Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντιγραφές του κρασακίου του τσού

 

Τα κρασάκια του τζου και όλα τα υπόλοιπα είναι φτηνές αντιγραφές του Θεού του Benny Lava και του Girly Man

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Πρόσφατα άνοιξε η πρώτη ελληνική κοινότητα Pen Spinning. Το Pen Spinning είναι ένα χόμπι (κάποιοι το θεωρούν και τέχνη) όπου ο pen spinner κατευθύνει το στυλό με τα δάχτυλα του κυρίως πετυχαίνοντας πολύ εντυπωσιακά κόλπα. Όσο και αν σας το περιγράφω αν δεν δείτε μερικούς pen spinners εν δράση δεν θα καταλάβετε περί τίνος πρόκειται.

 

http://www.youtube.com/watch?v=6xHhlCjdZgA

http://www.youtube.com/watch?v=h2JT3mTGqLo

 

Το url του site είναι

 

http://www.grpsc.info

 

και εκεί θα βρείτε αρκετά βίντεο με το πως θα μάθετε τόσο κόλπα για αρχάριους όσο και για λίγο πιο προχωρημένους καθώς και οδηγούς για το πως θα φτιάξετε ειδικά στυλό για penspinning. Πάνω από όλα πάντως θα βρείτε την προσωπική βοήθεια μας.

 

ΥΓ Αν το παρόν thread θεωρείται διαφήμιση site και είναι αντίθετο στους κανόνες του forum παρακαλώ τους Mods να το σβήσουν.

==>www.wiinews.gr<== The best GREEK wii blog

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι λέγεται έτσι ούτε ότι είναι χόμπι αλλά το κάνω και εγώ συχνά.Ειδικά στο μάθημα.Θα τσεκάρω το λινκ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλές γιορτές!!! Έχω μια απορία... σχετικά με τα ανταλλακτικά των στυλό cross! Aν ξέρει κάποιος ας με βοηθήσει! ;) Μου έχουν πάρει δώρο ένα rollerball στυλό cross αλλά τα rollerball δε με βολεύουν και πολύ... Μπορώ να βάλω ανταλλακτικό από κανονικό στυλό διαρκείας (της cross); Από ότι είδα στο internet τα ανταλλακτικά είναι μεταξύ τους παρόμοια αλλά όχι ίδια...! Αυτά...

 

Ευχαριστώ! :)

Φιλία είναι μια ψυχή που ζει σε δύο σώματα.

 

Αριστοτέλης.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν μπαίνει νομίζω. Είχα κι εγώ ακριβώς μία τέτοια περίπτωση. Ό,τι θες πάντως για τέτοιες περιπτώσεις, στο κέντρο στου "Μαρκολέφα". Αν δεν το έχουν κάψει ακόμη. Στην Πατησίων είναι...
Υγεία να έχουμε και προχωράμε...
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι κακο οπου μπορουμε ειδικα σε τετοια ζητηματα να δινουμε το παρων.

 

δεν ειναι δυνατον να εχουμε το χρονο και τη διαθεση να παιρνουμε μερος σε τεστακια και βλακειουλες και σε κατι τετοιο να το θεωρουμε ανουσιο..

Link to comment
Share on other sites

Όντως για το μάθημα είναι ότι καλύτερο. Αντί να κάθεσαι να βαριέσαι παίζεις με το στυλό σου και περνάει πολύ πιο εύκολα η ώρα!:cool:

==>www.wiinews.gr<== The best GREEK wii blog

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μηπως κανεις ξερει τι προσφορες θα εχει στα εγκαινια το νεο electroworld στη Βουλιαγμενης/?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Λες κι ο Obama θα συμβουλευτεί τις online ψηφοφορίες για να αποφασίσει τη στάση που θα κρατήσει η Αμερική στο θέμα.

 

Σωστά.Σιγά τώρα μην κάθεται ολόκληρός Obama να ασχολήτε με τη ψήφισε ο κόσμος στο internet.:)

Link to comment
Share on other sites

Δες εδω: http://lampsifm.com/athens/download-manager.php?id=13

Δεν εχει τιποτα σημαντικό.

 

ε οχι δεν εχει τιποτα σημαντικο...εγω που κραταω ενα πολυσελιδο φυλλαδιο των εγκαινιων εχει αρκετα ενδιαφεροντα πραγματακια... το θεμα ειναι..σε ποιο υψος της βουλιαγμενης ειναι;; λεει 83..αλλα η βουλιαγμενης εχει πολλαπλη αριθμηση..που ειναι το εμπορικο κεντρο plaza??

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

στην Γλυφαδα. στον Μαρινοπουλο απο πισω, απεναντι απο harley davidson
Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλά έχει dvd player με 9,99 ευρώ????

 

yup...και παιζει divx κτλ..επισης εχει lg 32αρα με 50.000:1 αντιθεση με 349...42αρα hitachi full hd με 10.000:1 αντιθεση με 499..λαπτοπ με 299 και 349 ευρω...ηχεια υπολογιστη 2:1 με 9.99, gps με 79 και 99 ευρω... και διαφορα αλλα..

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Μόνο για σήμερα είναι αυτές οι προσφορές?

 

σημερα κι αυριο λεει...αλλα οπως παντα υπαρχει συγκεκριμενος αριθμος για διαθεσιμα προιοντα σε προσφορα..να το ξερεις. εγω εχω στειλει τον αδερφο μου για 2-3 πραγματακια που θελουμε.

 

α..κι επειδη εισαι και κοπελα..εχει και ψαλιδι-τοστιερα μαλλιων ηλεκτρονικο (αρκετα καλο δειχνει) με 19.90 :p

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

σημερα κι αυριο λεει...αλλα οπως παντα υπαρχει συγκεκριμενος αριθμος για διαθεσιμα προιοντα σε προσφορα..να το ξερεις.

 

Στοκ προιοντα δλδ φουλ!:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα κι αυριο λεει...αλλα οπως παντα υπαρχει συγκεκριμενος αριθμος για διαθεσιμα προιοντα σε προσφορα..να το ξερεις. εγω εχω στειλει τον αδερφο μου για 2-3 πραγματακια που θελουμε.

 

α..κι επειδη εισαι και κοπελα..εχει και ψαλιδι-τοστιερα μαλλιων ηλεκτρονικο (αρκετα καλο δειχνει) με 19.90 :p

 

 

Χαχα!Thanks αλλά έχω κοντά μαλλάκια :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω κλείσει το Αχίλλειον στα Καλάβρυτα. Το ξέρετε? Είναι καλό? Μου δίνει με 110 ευρώ δωμάτιο με τζάκι.
Link to comment
Share on other sites

Έχω κλείσει το Αχίλλειον στα Καλάβρυτα. Το ξέρετε? Είναι καλό? Μου δίνει με 110 ευρώ δωμάτιο με τζάκι.

 

Καλο φαινεται!;)

Μονο ή διπλό το κρεββάτι??:p

 

Εγω ξέρω ενα στο Βολο... πολυ καλο!!!:lol::p:lol::p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...