Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια εμένα ξαφνικά το fb είναι στα Γερμανικά ή τέλος πάντων σε μία γλώσσα που δεν καταλαβαίνω. Εδώ και δυο τρεις μέρες υπάρχει ένα μήνυμα από πάνω που μου λέει εάν θέλω να το κάνω στα Ελληνικά. Εγώ θέλω να το γυρίσω στα Αγγλικά έτσι όπως ήτανε. Τι μπορώ να κάνω?

 

Το βρήκα. Είχε γυρίσει μόνο του στα Ολλανδικά, αλλά γιατί όμως?

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εμενα γιατι δεν μου δειχνει τα εικονιδια των φωτο στο τσατ;; παρα μονο οσους εχω βαλει στην κατηγορια φαμιλι..προτιμω το παλιο

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Τί ακριβώς άλλαξε? Εμένα ίδιο μου φαίνεται..

 

Υπάρχει τρόπος να βάλω τους φίλους μου σε ομάδες? Πχ τους καλούς φίλους σε μια ομάδα, τους συγγενείς σε μια άλλη και όλους τους άλλους σε άλλη. Και αν γίνεται.. φαίνεται στους άλλους οτι έχω φτιάξει ομάδες? (δεν έχω πρόβλημα και να φαίνεται)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει δυνατοτητα να διαγραψω πολλες εφαρμογες και group μαζι? να μην διαγραφω ενα ενα αλλα αρκετα μαζι???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,αντιμετωπίζει κανείς σας πρόβλημα κατά την είσοδο του στο Facebook;Χθες το βράδυ και σήμερα το μεσημέρι ενώ έβαζα τον κωδικό πρόσβασης και πατούσα το "Σύνδεση" δεν φόρτωνε η σελίδα για να με "βγάλει" στην κεντρική.Το έκανε και σε'σας;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,αντιμετωπίζει κανείς σας πρόβλημα κατά την είσοδο του στο Facebook;Χθες το βράδυ και σήμερα το μεσημέρι ενώ έβαζα τον κωδικό πρόσβασης και πατούσα το "Σύνδεση" δεν φόρτωνε η σελίδα για να με "βγάλει" στην κεντρική.Το έκανε και σε'σας;:confused:

 

Xθες μονο μια φορα μου το κανε,σημερα απο τις 3 το μεσημερι μεχρι τωρα κανενα προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Xθες μονο μια φορα μου το κανε,σημερα απο τις 3 το μεσημερι μεχρι τωρα κανενα προβλημα.

Τι να πω;Μπορεί να ήταν κάποιο bug της στιγμής.Πάντως δοκίμασα και με Google Chrome και με Internet Explorer 8 και τα δύο δεν φόρτωναν τη σελίδα :confused:.Τέλος πάντων.Τώρα "μπαίνω" κανονικά.:D Να ρωτήσω κάτι.Γιατί στο chat του Fb πολλές φορές βλέπω δίπλα στις επαφές μου ένα φεγγαράκι και λέει "Αδρανής";Γιατί το κάνει αυτό;Γιατί δεν αφήνει μια επαφή συνεχώς online;Κάθε πότε το κάνει;:confused::confused:

Ευχαριστώ.:happy:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το φεγγαράκι εμφανίζεται όταν ο άλλος είναι συνδεδεμένος στο chat του fb αλλά δεν το έχει χρησιμοποιήσει για αρκετή ώρα. Καλό είναι γιατί μπορεί να έχει φύγει από τον υπολογιστή και να του μιλάς αλλά να μην παίρνεις απάντηση.. καταλαβαίνεις από το φεγγαράκι οτι λείπει.
Link to comment
Share on other sites

Aκριβως.Ειναι οπως στο messenger που μπορεις να το ρυθμισεις να δειχνει οτι λειπεις απο τον υπολογιστη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aκριβως.Ειναι οπως στο messenger που μπορεις να το ρυθμισεις να δειχνει οτι λειπεις απο τον υπολογιστη.

