Jump to content

Ολυμπιακοί Αγώνες Πεκίνο 2008


aimilios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιά χαρά. Με δεδομένο ότι όλοι οι αθλητές σε αυτό το επίπεδο ντοπάρονται, προσωπικά χαίρομαι απίστευτα που πιάσαμε τους δικούς μας αθλητές. Αφήστε τους άλλους να χαίρονται που η χώρα τους ανεβαίνει στον πίνακα της ντόπας (αλήθεια, τί κερδίζω από τα χρυσά της άρσης βαρών ή της κάθε Πατουλίδου;).

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, η Πατουλίδου το χρυσό το πήρε από κ@λοφαρδία, όχι από ντόπα. Με τη ντόπα μόνο θα έπαιρνε το πολύ το ασημένιο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 488
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είδε κανείς το μαραθώνιο στην κολύμβση; Μου είπανε ότι ο Έλληνας ήταν πρώτος και στα τελευταία 500 μέτρα τον προσπέρασαν όλοι και βρέθεηκε 17ος :blink:

 

FTR, κέρδισε ο Ολλανδός Maarten van der Weijden.

 

Του έκανε πατητή κατά κάποιο τρόπο ο Ρώσος..Ο Έλληνας είναι ο Σπύρος Γιαννιώτης...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, η Πατουλίδου το χρυσό το πήρε από κ@λοφαρδία, όχι από ντόπα. Με τη ντόπα μόνο θα έπαιρνε το πολύ το ασημένιο.

 

Χμ, δεν ξέρω... Θυμάσαι τί σπυριά είχε η Πατουλίδου; To 12.64 που έκανε δεν το είχε πλησιάσει ποτέ...

http://www.thesimpsons.com/bios/images/bios_family_snowball2.gif
Link to comment
Share on other sites

Bασικά το χρυσό της Πατουλίδου ήταν συνδυασμός πολλών πραγμάτων.;) Το κρίσιμο ερώτημα είναι γιατί μετά άλλαξε αγώνισμα. :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Bασικά το χρυσό της Πατουλίδου ήταν συνδυασμός πολλών πραγμάτων.;) Το κρίσιμο ερώτημα είναι γιατί μετά άλλαξε αγώνισμα. :whistle:

 

Γιατί Νίκο Τσιαμτσίκα?? :D

 

Αποκλείστηκαν Μυστακίδου, Κουβάρη από προημητελικά ταέκ-βον-ντο.

 

Προκρίθηκε ο Νικολαϊδης. Συνεπώς, ξεχάστε τα όνειρα για 3 χρυσά από το ευγενές αυτό άθλημα... :X

 

http://www.sport24.gr/html/ent/354/ent.249354.asp

 

Καλημέρα. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Χμ, δεν ξέρω... Θυμάσαι τί σπυριά είχε η Πατουλίδου; To 12.64 που έκανε δεν το είχε πλησιάσει ποτέ...

 

εχω την εντυπωση πως τα σπυρια της πατουλιδου ηταν σημασια απο την ακμη που ειχε ως εφηβη.

ενδεχομενως να ηταν και αυτο που λεμε βλογιοκομενη(:X)

αφου σταματησε τον αθλητισμο ειχε κανει πλαστικη επεμβαση και ειχε καθαρισει το προσωπο της απο της ουλες.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Γιατί Νίκο Τσιαμτσίκα?? :D

 

 

Σε ποιον κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας κύριε Trobocop®??:lol: Έχεις δει πολλούς αθλητές να έχουν πιάσει κορυφή και μετά να αλλάζουν αγώνισμα? Γιατί να πάει σε ένα αγώνισμα στο οποίο ήξερε ότι δεν θα έχει καμιά επιτυχία και να μη μείνει στο αγώνισμο στο οποίο στέφθηκε Ολυμπιονίκης?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας κύριε Trobocop®??:lol: Έχεις δει πολλούς αθλητές να έχουν πιάσει κορυφή και μετά να αλλάζουν αγώνισμα? Γιατί να πάει σε ένα αγώνισμα στο οποίο ήξερε ότι δεν θα έχει καμιά επιτυχία και να μη μείνει στο αγώνισμο στο οποίο στέφθηκε Ολυμπιονίκης?:worry:

 

Εντάξει σ' αυτό αλλά πολλοί σπρίντερς κάνουν και μήκος, δεν ήταν κάτι πρωτοφανές. Δεν πήγε να κάνει ιππασία.

