Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ και πάλι...απλά επειδή κάτι είχε πάρει το αυτί μου για κάποιους που από τα wm 5 πηγαν σε wm 6..

 

έχει συμβεί αυτό πράγματι - όμως βασίστηκαν σε ΥΠΑΡΧΩΝ WM6 για την ίδια hardware πλατφόρμα και τα έβαλαν χωρίς υποστήριξη κλπ.

 

δεν θα βασιζόμουν σε αυτό - ειδικά σε μηχάνημα με manila (που το WM7 ίσως έρχεται και σε σύγκρουση μαζί του και θα είναι δύσκολο για την HTC πόσο μάλλον για "χακεράδες")

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω αν υπαρχει καποιο πακετο προσφορας, παντως με την normal συνδεση ειναι φυλακη, η χρεωση ειναι με το kb δεν παιζει ρολο η συνδεση.

Settings-connections-advanced-select networks-my work network, για δοκιμασαι το.

Οταν βρηκε το wifi επελεξες internet?

 

ποσο φυλακη ειναι αυτο θελω να μαθω γιατι οπως ειπα πριν μπενω μεσω wifi στο σπιτι και μου ανοιγει οχι παντα το hsdpa και την πατησα 1 φορα καλα 15 λεπτα με hsdpa και δεν το πηρα χαμπαρι τι μπορω να κανω απο δω και περα και εχω επιλεξει internet kai οχι work:(

Link to comment
Share on other sites

ποσο φυλακη ειναι αυτο θελω να μαθω γιατι οπως ειπα πριν μπενω μεσω wifi στο σπιτι και μου ανοιγει οχι παντα το hsdpa και την πατησα 1 φορα καλα 15 λεπτα με hsdpa και δεν το πηρα χαμπαρι τι μπορω να κανω απο δω και περα και εχω επιλεξει internet kai οχι work:(

 

0,0119 kb, 11.90 1mb, βαλε το nodata.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2394307&postcount=169

 

Βγαλτο και ξαναβαλτο, το .net compact framework 3.5 μην το αφαιρεσεις, εγω εχω την light5 του panosha και δεν χρειαστηκε να κανω τιποτα παραπανω απο αυτα που σου εγραψα, το net cf το εχει ενσωματωσει ο ιδιος στην rom.

 

Φιλε konandrio το εφτιαξα.Ολα καλα. Σ'ευχαριστω πολυ για την καθοδηγηση :) :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

σορυ για την ερωτηση αλλα ειμαι νεος στα ppc τι ενοεις nodata

 

http://rapidshare.com/files/66862958/MoDaCo_NoData.CAB απενεργοποιει το gprs-hsdpa

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σορυ για την ερωτηση αλλα ειμαι νεος στα ppc τι ενοεις nodata

 

No Data :rolleyes:

 

(Για να δεις τι κάνει κιόλας)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λογικά κάπου θα έχει προτεραιότητα σύνδεσης στις ρυθμίσεις..ώστε να επιλέξεις πρώτα wifi και μετά κάποια σύνδεση με gprs..δεν γνωρίζω απλά υποθέτω..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

το xperia πιστεύω είναι καλύτερο ... όπως και το touch pro ... αν θες κάνε νεο θέμα στους διαξιφισμούς ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βρω σύγκριτικό τέστ των Diamond vs Xperia ;

Είμαι μεταξύ των 2 και θέλω να δω που υπερτερεί το καθένα.

 

Σε όλα υπερτερεί το Xperia(στα χαρτιά τουλάχιστον)εκτός από μέγεθος..ειναι 2 διαφορετικές συσκευές..καλύτερη σύγκριση θα ήταν το προ με το εξπιρια..γραψε ένα Diamond vs Xperia στο γούγλι και κάτι μπορεί να βρεις..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνίσω με τον φίλο ποιο πάνω ότι καλύτερη σύυγκριση θα ήταν το προ με το εξπίρια ... τέσπα θα ανοίξω νεο θέμα στους διαξιφισμούς ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το xperia πιστεύω είναι καλύτερο ... όπως και το touch pro ...

 

Μην αρχίζουμε πάλι τέτοιο θέμα, πρόκειται για διαφορετικές συσκευές που προορίζονται για αγοραστές με διαφορετικά γούστα. Ας κρίνει καλύτερα ο καθένας μόνος του ανάλογα με τις απαιτήσεις του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως πάω στο windows/start menu/programs ? Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.

 

E?

Με τον file explorer, my device- windows -start menu

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

σημερα που ξυπνησα ανακαλυψα οτι το gprs ηταν ανοικτο για 6 ωρες.πειτε μου ρε παιδια μονο κατι:ελπιζω να ισχυει ογκοχρεωση κ οχι χρονοχρεωση.δεν νομιζω να κατεβασε τπτ γιατι ακομα κ για τον καιρο ειχα βαλει χειροκινητη ενημερωση.απλα ξεχνιεμαι πως πρπει να κλεισω τη ληψη δεδομενων μετα απο αποστολη μμς.γιατι δεν την κανει αυτοματα γμτ?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Λογικά κάπου θα έχει προτεραιότητα σύνδεσης στις ρυθμίσεις..ώστε να επιλέξεις πρώτα wifi και μετά κάποια σύνδεση με gprs.

 

Den exei afto to skopo to programma kai den yparxei logos eksallou. Apenergopoieis to GPRS kai to energopoieis mono otan to xreiazesai. Kata ta alla... to Wifi doulevei aneksartita.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σημερα που ξυπνησα ανακαλυψα οτι το gprs ηταν ανοικτο για 6 ωρες.πειτε μου ρε παιδια μονο κατι:ελπιζω να ισχυει ογκοχρεωση κ οχι χρονοχρεωση.

 

Isxyei i ogkoxrewsi. To oti itan syndedemeno de simainei oti katebazei kiolas. De nomizw na exeis logo anisixias. Gia to logo afto proteinoume to No Data pio panw. Apenergopoieis to GPRS kai afineis anoixto mono to MMS. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που θα βρουμε το spbgprsmonitorγια το διαμαντακι.Ευχαριστω.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

ipmart-forum.com

 

Το εβαλα αλλα δε δουλευει.Μηπως θελει καμμια ρυθμιση το τηλεφωνο;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα να βλεπουμε ποσα kb εγραψε οταν σερφαραμε;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι νεος στα wm ποια προγραμματα ειναι τα καλυτερα και ουσιαστικα να βαλω στο diamond και που μπορω να τα βρω?

Ερχομαι απο το p1 που ελαχιστα ηταν τα προγραματα [ τα χρησιμα]

τα πιο πολλα ηταν για εντυπωσεις

ευχαριστω για τη βοηθεια σας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...