Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια αθορυβο αυτα τα τηλεφωνα δεν εχουν? δηλ. ουτε ηχο ουτε δονηση για τις κλησεις ...

 

an thimamai kala patas thn diesi sinexomena

Link to comment
Share on other sites

sto v 98 pws vazoume rithiseis mms ??

 

nomizo den exei mms kai wap to v98

 

σωστα αλλα ειναι ενεργοποιημενη και η δονηση. εγω θελω να μην εχει ουτε δονηση... γινεται?
τυπος συναγερμου -->μονο κουδουνισμα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειμαι καινουριος στην παρεα και ηθελα να σας ρωτησω οποιος βεβαια εχει υποψη του για τα κινεζικα pocket pc

Εχουν βγει καποια ΠΡΟΣΕΞΤΕ με επεξ. saNmsung

Εχει κανεις υποψη του?

http://www.e-mobiles.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειμαι καινουριος στην παρεα και ηθελα να σας ρωτησω οποιος βεβαια εχει υποψη του για τα κινεζικα pocket pc

Εχουν βγει καποια ΠΡΟΣΕΞΤΕ με επεξ. saNmsung

Εχει κανεις υποψη του?

http://www.e-mobiles.gr

Χαχα. Εδώ το MIO που είναι υποτίθεται καλή εταιρία, αλλά κινέζικο, τελικά δεν είναι καλό (ψευτοκατασκευή)... θα πας σε κάτι αμφίβολο με ψεύτικο όνομα;

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

παντω σε σελιδες αγγλικες δεν ακουω και ασχημα λογια για τετοιου ειδους κινητα το θεμα ειναι αν γνωριζει καποιος για ελληνικα λογισμικα τι γινεται!

κοιτα αν μπορω να δωσω 200 ευρουλακια για να παρω ενα κινητο που κανει 700 και να μην γραφει htc diamond επανω θα το κανω γι αυτο ρωταω αν καποιος εχει ασχοληθει με το ζητημα ειδαλλως μην ακουω οτι να ναι σχολια αν ξερει κανεις καλως

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και αυτό που είναι ιδιο με το Ν95 εδω

http://www.1ena.com/tvphonev95.htm

 

το κακο είναι οτι δεν υποστηρίζουν 3G

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και αυτό που είναι ιδιο με το Ν95 εδω

http://www.1ena.com/tvphonev95.htm

 

το κακο είναι οτι δεν υποστηρίζουν 3G

ego eimai autos pou ebale to sigkekrimeno kinito edo sto forum ego eimai autos pou sas leo loipon oti den aksizei to sigkekrimeno kinito, xalia apodosi mikrofonou, poiotita asximi, den pianei kalo sima kirios stin 2h sim.

Link to comment
Share on other sites

φιλε δρουλη τι εγινε με τα νεα του σεπτεμβρη?περιμενουμε με αγωνια να εκδωσεις ανακοινωση...βγαινει τιποτα καλο?

αντε να ονομασουν και οι κινεζοι μια πολη με το ονομα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε δρουλη τι εγινε με τα νεα του σεπτεμβρη?περιμενουμε με αγωνια να εκδωσεις ανακοινωση...βγαινει τιποτα καλο?

αντε να ονομασουν και οι κινεζοι μια πολη με το ονομα σου!!!

ypirxe ena montelo alla anakalestike apo to ergostasio distixos den ksero giati sintoma omos tha exoume nea
Link to comment
Share on other sites

edo tha brite kapoies allages pou exo kanei sto v98 se metafrasi alla kai se pliktrologio http://www.youtube.com/watch?v=X5Kedooc6Gg :):)

(ginetai meso eidikou box eidiko gia chinese mobile)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίο droulis! Αισιος το topic εφτασε τις 40 σελιδες και οσο παει αυξανεται με το V98 που πρωτοπαρουσιασες εσυ. Συγχαρητηρια!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως εχει βρει κάποιος λύση στο πως να φτιάχνεις tracklist στον mp3 player γιατί αν μέσα στον φάκελο my music κάνεις εξτρα φακέλους με τραγούδια δεν τα βλέπει ο mp3 player?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και από εμένα. Οταν γράφουμε μήνυμα στα ελληνικά γράμματα, 1 μήνυμα χρεώνεται κάθε 70 χαρακτήρες ή κάθε 160 χαρακτήρες? Δηλαδή τα ελληνικά τα μετράει σαν unicode?
Nothing is colder than ice...
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και από εμένα. Οταν γράφουμε μήνυμα στα ελληνικά γράμματα, 1 μήνυμα χρεώνεται κάθε 70 χαρακτήρες ή κάθε 160 χαρακτήρες? Δηλαδή τα ελληνικά τα μετράει σαν unicode?