Το ότι δεν υπερασπίστηκε τον Ολυμπιακό της τίτλο ούτε σε μια διοργάνωση (αν θυμάμαι καλά) πάντως είναι λίγο περίεργο. Τέλος πάντων, περσινά ξινά σταφύλια.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει σ' αυτό αλλά πολλοί σπρίντερς κάνουν και μήκος, δεν ήταν κάτι πρωτοφανές. Δεν πήγε να κάνει ιππασία.

Το ότι δεν υπερασπίστηκε τον Ολυμπιακό της τίτλο ούτε σε μια διοργάνωση (αν θυμάμαι καλά) πάντως είναι λίγο περίεργο. Τέλος πάντων, περσινά ξινά σταφύλια.

 

Nαι εντάξει πολλοί σπριντερς κάνουν και μήκος αλλά άλλο λέω εγώ.Θυμάσαι κανένα να πήρε χρυσό και να είπε μετά δεν ξανακάνω το ίδιο αγώνισμα? Εγώ κανένα. Σα να λέει αποκλείεται να το ξανακάνω,αποκλείεται να πιάσω ξανά την ίδια επίδοση ή για να την ξανακάνω θα πρέπει να πληρώσω πολύ ακριβό τίμημα...

 

Y.Γ Το 4ο μετάλλιο είναι γεγονός. :D

Link to comment
Share on other sites

Ποια Πατουλίδου ρε παιδία και κουραφέξαλα?

Έχουμε πάρει ήδη το ΧΡΥΣΟ! Αλέξανδρος Νικολαίδης FTW!

TAE KWON DO FTW!

 

 

 

:cool: Kαι δε λέτε τίποτα ε?

Καθένας με το favourite sport του. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2ος, ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ!

 

Αν έφερνε την πρωτιά θα 'μασταν πιο χαρούμενοι αλλά ήταν άτυχος.

Για διαιτησίες να μη μιλήσω. Ειδικά στο TAE KWON DO και ειδικά στον αγώνα του Αλέξανδρου Νικολαίδη με τον Νιγηριανό. (Ημιτελικός)

 

Άντε και του... 2012 :p

 

Για όποιους συνεχίσουν...

Link to comment
Share on other sites

2ος, ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ!

 

Αν έφερνε την πρωτιά θα 'μασταν πιο χαρούμενοι αλλά ήταν άτυχος.

Για διαιτησίες να μη μιλήσω. Ειδικά στο TAE KWON DO και ειδικά στον αγώνα του Αλέξανδρου Νικολαίδη με τον Νιγηριανό. (Ημιτελικός)

 

Άντε και του... 2012 :p

 

Για όποιους συνεχίσουν...

 

pvpv το ειδααα!!! μπραβο του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Ποια Πατουλίδου ρε παιδία και κουραφέξαλα?

Έχουμε πάρει ήδη το ΧΡΥΣΟ! Αλέξανδρος Νικολαίδης FTW!

TAE KWON DO FTW!

 

 

 

:cool: Kαι δε λέτε τίποτα ε?

Καθένας με το favourite sport του. :rolleyes:

 

Αργυρό είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Ένας Κουβανός επιτέθηκε στον προπονητή του πριν λίγο ή μου φάνηκε; Κάτι τέτοιο πήρε το μάτι μου αλλα δε κατάλαβα τη γινόταν και το γύρισαν στο στίβο. Για Tae kwon do μιλάω.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Αργυρό είναι!!

 

Απλά ήλπιζα για το χρυσό... το έγραψα πρίν τον αγώνα.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.

 

:rolleyes:

 

Παρ όλα αυτά έγινε και κάτι απρεπές στο ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ φέτος. Είδατε γροθιά που έφαγε ο διαιτητής απο τον ΚΟΥΒΑΝΟ?

Δίκιο είχε βέβαια... αλλά τέσπα...

 

Ένας Κουβανός επιτέθηκε στον προπονητή του πριν λίγο ή μου φάνηκε; Κάτι τέτοιο πήρε το μάτι μου αλλα δε κατάλαβα τη γινόταν και το γύρισαν στο στίβο. Για Tae kwon do μιλάω.

 

Στο ταεκβοντο ήταν. Έβγαλαν νοκ αουτ τον Κουβανό αλλά αυτός μπορούσε να συνεχίσει. Την γροθιά την έφαγε ο διαιτητης φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

 

Y.Γ Το 4ο μετάλλιο είναι γεγονός. :D

 

Έχουμε πάρει ήδη το ΧΡΥΣΟ! Αλέξανδρος Νικολαίδης FTW!

