Jump to content

Sony Ericsson G900


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έψαξες μήπως υπάρχει καμία αναβάθμιση manoula; Μπορεί να λυθούν τα προβλήματά σου.

 

Πάντως εγώ είχα ψηθεί να το πάρω, αλλά μου τα χαλάει στο SAR. Σκέφτομαι να τσιμπήσω είτε αυτό είτε το N95 8GB, αλλά υπάρχει μια διόλου ευκαταφρόνητη διαφορά στην τιμούλα που με πηγαίνει στο G900. Εσείς τί λέτε ρε παιδιά;

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έψαξες μήπως υπάρχει καμία αναβάθμιση manoula; Μπορεί να λυθούν τα προβλήματά σου.

Ok έγινε update στο τελευταίο firmware και έγινε restore το backup των επαφών και των εργασιών. Ολα δείχνουν οκ αλλά μετά την επανεκκίνηση έχει εξαφανιστεί από την οθόνη το σήμα 3G (ήταν ασθενές 1 ή 2 γραμμές). Καμμια σκέψη;

Sony Ericsson G900 >Nokia 5800 >Omnia II>HTC Diamond 2> Nexous S> Galaxy Nexus> Samsung Galaxy tab P7500> Sony Xperia P> Sony Xperia Z> Tablet Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Note 10.1[LTE], LG G3, Sony Xperia XA Ultra, Samsung Edge S7, Samsung S8plus, Samsung Gear s3, Samsung S3 tab, Samsung watch, mi Note 10 pro
Link to comment
Share on other sites

Ok έγινε update στο τελευταίο firmware και έγινε restore το backup των επαφών και των εργασιών. Ολα δείχνουν οκ αλλά μετά την επανεκκίνηση έχει εξαφανιστεί από την οθόνη το σήμα 3G (ήταν ασθενές 1 ή 2 γραμμές). Καμμια σκέψη;

Δεν ξέρω ποια λειτουργία δικτύου έχεις επιλεγμένη αλλά προτιμότερο είναι να συνδέεσαι μόνο στο GSM και να μην το έχεις στο αυτόματο γιατί καταναλώνεις περισσότερη μπαταρία χωρίς λόγο. Εκτός αν θες το 3G για βιντεοκλήση και internet. Αυτό αλλάζει από το Μενού -> Ρυθμίσεις -> Συνδεσιμότητα -> Κινητά Δίκτυα --> Περισσότερα -> Δίκτυα GSM/3G. Στο άλλο θέμα τώρα για το pdf+ όσα αρχεία δοκίμασα δεν είχαν κανένα πρόβλημα στα ελληνικά.. εναλλακτικά μπορείς να δοκιμάσεις το Foxit Reader που είναι δωρεάν, πιο γρήγορο και προσωπικά το προτιμώ (αν και beta).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι από μένα.

Κλείνοντας 2 24ωρα με το G900 διαπίστωσα μικρά προβληματάκια που με ενόχλησαν και αναρωτιέμαι αν έχουν ξανασυζητηθεί. Αντιλαμβανομαι ότι δεν αγόρασα το τοπ κινητό της αγοράς- δε μου χρειάζεται- άλλωστε και η επιμονή μου σε Sony οφειλόταν στο πολύ καλό για μένα K800i. Αλλά:

 

1) Το πρώτο πρωί το βρήκα κλειστό στην οθόνη τοποθέτησης pin (ήταν έγινε από Σάββατο προς Κυριακή και το απέδωσα στην αλλαγή ώρας- την ενημέρωσε αυτόματα). Όταν όμως συνέβη και σήμερα το πρωϊ - εντελώς σβηστό και να μην ανοίγει καθόλου- έβγαλα και επανατοποθέτησα την μπαταρία για να ανοίξει - ε! ομολογώ ότι δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί, έχω ξυπνητήρι για να πάω στη δουλειά και αν δεν μπορώ να βασίζομαι πάνω του @#!@$!#@$# (κατάρες).

