Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν θα σε ικανοποιήσει τόσο όταν το δεις στην πράξη. Αργά ή γρήγορα θα χρειαστεί να βάλεις το Destinator 7 ή/και iGO8.3.2

 

γιατι?μα ειναι ιδη καλυτερο απο το garmin που με καλυπτε...διαφωτισε με λιγο αν θες...!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε φωτη destinator k miomap εχουν χαρτες απο την εταιρια ngi που εχουν κανει την καλυτερη χαρτογραφιση οσον αφορα την ελλαδα...περαν τουτου θα δει κ καλυτερο Interface που θα σε κανει να παραμελησεις το syng μια δοκιμη θα σε πεισει :)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Θεμα soft reset !!!

 

Λοιπον ειρθε η ωρα να απαντησω στον εαυτο μου :lol: Διαλεγουμε το πανελ Spb Mobile Shell, μετα Tools, μετα Soft Reset και τελος Yes !!!!! Μπροστα μου ηταν και δεν το εβλεπα και να φανταστει κανεις οτι αυτο το πανελ χρεισημοποιω !!!! :X

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
φιλε φωτη destinator k miomap εχουν χαρτες απο την εταιρια ngi που εχουν κανει την καλυτερη χαρτογραφιση οσον αφορα την ελλαδα...περαν τουτου θα δει κ καλυτερο Interface που θα σε κανει να παραμελησεις το syng μια δοκιμη θα σε πεισει :)

 

Όσον αφορά το interface και ποιότητας προγράμματος πλοήγησης... το iGO8.3.2 είναι μακράν το καλύτερο. Όσον αφορά τους χάρτες βέβαια... όντως αυτοί της Gi που έχουν τα Destinator και miomap είναι οι καλύτεροι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δυο ερωτήσεις :

1) Η microSD των 16GB είναι συμβατή με το XPERIA; Υπάρχει πουθενά εδώ σε κάποιο μαγαζί;

2) Για Flash αν κατεβάσουμε Flash mobile δουλεύει; :worry:

 

Ευχαριστώωω.... :)

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1) Η microSD των 16GB είναι συμβατή με το XPERIA; Υπάρχει πουθενά εδώ σε κάποιο μαγαζί;

2) Για Flash αν κατεβάσουμε Flash mobile δουλεύει; :worry:

 

1) Nai. http://www.katerelos.gr/product_info.php?products_id=6776

2) Nai episis. Ti theleis na kaneis akribws?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

sorry αλλα επειδή ειναι δυσκολο να διαβασο 84 σελίδες αν μπορει να μου πει κάποιος αν έχει προβλίματα η συσκευή softwear ή hardwear και πια επιγραματικά

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σίμος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Den exei problimata i syskevi. Na se enimerwsw omws oti den exei elliniko menou kai kapoia pragmata opws elliniko pliktrologio prepei na ta baleis esy meta tin agora.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Den exei problimata i syskevi. Na se enimerwsw omws oti den exei elliniko menou kai kapoia pragmata opws elliniko pliktrologio prepei na ta baleis esy meta tin agora.

 

THA ERTHEI ME ELLINIKO OMOS POTE???????????:worry::worry::worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
THA ERTHEI ME ELLINIKO OMOS POTE???????????:worry::worry::worry::worry:

 

H arxiki topothetisi itan kai einai OXI. Twra den kserw ean allaksei kati analoga me tin poreia tou stin elliniki agora. To blepw dyskolo pantws.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το αποφάσισα και θα το αγοράσω.με το gps θα χρεώνομαι η είναι δωρεάν?

 

Kamia apolytws xrewsi.

 

πάιζει ρόλο σε τι εταιρεία θα είναι?cosmote vodafone wind?

 

Den yparxei tetoio thema.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση,σχετικά με το ελληνικό μενού στον γερμανό μου είπανε πως θα το φέρουν τέλη γενάρη.όταν τους ρώτησα αν θα έχει ελληνικό μενού μου είπαν πως θα έχει.αν δεν είχε δεν θα το έφερναν ποτέ.μου είπαν δηλαδή αφήνοντας και μια μπηχτή για wind πως μόνο ο γερμανός από την αρχή θα έχει το τηλέφωνο σε ελληνικά και με συνεργασία με την SE hellas.για να δούμε...........
Link to comment
Share on other sites

@ico_13 ναι μόνο ο Γερμανός είναι εντάξει και τιμά την Ελληνική αγορά, όπως με το Diamond που πουλούσε το ελληνικό της ACE αποκλειστικά, μέσω Cosmote, και για να καλύψει την ζήτηση μερικά καταστήματα του πουλούσαν και αγγλικές συσκευές.

