Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χρειάζεσε τον νόμο.

Τους όρους του καταστήματος χρειάζετε να δεις.

Τι προϋποθέσεις χρειάζετε σε περίπτωση επιστροφής.

Link to comment
Share on other sites

Η AIESEC ο μεγαλύτερος φοιτητικός οργανισμός στο κόσμο με πάνω από 23.000 μέλη σε όλο τον κόσμο, και με παρουσία σε πάνω

από 100 χώρες και 1100 πανεπιστήμια παγκοσμίως.

 

Ο οργανισμός είναι παγκόσμιος , μη κυβερνητικός, ανεξάρτητος , μη κερδοσκοπικός που διοικείται μόνο από φοιτητές και πρόσφατους πτυχιούχους πανεπιστημίου.

 

Οι τοπικές επιτροπές της AIESEC παρέχει τη δυνατότητα στους φοιτητές όλων των πανεπιστήμιων να κάνουν τη πρακτική τους άσκηση

στο εξωτερικό ! Σκοπός του προγράμματος αυτού είναι να εξασφαλισθούν θέσεις εργασίας σε επιχειρήσεις του εξωτερικού ώστε να

δοθεί η ευκαιρία στους φοιτητές να αποκτήσουν πολύτιμη εργασιακή εμπειρία, ενώ παράλληλα να εξοικειωθούν με τον ξένο πολιτισμό,

γνωρίζοντας τα ήθη, τα έθιμα, τις παραδόσεις και τον τρόπο σκέψης.

 

Για το λόγο αυτό θα γίνουν συναντήσεις προκειμένου να βοηθήσουν τους ενδιαφερόμενους να συμπληρώσουν την αίτηση τους και να

λύσουν οποιεσδήποτε απορίες .

 

Οι συναντήσεις θα γίνουν στα ακόλουθα Πανεπιστήμια: Πανεπιστήμιο Μακεδονίας (τη Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου) , στο Εθνικό Καποδιστριακό

Πανεπιστήμιο Αθηνών ( την Τρίτη 23 Σεπτεμβρίου).

 

Οι συνεντεύξεις για όσους ενδιαφέρονται να κάνουν τη πρακτική τους μέσα στο επόμενο εξάμηνο θα γίνουν το Σάββατο στις 27 Σεπτεμβρίου

στην Αθήνα και 28 στην Θεσσαλονίκη.

 

Για οποιεσδήποτε λεπτομέρειες και τυχόν απορίες επικοινωνήστε μαζί μας.

 

http://www.aiesec.org/greece

 

ανάλογα με το πανεπιστήμιο δείτε εδώ . όλοι όσοι δεν έχετε στο δικό σας πανεπιστήμιο ή ΤΕΙ μπορείτε να απευθυνθείτε στην ΕΚΠΑ

 

http://www.aiesec.org/cms/aiesec/AI/Western%20Europe%20and%20North%20America/GREECE/Contact_Us/

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχει παρακολουθήσει κανείς τα σεμινάρια πρώτων βοηθειών που διοργανώνει ο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός;

 

Αν ναι , θα ήθελα να πει εντυπώσεις κλπ:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

δεν εχω παρακολουθησει στον ερυθρο σταυρο, αλλα μπορω να σου προτεινω σεμιναρια για πολιτες στην καρδιοαναπνευστικη αναζωογοννηση και αυτοματη εξωτερικη απινιδωση. Ειναι ακρως ενδιαφεροντα κ μπορεις κ να παρεις κ χαρτι απο το ευρωπαικο συμβουλιο αναζωογονησης. Μπορεις να απευθυνθεις στο ΕΚΑΒ της περιοχης σου, στην ΕΕΚΑΑ, στο ερρικος ντυναν.

Αν θες παραπανω πληροφοριες στη διαθεση σου.

I beg to dream and differ from the hollow lies....
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΠΩΠΙΚΩΝ ΜΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΣE ΔΥΟ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ -- ΠΟΥ ΤΙ ΕΙΡΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΕΚΤΥΠΩΣΕΩΝ -- ΜΕ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΣΚΟΠΟ ΤΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΩΝ Ε.Τ.ΑΚ.

 

ΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ.

ΟΛΑ ΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΑΣ

(ΑΦΜ, ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ, ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥ,ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΑΦΜ ΣΥΖΥΓΟΥ, ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΑΦΜ ΤΕΚΝΩΝ)

ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΥΠΕΒΑΛΑΝ ΕΝΤΥΠΟ Ε9 ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΩΝ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΙΔΟΝΤΑΙ ΜΕ ΜΟΡΦΗ ΑΡΧΕΙΟΥ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΚΕΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΑ ΤΟΥ Ε.Τ.ΑΚ.

ΠΡΑΚΤΙΚΑ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ Κος ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΟΥ ΠΕΡΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟΥ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ.

ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΦΥΛΑΓΜΕΝΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΕΣ, ΕΙΣΠΡΑΚΤΙΚΕΣ,ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ.