 

2)Για τον τόσο λίγο χρόνο που το έχω μου παρουσιάζει αρκετά κολλήματα. πχ Δεν μπορούσα, το πρωι να χρησιμοποιήσω την κάμερα, όλα τα άλλα δούλευαν αλλά η κάμερα δεν άνοιγε με κανένα τρόπο, αναγκάστηκα πάλι να το κλείσω (κανονικά) και να το ξανανοίξω. Χτες συνέβη το ίδιο και με το pdf+, και με το PC Suite (το αποσύνδεσα από τον Η/Υ και όταν το ξαναέβαλα δεν το "έβλεπε" και πάλι έπρεπε να το κλείσω και να το ξανανοίξω για να το δει)

 

3) Στο pdf+ δεν αναγνωρίζει ελληνικούς χαρακτήρες και μου βγάζει κάτι σαν διπλή γραμματοσειρά (σα να προσπαθεί να τα αναγνωρίσει ως χαρακτήρες και να τα μετατρέψει) ιδιαίτερη φρίκη τα pdf+ που δουλεύω είναι ελληνικά.

 

Αυτά μέχρι στιγμής (και οριστικά ελπίζω). Περιμένω γνώμες. Ευχαριστώ.

 

Αρχισαν τα οργανα...

Αν σου κανει προβληματα μη το πολυσκεφτεσαι , πισω στη μαμα του οσο ειναι ακομα καινουριο και δεν εχουν τιποτα να σου πουνε (φθορα λογω χρησης κλπ κλπ)

Να ξερεις οτι μπορεις να αλλαξεις το προιον που εχεις αγορασει μεσα στις πρωτες 14 ημερες απο την ημερομηνια αγορας , λογω κακης εντυπωσης η συσκευης που δεν ανταποκρινεται στις απαιτησεις σου. Ενα προιον που ηδη μετα απο 2 μερες λειτουργιας παρουσιαζει προβληματα , κατα τη γνωμη μου ειναι ενα προιον που δεν ανταποκρινεται ακομα και στις χαμηλοτερες των απαιτησεων.

Εγω προσωπικα οταν το ειχα παρει , ειχα εκνευριστει παρα πολυ απο το ποσο αργο ειναι , αλλα ειχα αποφασισει να του δωσω χρονο ,και γοητευμενος απο την ομολογουμενως πολυ καλη αυτονομια (που βασιζεται φυσικα στο οτι ο επεξεργαστης τρεχει με ρυθμουε χελωνας)

Δεν εχει σημασια ομως γιατι με κρεμασε αργοτερα η ιδια η συσκευη και με πολλαπλου τροπου πιεσεις δεχτηκαν να μου προσφερουν αντιστροφη πωλησης αφηνοντας με να επιλεξω μια αλλη συσκευη της αρεσκειας μου, αφου ειχαν κρατησει το τηλεφωνο 45 μερες για επισκευη (!!!!)

Οσο για το οτι πηρες το συγκεκριμενο λογω του οτι σου αρεσε το κ800....εγω θα σου πω οτι ειχα 7 κινητα σονυ πριν απο αυτο το ταχατις σμαρτφοουν και θεωρουσα οτι τα κινητα της εν λογω εταιρειας ειναι το τοπ.

Μετα απο την εμπειρια με το g900 , εχω ενα νοκια N95....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ pittas.

Με την αναβάθμιση του firmware μέσω του update λύθηκαν τα πάντα μέχρι στιγμής, κανένα κόλλημα κανένα σβησιμο, pdf+ ok, το 3G το βρήκε μετά τις ρυθμίσεις για το Internet αλλά το έβγαλα από το αυτόματο όπως πρότεινε ο verikets γιατι δε μου χρειάζεται συνέχεια.