molis esteila ena mhnuma sms apo v98 me 159 ellhnikous xaraktires kai mou irthan stin alli siskeuh se ena mhnima

Link to comment
Share on other sites

molis esteila ena mhnuma sms apo v98 me 159 ellhnikous xaraktires kai mou irthan stin alli siskeuh se ena mhnima

Δυστυχως αυτό δεν λέει τίποτα.

Τα μηνύματα αν ειναι 2,3 ή όσα μπορουν να ειναι ξανασυνδέονται στην συσκευη του λήπτη.

Μόνο απο κανένα λογαριασμο θα δειτε σιγουρα αν δεν εχει μετρητη το κινητο στην συγγραφή του μηνύματος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Droulis αυτό που λες δεν σημαίνει οτι δεν στέλνει διπλό μήνυμα οταν ξεπερνάς τους 70 χαρακτήρες, αφού όπως είπε και οτι br492 τα μηνύματα όσα και να είναι ξανασυνδέονται στο κινητό του παραλήπτη και φαίνονται σαν ένα. Αυτό που με κάνει να πιστέυω οτι τα μηνύματα με ελληνικούς χαρακτήρες έχουν μέγιστο χώρο τους 70 χαρακτήρες είναι οτι όταν γράφεις με λατινικούς, πάνω δεξιά στη γωνία έχει μετρητή χαρακτήρων x / 612 το οποίο μεταφράζεται σε 4 μηνύματα, ενώ οταν γράψεις ελληνικά γίνεται x / 268 το οποίο είναι πάλι 4 μηνύματα των 70 χαρακτήρων αυτή τη φορα. Οπότε νομίζω οτι όποιος στέλνει μήνυμα στα ελληνικά με 71+ χαρακτήρες το χρεώνεται διπλό, μπορεί και τριπλό.

Για να μπορείς να στέλνεις ελληνικά με χωρητικότητα μηνύματος 160 χαρακτ. θα πρέπει με κάποιον τρόπο να κάνει mapping τα ελληνικά με τα αντίστοιχα στο unicode. Δεν ξέρω πως γίνεται σε αυτά τα κινητά πάντως...

Nothing is colder than ice...
Link to comment
Share on other sites

Droulis δοκιμασε με 1 καρτοκινητο και δες τι χρεωση σου εκανε (αν εστειλε δηλ 2 sms ή 1 sms με τους 160 χαρακτηρες).
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια :Dτο εχει αγορασει κανεις απο το ebw για να μου πει αν ανοιγει ολες της φωτος η εχει περιορισμους και αν οντως εχει Hand-shaking screen και Hand-shaking music και αν ναι τι ακριβως κανει:cry:επειδη σκεπτομαι να το αγορασω και αν ειναι αλλαγη τραγουδιου και ταπετσαρια οθονης με ενα κουνημα οπως τα iphone θα το παρω με τα 1000:rolleyes:σας ευχαριστω:D
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια :Dτο εχει αγορασει κανεις απο το ebw για να μου πει αν ανοιγει ολες της φωτος η εχει περιορισμους και αν οντως εχει Hand-shaking screen και Hand-shaking music και αν ναι τι ακριβως κανει:cry:επειδη σκεπτομαι να το αγορασω και αν ειναι αλλαγη τραγουδιου και ταπετσαρια οθονης με ενα κουνημα οπως τα iphone θα το παρω με τα 1000:rolleyes:σας ευχαριστω:D
file milame edo gia to v98 an exeis diabasei to proto post tha katalabeis oti den exei auta pou zitas, kai malista anoigei eikones mexri 100kb an den kano lathos. episis to ebw opos kai alla greek eshop lene ta eksis oti exei java kai tvout ,einai psemata den isxuei kati tetoio sto sigkekrimeno montelo
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...