Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

περιπου τι σημαινει το συντομα φιλε droulis... Γιατι δεν ανυπομονουν μονο οι κοπελιτσες αλλα και εγω....χεχεχεχε. και αν μπορεις να πεις εκτος απο μικρο μεγεθος τι αλλο περιμενουμε... Με ενδιαφερουν κινητα στο στυλ των ανοιγομενων με πληρες πληκτρολογιο....
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

περιπου τι σημαινει το συντομα φιλε droulis... Γιατι δεν ανυπομονουν μονο οι κοπελιτσες αλλα και εγω....χεχεχεχε. και αν μπορεις να πεις εκτος απο μικρο μεγεθος τι αλλο περιμενουμε... Με ενδιαφερουν κινητα στο στυλ των ανοιγομενων με πληρες πληκτρολογιο....

 

ennoeis slide?

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΕΝΑ TV MOBILE ΑΠΟ ΚΙΝΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΕ ΜΟΡΦΗ JAR KAI JAVA TA ΦΟΡΤΩΣΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΩ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕΣΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ BLUETOOTH ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΗΤΡΗΣ:!:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ έχω ένα νόκια και ένα JV777S και όταν κάνω αναζήτηση συσκευών απο το νόκια δε βρίσκει το κινέζικο.Δοκίμασες να κάνεις αποστολή με bluetooth κάποιο αρχείο?Eκεί εμένα το νόκια μου κάνει ανάζήτηση και μου το βρίσκει το κινέζικο...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΕΝΑ TV MOBILE ΑΠΟ ΚΙΝΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΕ ΜΟΡΦΗ JAR KAI JAVA TA ΦΟΡΤΩΣΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΩ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕΣΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ BLUETOOTH ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΗΤΡΗΣ:!:

δεν δεχεται παιχνιδια φιλε μου

επισης, δες αν ειναι ανιχνευσιμο το κινητο στο μπλε δοντι:) η πηγαινε injury audio device να τα βρεις εσυ πρωτα:)

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου όταν λες EMS εννοείς το mail service ή το parcel service?

 

μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει στον τρόπο αποστολής από ipmart για να αποφύγω τελωνεία κτλ? Ζητάω το mail ή το parcel service? Πρέπει να τους πω να γράψουν κάτι για δώρο ή όχι?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και το θυμήθικα τα προγράμματα για συγχρονισμό αναγωρίζουν 1 πεδίο σε κάθε επαφή. Η λύση που δοκιμάζω είναι επαφές με λατινικούς χαρακτήρες στο Outlook εξαγωγή σε V-card με το Outport 1.1 και μετά αντιγραφή στο τηλέφωνο (στη microSD) και "προαίρεση" μία-μία στον τηλεφωνικό κατάλογο.

 

.:respect:

 

Καλησπερίζω την εκλεκτή παρέα του V98. Δεν πάει μήνας που απέκτησα το εργαλείο. Κι ας ειμαι ειλικρινής. Δεν με ενδιαφέρουν τα (σπουδαία) καλούδια του...(βλ. TV, video κλπ..). Ο πόνος μου λέγεται DUAL SIM. Δυστυχώς όμως τα έχω βρει μπαστούνια με τον κατάλογο των ονομάτων, τις μονές καταχωρήσεις κλπ κλπ.

Έχω ΝΟΚΙΑ Ν91, με πλήθος καταχωρήσεων...και μόνο που σκέφτομαι ότι πρέπει να περάσω χειροκίνητα 600+ ονόματα με 2-3 τηλέφωνα σε κάθε όνομα....προκειμένου να ενημερωθεί το V98, μου έρχεται ίλιγγος.

 

Μπoρεί κάποιος που τα έχει καταφέρει να δώσει λίγο αναλυτικές πληροφορίες για τη διαδικασία ενημέρωσης του τηλεφωνικού καταλόγου (αν υπάρχει) ή για συγκεκριμένο software που μπορεί να επιλύσει το πρόβλημα? To παραπάνω quote το είδα λίγο ασαφές - συγγνώμη :cool:

 

Οι κινεζοι φίλοι μας δεν μοιάζουν να ασχολούνται κ πολυ με το θέμα της υποστήριξης....(φυσικό το βρίσκω)...ή δεν ξερω αρκετά καλά κινέζικα για να διαβάσω πληροφορίες στα δικά τους site...

