Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσυ δεν έχεις κάνει τίποτα, εκείνοι σου έχουν κάνει request να γίνουν φίλοι σου γι'αυτό γράφει "pending".

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.μου κανανε το λογαριασμο disable για αγνωστο λογο χωρις να κανω κατι ή να προκαλεσω.

εστειλα mail για να μου το ενεργοποιησουν αλλα απο οτι διαβασα αργει λιγο και δεν ειναι και στανταρ

Το εχει παθει κανεις αυτο?

Το έχω πάθει εγώ... Όταν έβαζα κωδικό και e-mail, ενώ ήταν σωστά δεν με έβαζε και έλεγε ο λογιαριασμός σας είναι απενεργοποιημένος...

Στείλε e-mail στο disabled@facebook.com και γράψε το πρόβλημα σου εκεί. Θα σου έρθει ένα μήνυμα που θα λέει ότι σε λίγο θα σας απαντήσουν οι admin του facebook. Αν μετά απο 1-2 μέρες δεν απαντήσουν στείλε κι άλλο και γράψε ότι ήδη σας έχω στήλει άλλο ένα αλλά δεν απαντήσατε. Προσωπικά, έκανα αυτό και μία μέρα μετά το δεύτερο e-mail, ο λογαριασμός μου έφτιαξε και μπήκα κανονικά.

 

Το έχουν κάνει σε κάποιους από τους φίλους μου και αναγκάστηκαν να ξανακάνουν λογαριασμό...

Μάλλον οι φίλοι σου βιάστηκαν λίγο...

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Εσυ δεν έχεις κάνει τίποτα, εκείνοι σου έχουν κάνει request να γίνουν φίλοι σου γι'αυτό γράφει "pending".

 

Μα αφού στα "Αιτήματα" δεν υπάρχει αίτημα φιλίας και ούτε email έχω λάβει.:confused::what:

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα που το δείχνει σε 2 επαφές.. είναι άτομα τα οποία τους έστειλα εγώ αίτημα φιλίας και ακόμη δεν το έχουν κοιτάξει. Δηλαδή ούτε με δέχτηκαν αλλά ούτε με αγνόησαν!
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα που το δείχνει σε 2 επαφές.. είναι άτομα τα οποία τους έστειλα εγώ αίτημα φιλίας και ακόμη δεν το έχουν κοιτάξει. Δηλαδή ούτε με δέχτηκαν αλλά ούτε με αγνόησαν!

 

Και σε μένα έτσι είναι.Σε αυτούς που έχω στείλει αίτημα και δεν με έχουν δεχτεί ακόμα αλλά ούτε και με έχουν απορρίψει μου βγάζει αυτή την ένδειξη!

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα έτσι είναι.Σε αυτούς που έχω στείλει αίτημα και δεν με έχουν δεχτεί ακόμα αλλά ούτε και με έχουν απορρίψει μου βγάζει αυτή την ένδειξη!

 

Ναι,αλλά το θέμα είναι ότι τα άτομα στα οποία βγάζει αυτή την ένδειξη δεν τα ξέρω και δεν τους έχω στείλει ποτέ αίτημα φιλίας.:confused::what:

Link to comment
Share on other sites

Σου εκαναν αυτοι αιτημα φιλιας και περιμενουν απαντηση σου.Το οτι δεν στο βγαζει στις ειδοποιησεις δεν ειναι και κατι τραγικο.Το facebook τελευταια ειναι οτι ναι.Εμενα μου ρχονται email με διαφορες ειδοποιησεις αλλα στο facebook δεν βλεπω τιποτα και αν πατησω τον συνδεσμο δεν το εμφανιζει.Στους συνδεδεμενους χρησες μου βγαζει 1 ενω ειναι 2-3 και αλλα τετοια....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σου εκαναν αυτοι αιτημα φιλιας και περιμενουν απαντηση σου.Το οτι δεν στο βγαζει στις ειδοποιησεις δεν ειναι και κατι τραγικο.Το facebook τελευταια ειναι οτι ναι.Εμενα μου ρχονται email με διαφορες ειδοποιησεις αλλα στο facebook δεν βλεπω τιποτα και αν πατησω τον συνδεσμο δεν το εμφανιζει.Στους συνδεδεμενους χρησες μου βγαζει 1 ενω ειναι 2-3 και αλλα τετοια....

 

Ότι να'ναι κάνει δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

μετα απο τοσες μερες και αφου εστειλα 7 mails σε καποιους admins του facebook που βρηκα

μετα απο αναζητηση στο διαδυκτιο με εχουν γειωσει κανονικα και δεν εχει γινει απολυτως τιποτα.Εφτιαξα κενουργιο προφιλ και τους εγραψα στα @@ μου.

Link to comment
Share on other sites

απο χθες μπορω να μπω τελικα online αλλα δεν μου δειχνει τους φιλους μου. δειχνει μονο τον αριθμο και οταν παταω εκει δεν δειχνει τα ονοματα... αντιμετωπιζει καποιος αλλος αυτο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

απο χθες μπορω να μπω τελικα online αλλα δεν μου δειχνει τους φιλους μου. δειχνει μονο τον αριθμο και οταν παταω εκει δεν δειχνει τα ονοματα... αντιμετωπιζει καποιος αλλος αυτο το προβλημα?

 

Το παθαίνω πολλές φορές.

Επανέρχεται μόνο του σε τυχαίο χρόνο.

Μετά από κανένα refresh ή αν κλείσω και ανοίξω τον browser.

Link to comment
Share on other sites

Με google chrome μπαίνω και εγώ. Βασικά όποτε θέλει ανοίγει.. όποτε θέλει όχι. Εγώ συνήθως πατάω σε κάποιο λινκ.. πχ στους φίλους και μετά ανοίγει το τσατ!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί το chat του Facebook δεν ανοίγει με Google Chrome;:confused:

 

Το κανει και σε μενα με τον firefox καμια φορα και διορθωνετε με refresh.Γενικως ομως ο Chrome εχει πολλες ασυμβατοτητες και προβληματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν σας ενδιαφέρει αποκλειστικά το CHAT, τότε δοκιμάστε το ebuddy.com.

Απίστευτα γρήγορο facebook/msn κλπ chat client.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Έχω φτιάξει στο FACEBOOK ένα group και θέλω να το διαγράψω , τι τρόπος υπάρχει ? διότι δεν το θέλω πιά.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Έχω φτιάξει στο FACEBOOK ένα group και θέλω να το διαγράψω , τι τρόπος υπάρχει ? διότι δεν το θέλω πιά.

 

Ευχαριστώ

 

http://www.facebook.com/help/search.php?hq=DELETE+GROUP&ref=hq

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται νά διαγραφεί κάποιος τελείως από τό facebook;

 

Δες ΕΔΩ ;)

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...