Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

από πρόγραμμα που πέρασα είναι το πρόβλημα σιγουρα.

 

Απλός τώρα είναι πολύ δύσκολο να κάνω hard reset

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

από πρόγραμμα που πέρασα είναι το πρόβλημα σιγουρα.

 

Απλός τώρα είναι πολύ δύσκολο να κάνω hard reset

 

Κανε απεγκατασταση μεχρι να το εντοπισεις.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όπως και να 'χει όμως... αυτός ο βίαιος τρόπος για να κλείνεις τη συσκευή δεν είναι και ότι καλύτερο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το κάνω κάθε μέρα....

Ποτέ δεν είχα πρόβλημα.. Μην ξεχνάμε οτι μιλάμε και για ολοκληρωμένα κυκλώματα χωρίς κινούμενα μέρη με προστασίες ΕΜΙ και ΠΟΛΥ χαμηλότερες τάσεις απο ένα PC. Είναι δύσκολο να γίνει ζημιά στο hardware. Το πολύ πολύ να χάσεις κάποιο save.

Link to comment
Share on other sites

thanks konandrio θα το δοκιμασω ελπιζω να δουλεψει

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς θα το φέρει ή έχει έρθει στην wind το htc touch diamond?Γιατί δεν το έχει πάρει το μάτι μου σε κάποιο απο τα καταστήματα της ούτε στο τελευταίο φυλλάδιο της που είχα δει εγώ.

Ευχαριστώ

 

Παιδιά παρακαλώ μια απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Το κάνω κάθε μέρα....

Ποτέ δεν είχα πρόβλημα.. Μην ξεχνάμε οτι μιλάμε και για ολοκληρωμένα κυκλώματα χωρίς κινούμενα μέρη με προστασίες ΕΜΙ και ΠΟΛΥ χαμηλότερες τάσεις απο ένα PC. Είναι δύσκολο να γίνει ζημιά στο hardware. Το πολύ πολύ να χάσεις κάποιο save.

 

Ποιο ο λογος να το κανεις καθε μερα?

Μην παρεις iphone, θα εισαι μ ενα κατσαβιδι στο χερι.:lol:

Σε καμια ηλεκτρονικη συσκευη δεν κανει καλο να της κοβεις βεβιασμενα τα ρευματα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι η δουλειά του αλλά... όντως κάθε μέρα; :rolleyes:

Τις κυριακές στο δικό μου lol.:lol:

Ναι δεν μου χει τύχει ΠΟΤΕ να παρουσιαστεί το παραμικρό.

Περίπου 3500 κινητά απο τότε που άρχισα να τα καταγράφω σε υπολογιστή και γύρω στα 900-1000 PDA. Δεν είμαι στο γραφείο και δεν έχω ακριβή στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τροπος να αυξησουμε τη RAM του κινητου οπως στα labtop? ξερει κανεις κανενα καλο προγραμματακι επεξεργασιας φωτογραφιας για WM6,1 ??
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τροπος να αυξησουμε τη RAM του κινητου οπως στα labtop? ξερει κανεις κανενα καλο προγραμματακι επεξεργασιας φωτογραφιας για WM6,1 ??

Στο πρώτο γράψε οτι δέ γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά παρακαλώ μια απάντηση.

 

Που να ξέρουμε φίλε μου; Μόνο εκπρόσωποι της ίδιας της Wind μπορούν να στο ξεκαθαρίσουν αυτό. Εάν δεν μπορούν αυτοί... πόσο μάλλον εμείς! Το είχαν φέρει πάντως (αγγλικές εκδόσεις) και μάλλον λόγω παραπόνων το σταμάτησαν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει τροπος να αυξησουμε τη RAM του κινητου οπως στα labtop? ξερει κανεις κανενα καλο προγραμματακι επεξεργασιας φωτογραφιας για WM6,1 ??

 

Το πρώτο όντως το ξεχνάς.

 

Για το δεύτερο... τι επεξεργασία ακριβώς θέλεις να κάνεις; Όπως και να έχει συμφέρει περισσότερο να τις περνάς στον υπολογιστή σου και να κάνεις εκεί ότι θέλεις με ένα πρόγραμμα από την πληθώρα επιλογών που έχεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οποτε ανοιγω το Destinator/igo8 το ρολοϊ παει μια ωρα πισω. Εχω απενεργοποιησει την αυτοματη ενημερωση ωρας.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Τωρα που ανοιξα και τα 2 δεν μου την αλλαξε. Δε ξερω τι γινεται. Παντως στο destinator λεει ωρα Gps (μια ωρα μπροστα) και στο iGo8 (4-5 ωρες πισω η ωρα του gps).
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

αυριο θα παραλάβω από e-shop το diamond (ελληνικό)..πιστεύω να πάνε όλα καλά...θα με πιάσει μια μανία και θα ψάχνω για ACE ACE ACE ACE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Η αγορα της Παρασκευης παει για αντικατασταση την Δευτερα λογω κιτρινιλας στο κατω μερος της οθονης. Βεβαια αυτη η κιτρινιλα φαινεται οταν η συσκευη ηταν στο align screen σε πολυ φωτεινη οθονη. Στην κανονικη χρηση της συσκευης σε μαυρο φοντο δεν φαινεται τιποτα. Υπαρχει κανεις ομοιοπαθης που να μπορει να επιβεβαιωσει οτι οντως προκειται για προβλημα και χρειαζεται αντικατασταση ?

Οχι τιποτε αλλο αλλα να μην τρεχω τζαμπα.

 

Ασχετο προβλημα με το παρον φορουμ αλλα λεω μηπως ξερει κανεις να βοηθησει λιγο.

 

Σε μια sd 8gb που χρησιμοποιησα αυτες τις μερες για να παρω το destinator και το igo8 για το diamond κατι πατησα και η καρτα δεν διαβαζεται πια. Υπαρχει κανενας τροπος/προγραμμα για να ξανακανω φορματ και να τα ξαναπερασω?

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

ipmart-forum..

 

Συγγνώμη μπορείς να μου πεις που ακριβώς είναι γιατι ψάχνω και άκρη δεν βρίσκω.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη μπορείς να μου πεις που ακριβώς είναι γιατι ψάχνω και άκρη δεν βρίσκω

 

www. .com ;)

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιει κανεις το spb wallet ισως μπορει να με βοηθησει....

 

Αφου περναω sto desktop, τμημα του που ειναι στο pc, καμμια δεκαρια εγγραφες, κανω συγχρονισμο για να περαστουν και στο τηλεφωνο. Ο συγχρονισμος δειχνει οτι εγινε κανονικα ομως καμμια εγγραφη δεν εμφανιζεται στο τηλεφωνο.

 

Καμμια ιδεα?

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιει κανεις το spb wallet ισως μπορει να με βοηθησει....

 

Αφου περναω sto desktop, τμημα του που ειναι στο pc, καμμια δεκαρια εγγραφες, κανω συγχρονισμο για να περαστουν και στο τηλεφωνο. Ο συγχρονισμος δειχνει οτι εγινε κανονικα ομως καμμια εγγραφη δεν εμφανιζεται στο τηλεφωνο.

 

Καμμια ιδεα?

 

Υποθετω οτι εχεις εγκαταστησει και το μερος του προγραμματος που παει στο ppc....

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...