Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, σχετικά με mobile TV και ταυτόχρονα 2 simm (και οι 2 ενεργές). Έψαχνα στο ebay (στα links που φαίνονται στις πρώτες σελίδες του thread αλλά τίποτα). Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? (φαντάζομαι ότι μιλάμε για το VE-98). Επίσης, droulis, ξέρεις εάν βγει κάτι καινούριο μέχρι μέσα νοέμβρη?

 

Ευχαριστώ παιδιά

an koitakseis 5 post poio piso tha deis ti bgainei ton noembri.

oso gia ta mhnumata ,nai distixos akoma den exei brethei lisi kai einai asximo auto, tha brethei omos pou tha paei,edo balame ta ellhnika sto pliktrologio:)

 

ena akoma kinito promo exei idio logismiko alla...... allo koustoumaki :):):)

deite to edo: http://www.youtube.com/watch?v=b5RuGXP0u8I

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρακαλω θα ηθελα να μου πει αν το γνωριζει καποιος γιατι δεν μπορει να μου δει το συγκεκριμενο τηλεφωνο ο υπολογιστης μου?Ουτε στα vista ουτε στα xp.

Απο την εταιρια που τα εισαγει μου ειπαν οτι θα βρω drivers στο internet αλλα δεν ξερω που.

Μια βοηθεια βρε παιδια????:help::w00t:

 

Παρακαλω θα ηθελα να μου πει αν το γνωριζει καποιος γιατι δεν μπορει να μου δει το συγκεκριμενο τηλεφωνο ο υπολογιστης μου?Ουτε στα vista ουτε στα xp.

Απο την εταιρια που τα εισαγει μου ειπαν οτι θα βρω drivers στο internet αλλα δεν ξερω που.

Μια βοηθεια βρε παιδια????:help::w00t:

 

 

Κανενας που να ξερει κατι?Τιποτα για εμας τους ταλαιπορους?:blink:

Link to comment
Share on other sites

geia xara se olous.agorasa prin merikes meres ena thl kai mporw na pw oti eimai arketa ikanopoihmenos.to mono problhma einai ta ellhnika!gnwrizei kaneis an yparxei kapoios tropos na mpoun ellhnika sta sms?euxaristw
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος παιδιά αν το κινητό JC 687S έχει ενεργή αναμονή? Γιατί εργοστασιακά τουλάχιστον το δικό μου δεν είναι ρυθμισμένο έτσι. Εννοώ δηλαδή στην οθόνη αναμονής να εμφανίζονται ειδοποιήσεις για τα μηνύματα, τις κλήσεις, εικονίδια για το bluetooth ή ό,τι άλλο επιλέξει ο χρήστης να βάλει σαν συντόμευση.

 

'Οποιος ξέρει ας με διαφωτίσει. Ευχαριστώ.

Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά.

 

Έχω πάρει κι εγώ το JC678. Είναι γενικά καλό, έχει τέλειο δέκτη TV και ραδιοφώνου, αλλά με χαλάει οτι δεν κάνει ανοιχτή ακρόαση στην δεύτερη κάρτα, και οτι δεν μπορείς να γράψεις Ελληνικά από το πληκτρολόγιο, και όταν γράφεις με την γραφίδα είναι αναγκαστικά UNICODE.

Επίσης η μετάφραση του menu είναι χάλια, και το έχω συνέχεια στα Αγγλικά.

 

1. Ξέρει κανείς κάποιο πρόγραμμα που να μπορώ να αντιγράψω τα ονόματά μου από το Nokia?

 

2. Υπάρχει κάποιο άλλο κινέζικο κινητό, με 2 sim και tv, που να γράφει Ελληνικά SMS από το πληκτρολόγιο χωρίς unicode, ανοιχτή ακρόαση και στις 2 sim και καλύτερη μετάφραση στο Ελληνικό menu? Το Α968 τι λέει?

Link to comment
Share on other sites

Κινηταρα το συγκεκριμενο, οπως ολα τα κινεζικα αλλωστε! Οι μπαταριες απο οσο γνωριζω ειναι της νοκια που εχουν προβλημα και κανουν ΜΠΑΜ!!!
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera , mia bohthia please , epsaxna fortisti gia to kineziko kinito moy, to N6188, kati nomisa oti brika kai to parhgila , telika moy hrthe ena dyktiako kalodio to RJ 45 Infinity Cable DX - N6188 China Miracle, tora to erothma , ti kanei ayto to kalodio?pia h xrhsh toy? mpenei se ethernet thyra , to ebala gia dokimi alla den ekane tipota ,Perissotero apeythinome ston Droulis poy einai o Eidikos , Eyxaristo ek ton protairon
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera , mia bohthia please , epsaxna fortisti gia to kineziko kinito moy, to N6188, kati nomisa oti brika kai to parhgila , telika moy hrthe ena dyktiako kalodio to RJ 45 Infinity Cable DX - N6188 China Miracle, tora to erothma , ti kanei ayto to kalodio?pia h xrhsh toy? mpenei se ethernet thyra , to ebala gia dokimi alla den ekane tipota ,Perissotero apeythinome ston Droulis poy einai o Eidikos , Eyxaristo ek ton protairon

apla den kanei prepei na pareis kalodio usb gia na fortizei kai na sindeesai me pc

Link to comment
Share on other sites

apla den kanei prepei na pareis kalodio usb gia na fortizei kai na sindeesai me pc

 

Ok ayto to katalava apla exo aporia se ti xrisimeyei ayto to kalodio(gia na to bgaloyn kapoy xrisimeyei)Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Ok ayto to katalava apla exo aporia se ti xrisimeyei ayto to kalodio(gia na to bgaloyn kapoy xrisimeyei)Thanks :)

 

profanos gia service to sindeoun se kapoio service box kai kanoun douleia.

