Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια στις επαφες του touch Flo διαβασα οτι περνει μονο μεχρι 15!!!

 

αν ειναι δυνατον...

 

πως μπορω να βαλω φοτογραφιες σε ολες τις επαφες τοτε? δεν θελω μονο στις 15 οταν χτυπαει

 

με ειδικο προγραμματακι? πως το λενε? η δεν γινεται?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

παιδια στις επαφες του touch Flo διαβασα οτι περνει μονο μεχρι 15!!! αν ειναι δυνατον... πως μπορω να βαλω φοτογραφιες σε ολες τις επαφες τοτε? δεν θελω μονο στις 15 οταν χτυπαει, με ειδικο προγραμματακι? πως το λενε? η δεν γινεται?

 

Στις επαφες του TF3D ναι, εχει μονο 15. Ομως στις Επαφες, ολες παιρνουν φωτογραφια. Εγω εχω σε ολες (περίπου 700).

Ετσι κι αλλοιως πρωτα θα περασεις ολες σου τις επαφες και μετα θα επιλεξεις τις 15 που θελεις στο TF3D ως αυτες που χρησιμοποιείς συχνότερα.

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μετα απο επισκεψη σε καταστημα vodafone αλλα και τηλεφωνικη (13830) επικοινωνια, δεν υπαρχει περιπτωση να παραδοθει αλλη συσκευη (πχ. αντιπροσωπειας) απο αυτην που διαθετει η εταιρεια (δικη της εισαγωγη, Αγγλικη).

Από Πλαίσιο δε γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Το Πλαίσιο το πουλάει με επιδότηση και Vodafone και Cosmote. Διαλέγετε και παίρνετε ....
Link to comment
Share on other sites

εχετε προβλημα με το καινουργιο garmin?ειναι το μονο που δεν μπορω να δουλεψω,υπαρχουν καπου οι φακελοι extracted και οχι σε exe?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Προφανώς πρέπει να κατεβάσω αυτό που λέει "setup.msi", σωστά;

Δεν μου εγκαθίσταται όμως...

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερώτηση: γιατί κάθε φορά που προσπαθώ να εγκαταστήσω το ActiveSync από το CD, μου λέει ότι η εγκατάσταση επέτυχε;

Το πρόβλημα πρέπει να είναι στον windows installer, θα χρειαστεί να τον κατεβάσεις από την microsoft. Αν βάλεις στο google, microsoft windows installer θα βρεις το link εύκολα. Υπ'όψην ότι αν δεν έχεις service pack 2 νομίζω ότι η τελευταία έκδοση δεν εγκαθίσταται και πρέπει να κατεβάσεις την προηγούμενη έκδοση! Θα τα δεις αυτά στις απαιτήσεις του προγράμματος στην αντίστοιχη σελίδα της microsoft που θα βρεις..

 

Δεν έχει νόημα να κατεβάσεις πάλι το activesync, το CD περιέχει την τελευταία έκδοση..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

μου έχει παρουσιαστεί το εξής πρόβλημα στο διαμάντι:

το destinator, ενώ συνδέεται με το gps και βρίσκει στίγμα, όταν είμαι σε πορεία, χάνει περιοδικά τη σύνδεση με το gps!!!!

 

το έχει αντιμετωπίσει κανείς αυτό?

στο google maps δε φαίνεται να το κάνει...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προφανώς πρέπει να κατεβάσω αυτό που λέει "setup.msi", σωστά;

Δεν μου εγκαθίσταται όμως...

 

Γιατί; Windows XP δεν έχεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από Πλαίσιο δε γίνεται;

 

Το Πλαίσιο το πουλάει με επιδότηση και Vodafone και Cosmote. Διαλέγετε και παίρνετε ....

 

Ποτε δεν θα ψωνιζα απο το πλαισιο..........

 

Τους θεωρω ψευτες , περιστασιακους και ασχετους με το αντικειμενο. Οσον αφορα στην εξυπηρετηση.............Μακρια.

 

Προσωπικη αποψη, δεν επιθυμω να αντιπαρατεθω με κανενα.:)

 

btw Μηπως μπορει καποιος φιλος να βαλει καποιο λινκ για τις θηκες σιλικονης και τα προστατευτικα οθονης της Brasndo στο ebay ???

 

Ψαχνω, ψαχνω και δεν μπορω να τα βρω.:confused:

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν θα ψωνιζα απο το πλαισιο..........

 

Τους θεωρω ψευτες , περιστασιακους και ασχετους με το αντικειμενο. Οσον αφορα στην εξυπηρετηση.............Μακρια.

 

Προσωπικη αποψη, δεν επιθυμω να αντιπαρατεθω με κανενα.

Σοβαρά μιλάς; Κρίμα... Εμένα μου έχουν φερθεί άψοξα κυρίως σε θέματα εξυπηρέτησης! Είναι κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα που σου έχει κάνει ζημιά;

 

Δεν είναι αντιπαράθεση, αν σου έχουν κάνει... "ματσακονιά" το καταλαβαίνω (και καλά κάνεις). Απλώς ρωτάω από ενδιαφέρον. ;)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας εδω και καιρο προσπαθω να κανω συνχρωνισμο το diamond με το laptop και ενω το diamond το βλεπει και μου βγαζει την επιλογη να το χρησιμοποιησω σαν σκληρο η με active sync και επιλεξω το sync το laptop δεν κανει τιποτα ενω αμα το κανω σαν σκληρο το βλεπει

τι λετε να φταιει????

