Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδού και φωτογραφίες (το βάζω γιατί το θεωρώ χρήσιμο, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα):

 

Μάλλον ξέχασες να βάλεις όνομα στα hyperlinks που έβαλες και δεν εμφανίζονται. Μόνο στην παράθεση βγαίνουν τα links.

 

Edit: Άκυρο τις κόβει ο server μας, :(

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μάλλον ξέχασες να βάλεις όνομα στα hyperlinks που έβαλες και δεν εμφανίζονται. Μόνο στην παράθεση βγαίνουν τα links.

Εμένα μου δουλεύει κανονικά και έχω βάλει και τα hyperlinks... :what:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πάντως πιθανόν να επαναφέρεται με αλλαγή theme και background... Αν κάποιος ξέρει κάτι περισσότερο γι αυτό αλλά και για ενδεχόμενα "κλειδώματα" της συσκευής ας βοηθήσει λίγο! :rolleyes:

 

Min anisixeis... mporeis ontws na epanaferei to klassiko tis HTC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum ειχα χρησιμοποιησει το κλασικο Unsigned-Hard-SPL-Diamond-OliNex στο diamond 1.37 τωρα εχω ενα με 1.93 μαμα να βαλω το .nbh απο το RUU_Signed_1_93OliNex_HSPL_UnsignedEdition και να φλασαρω η οπως ειναι το κλασικο?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

@liberostelios

 

Το δουλεψα λιγο εχθες. Ειναι οπως στην φωτο, λιγακι ασχημο, και δεν εχει το γνωστο μαυρο theme. Η rom εχει Ελληνικα, αλλα οχι της ACE. Δεν θυμαμαι πια ειναι, γιατι δεν το εχω μπροστα μου (μπορεις να βρεις εδω τα στοιχεια του http://www.navimania.gr/showthread.php?t=11001&page=12). Δεν πρεπει να ειναι cooked και σιγουρα δεν ειναι σωτος. Ειναι κακοφτιαγμενη και κακομεταφρασμενη. Δεν γινετε αλλαγη γλωσσας και το πληκτρολογιο full qwerty εχει τα γραμματα σε σειρα αβγδ... και οχι querty. Για παραδειγμα, απο τον file explorer βλεπει 2 "εσωτερικη μνημη" και 1 'internal Storage"....?

Επισης, εκανα εγκατασταση 5 προγραμματα (τα εχω εγκαταστησει μια χαρα σε 4 ACE Diamond), και το ενα δεν ετρεχε με τιποτα.

Αν φερει ACE Diamond η vodafone προτημισε το.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα στο forum ειχα χρησιμοποιησει το κλασικο Unsigned-Hard-SPL-Diamond-OliNex στο diamond 1.37 τωρα εχω ενα με 1.93 μαμα να βαλω το .nbh απο το RUU_Signed_1_93OliNex_HSPL_UnsignedEdition και να φλασαρω η οπως ειναι το κλασικο?

 

Logika de tha exeis problima. Dokimase kai ean den doulepsei allakse to.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Afto den isxyei.

 

Γιατι δεν ισχυει? Πρωτα θα πρεπει να τα σβησει απο την συσκευη 1ον Καθυστερηση χρονου 2ον θα τα εγκαταστησει στην μνημη του τηλεφωνου οποτε θα την γεμισει περισσοτερο οπου αυτο αργοτερα σιγουρα τα του τα κανει χειροτερα. Και 3ον Και στο τελος καμια αποδοση στην ραμ δεν θα δει.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανεις απο την Brando προστατευτικο οθονης?

Ισχυουν αυτα που γραφει: 3$ μεταφορικα?

Υπαρχουν τιποτα μπερδεματα με τελωνεια?

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανεις απο την Brando προστατευτικο οθονης?

Ισχυουν αυτα που γραφει: 3$ μεταφορικα?

Υπαρχουν τιποτα μπερδεματα με τελωνεια?

 

Ισχύουν και για να ξέρεις τα 3$ είναι αν τα παραγγείλεις με το απλό ταχυδρομείο του Hong Kong, δεν πληρώνεις τελωνείο και κάνει 10 εργάσιμες περίπου (2 φορές έχω παραγγείλει), με FEDex άλλα μέλη έχουν άσχημες εμπειρίες.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε καποιος να παραθεσει καποια "ιδανικα" ή "must have" settings για το Advanced Configuration Tool 3.2 ?

Ή καποιο guide για το τι κανει η καθε επιλογη..