 

Λέω λοιπόν να μη προβώ ακόμα σε αλλαγή, έχω ακόμα περιθώριο (το αγόρασα στις 25/10 στην μάλλον καλή τιμή των 210€ με νέο συμβόλαιο σε άλλη εταιρία -από Cosmote σε >Vodafofe 150- και φορητότητα του παλιού μου αριθμού) . Ξέρω ότι το Ν95 είναι εξαιρετικό, εχει σαφώς περισσότερα χαρακτηριστικά (GPS) αλλά είναι ακριβότερο κατά πολύ, άσε που θα μου πάει άχρηστο το memory stick M2 της Sony.

Αυτό με τις 14 μέρες από την ημερομηνία αγοράς ποιός το στηρίζει (σε περίπτωση που χρειαστεί να το χρησιμοποιήσω;), αφορά καταστήματα, κινητα και εταιρίες, τι ακριβώς;

Sony Ericsson G900 >Nokia 5800 >Omnia II>HTC Diamond 2> Nexous S> Galaxy Nexus> Samsung Galaxy tab P7500> Sony Xperia P> Sony Xperia Z> Tablet Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Note 10.1[LTE], LG G3, Sony Xperia XA Ultra, Samsung Edge S7, Samsung S8plus, Samsung Gear s3, Samsung S3 tab, Samsung watch, mi Note 10 pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις 14 μέρες από την ημερομηνία αγοράς ποιός το στηρίζει (σε περίπτωση που χρειαστεί να το χρησιμοποιήσω;), αφορά καταστήματα, κινητα και εταιρίες, τι ακριβώς;

 

 

Το συγκεκριμενο ισχυει σε ολη την Ευρωπαικη Ενωση , χωρις να μπορω να σε παραπεμψω σε συγκεκριμενα αρθρα καθοτι δεν εχω σχεση με νομικη , απλα προσπαθω να ειμαι ενημερωμενος για τα δικαιωματα που εχω σαν καταναλωτης.

Το εν λογω δικαιωμα το ασκησα σε μια οθονη LCD που ειχα αγορασει πριν μερικα χρονια η οποια μετα απο 5 με 6 ημερες εμφανισε ενα καμμενο pixel (Οταν την αγορασα ηταν αψογη).

Παρολο που η συγκεκριμενη οθονη δεν ειχε εγγυηση 0 pixel (που τετοια πραματα η philips) , πηγα στο μαγαζι οπου την αγορασα , με την οθονη μεσα στο κουτακι με ολα τα παρελκομενα και ισχυριστηκα οτι η οθονη δεν ανταποκρινεται στις απαιτησεις μου , οτι μου κουραζει τα ματια κι οτι εχει χειροτερη ποιοτητα εικονας απο την παλια μου crt που αριθμουσε 3 χρονια ζωης.

Αυτα οταν τα ακουσε ο πωλητης φωναξε ενα ανωτερο του , που με τη σειρα του ακουσε το προβλημα και αναγνωρισε οτι εχω το δικαιωμα να ζητησω αλλαγη απο τη στιγμη που το προιον δεν φερει φθορες απο πτωση , χτυπηματα η κακη χρηση και συνοδευεται απ ολα τα παρελκομενα που ειχε κατα τη διαρκεια της αγορας.

Και ετσι πηρα μια LG δινοντας καποια λευτα παραπανω , που ειχε 0 pixel εγγυηση για 3 χρονια.

Αυτα ολα γινανε στην Ιταλια , οταν ακομα σπουδαζα , στην Ελλαδα επειδη η κατασταση ειναι λιγο μπανανια και επειδη οι καταναλωτες ειναι ακομα βαθεια νυχτωμενοι , υποθετω οτι ισως να χρειαστει να το κυνηγησεις λιγο σε περιπτωση που αποφασισεις να το επιστρεψεις για κατι αλλο.

Ειμαι σιγουρος ομως οτι με ζορισμα αυτο το πραγμα ισχυει και στη χωρα μας , ευρωπη δεν θεωρουμαστε ?