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν θα ψωνιζα απο το πλαισιο..........

 

Τους θεωρω ψευτες , περιστασιακους και ασχετους με το αντικειμενο. Οσον αφορα στην εξυπηρετηση.............Μακρια.

 

Προσωπικη αποψη, δεν επιθυμω να αντιπαρατεθω με κανενα.:)

 

btw Μηπως μπορει καποιος φιλος να βαλει καποιο λινκ για τις θηκες σιλικονης και τα προστατευτικα οθονης της Brasndo στο ebay ???

 

Ψαχνω, ψαχνω και δεν μπορω να τα βρω.:confused:

 

http://shop.brando.com.hk/index.php

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

btw Μηπως μπορει καποιος φιλος να βαλει καποιο λινκ για τις θηκες σιλικονης και τα προστατευτικα οθονης της Brasndo στο ebay ???

 

Ψαχνω, ψαχνω και δεν μπορω να τα βρω.:confused:

 

http://cgi.ebay.co.uk/Brando-Ultra-Screen-Protector-For-HTC-Touch-Diamond_W0QQitemZ350101674009QQcmdZViewItem?hash=item350101674009&_trkparms=72%3A1301%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

 

http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_fromZR46?_nkw=HTC+diamond+silicone&_fromfsb=0&_trksid=m270.l1313

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω.......Παρηγγειλα..;)

 

Σοβαρά μιλάς; Κρίμα... Εμένα μου έχουν φερθεί άψοξα κυρίως σε θέματα εξυπηρέτησης! Είναι κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα που σου έχει κάνει ζημιά;

 

Δεν είναι αντιπαράθεση, αν σου έχουν κάνει... "ματσακονιά" το καταλαβαίνω (και καλά κάνεις). Απλώς ρωτάω από ενδιαφέρον.

 

Δεν υπαρχει κατι το τραγικο.....Η σχεση μας ξεκινα απο το Πλαισιο στη Στουρναρη εδω και 25 χρονια.

Τις περισσοτερες φορες ηταν ακριβοτεροι και με μηδενικη παροχη βοηθειας/εξυπηρετησης σε σχεση με μικροτερα μαγαζια της περιοχης που δουλευαν με αγαπη και μερακι για τα τοτε ειδη (υπολογιστες).

 

Το χειροτερο δε ολων ηταν οι παντα ασχετοι και αγενεις νεαροι και μη πωλητες, οι οποιοι μεσα στην αγνοια τους διατυπωναν την καθε μπαρουφα με υφος 100 ειδικων.

 

Νομιζω ομως οτι υπαρχουν πιο συγχρονα και ενδιαφεροντα θεματα για να ασχοληθουμε εδω (diamond)...;)

 

Πλαισιο.......Τελος.:)

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

 

Πωπω........την πατησα :mad:

 

Μολις παρηγγειλα απο το on-line καταστημα της Brando.

 

Παντως οι διαφορες δεν μου φαινονται τεραστιες.

 

Για την προστατευτικη ζελατινα 9 $ σε σχεση με 5 Λιρες.

 

Τελος παντων δεν θα πεθανουμε κιολας. Παντως ειναι η πρωτη συσκευη που αγοραζω πρωτα την θηκη και τα αξεσουαρ πριν απο την ιδια την συσκευη.:cool:

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω εαν ξερει κανεις που μπορω να βρω ενα "αξεσουαρ" για το αυτοκινητο ωστε να βαζω το diamond για πλοηγο. Εννοω κατι να πιανει το κινητο και να κολλαει στο μπροστινο τζαμι . Πρεπει να ειναι για το συγκεκριμενο κινητο; Η ολα κανουν;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα..θέλω να κάνω παραγγελία στο ΝΕΤΙΜΕS και θα πληρώσω μέσω paypal.απλά για την μεταφορά υπάρχουν 2 delivery method (FedEX Intl Express Signature on Delivery και Registered Air Mail Service Signature on Delivery)..διαφορά αρκετή(γύρω στα 10 ευρώ) .. θα επιβαρυνθώ και με δασμούς τελωνίου?έχω κάνει μόνο αγορές απο ebay..και πάντα με Paypal..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μακρυά από FEDEX. Περνάνε επίτηδες τις συσκευές από τελωνεία για να παίρνουν προμήθεια. Είναι γνωστή περίπτωση

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα..θέλω να κάνω παραγγελία στο ΝΕΤΙΜΕS και θα πληρώσω μέσω paypal.απλά για την μεταφορά υπάρχουν 2 delivery method (FedEX Intl Express Signature on Delivery και Registered Air Mail Service Signature on Delivery)..διαφορά αρκετή(γύρω στα 10 ευρώ) .. θα επιβαρυνθώ και με δασμούς τελωνίου?έχω κάνει μόνο αγορές απο ebay..και πάντα με Paypal..

 

Μακρυά από FEDEX. Περνάνε επίτηδες τις συσκευές από τελωνεία για να παίρνουν προμήθεια. Είναι γνωστή περίπτωση

 

Εχω παραγγείλει απο το συγκεριμένο site. Διαλεξε το Registered Air Mail Service Signature on Delivery (ερχονται με ΕΛΤΑ) και δεν θα εχεις κανενα προβλημα, παντα με paypal

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...