TAE KWON DO FTW!

 

:cool: Kαι δε λέτε τίποτα ε?

 

Σε θέλω πιο προσεχτικό.:p Όντως το TAE KWON DO είναι φοβερό άθλημα.Αν ήμουν πιο μικρός αυτό θα άρχιζα να κάνω.Αχ!:(

 

Ένας Κουβανός επιτέθηκε στον προπονητή του πριν λίγο ή μου φάνηκε; Κάτι τέτοιο πήρε το μάτι μου αλλα δε κατάλαβα τη γινόταν και το γύρισαν στο στίβο. Για Tae kwon do μιλάω.

 

Στο ταεκβοντο ήταν. Έβγαλαν νοκ αουτ τον Κουβανό αλλά αυτός μπορούσε να συνεχίσει. Την γροθιά την έφαγε ο διαιτητης φυσικά.

 

Έβγαλαν νοκ αουτ τον Κουβανό και ο Κουβανός με τη σειρά του έβγαλε νοκ αουτ το διατητή.:chair: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο ταεκβοντο ήταν. Έβγαλαν νοκ αουτ τον Κουβανό αλλά αυτός μπορούσε να συνεχίσει. Την γροθιά την έφαγε ο διαιτητης φυσικά.

 

Υπάρχει στο youtube ή ακόμη;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Στο ταεκβοντο ήταν. Έβγαλαν νοκ αουτ τον Κουβανό αλλά αυτός μπορούσε να συνεχίσει. Την γροθιά την έφαγε ο διαιτητης φυσικά.

Υπάρχει στο youtube ή ακόμη;

δειτε το

http://www.youtube.com/watch?v=BGpRWQXwj3U

μεχρι να το σβησουν κ αυτο...

http://www.imageshack.gr/files/8f3i8ihmwgd2c5q8rfca.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δεν έπρεπε να αντιδράσει έτσι αλλά ήταν μεγάλη αδικία! Εκείνη την ώρα σηκώνοταν!! Ήταν και μπροστά με 3-2.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Χρυσό η Βραζιλία στην πετόσφαιρα και οι ΗΠΑ στην καλαθόσφαιρα γυναικών. Επεκράτησαν των ΗΠΑ και της Αυστραλίας αντίστοιχα.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

δειτε το

http://www.youtube.com/watch?v=BGpRWQXwj3U

μεχρι να το σβησουν κ αυτο...

http://www.imageshack.gr/files/8f3i8ihmwgd2c5q8rfca.jpeg

 

Kλωτσιά ήταν λοιπόν... Τόλιο Τσάκι συγκεκριμένα. :)

 

-------------------------------------

 

Παρ όλα αυτά εμένα με νευρίασαν πιο πολλοί οι κινέζοι ή τη σκα*α ήταν!

 

Ο 1ος στον αγώνα με τον Κουβανό ο οποίος ενώ είδε τη φασαρία και το ξύλο που έπαιφτε συνέχιζε ο ******* να πανηγυρίζει! :knife: (και πανηγυρίζουν και με έναν τρόπο, τρομάρα τους!!!)

 

Ο 2ος στον τελικό με τον Αλέξανδρο Νικολαίδη ο οποίος σε κάθε του πόντο πανηγύριζε λές και του έχωναν τίποτα ξέρετε πού. Και για το κεφάλι που πήρε δεν το συζητώ, σαν να κέρδισε το τζόκερ. Αφού σε όλη τη διάρκεια του αγώνα χαμογελούσε για το κεφάλι που πήρε το άτομο. :mad:

 

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 3 ΚΕΦΑΛΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑΝ??? ΟΕΟ???

ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ 2 ΔΕΝ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ???

 

ΟΥΦ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

 

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 3 ΚΕΦΑΛΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑΝ??? ΟΕΟ???

ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ 2 ΔΕΝ ΜΕΤΡΟΥΣΑΝ???

 

 

Για τον ημιτελικό λες που από τα 3 κεφάλια μέτρησε το 1?

Link to comment
Share on other sites

Έλεος με τον Βαγγέλη Ιωάννου και τους Ισπανούς, ούτε η εθνική να έπαιζε...
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Έλεος με τον Βαγγέλη Ιωάννου και τους Ισπανούς, ούτε η εθνική να έπαιζε...

 

Το ξεφτίλισε όντως, ειδικά στο τέλος με τον διαιτητή.

Εμένα πάντως μ' άρεσε το "Awesome babe, awesome!" :p :lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...