Η Γ.Γ.Π.Σ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΑΙΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΩΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΩΝ (ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΜΕΝΩΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙ). ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΘΕΙ.

ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ

ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ

ΕΚΦΡΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΣΑΣ ΣΤΑ BLOG

ΦΩΝΑΞΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΥΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΜΑΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΜΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

:)
Link to comment
Share on other sites

Ελεος ολα λαθος πρεπει να γινονται σε αυτη τη χωρα?????

Δηλαδη το επομενο σταδιο ειναι να μαθουν ποσο τον εχω?? Που κατουραω??? και Πως μου αρεσει να το κανω???

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!

Hello !
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα,οχι τοι δεν τα ηξεραν κι απο πιο πριν βεβαια,απλα τωρα περνει διασταση το θεμα.

δειτε v for vendetta guys,το προτεινω,ο τυπος ηξερε τι εκανε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ελεος ολα λαθος πρεπει να γινονται σε αυτη τη χωρα?????

Δηλαδη το επομενο σταδιο ειναι να μαθουν ποσο τον εχω?? Που κατουραω??? και Πως μου αρεσει να το κανω???

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!

 

μπααα μαλλον το τι κανεις αυτην την ωρα:lol::p...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Αμα κανουμε ολοι μας μια καλη απεργια για κανα 4ημερο γεματο, δημοσιοι και ιδιωτικοι υπαλληλοι θα σου πω εγω τι εχει να γινει?? Και ειδικα με τη κριση που υπαρχει...... Θα παει η παραγωγη της χωρας στο πατο!!!! Θα σου πω εγω αμα περασει αυτο το πραγμα..... Αλλα δε προκειται ποτε να γινει αυτο..
Hello !
Link to comment
Share on other sites

Αντε και να αντιδρασουμε...αντε και να φωναξουμε...θα βγει τιποτα??

Εχουν αποδειξει πολλες φορες οτι δεν υπολογιζουν τιποτα οταν θελουν κατι!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ντακει αυτο δε σημαινει ομως οτι πρεπει να παμε και σα προβατα στη σφαγη!! Δηλαδη αμα σε εναν αντρα θελουν **** αυτος τι πρεπει να κανει να κατσει και να πει ευχαριστω???

Δε νομιζω!!

Φιλικα παντα!!

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Αμα κανουμε ολοι μας μια καλη απεργια για κανα 4ημερο γεματο, δημοσιοι και ιδιωτικοι υπαλληλοι θα σου πω εγω τι εχει να γινει?? Και ειδικα με τη κριση που υπαρχει...... Θα παει η παραγωγη της χωρας στο πατο!!!! Θα σου πω εγω αμα περασει αυτο το πραγμα..... Αλλα δε προκειται ποτε να γινει αυτο..

 

σιγα μην ιδρωσει το αυτι τους και δεν φανε κιολας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΠΩΠΙΚΩΝ ΜΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΣE ΔΥΟ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ -- ΠΟΥ ΤΙ ΕΙΡΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΕΚΤΥΠΩΣΕΩΝ -- ΜΕ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΣΚΟΠΟ ΤΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΩΝ Ε.Τ.ΑΚ.

 

ΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ.

ΟΛΑ ΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΑΣ

(ΑΦΜ, ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ, ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥ,ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΑΦΜ ΣΥΖΥΓΟΥ, ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΑΦΜ ΤΕΚΝΩΝ)

ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΥΠΕΒΑΛΑΝ ΕΝΤΥΠΟ Ε9 ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΩΝ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΙΔΟΝΤΑΙ ΜΕ ΜΟΡΦΗ ΑΡΧΕΙΟΥ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΚΕΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΑ ΤΟΥ Ε.Τ.ΑΚ.

ΠΡΑΚΤΙΚΑ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ Κος ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΟΥ ΠΕΡΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟΥ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ.

ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΦΥΛΑΓΜΕΝΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΕΣ, ΕΙΣΠΡΑΚΤΙΚΕΣ,ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ.

Η Γ.Γ.Π.Σ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΑΙΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΩΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΩΝ (ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΜΕΝΩΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙ). ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΘΕΙ.

ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ

ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ

ΕΚΦΡΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΣΑΣ ΣΤΑ BLOG

ΦΩΝΑΞΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΥΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΜΑΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΜΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

Eνω τωρα τα προσωπικα μας δεδομενα ηταν φυλαγμενα ε;Εδω στο κινητο μου και στο σταθερο μου που ειναι απορρητα με παιρνουν καθε μερα να μου δωσουν δανειο.Μια συνδεση κινητου πας να κανεις και σου ζηταν ΑΦΜ.Και αμα ξερει η τραπεζα το ΑΦΜ σου,λες και δεν μπορει να το βρει,τι εγινε;Οι ασφαλιστικες τι χρειαζονται το αφμ και τα περιουσιακα σου στοιχεια;

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Αεροπορικές επιδείξεις στην περιοχή του Παλαιού Φαλήρου 7-8/10

Όπως ανακοίνωσε το Κεντρικό Λιμεναρχείο Πειραιά, το διήμερο 7-8 Οκτωβρίου, από τις 14:30 έως τις 18:00, αναστέλλεται η κυκλοφορία και αγκυροβολία σκαφών και θαλάσσιων μέσων αναψυχής, καθώς και κάθε άλλη δραστηριότητα στη θαλάσσια περιοχή του Παλαιού Φαλήρου, λόγω πραγματοποίησης αεροπορικών επιδείξεων.

