Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πώς γίνεται νά διαγραφεί κάποιος τελείως από τό facebook;

 

Δεν διαγραφεσαι τελειως,απλα απενεργοποιεις το λογαριασμο.

 

Να ρωτησω και γω κατι,πως γινεται να μην φαινεται στους αλλους οτι ειμαι συνδεδεμενος???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις το παράθυρο του chat και επιλέγεις offline. Απλά δεν μπορείς να βλέπεις ούτε και εσύ τους άλλους.
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις το παράθυρο του chat και επιλέγεις offline. Απλά δεν μπορείς να βλέπεις ούτε και εσύ τους άλλους.

 

Μπορείς με το "appear Offline" application

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει περιπτωσει να διαγραφεί ένας λογαριασμός facebook,αν έχει απενεργοποιηθεί/λήξει το e-mail με το οποίο έκανα εγγραφή?
Link to comment
Share on other sites

εδω και καμια ωρα προσπαθω να κανω log in αλλα δεν μπορω να τα καταφερω... μου βγαζει σφαλμα στη σελιδα...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν κάνα χρόνο είχα φτιάξει στο Facebook μια σελίδα με το email που τώρα έχω διαγράψει & χτες όταν μπήκα και είδα αυτό που έγραψες λέω, δεν μπαίνω να δω , εάν έχει διαγραφεί εντελώς. Αλλά δεν είχε διαγραφεί εντελώς και μου έγραφε ότι άμα το ξαναχρειαστώ τον συγκεκριμένο λογαριασμό , μπορώ να το ξαναενεργοποιήσω. Πιστεύω να βοήθησα!!!

 

 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει περιπτωσει να διαγραφεί ένας λογαριασμός facebook,αν έχει απενεργοποιηθεί/λήξει το e-mail με το οποίο έκανα εγγραφή?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν κάνα χρόνο είχα φτιάξει στο Facebook μια σελίδα με το email που τώρα έχω διαγράψει & χτες όταν μπήκα και είδα αυτό που έγραψες λέω, δεν μπαίνω να δω , εάν έχει διαγραφεί εντελώς. Αλλά δεν είχε διαγραφεί εντελώς και μου έγραφε ότι άμα το ξαναχρειαστώ τον συγκεκριμένο λογαριασμό , μπορώ να το ξαναενεργοποιήσω. Πιστεύω να βοήθησα!!!

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια,να'σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα problem από χθες και θέλω να μάθω αν το έχει και κανένας άλλος. Στην αρχική σελίδα στο πλάι φένονται οι προσκλήσεις σε ομάδες και τα friend requests. Από χθες έχω μία πρόσκληση σε ομάδα, αλλά μόλις πατάω πάνω να δω τι είναι, αντί να με βάλει στη σελίδα που το αποδέχεσε, με πετάει πίσω στο homepage που είμουν, ενώ κάνει για λίγο ότι φορτόνει. Το περίεργο είναι ότι απο χθες έχω δεχθεί και 2 friend requests, αλλά αυτά τα άνοιξε κανονικά και τα αποδέχθηκα, αλλά από κάτω δεν εμφάνησε την ομάδα. Αυτή συνεχίζει όμως να υπάρχει στο πλάι του home page. Το έχει πάθει κανένας άλλος ?? Είναι πρόβλημα στον server του facebook ??

 

Υ.Σ. Το δοκίμασα και από άλλο browser και γίνετε το ίδιο. Άρα δεν είναι πρόβλημα του browser.

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα problem από χθες και θέλω να μάθω αν το έχει και κανένας άλλος. Στην αρχική σελίδα στο πλάι φένονται οι προσκλήσεις σε ομάδες και τα friend requests. Από χθες έχω μία πρόσκληση σε ομάδα, αλλά μόλις πατάω πάνω να δω τι είναι, αντί να με βάλει στη σελίδα που το αποδέχεσε, με πετάει πίσω στο homepage που είμουν, ενώ κάνει για λίγο ότι φορτόνει. Το περίεργο είναι ότι απο χθες έχω δεχθεί και 2 friend requests, αλλά αυτά τα άνοιξε κανονικά και τα αποδέχθηκα, αλλά από κάτω δεν εμφάνησε την ομάδα. Αυτή συνεχίζει όμως να υπάρχει στο πλάι του home page. Το έχει πάθει κανένας άλλος ?? Είναι πρόβλημα στον server του facebook ??