Ναι,αλλά μερικές φορές ακόμα και όταν φίλοι μου είναι στον υπολογιστή τους και πάνε να μου μιλήσουν εμφανίζει το φεγγαράκι.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φτιαξω ενα λογαριασμο στο FaceBook για την επιχείρηση μου που ειναι ένα σαιτ στο Ιντερνετ.. Ειναι Επαγγελματικος οδηγος και Portal για την πολη μου (με κερδοσκοπικο χαρακτήρα, βγαζω καποια χρηματα απο αυτό)..

Εψαχνα σε ποια κατηγορια να το δηλωσω και μπερδεύτηκα...

Είναι καλύτερα να το δηλώσω σαν Ιστοσελίδα ή σαν Επιχείρηση???

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φτιαξω ενα λογαριασμο στο FaceBook για την επιχείρηση μου που ειναι ένα σαιτ στο Ιντερνετ.. Ειναι Επαγγελματικος οδηγος και Portal για την πολη μου (με κερδοσκοπικο χαρακτήρα, βγαζω καποια χρηματα απο αυτό)..

Εψαχνα σε ποια κατηγορια να το δηλωσω και μπερδεύτηκα...

Είναι καλύτερα να το δηλώσω σαν Ιστοσελίδα ή σαν Επιχείρηση???

 

Αφού λες ότι η ιστοσελίδα σου είναι επιχείρηση βάλτο ως "Επιχείρηση" στο Facebook.:)

Link to comment
Share on other sites

Το Ιστοσελίδα λες να το εχουν για τα μη κερδοσκοπικα site?

Το πιο σωστο παντως θα ηταν να μπορουσα να τα επιλεξω και τα 2..

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

Το Ιστοσελίδα λες να το εχουν για τα μη κερδοσκοπικα site?

Το πιο σωστο παντως θα ηταν να μπορουσα να τα επιλεξω και τα 2..

Εγώ έβαλα το "Ιστοσελίδα" για την διαφήμιση της ιστοσελίδας του σχολείου μου.:)

Link to comment
Share on other sites

E, ναι, σε αυτη την περιπτωση σωστο ειναι το Ιστοσελιδα..

Στη δική μου ομως ταιριάζουν και τα 2..

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι δεν μου δειχνει τα εικονιδια των φωτο στο τσατ;; παρα μονο οσους εχω βαλει στην κατηγορια φαμιλι..προτιμω το παλιο
...Όταν πάλι εμφανίζεται αριθμός ατόμων για chat π.χ (1) και μόλις πατάς να δείς ποιός από τους φίλους σου είναι, εξαφανίζεται??:wacko: αυτό πώς εξηγείται???Υπάρχει ρύθμιση ενώ είσαι online να μην εμφανίζεσαι στο chat ??Αλλά από την άλλη το νούμερο συνδεδεμένων φίλων εμφανίζεται...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φτιαξω ενα λογαριασμο στο FaceBook για την επιχείρηση μου που ειναι ένα σαιτ στο Ιντερνετ.. Ειναι Επαγγελματικος οδηγος και Portal για την πολη μου (με κερδοσκοπικο χαρακτήρα, βγαζω καποια χρηματα απο αυτό)..

Εψαχνα σε ποια κατηγορια να το δηλωσω και μπερδεύτηκα...

Είναι καλύτερα να το δηλώσω σαν Ιστοσελίδα ή σαν Επιχείρηση???

 

ιστοσελιδα ειναι.δεν εχει σημασια αν εσυ το εχεις ως επιχειρηση και βγαζεις κερδος.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μερες αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το facebook. κατω στη γωνια που μου λεει συνομιλια, μου γραφει ποσα ατομα ειναι μεσα αλλα οταν πατησω πανω μου γραφει φορτωνει και φορτωνει...ποση ωρα θα περιμενω να φορτωσει. το αφησα 45 λεπτα και φορτωνε ακομα
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...