Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο είναι αυτό το εξουσιοδοτημένο παίδες;

 

Για ποιο σερβις μιλαμε ρε παιδια μπερδευτηκα. Αυτο που λεει ο jkalimer? Αν ναι, δεν εχει ξαναναφερθεί τόσο φτηνό καπάκι! jkalimer, δωσε διεύθυνση στο λαό...:happy:

 

Το εξουσιοδοτημένο βρίσκεται στο Πύργο Αθηνών, PROCORDIA Σινώπης 16

http://www.procordia.gr/

 

Όταν πήγα και μου άλλαξε την οθόνη 74 ευρώ αγόρασα και το ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ πίσω καπάκι της μπαταρίας με 10 ευρώ...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εξουσιοδοτημένο βρίσκεται στο Πύργο Αθηνών, PROCORDIA Σινώπης 16

http://www.procordia.gr/

 

Όταν πήγα και μου άλλαξε την οθόνη 74 ευρώ αγόρασα και το ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ πίσω καπάκι της μπαταρίας με 10 ευρώ...

 

μήπως ηταν φιλική τιμή επειδή άλλαξες οθόνη...?

Ελπίζουμε όχι γιατι το καπάκι μου πίσω έχει γίνει ένα χάλι μαύρο:

 

http://i191.photobucket.com/albums/z287/n_wildgirl/IMG_3798.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω προβληματα με τη δηθεν δικαιολογια οτι η συσκευη δε προοριζοταν για ελλαδα αρα εκτος εγγυησης...κλασσικα πραγματα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω προβληματα με τη δηθεν δικαιολογια οτι η συσκευη δε προοριζοταν για ελλαδα αρα εκτος εγγυησης...κλασσικα πραγματα...

 

μα ειναι πανευρωπαϊκή η εγγύηση από όπου και να το αγόρασες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μήπως ηταν φιλική τιμή επειδή άλλαξες οθόνη...?

Ελπίζουμε όχι γιατι το καπάκι μου πίσω έχει γίνει ένα χάλι μαύρο:

 

 

Δεν νομίζω... κόπηκε απόδειξη κανονικά και χωρίς έκπτωση

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

η αποδειξη ελληνικη ομως...φαινοταν οτι ουτε ηξεραν τι ελεγαν...εεε...περιμενετε λιγο.....εεεε...εεε....

προβλεπω να χω προβλημα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η αποδειξη ελληνικη ομως...φαινοταν οτι ουτε ηξεραν τι ελεγαν...εεε...περιμενετε λιγο.....εεεε...εεε....

προβλεπω να χω προβλημα...

 

Αν το πήρες από ελληνικό κατάστημα που πούλησε συσκευή που κανονικά προοριζόταν για αγορά εκτος ευρωπαικής ένωσης τότε μόνο στο κατάστημα μπορείς να απευθυνθείς για θέματα εγγύησης. Διαφορετικά στην αντιπροσωπεία.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

κινητο με γερμανικο πληκτρολογιο εκτος απο γερμανια για που αλλου θα μπορουσε να προοριζεται?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κινητο με γερμανικο πληκτρολογιο εκτος απο γερμανια για που αλλου θα μπορουσε να προοριζεται?

 

Χαχαχα η απάντηση είναι προφανής :) . Τότε δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα. Εφόσον έχεις αγοράσει συσκευή που προορίζεται για την ευρωπαική αγορά (άσχετα από που) είναι υποχρεωμένη η εδώ αντιπροσωπεία να το δεχθεί. Τέλος. Πέτα καμιά απειλή για ΙΝΚΑ και επέμεινε στα λεγόμενα σου.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω... κόπηκε απόδειξη κανονικά και χωρίς έκπτωση

 

Να το έχουμε στα υπόψιν τότε :D

 

η αποδειξη ελληνικη ομως...φαινοταν οτι ουτε ηξεραν τι ελεγαν...εεε...περιμενετε λιγο.....εεεε...εεε....

προβλεπω να χω προβλημα...

 

Χαχαχα η απάντηση είναι προφανής :) . Τότε δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα. Εφόσον έχεις αγοράσει συσκευή που προορίζεται για την ευρωπαική αγορά (άσχετα από που) είναι υποχρεωμένη η εδώ αντιπροσωπεία να το δεχθεί. Τέλος. Πέτα καμιά απειλή για ΙΝΚΑ και επέμεινε στα λεγόμενα σου.

 

Μην ψαρωσεις γκρινιαρη...μην τους το επιτρεψεις! Καλα λεει ο milky. Να επιμείνεις και να απειλήσεις αμα χρειαστεί. Ελεος πια με τις εγγυησεις...και στα κινητά και στα αυτοκίνητα και παντού όλοι πάνε να μας βγάλουν εκτός εγγύησης για να μας τρώνε τα λεφτά :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εξουσιοδοτημένο βρίσκεται στο Πύργο Αθηνών, PROCORDIA Σινώπης 16

http://www.procordia.gr/

 

Όταν πήγα και μου άλλαξε την οθόνη 74 ευρώ αγόρασα και το ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ πίσω καπάκι της μπαταρίας με 10 ευρώ...