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και υπάρχει, έχω δεί αρκετά και με Windows Mobile. Μόλις βρώ μια photo θα σου δείξω.

 

Ναι φιλε μου με ενδιαφερει αν βρεις και το site με τα χαρακτηριστικα θα εισαι αστερι:D

Link to comment
Share on other sites

profanos gia service to sindeoun se kapoio service box kai kanoun douleia.

 

 

Thanks :)(thn patisa hroikotata)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα! διάβασα σχεδον όλο το θέμα αλλά δεν μου λύθηκε το πρόβλημα της αλλαγής ήχου στα sms .για την ακρίβεια αναφέρεται κάπου αλλα δεν μπορεσα να το βρω. έχω το n99i (english menu, δεν βαριεσαι!κανεις δεν ειναι τέλειος!!!).

ελπίζω κάποιος να μου πεί ότι αλλάζει!!!!

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα! διάβασα σχεδον όλο το θέμα αλλά δεν μου λύθηκε το πρόβλημα της αλλαγής ήχου στα sms .για την ακρίβεια αναφέρεται κάπου αλλα δεν μπορεσα να το βρω. έχω το n99i (english menu, δεν βαριεσαι!κανεις δεν ειναι τέλειος!!!).

ελπίζω κάποιος να μου πεί ότι αλλάζει!!!!

ευχαριστώ!

 

file apo to ekastote profil allazei opos o hxos klisis an den to breis ekei, opos kala eipes kaneis den einai teleios:):):)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,προσφατα αποκτησα και εγω το V-98 και θα ηθελα να ρωτησω αν μπορουμε να του βαλουμε τπτ προγραμματα τπτ παιχνιδια κτλπ..Επισης wap εχει?γιατι εγω browser δεν βρισκω πουθενα..

 

Υ.Γ Ζητω συγνωμη αν εχουν ξαναπαντηθει οι συγκεκριμενες ερωτησεις αλλα ειμαι νεος στο φορυμ και μου φανικαν πολλες οι προηγουμενες σελιδες να κατσω να τις διαβασω ολες..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,προσφατα αποκτησα και εγω το V-98 και θα ηθελα να ρωτησω αν μπορουμε να του βαλουμε τπτ προγραμματα τπτ παιχνιδια κτλπ..Επισης wap εχει?γιατι εγω browser δεν βρισκω πουθενα..

 

Υ.Γ Ζητω συγνωμη αν εχουν ξαναπαντηθει οι συγκεκριμενες ερωτησεις αλλα ειμαι νεος στο φορυμ και μου φανικαν πολλες οι προηγουμενες σελιδες να κατσω να τις διαβασω ολες..

oute wap oute mms oute games oute programata. apla exei ton kalitero dekti tv me to kalitero display.
Link to comment
Share on other sites

ena akoma kinito promo exei idio logismiko alla...... allo koustoumaki :):):)

deite to edo: http://www.youtube.com/watch?v=b5RuGXP0u8I

Πωπω. Εχω τρελαθει με αυτο φαινεται κινηταρα αν και ειναι λιγο τεραστιο. Που μπορω να το βρω με ελληνικο μενου? Υπαρχει τροπος πληρωμης με αντικαταβολη?:blink:

Επισης θα ηθελα να μου πουν κατοχοι τετοιων κινητων αν αξιζουν την αγορα! Τα ηχεια τους παιζουν δυνατα μουσικη? Στερεο? Ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

paidia shmera parelava kai egw to kinito me mia matia pou eriksa diapistosa oti to kinito den isteri se tipota apo ena allo gnwstis eterias. oso gia to menou einai ellhniko kai arketa kala ftiagmeno. mazi me to kinito eixe dwro dermatini thiki , fortisti aytokinitou , 2 mpataries, hands free kai mia allh syskeyi pou legete moulti charger alla den mporw na katalavo ti einai grafi apla oti mporeite na fortisete to kinito opiadipote stigmh thelete ean kserei kaneis ti einai as voithisi. o dektis tv einai poly kalos kai to radio episis.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πιο μοντελο πηρες? Και απο που? Δωσε μας καμια πληροφορια! Γιατι εχω ψηθει και εγω!
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά κινητό (για το JC678 μιλάω στο πρώτο post του thread) για 100 ευρώ τι να λέμε; φοβερός τηλεοπτικός δέκτης, μια χαρά ραδιόφωνο, εξαιρετικό παρά τα τα μικρά προβληματάκια του

 

γνωρίζει κανείς που μπορούν να βρεθούν themes και λοιπά ή αν έχει συμβατότητα με κάποιο άλλο κινητό

Δεν εκπέσαμε εξαιτίας ενός ηθικού σφάλματος αλλά εξαιτίας ενός διανοητικού. Πήραμε τον κόσμο των φαινομένων για αληθινό ενώ ο φαινομενικός αυτός κόσμος δεν υπάρχει. Φ.Ντίκ
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά κινητό (για το JC678 μιλάω στο πρώτο post του thread) για 100 ευρώ τι να λέμε; φοβερός τηλεοπτικός δέκτης, μια χαρά ραδιόφωνο, εξαιρετικό παρά τα τα μικρά προβληματάκια του

 

γνωρίζει κανείς που μπορούν να βρεθούν themes και λοιπά ή αν έχει συμβατότητα με κάποιο άλλο κινητό

GIA NA LEME TA PRAGMATA OPOS EINAI TO KINITO STO PROTO POST EINAI TO PROTO POU BGIKE ME ELLINIKO MENOU KAI ONOMAZETAI V98, meta h jincen to ebgale me tin onomasia jc678, auto einai to story.:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...