 

Νομίζω όμως ότι πολλοί αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα με μένα .

 

(Είμαι στο τσακ να πουλήσω το V98 :X (έχει εγγύηση άλλους 11 μήνες από το 1ena.com και είναι άψογο) και να αναζητήσω την τύχη μου με το Samsung 880....)

Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει στον τρόπο αποστολής από ipmart για να αποφύγω τελωνεία κτλ? Ζητάω το mail ή το parcel service? Πρέπει να τους πω να γράψουν κάτι για δώρο ή όχι?

 

ευχαριστώ

Το ipmart δεν υποστηρίζει αποστολή με EMS. Αυτά τα mail που λες είναι air mail δηλαδή απλό ταχυδρομείο. Το ems (express mail service) είναι στην ουσία το courier των ταχυδρομείων το οποίο προσφέρει πιο γρήγορη αποστολή σε σχέση με το απλό. Επίσης έχει παρατηρηθεί ότι ότι στέλνετε με EMS, μαρκάρισμα ως δώρο και μαρκάρισμα ως χαμηλής αξίας (30$) προϊόν κατά 99% δεν περνάει τελωνείο. Τώρα όσον αφορά το air mail από ότι έχω ρωτήσει δεν είναι και ότι καλύτερο γιατί το κινητό σου θα κάνει πολλές στάσεις πριν φτάσει στα χέρια σου και θα περάσει από πολλά χέρια. Αυτό έχει κινδύνους όπως να χτυπήσει, να χαθεί, να στο κλέψουν κτλ. Μάλιστα πολλά κινέζικα site γι'αυτό το λόγο δεν σε αφήνουν να διαλέξεις air mail για προϊοντα μεγάλης αξίας (συνήθως πάνω από 70-80$). Για τις άλλες 3 που έχει το ipmart, την dhl μην την επιλέξεις με τίποτα, έχουν ακουστεί πάρα πολλά κρούσματα τελωνείου. Για την Fedex δεν έχω ιδέα και για την ups έχουν ακουστεί καλά λόγια αλλά μερικές φορές περνάει και από αυτήν τελωνείο. Εγώ θα σου πρότεινα πάντως να αφήσεις το Ipmart και να ψαχτείς στο ebay που έχει και καλύτερες σχετικά τιμές και πολλούς που στέλνουν με ems. Τέλος να ξες ότι το τελωνείο από Κίνα είναι 60% με το ταχυδρομείο (air mail και ems) και 110% για τις υπόλοιπες εταιρίες courier. Όταν βλέπουν κάτω από 30 δολλάρια αξία και ems συνήθως τα περνάνε έτσι γιατί δεν αξίζει τον κόπο να βάλουν τελωνείο για τόσο λίγα χρήματα.

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

blackbird ευχαριστώ για τις πληροφορίες, το ipmat το θέλω για ένα gps tracker και στο ebay δεν βρίσκω την τελευταία του έκδοση..... θα δοκιμάσω ups νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε blackbird υποστηριζει το Ipmart ems ,προσοχη απο κινα με ems ευκολα θα περασεις τελωνειο μπορει να μην το εμφανιζει αλλα οταν πας να διαλεξεις courier την βγαζει εγω προσφατα πηρα το ctc p5i με ems χωρις να πληρωσω κατι στο τελωνειο .Στο αλλο που γραφεις για χαμηλοτερη τιμη συμφωνω.
Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει στον τρόπο αποστολής από ipmart για να αποφύγω τελωνεία κτλ? Ζητάω το mail ή το parcel service? Πρέπει να τους πω να γράψουν κάτι για δώρο ή όχι?