Οσο για την ανεση χρονου που λες οτι εχεις , μην ονειρευεσαι οτι θα σου κανουν αντικατασταση επ ουδενι οταν περασουν 14 μερες απο την αγορα

Δεν τους καιγεται καρφι , η συσκευη παει σε σερβις , με απροβλεπτα αποτελεσματα.

Εγω περιμενα 45 ημερες μεχρι να μου λυσουν το προβλημα κι αφου τους ειχα πρηξει (και την wind και την sony).

 

θα ηταν ολα πολυ πιο απλα για εμενα αν ειχα ακουσει το ενστικτο μου απο τις πρωτες στιγμες που ανοιξα το G900

 

Οσο για το Ν95 , οχι δεν ειναι πολυ ακριβοτερο.

Τα 70/80 ευρω διαφορας ειναι τιποτα μπροστα στο ποσο καλλιτερο ειναι σαν κινητο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανάμεσα στο G900 και το K850 ποιό λέτε είναι καλύτερο;
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Κανένα! :lol: Και τα 2 έχουν τα δικά τους προβλήματα! :lol:

 

Στο Κ850 το BROD(βλ.αντίστοιχο θέμα) και στο G900 μικροπροβληματάκια πάσης φύσεως που ταλαιπωρούν κάποιους αγοραστές! :)

 

Σοβαρεύομαι: :p Βασικά,ειναι 2 τελείως άσχετα κινητά!Το Κ850 θα το αγοράσεις αν θες καλή κάμερα.Το G900 αν θες να διαχειρίζεσαι λίγο πιο αποτελεσματικά την δουλειά σου ή/και την καθημερινη σου ζωή.Αν π.χ. θες να ανοίγεις αρχεια τυπου .pdf,.doc κλπ. ή μέσω Wi-Fi να συνδέεσαι στο Ίντερνετ,τότε σαφώς και θα προτιμήσεις το G900.Είναι πρωτίστως θέμα δικών σου προτεραιοτήτων,οπότε ζύγισέ τις και μ'αυτόν τον τρόπο αποφάσισε! :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ακούστε.

 

Πήγα πριν από περίπου 10 ημέρες το κινητό στην teleservice και μου άλλαξαν μεμβράνη οθόνης γιατί ξαφνικά η οθόνη σταμάτησε να αποκρίνεται.

Όλα καλά και όλα ωραία, και τώρα μου ξανακόλλησε το κινητό.

Λέτε να φταίει πάλι η μεμβράνη,ή είναι κάτι άλλο?

Να το ξαναπάω στην teleservice, ή κατευθείαν SE?

Ευχαριστώ!

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Ποια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού του κινητού? Εγώ έχω την 1203-6566 R9M003 από τότε που το πήρα, δλδ τον Ιούλιο. Όποτε το έκανα αναβάθμιση, πάντα έλεγε ότι διαθέτω την πιο ενημερωμένη έκδοση λογισμικού...

 