 

Η θαλάσσια περιοχή βρίσκεται έμπροσθεν της ακτογραμμής Παλαιού Φαλήρου, μεταξύ των τουριστικών λιμένων Φλοίσβου και Καλαμακίου και περικλείεται από τα στίγματα:http://www.naftemporiki.gr/news/static/08/10/07/1573397.htm <<

http://i34.tinypic.com/103z8kn.jpg

H γαλλική ομάδα αεροβατικών Patrouille de France

 

Αεροπορική επίδειξη στο Φάληρο θα πραγματοποιήσει την επόμενη Τετάρτη, 8 Οκτωβρίου, η γαλλική ομάδα αεροβατικών Patrouille de France.

 

Το κοινό θα έχει την ευκαιρία να παρακολουθήσει του Γάλλους πιλότους να πραγματοποιούν περίτεχνους ελιγμούς στον αέρα, ενώ στην επίδειξη θα συμμετάσχει και το τελευταίας τεχνολογίας γαλλικό μαχητικό Rafale.

 

Η επίδειξη θα πραγματοποιηθεί πάνω από τη θαλάσσια περιοχή του κόλπου του Φαλήρου από τις 16:00 έως τις 16:45 και θα είναι καλύτερα ορατή από την παραλία κοντά στη Μαρίνα Φλοίσβου, ανάμεσα στο πάρκο Φαλήρου και τα Λουτρά Μπάτη.

 

 

μα ειναι γελειοι δεν μπορουν να το αναφερουν σε καμια tv-radio?

Link to comment
Share on other sites

είναι όντως γελοίοι.. καθημερινή και μεσημμέρι ποιοί θα μπορέσουν να παρακολουθήσουν την επίδειξη?? οι συνταξιούχοι και οι φοιτητές???
Link to comment
Share on other sites

Μα καλά, δεν μπορούσαν να το αναφέρουν στην τηλεόραση νωρίτερα? Όλη μέρα για τα σκάνδαλα της κυβέρνησης και την οικονομική κρίση πρέπει να ακούμε δηλαδή?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα μελη!:D

Σημερα ηταν η μερα εγγραφης μου στο τμημα ιταλικων του πρωτου ετους στο Διδασκαλειο Ξενων Γλωσσων στην Αθηνα.

Μιας και ειμαι καινουρια στον χωρο και παντελως ασχετη,θα με διευκολυνε αν βρισκοταν καποιος που να ηταν/ειναι σχετικος με το θεμα και του τι γινεται γενικα στο διδασκαλειο!:wacko:

Σχετικα με καθηγητες,μαθηματα αλλα και το γενικοτερο κλιμα!

Ελπιζω να βρεθει καποιος να με διαφωτισει!

Οπως και να εχει σας ευχαριστω προκαταβολικα που με διαβασατε ακομα και αν δε λαβω απαντηση!:X

Να στε ολοι και ολες καλα!

Καλο και δημιουργικο χειμωνα να εχουμε..σε ολους τους τομεις!!!!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

με ενδιαφερει

για αραβικα

ισυχει και για αποφοιτους

gia plhrogories mpeite sthn selida tou didaskaleiou!

http://didaskaleio.uoa.gr

ta mathimata ksekinane apo deutera!

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφερει νομιζω απο αποψη χρονοδιαγραματος.Ειχα ρωτησει για proficiensy και ουτε λιγο ουτε πολυ μου ειχαν απαντησει οτι θα χρειαστουν 6-7 χρονια για να παρεις πτυχιο!!!!Παντως εχω ακουσει γινεται καλη δουλεια αλλα καλυτερα να δωσεις κατι παραπανω σε ενα συνοικιακο φροντιστηριο και να κανεις την δουλεια σου σαφως γρηγοροτερα.....
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κανείς σημεία στην Αθήνα που μπορούμε να βρούμε ξένα περιοδικά? Για κάποιο Αμερικάνικο ενδιαφέρομαι συγκεκριμένα, θα κοιτάξω στον Ελευθερουδάκη στα Starbucks της Μητροπόλεως που έχει μερικά αλλά δεν νομίζω να το βρω (το LA Confidential λέω βασικά, αν έχει κανένας ιδέα, δυστυχώς δεν κάνουν subscription εκτός ΗΠΑ κι εξάλλου δε θέλω και συνδρομή για ολόκληρο χρόνο)

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...