και εγώ εκεί το είχα φτιάξει, αλλά επειδή ήδη το κουστουμάκι ήταν αρκετό, είπα να μη ρωτήσω για καπάκι..αν το ξερα θα το είχα τσιμπήσει..!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά...μία ερώτηση έχω να κάνω..λοιπόν έχω την PCTech4u (α και για να μην το ξεχάσω σε ένα μήνα επιτέλους ανεβάζει wm 6.5!!!!) κατεβάζω βιντεάκια από το PC (youtube) και τα περνάω στο κινητό, προσπαθώ να τα δω με τον core player αλλά τίποτα ενώ κάποια άλλα τα δείχνει από το youtube πάλι..ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει??τα βιντεάκια και αυτά που δεν τα διαβάζει και αυτά που τα διαβάζει είναι ίδιος τύπος αρχείου..

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

ορεεεε μάγκες 10 ευρώ καπακι ??? πέρνω ακόμα 3 για ανταλακτικά :p Wild_girl καλά ρε συ τι έκανες το χπερια???ανέβενες πάνω και έκανες Skate? μου θύμισε την παλιά μου σανίδα!! λολ θα σου πάρω ενα καινουριο καπάκι δεν μπορώ να το βλέπω έτσι!! :p αυτό ομως αποτι βλέπω ειναι ειναι μονο για αθήνα το σέρβις για σαλόνικα τπτ? :o

 

plavi όντως περιεργο αυτό που λές σε τι αρχια ειναι τα βιντεάκι δλδ και δεν τα παιζει??

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, μην τυχον και τους δωσεις φραγκο, ετσι???

 

Σε καλυπτει κανονικα και με τον νομο η εγγυση για οτιδηποτε θεμα hardware. Αντιστοιχο θεμα ειναι με την Ace Hellas και τα HTC. Αν δεν ειναι αγορασμενο απο Ace, τοτε εχεις κανονικα εγγυηση για θεματα hardware. Οχι ομως software, και επισης δεν μπορεις να βαλεις με τον κανονικο τροπο επισημη ελληνικη ρομ.

 

Το ιδιο και εδω. Για το πληκτρολογιο πρεπει να σε καλυψουν. Και κανε αυτο. Πηγαινε εκει, και πες τους τα αυτα. Και αν συνεχισουν τα μα και μου, τοτε αναφερε και ΙΝΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

plavi όντως περιεργο αυτό που λές σε τι αρχια ειναι τα βιντεάκι δλδ και δεν τα παιζει??

 

το αρχείο είναι flv και το σπαστικό είναι ότι τα μισά τα ανοίγει και τα άλλα όχι...

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, μην τυχον και τους δωσεις φραγκο, ετσι???

 

Σε καλυπτει κανονικα και με τον νομο η εγγυση για οτιδηποτε θεμα hardware. Αντιστοιχο θεμα ειναι με την Ace Hellas και τα HTC. Αν δεν ειναι αγορασμενο απο Ace, τοτε εχεις κανονικα εγγυηση για θεματα hardware. Οχι ομως software, και επισης δεν μπορεις να βαλεις με τον κανονικο τροπο επισημη ελληνικη ρομ.

 

Το ιδιο και εδω. Για το πληκτρολογιο πρεπει να σε καλυψουν. Και κανε αυτο. Πηγαινε εκει, και πες τους τα αυτα. Και αν συνεχισουν τα μα και μου, τοτε αναφερε και ΙΝΚΑ.

μην αγχωνεσαι.εδω δεν αγχωνομαι εγω..οτι κ αν γινει δε θα πληρωσω...δε θελω να πω τιποτα προς το παρον..περιμενω να μαθω καποιες λεπτομεριες τις επομενες μερες ωστε να κανω την τελικη μου κινηση.μεχρι τα κεντρικα της se εφτασα για να μαθω τι ισχυει....παντως αυτο που δεν ανεχομαι ειναι η κοροιδια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείτε την PCTech4U WWE έχετε αντιμετωπίσει πρόβλημα με την λήψη αρχείων μέσω Bluetooth;

Έχω ενεργοποιήσει το Bluetooth και το έχω κάνει visible, έχω δοκιμάσει με και χωρίς passkey, με συσκευές Samsung/SonyEricsson/Motorola, κι όλες τις φορές μου βγάζει μήνυμα ότι η σύνδεση απέτυχε.

Επίσης παρατήρησα ότι λείπει η επιλογή Beam από τα Settings!