Όσον αφορά το κινητό, εντάξει όπως είπαμε δεν είναι το καλύτερο, όμως για τα λεφτά του τα πάει αρκετά καλά. Τα κολλήματα είναι λίγο-πολύ αναμενόμενα όταν έχεις να κάνεις με symbian και πόσο μάλλον όταν όπως είπαμε δεν στοχεύει και στην κορυφή, ώστε να κρατήσει χαμηλά το κόστος. Είμαι πολύ ικανοποιημένος με όλες τις λειτουργίες, με εξαίρεση ίσως την φωτογραφική που μου φαίνεται ούτε κρύα, ούτε ζεστή. Η βιβλιοθήκη πολυμέσων είναι αρκετά καλή για εμένα (εντάξει, το παραδέχομαι θα ήθελα και auto rotation), και τα μόνα μελανά σημεία που είδα ήταν κατ' αρχήν στην έλλειψη του μικρού "χρηματοκιβωτίου" για τους κωδικούς μου που διέθεται το προηγούμενο κινητό μου (w850i), καθώς κρίνω ότι σε ένα επαγγελματικό κινητό αυτό θα ήταν αναμενόμενο. Ένα άλλο μελανό σημείο του είναι οι χειρόγραφες σημειώσεις, οι οποίες ουσιαστικά δουλεύουν μόνο για το κομμάτι της οθόνης, ενώ αν γράψεις κανονικά μπορείς να πας και παρακάτω (αν δοκιμάσετε να γράψετε κάτι με την γραφίδα και μετά γράψετε από πίσω άλλα με το πληκτρολόγιο, έτσι ώστε να εμφανιστεί η μπάρα κύλισης στα δεξιά, θα δείτε ότι ανεβάζοντας/κατεβάζοντας τη μπάρα κύλισης ανεβαίνουν/κατεβαίνουν αντίστοιχα και τα χειρόγραφα!), όπως επίσης και η μη αναγνώριση του ελληνικού γραφικού χαρακτήρα αλλά και η μη αποδοχή των επαγγελματικών καρτών στα ελληνικά (στην ελλάδα είμαστε ρεεεεε! αν ήθελε θα το είχε διορθώσει η se)... Τέλος και κλείνοντας με τα αρνητικά, δε μου άρεσε η διαχείρηση των αρχείων που αν πατήσεις το βελάκι πίσω δεν σε μεταφέρει ένα επίπεδο πίσω, αλλά σε βγάζει στο μενού του orginizer, κάτι επιοικώς απαράδεκτο (γιατί πχ αν είσαι τέρμα κάτω και θες να μεταφερθείς στο προηγούμενο επίπεδο, πρέπει πρώτα να πας τέρμα επάνω και μετά να επιλέξεις το "επάνω", γιατί αλλιώς σε πετάει στην αρχή.

 

Πέραν αυτών των 4-5 μελανών σημείων και των (λογικών κατ' εμέ) κολλημάτων αραιά και που, το κινητό έχει πολύ καλές επιδόσεις σε όλα...

 

ΥΓ: σορρυ αν σας κούρασα, ελπίζω να απαντήσει κάποιος στο αρχικό ερώτημά μου...

Link to comment
Share on other sites

Tο τελευταίο firmware είναι ακόμα το R9M003 (το αναβάθμισα πριν 3 μέρες).
Sony Ericsson G900 >Nokia 5800 >Omnia II>HTC Diamond 2> Nexous S> Galaxy Nexus> Samsung Galaxy tab P7500> Sony Xperia P> Sony Xperia Z> Tablet Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Note 10.1[LTE], LG G3, Sony Xperia XA Ultra, Samsung Edge S7, Samsung S8plus, Samsung Gear s3, Samsung S3 tab, Samsung watch, mi Note 10 pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανάμεσα στο G900 και το K850 ποιό λέτε είναι καλύτερο;

 

Προσωπικα δεν θα αγοραζα κανενα εκ των 2.

Και οπως ειπε και καποιος αλλος ηδη ειναι τελειως διαφορετικης φιλοσοφιας συσκευες.

Επεισης προσωπικα , αν ηθελα συσκευη επιπεδου κ850 , θα αγοραζα το c702 που μπορει σαν χαρακτηριστικα να ειναι ενα κλικ κατω αλλα ειναι σημαντικα φθηνοτερο και built to last

Αν παλι ηθελα συσκευη φιλοσοφιας g900, απλα θα διαλεγα αλλο κατασκευαστη :lol:

Link to comment
Share on other sites

vre paidia to exw 4 meres to G900 alla den mou poly tairiazei den to mporw katholou skeftomai na to dosw ti lete?

 

Τι εννοεις δεν σου ταιριαζει φιλε μου ?

Εχεις συγκεκριμενα παραπονα η επειδη διαβαζεις πολλα αρνητικα σχολια φοβασαι μη σε κρεμασει ?

Εχει διαφορα

Υπαρχει μια μεγαλη πιθανοτητα το συγκεκριμενο κινητο να σου προσφερει αυτα που ζητας , αν δεν εισαι γεματος καχυποψια.