 

Υ.Σ. Το δοκίμασα και από άλλο browser και γίνετε το ίδιο. Άρα δεν είναι πρόβλημα του browser.

 

Το έπαθα και εγώ προχθες.

 

Μετά από κάποιες ώρες ξαναπάτησα και με έβλαλε κανονικά για να δώ τις προσκλήσεις για τα groups.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είχα πάθει και εγώ παλιά. Ενώ μου είχε έρθει μια πρόσκληση για κάτι και είχα πατήσει απόρριψη.. συνέχιζε να μου το εμφανίζει στην αρχική σελίδα και όταν πατούσα να μου ανοίξει μου άνοιγε πάλι η αρχική σελίδα.

Είχα δοκιμάσει διαφορά πράγματα αλλά τίποτα.. Τελικά η πρόσκληση αυτή έφυγε από μόνη της μετά από 1-2 μήνες! :p

Link to comment
Share on other sites

εστω οτι εχομε 4-5 αλμπουμ φωτογραφιων τα οποια θελουμε να μεταφερθουν σε ενα ,μοναδικο..πως γινεται?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εστω οτι εχομε 4-5 αλμπουμ φωτογραφιων τα οποια θελουμε να μεταφερθουν σε ενα ,μοναδικο..πως γινεται?

 

Μόνο αν κάνεις "edit photos" και "move" κάθε φωτο μια-μια στο νέο αλμπουμ.

Μην ξεχνάς όμως πως κάθε άλμπουμ έχει όριο 60 φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

μαζι μεταφερονται και τα σχολια??

επισης εχω την εντυπωση πως οριο είναι οι 200 φωτογραφιες

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μαζι μεταφερονται και τα σχολια??

επισης εχω την εντυπωση πως οριο είναι οι 200 φωτογραφιες

 

Τα comments πηγαίνουν μαζί με την φωτογραφία.

60 είναι το όριο σε μένα τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

αχμ..

ενω εγω στο προφιλ μου βλεπω κανονικα την καρτελα φωτογραφιες,δεν την βλεπει κανενας αλλος...τι μπορει να συμβαινει?

 

 

εντιτ: λυθηκε!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ηθελα να μαθω αν υπαρχει τροπος να επαναφερω καποια μηνυματα απο τα εισερχομενα+τα απεσταλμενα στο facebook που εχω διαγραψει!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Εάν δεν έχεις σβήσει το ιστορικό που έχει το internet explorel , μέχρι κάποιους μήνες που είχες τα μηνύματα , υπάρχει περίπτωση να τα ξαναβρείς εάν δεν το έχεις σβήσει . Τώρα εάν σε αυτούς που έχεις στείλει απο αυτά τα μηνύματα που λες και τα έχουν και αυτά τα πρόσωπα τότε μπορείς να τους τα ζητήσεις με κάποιον τρόπο.

Πιστεύω να βοήθησα...

 

 

 

 

Καλησπερα,ηθελα να μαθω αν υπαρχει τροπος να επαναφερω καποια μηνυματα απο τα εισερχομενα+τα απεσταλμενα στο facebook που εχω διαγραψει!
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις υπαρχει τροπος να δει καποιος ποσες φορες επισκευτηκες το προφιλ του?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

εστω οτι ο Α με τον Β ειναι φιλοι...

ο Α δημοσιευει ενα αλμπουμ φωτογραφιων το οποιο βλεπουν μονο οι φιλοι του!!

 

ο Β σχολιαζει μια φωτο ή επισημαινει τον εαυτο του..οι φιλοι του Β μπορουν να δουν την συγκεκριμενη φωτο??

μπορουν να εχουν προσβαση στις υπολοιπες φωτο του αλμπουμ?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...