Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω εχω 2 προφιλ. στο ενα εμφανιζεται με την νεα εμφανιση και στο αλλο με την παλια.... εν τω μεταξυ, εδω και ποσο καιρο δεν μπορω να μπω online. "παταω" να με βαλει Online αλλα δεν κανει κατι
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εγω εχω 2 προφιλ. στο ενα εμφανιζεται με την νεα εμφανιση και στο αλλο με την παλια.... εν τω μεταξυ, εδω και ποσο καιρο δεν μπορω να μπω online. "παταω" να με βαλει Online αλλα δεν κανει κατι

 

Ακριβως το ιδιο προβλημα εχω κι εγω φιλε μου (ειμουν ετοιμος να το γραψω εδω). Κανω κλικ να μπω online και δεν γινεται τιποτα. Εντωμεταξυ στης αδελφης μου ειναι ολα μια χαρα. Στην αρχη λεω μηπως εφταιγε o browser αλλα δεν ηταν αυτος. Ελπιζω να το φτιαξουν συντομα :mad:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

ειναι με τις ωρες του. αλλες φορες με βαζει ονλινε και αλλες οχι. σημερα ας πουμε ειναι μια χαρα.

 

*τελικα και στα 2 προφιλ εχω την νεα εμφανιση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την νέα εμφάνιση του Facebook και μία γνωστή μου έχει το παλαιά εμφάνιση. Πως γίνεται αυτό ? Είναι ακόμα σε beta μορφή και υλοποιείται πιλοτικά σε μερικούς ?:confused: Edited by Student

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

ολοι αργα ή γρηγορα θα εχουμε τη νεα εμφανιση. αν ειδες παραπανω, στις 6/2 ειχα την παλια εμφανιση και απο χθες τη νεα :) πιστευω το update γινεται σε ορισμενα ατομα την ημερα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την νέα εμφάνιση του Facebook και μία γνωστή μου έχει το παλαιά εμφάνιση. Πως γίνεται αυτό ? Είναι ακόμα σε beta μορφή και υλοποιείται πιλοτικά σε μερικούς ?:confused:

 

Ναι.

Και εγώ σε 2 λογαριασμούς ο ένας είναι στη νέα μορφή και ο άλλος στην παλιά.

 

Να σημειώσω ότι σ' αυτόν με την νέα εμφάνιση δε δουλεύει τίποτα καλά, μέχρι και τα friend requests μια φαίνονται και μια όχι, για το chat κτλ. ούτε λόγος, απλά δε μπαίνει Online με τίποτα και δε φταίει ο browser γιατί το δοκίμασα με 3 διαφορετικούς. Πολύ εκνευριστικό.

Link to comment
Share on other sites

Tελικα οταν μπω στο zynga poker μονο τοτε μπορω να συνδεθω online στην συνομιλια στο facebook. Και με το που παω παλι στην αρχικη σελιδα ή στο προφιλ μου παει απο μονο του εκτος συνδεσης :confused:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ενώ όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν κανονικά, εδω και 3 μέρες δεν μπορώ να κάνω αναζητηση. Οτι όνομα και να πατήσω δεν βγάζει τίποτα. Ξέρει κανείς ποιος μπορεί να είναι ο λόγος?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ενώ όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν κανονικά, εδω και 3 μέρες δεν μπορώ να κάνω αναζητηση. Οτι όνομα και να πατήσω δεν βγάζει τίποτα. Ξέρει κανείς ποιος μπορεί να είναι ο λόγος?

 

Φιλε μου, οπως βλεπεις ολοι μας εχουμε καποιο προβλημα με το facebook. Εγω εδω και 2 βδομαδες περιπου δεν μπορω να μπω online στην συνομιλια, παρα μονο οταν παω να παιξω zynga poker οπως ειπα και πιο πριν. Ελπιζω να τα διορθωσουν ολα αυτα τα προβληματα συντομα :confused:...

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

προβλημα με το ποκερ. ολο κολλαει με αποτελεσμα να χανω τα chips Μου. μονο σε μενα γινεται αυτο συνεχεια?
Link to comment
Share on other sites

προβλημα με το ποκερ. ολο κολλαει με αποτελεσμα να χανω τα chips Μου. μονο σε μενα γινεται αυτο συνεχεια?

 

Eμενα μου κολλαει μερικες φορες το ποκερ οταν ειμαι απ'το netbook (λογικο). Δοκιμασε να κανεις update το adobe flash, ισως βοηθησει ;)...

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

ίσως είναι τεχνικό πρόβλημα του facebook και να μην φταίει ο υπολογιστής σου , δοκίμασε να στείλεις ένα μηνύμα βοήθειας στο facebook με αυτό το πρόβλημα και ίσως σε βοηθήσουν .
Link to comment
Share on other sites

που και πως το στελνω αυτο?

 

επισης δεν λειτουργει καθολου η αναζητηση. βαζω mails φιλων και δεν βγαζει κανενα αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

Στην κάτω σελίδα μόλις ανοίγεις την αρχική σελίδα σου .

 

 

 

που και πως το στελνω αυτο?

 

επισης δεν λειτουργει καθολου η αναζητηση. βαζω mails φιλων και δεν βγαζει κανενα αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

Διάφορα προβλήματα με το Facebook διορθώνονται αν αδειάσετε την cache του browser. Καλό είναι να το έχετε υπόψη σας.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα σημερα εφτιαξε το προβλημα που ειχα στο facebook να μην μπορω να μπω online στην συνομιλια :happy:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους εδώ και δυο μέρες το Facebook δεν σέρνεται, όλα μια χαρά.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

εχω ενα προβλημα απο σημερα το πρωι με το fbook,δεν μπορω να κανω log-in,στην αρχη μου ελεγε οτι το προφιλ μου ειναι διαθεσημο,και τωρα δεν μου λεει τπτ,δεν ξερω πραγματικα τι να κανω,κ ουτε πως μπορω να επικοινωνισω με τους admin..παρεπιπντοντος απο το i-phone m μπορω και μπενω...το δοκιμασα κ απο αλλα σπιτι και απο αλλο pc και δεν μπορω...

 

καμια ιδεα??

 

ευχαριστω

 

υγ. αυτο εμφανιζει στη μπαρα του firefox http://www.facebook.com/login.php?down=1

Link to comment
Share on other sites

προγγραματα ειτε που κανει αμεσο harvesting ειτε γενικα που διευκολυνει ..:X
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...