παει....

 

1) Τι ειδους ενδυμασια πρεπει να εχω? Πρεπει να βαλω γραβατα/κουστουμι/σακακι η απλα αυτα εχουν ξεπεραστει?

 

2) Αξιζει σαν εμπειρια?

 

3)Κατι που θα πρεπει να προσεξω η κατι που θελετε να μου προτινετε?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...