 

Μην πέφτετε θύματα του τι σας λένε οι πωλητές. Είναι πολύ μακρία από τον σχεδιασμό που γίνεται στα κεντρικά.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

εμένα με ενδιαφέρει να είναι στα ελληνικά.όποιος το κάνει αυτό από εκεί θα το πάρω

 

 

Υ.Γ.έχεις δίκιο.γενικά είναι ανενημέρωτοι σε πάρα πολλά όλοι τους...απορώ με τι κριτήρια δουλεύουν μερικοί σε τέτοια μαγαζιά...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ευχαριστώ για την απάντηση,σχετικά με το ελληνικό μενού στον γερμανό μου είπανε πως θα το φέρουν τέλη γενάρη.όταν τους ρώτησα αν θα έχει ελληνικό μενού μου είπαν πως θα έχει.αν δεν είχε δεν θα το έφερναν ποτέ.μου είπαν δηλαδή αφήνοντας και μια μπηχτή για wind πως μόνο ο γερμανός από την αρχή θα έχει το τηλέφωνο σε ελληνικά και με συνεργασία με την SE hellas.για να δούμε...........

 

Ta exoune pei kai gia alles syskeves afta. Gnwmi mou... min lambaneis katholou ypopsin ta legomena tous. Ean thes eksousiodotimeni apopsi... rwtise kateftheian stin Sony Ericsson Hellas kai tote tha me thymitheis! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

THA ERTHEI ME ELLINIKO OMOS POTE???????????:worry::worry::worry::worry:

(* Η συσκευή διατίθεται με μενού στα αγγλικά. Όταν είναι διαθέσιμο το μενού στα ελληνικά, θα δίνεται η δυνατότητα για δωρεάν αναβάθμιση στα ελληνικά.)

 

:confused::confused:????

Link to comment
Share on other sites

(* Η συσκευή διατίθεται με μενού στα αγγλικά. Όταν είναι διαθέσιμο το μενού στα ελληνικά, θα δίνεται η δυνατότητα για δωρεάν αναβάθμιση στα ελληνικά.)

 

:confused::confused:????

 

Σημαίνει αγόρασε το εσύ αγγλικό και όταν βγάλουμε εμείς Vodafone live ελληνική rom έλα να το αφήσεις στο service να στο "αναβαθμίσουμε". Πίστεψε με δεν το θες.

 

Πάντως η Wind έφτιαξε και videάκια για το πως να κάνεις setup email... πολύ περίεργο.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

ρώτησα στην se hellas μόλις τώρα.δεν ξέρουν τίποτα προς το παρόν....

Στην Cosmote το αργότερο Τετάρτη θα έρθει στα καταστήματα έχουν γίνει οι παραγγελίες στην Sony Ericsson!!!!!

Άρα τότε θα δούμε τι ακριβώς έχεις και τι δεν έχει απο πλευράς Ελληνικών ή μη!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρώτησα στην se hellas μόλις τώρα.δεν ξέρουν τίποτα προς το παρόν....

 

Γι αυτό μόλις βγει το ΝΟΚΙΑ Ν97 θα γίνει χαμός. Πως γίνεται η ΝΟΚΙΑ να υποστηρίζει άψογα τα Ελληνικά και οι άλλες εταιρίες (apple, sonyericsson) να μας έχουν 'γραμμένους';

Μου άρεσε και το iPhone (έχω mac) και το xperia, αλλά δεν είμαι διατεθιμένος να ανεχτώ την έλλιψη Ελληνικών. Ιδιαίτερα το xperia που βασίζεται στα wm τα οποία υπάρχουν εξελληνισμένα (htc, samsung, asus).

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια κάποιος !

:D

Πήρα επιτέλους το Χ1 στα χέρια μου, λοιπόν έχω την εξής απορία, πέρασα το Destinator 7 και μετά την εγκατάσταση παρατήρησα αν φορτώσω το Media Panel στα Pictures έχει περάσει 200 κάτι Φώτο που είναι του Destinator βελάκια background και λοιπά , επίσης στο music tracks έχει περάσει τα ηχογραφημένα του Destinator .

Έχω κάνει κάποια Μ*****Α ? Τα σβήνω ή θα έχει πρόβλημα το Destinator??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...