 

ευχαριστώ

 

αγορασα απο ipmart πριν απο κανα μηνα το jc777

ειχα επιλεξει ups μου ηρθε χωρις κανενα προβλημα

για μενα ειναι επαγγελματιες

Link to comment
Share on other sites

Οντως πρεπει να ειναι σωστη στην δουλεια τους κ εγω απο εκει το πηρα απο το ipmart με ems κ τους ειπα να γραψουν πως η αξια της συσκευης ειναι μικροτερη απο 40ε.
Link to comment
Share on other sites

Που είναι το ems στο ipmart και δεν το βλέπω; Εμένα μου εμφανίζει dhl, fedex, tnt, ups, air mail-parcel.

 

edit: ups όχι ems :X

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Που είναι το ems στο ipmart και δεν το βλέπω; Εμένα μου εμφανίζει dhl, fedex, tnt, ems, air mail-parcel.

:confused:

παντως με ups και φθηνα ηταν και με αξια $50,5

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησει παιδια ...ο κωδικος ασφαλειας στα κινεζικα πιος ειναι ?

 

default user code: 1122, 3344, 1234, 5678

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολίς σήμερα πήρα και εγώ ενα tv mobile phone........δν έχω ψάξει ακόμα τπτ.........αλλά μου είπε ένας φίλος μου οτι απο τν Νοέμβριο δν 8α πιάνουμε τηλεόραση με κεραία καθώς 8α αντικατασταθούν ολα τα αναλογικά σήματα σε ψηφιακά..........ισχύει αυτο..........?

Mac Book Pro 13.3 2017

Ipad 2017 32 gb

Xiaomi Mi Max 2 64gb --- 7.1.1 Nougat

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό απο τον Νοέμβριο του 2014.

Μαλλον ο καθένας λέει ότι θέλει χωρις να ξέρει.Μεχρι να γινει το switchover στην Ελλάδα......

Μια χαρα θα δουλευει(παρεμπιπτόντως και τα ψηφιακά με καραία θα τα πιάνεις όχι με απόχη)

Κοιτα να το ευχαριστηθείς

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Tον Νοεμβριο λενε οτι θα αρχισουν οι δοκιμαστικες επιγειες ψηφιακες εκπομπες.

Για να δουμε ομως.

Αν παντως αρχισουν, νομιζω δεν εχει καμια σχεση σε ποιοτητα το αναλογικο με το ψηφιακο.

Θα πιανει νομιζω πολυ καλα ακομα κ εν κινησει.

Link to comment
Share on other sites

an exo akousei kala, arxizoun dokimastika ton noembrio osoi einai etimoi alla ipoxreotiko apo 2012 (ritra europaikis enosis). tora idomen....:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό απο τον Νοέμβριο του 2014.

Μαλλον ο καθένας λέει ότι θέλει χωρις να ξέρει.Μεχρι να γινει το switchover στην Ελλάδα......

Μια χαρα θα δουλευει(παρεμπιπτόντως και τα ψηφιακά με καραία θα τα πιάνεις όχι με απόχη)

Κοιτα να το ευχαριστηθείς

 

+1

και μαλιστα μεχρι τοτε οι συσκυες με tv ψηφιακη θα ειναι πιο πολλες απο σημερα

(ψηφιακη υπαρχει σε μεγαλο ποσοστο στην ευρωπη)

Link to comment
Share on other sites

default user code: 1122, 3344, 1234, 5678

 

drouli ευχαριστω φιλε μου για την απαντησει :)ειναι ενα απο αυτα τα τετραψιφια η ολα κανουν?

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

an exo akousei kala, arxizoun dokimastika ton noembrio osoi einai etimoi alla ipoxreotiko apo 2012 (ritra europaikis enosis). tora idomen....:D:D:D

 

Εχει κανεις παραπανω πληροφοριες γιαυτο?

Ποια καναλια θα εκπεψουν και ποτε?

Να στειλουμε email στα καναλια?

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε λίγο και θα βρεις πολλες πληροφορίες,αλλά το συγκεκριμενο θεμα αφορα τα κινητα και όχι την ψηφιακη τηλεόραση

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...