Καμία ιδέα;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείτε την PCTech4U WWE έχετε αντιμετωπίσει πρόβλημα με την λήψη αρχείων μέσω Bluetooth;

Έχω ενεργοποιήσει το Bluetooth και το έχω κάνει visible, έχω δοκιμάσει με και χωρίς passkey, με συσκευές Samsung/SonyEricsson/Motorola, κι όλες τις φορές μου βγάζει μήνυμα ότι η σύνδεση απέτυχε.

Επίσης παρατήρησα ότι λείπει η επιλογή Beam από τα Settings!

Καμία ιδέα;

Εχοντας την Ελληνικη version παρατηρησα οτι και σε αυτην λειπει το beam απο settings (δεν το ειχα παρατηρησει πριν απο το μηνυμα σου...) παντως δοκιμασα να στειλω και να λαβω αρχειο απο nokia και δουλεψε κανονικα. Βεβαια καλυτερα να δοκιμασει καποιος που να εχει την wwe.

Link to comment
Share on other sites

Οπως λέει και ο τίτλος θέλω στο χώρο της εργασίας μου να μπαινω με το xperia στο internet μέσω του λάπτοπ,και εξηγούμε :έχω ενα λάπτοπ που έχει ασύρματη κάρτα δικτύου και που συνδέεται στο ιντρνετ ενσύρματα μέσω ρούτερ.Αυτό που θέλω είναι να συνδέεται το xperia ασύρματα με το λάπτοπ και να μπαίνει μέσω αυτού στο ίντερνετ

Γίνεται και εάν ναι πώς ??? (υπ΄όψιν οτι το ρούτερ δεν είναι και ασύρματο):confused:

Υ.Γ Ξέρω οτι αυτό που ζητάω γίνεται μέσω του Activesync αλλά δεν μπορώ να κουβαλάω μαζί μου το καλώδιο usb;)

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οπως λέει και ο τίτλος θέλω στο χώρο της εργασίας μου να μπαινω με το xperia στο internet μέσω του λάπτοπ,και εξηγούμε :έχω ενα λάπτοπ που έχει ασύρματη κάρτα δικτύου και που συνδέεται στο ιντρνετ ενσύρματα μέσω ρούτερ.Αυτό που θέλω είναι να συνδέεται το xperia ασύρματα με το λάπτοπ και να μπαίνει μέσω αυτού στο ίντερνετ

Γίνεται και εάν ναι πώς ??? (υπ΄όψιν οτι το ρούτερ δεν είναι και ασύρματο):confused:

Υ.Γ Ξέρω οτι αυτό που ζητάω γίνεται μέσω του Activesync αλλά δεν μπορώ να κουβαλάω μαζί μου το καλώδιο usb;)

 

ευχαριστώ

αφού έχεις το λάπτοπ γιατί δεν μπαίνεις με το λάπτοπ στο ίντερνετ??δηλαδή θα έχεις το λάπτοπ ανοιχτό στο ίντερνετ και θες να μπαίνεις με το κινητό???

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

αφού έχεις το λάπτοπ γιατί δεν μπαίνεις με το λάπτοπ στο ίντερνετ??δηλαδή θα έχεις το λάπτοπ ανοιχτό στο ίντερνετ και θες να μπαίνεις με το κινητό???

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol

 

Ε καλά κάποιο λόγο θα εχει ο άνθρωπος.

Βασικά...το πιο εύκολο είναι απλά να έχεις εκεί ένα καλώδιο να συνδέεις το Xperia. Φτηνά ειναι.

Γιατι νομίζω πως είχε αναφερθεί παλιότερα το θεματάκι αυτό αλλά δε γινοταν κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά κάποιο λόγο θα εχει ο άνθρωπος.

Βασικά...το πιο εύκολο είναι απλά να έχεις εκεί ένα καλώδιο να συνδέεις το Xperia. Φτηνά ειναι.

Γιατι νομίζω πως είχε αναφερθεί παλιότερα το θεματάκι αυτό αλλά δε γινοταν κάτι.

 

Στα ΧΡ εγω μπαινω κατευθειαν..

Ομολογουμένως ειναι λιγο περιεργο να εχεις προσβαση στο ιντερνετ απο το λαπτοπ και να θελεις να μπεις απο το κινητο...

 

Αλλα σιγουρα με ενα απλο καλωδιο USB-miniUSB θα κανεις ενσυρματα την δουλεια σου... Διαφορετικα δεν ξερω....

Link to comment
Share on other sites

σημερα με ενημερωσαν οτι απο δευτερα θα το εχω...ελπιζω να ισχυσει κ να μην εχω αλλα προβληματα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα με ενημερωσαν οτι απο δευτερα θα το εχω...ελπιζω να ισχυσει κ να μην εχω αλλα προβληματα.

 

Αντε ρε! Με το καλο! Μεσα στην εγγυηση φανταζομαι, Γιωργο, ε!?:clap::dance:

Link to comment
Share on other sites

αν δεν ηταν θα ημουν ετσι ηρεμος???:D

αλλα ας κραταω μικρο καλαθι μεχρι να το παρω κ να ειναι ολα οκ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...