Αν παλι σταθηκες κι εσυ ατυχος και το κινητο κανει τα δικα του....να το πας αμεσως πισω

Link to comment
Share on other sites

Επειδη διαβαζω πολλα αρνητικα,και επειδη στα sms πρεπει να γραφεις με κεφαλαια για να εχει παραπανω χαρακτηρες.δεν εχω καποιο προβλημα μεχρι στιγμης.ειχα το Ν95 το οποιο ηταν πολυ καλο κινητο.
mbclub.gr
Link to comment
Share on other sites

Φίλε, εγώ το έχω περίπου ένα δίμηνο και δεν έχω κανένα παράπονο. Μ' εξυπηρετεί απόλυτα.

Όπως όμως είπε και ο φίλος παραπάνω, είναι καθαρά προσωπικό θέμα. Δες τι σε βολεύει καλύτερα και πράξε ανάλογα.

Να ξέρεις όμως ότι το "πρόβλημα" με τους χαρακτήρες στα sms το έχουν και άλλες συσκευές.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να πάρει, μόλις έκανα την πρώτη γρατσουνιά προσπαθώντας να μετακινήσω την μπάρα κύλισης του opera με το νύχι. :( και φαίνεται στα ανοιχτά χρώματα.. Έχει βάλει κανείς screen protector; Σκέφτομαι να πάρω τα Martin Fields. Το G900 για τα χρήματα του είναι εξαιρετικό κινητό και τα περίσσοτερα αρνητικά σχόλια που έχω διαβάσει δεν ισχύουν.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη διαβαζω πολλα αρνητικα,και επειδη στα sms πρεπει να γραφεις με κεφαλαια για να εχει παραπανω χαρακτηρες.δεν εχω καποιο προβλημα μεχρι στιγμης.ειχα το Ν95 το οποιο ηταν πολυ καλο κινητο.

 

Συγγνωμη απο Ν95 πηγες στο g900 ?

Συνηθως κανουμε αναβαθμιση στη συσκευη μας , εσυ μαλλον και συγγνωμη που στο λεω εκανες υποβαθμιση :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να αναντήσει κάποιος που το έχει γιατί διάβασα σε προηγούμενο post ότι ένας φίλος δεν μπόρεσε να συνδεθεί σε hotspot τελικά γίνεται ή μπα;
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη απο Ν95 πηγες στο g900 ?

Συνηθως κανουμε αναβαθμιση στη συσκευη μας , εσυ μαλλον και συγγνωμη που στο λεω εκανες υποβαθμιση :lol:

 

oxi aplos epese apo to mixanaki kai den emeine tipota.to G900 den to agorasa mou to edwse o pateras mou.den tha edina lefta gia na parw ayto to kinito.

mbclub.gr
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αξίζει τελικά το κινητάκι; WiFi κτλ είναι όλα ΟΚ;

Το είδα από κοντά, μου άρεσε πολύ, αλλά δεν ξέρω...

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αξίζει τελικά το κινητάκι; WiFi κτλ είναι όλα ΟΚ;

Το είδα από κοντά, μου άρεσε πολύ, αλλά δεν ξέρω...

Πολύ καλή είναι η συσκευή φίλε μου, κατά τη γνώμη μου αξίζει η αγορά της.

Με το WiFi δεν πιστεύω να αντιμετωπίσεις πρόβλημα. Σ' εμένα, όσες φορές το δοκίμασα, δουλεύει μια χαρά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αξίζει τελικά το κινητάκι; WiFi κτλ είναι όλα ΟΚ;

Το είδα από κοντά, μου άρεσε πολύ, αλλά δεν ξέρω...

nomizo oti ine kalutsiki i timi tu gia auta pu dini. den exo parakoluthisi omos prosfata tin agora.

 

ego, vevea, tha dina ke kati parapano an ipirxe kapio aksiologo me pen xoris windows mobile

 

kinita me pen omos ine elaxista. vevea to pen xriazete se ligo kosmo

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson G900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...