Link to comment
Share on other sites

Έλεος! Δεν είναι εισαγωγή από τη ACE Hellas, αλλά κάπου αυτές τις μέρες μάλλον θα έρθει ελληνική η συσκευή. Μπήκα και στο forum της HTC και κάποιος αναφέρει ότι έχουν αλλάξει και το TF3D!!! Ειδού και φωτογραφίες (το βάζω γιατί το θεωρώ χρήσιμο, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα):

 

http://img529.imageshack.us/img529/576/rgblowresolution168469ku0.th.jpg http://img175.imageshack.us/img175/8500/rgblowresolution168463ge4.th.jpg http://img175.imageshack.us/img175/7859/rgblowresolution168468wr8.th.jpg

 

Κακάσχημο... :mad: Πάντως πιθανόν να επαναφέρεται με αλλαγή theme και background... Αν κάποιος ξέρει κάτι περισσότερο γι αυτό αλλά και για ενδεχόμενα "κλειδώματα" της συσκευής ας βοηθήσει λίγο! :rolleyes:

Όσο άσχημο είναι το κανονικό diamond, τόσο είναι και αυτό. Οι αλλαγές είναι ανεπαίσθητες.

Link to comment
Share on other sites

Όσο άσχημο είναι το κανονικό diamond, τόσο είναι και αυτό. Οι αλλαγές είναι ανεπαίσθητες.

Δεν αναφερόμουν στη συσκευή, αλλά στο TF3D ;)

Link to comment
Share on other sites

Το βαζω διπλα διπλα με ενος φιλου ανοιγουμε το destinator ιδιες ρυθμισεις εμενα πιανει 7-8 δορυφορους και το δικο του κανενα και το gps ειναι ενταξει απ'οτι γραφει.

Ξερει κανεις τι μπορει να φτεει;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Το βαζω διπλα διπλα με ενος φιλου ανοιγουμε το destinator ιδιες ρυθμισεις εμενα πιανει 7-8 δορυφορους και το δικο του κανενα και το gps ειναι ενταξει απ'οτι γραφει.

Ξερει κανεις τι μπορει να φτεει;

 

το quick gps ειναι ενημερωμενο?

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με τα πληκτρολογια του diamond αν δεν ειναι Ελληνικη η συσκευη σου δεν μπορεις.

Μπες εδω http://www.navimania.gr/forumdisplay.php?f=181 (δοκιμασε αργοτερα γιατι δεν ανοιγει) και θα βρεις ολες τις εναλλακτικες λυσεις.

 

Η συσκευη μου ειναι ελληνικη με σφραγιδα απο την ACE Hellas. Παρολα αυτα δε βρηκα τη λυση στο Link που μου εδωσες. Αν μπορεις βοηθησε λιγο περισσοτερο σε παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Έλεος! Δεν είναι εισαγωγή από τη ACE Hellas, αλλά κάπου αυτές τις μέρες μάλλον θα έρθει ελληνική η συσκευή. Μπήκα και στο forum της HTC και κάποιος αναφέρει ότι έχουν αλλάξει και το TF3D!!! Ειδού και φωτογραφίες (το βάζω γιατί το θεωρώ χρήσιμο, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα):

 

http://img529.imageshack.us/img529/576/rgblowresolution168469ku0.th.jpg http://img175.imageshack.us/img175/8500/rgblowresolution168463ge4.th.jpg http://img175.imageshack.us/img175/7859/rgblowresolution168468wr8.th.jpg

 

Κακάσχημο... :mad: Πάντως πιθανόν να επαναφέρεται με αλλαγή theme και background... Αν κάποιος ξέρει κάτι περισσότερο γι αυτό αλλά και για ενδεχόμενα "κλειδώματα" της συσκευής ας βοηθήσει λίγο! :rolleyes:

 

χα ακόμα δεν ξέρεις την ΠΑΓΙΑ τακτική της voda εδώ και τόσα χρόνια;

εγώ γιατί έφυγα τρέχοντας ενώ ήμουν στην πρώτη χιλιάδα συνδρομητών panafon;

 

άσε με μωρέ... αν μπορούσαν θα μας κόλλαγαν και στο μέτωπο ένα αυτοκόλλητο με το λογότυπο τους

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@bpel86:

Εάν έχεις ελληνική συσκευή της ACE... δεν χρειάζεσαι τίποτα. Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Υπάρχει κάποιο γνωστό πρόγραμμα που "διαβάζει" από τις επαφές το όνομα καλούντος; Μου φαίνεται περίεργο να μην έχει βγει κάτι, μιας και είναι ένα feature των symbian κινητών εδώ και πολύ καιρό.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει κάποιο γνωστό πρόγραμμα που "διαβάζει" από τις επαφές το όνομα καλούντος;

 

Τι εννοείς; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εννοει λογικα εαν εχεις μια επαφη ΜΑΡΙΑ οταν χτυπαει το τηλ να λεει κ το ονομα "ΜΑΡΙΑ" (Βλεπε νοκια)
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...