Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλωσηρθες στο φορουμ! Σιγα το μεγαλο ποστ...δες τα ποστ του soom :p

Πολυχρωμες γραμμές, ασπρη οθόνη και loading? Περιεργο! Για ποση ωρα μενει ετσι?

 

Εγω φταιω που ειμαι υπερ-αναλυτικος, κατατοπιστικος και περιγραφικος(ευγενικα το φλυαρος!:lol::lol:):p:p

 

Οχι οτι εχει και αδικο...!:happy::happy:

 

Μπορει να παρει λιγη ωρα να φορτωσει βεβαια..

 

Δοκιμασες να το ξανακατεβασεις μηπως εχει κανα λαθακι? Και μετα να το ξανα-μετονομασεις στο Kovsimg...Αν και η 7 ερχεται πακετο νομιζω.. ετοιμο ονομα. Αλλα ξαναγραψτο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ελεγα..for ever! Διαβασα τωρα στους xda για το ιδιο προβλημα και το μονο ουσιαστικα που βρηκα ειναι να ξαναγινει ολη η διαδικασια απο την αρχη με τονισμενο το να ειναι φορμαρισμενη η καρτα σε fat32, κατι που ειμαι 99% σιγουρος πως ηταν.. (αλλιως πως θα εμπαινε και το πρωτο ROM)..επειδη ειναι η πρωτη φορα μηπως ξεχνας κατι? εχει κατι αλλο που πρεπει να κανω στην αλλαγη απο ROM σε ROM?

 

Οπως ειπες το ονομα ειναι ηδη ετοιμο, αν και το τσεκαρα..Οσο για το να ξανακατεβασω, αν σου ειναι ευκολο καποιο link για να μη κατεβασω παλι το ιδιο.. Ευχαριστω για τις αμμεσες απαντησεις παντως :)

Link to comment
Share on other sites

Θα ελεγα..for ever! Διαβασα τωρα στους xda για το ιδιο προβλημα και το μονο ουσιαστικα που βρηκα ειναι να ξαναγινει ολη η διαδικασια απο την αρχη με τονισμενο το να ειναι φορμαρισμενη η καρτα σε fat32, κατι που ειμαι 99% σιγουρος πως ηταν.. (αλλιως πως θα εμπαινε και το πρωτο ROM)..επειδη ειναι η πρωτη φορα μηπως ξεχνας κατι? εχει κατι αλλο που πρεπει να κανω στην αλλαγη απο ROM σε ROM?

 

Οπως ειπες το ονομα ειναι ηδη ετοιμο, αν και το τσεκαρα..Οσο για το να ξανακατεβασω, αν σου ειναι ευκολο καποιο link για να μη κατεβασω παλι το ιδιο.. Ευχαριστω για τις αμμεσες απαντησεις παντως :)

 

Απο την στιγμη που εκανες HardSPL οπως περιγραφεται στους xda και περασες και μια ρομ το μονο που φανταζομαι οτι ειναι λαθος ειναι το αρχειο.. Λινκ δεν εχω προς το παρον.. θα μου παρει ωρες να το ανεβασω σε rapidshare... Αυριο το πρωι ομως, που θα παω στο πανεπιστημιο, και εκει η συνδεση πεταει, μετα χαρας να σου ανεβασω στο rapishare ενα λινκ με αυτη ακριβως που φοραω εγω...

 

Κανε ομως μια δοκιμη. Σβησε αυτο που εχεις, ξανακατεβασε το και ξαναδοκιμασε..

 

Καπου εδω ομως παω για υπνο......!:zzz::zzz: Καλο σας βραδυ...! Αυριο παλι με περισσοτερες απαντησεις....

 

ΥΓ. Απο την στιγμη που αρχιζει η διαδικασια φλασαρισματος και κολλαει(αν εχω καταλαβει καλα)τοτε εχεις φατ32. Αν ομως, μενει στην εικονα με 3 γραμμες και δεν προχωρα, τοτε φταιει η καρτα(σε μενα ετσι εγινε τουλαχιστον).... Αυτα τα ολιγα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα παίδες και συγχαρητηρια για την εξαιρετική δουλεια που κανετε. Εχω αλλαξει ΠΟΛΛΑ κινητα αλλα ημουν "παρθενος" στα wm μεχρι που απεκτησα το Χ1 και μπορω να πς πως εντυπωσιαστηκα απο τις απειρες δυνατοτητες που σου προσφερουν. Μπορω να πω πως εχω διαβασει ολες της σελιδες, καταφερα εκανα Hard-SPL, εβαλα αλλη ROM κι ολα καλα. Εχει μιση ωρα που προσπαθω να βαλω την Τouch_X_7 αλλα μετα το παρατεταμενο πατημα του volume down και του power button, εμφανιζει τις πολυχρωμες γραμμες, μετα ασπρη οθονη, loading και μενει εκει.. Θα μπορουσε καποιος να βοηθησει? Καμια ιδεα? Συγνωμη για το μεγαλο post

 

μετα την τριχρωμη οθονη σου βγαζει ενα μενου και σου λεει να πατησεις το power button για συνεχεια.. το κανεις αυτο??

 

μαγκες και μαγκισες σας συνηστω να βαλετε την touch x 10. ειναι η δευτερη βελτιωμενη εκδοση που ανεβασε χθες βραδυ και δουλευει 100% σε ολα. η 7 που εχετε πολλοι ειναι ενα τιποτα μπροστα της. θα παθετε πλακα.. :lost::w00t::yahoo::clap::dizzy:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

μετα την τριχρωμη οθονη σου βγαζει ενα μενου και σου λεει να πατησεις το power button για συνεχεια.. το κανεις αυτο??

 

Αυτο ειναι το θεμα μου..Δε φτανει καν εκει, κολλαει στο loading..Θα κανω μια αποπειρα ολα απο την αρχη και βλεπουμε..

Link to comment
Share on other sites

μαγκες και μαγκισες σας συνηστω να βαλετε την touch x 10. ειναι η δευτερη βελτιωμενη εκδοση που ανεβασε χθες βραδυ και δουλευει 100% σε ολα. η 7 που εχετε πολλοι ειναι ενα τιποτα μπροστα της. θα παθετε πλακα.. :lost::w00t::yahoo::clap::dizzy:

 

Στην προηγουμενη σελιδα γραφουν τα παιδια για κατι bugs...:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην προηγουμενη σελιδα γραφουν τα παιδια για κατι bugs...:confused:

 

εγω τα εγραψα.. :p

αλλα ηταν για αυτη που ειχε ανεβασει προχθες το βραδυ και πραγματι ειχε προβληματακια.

αυτη που σας λεω τωρα ειναι η διορθωμενη και την ανεβασε το βραδυ.

μη σας μπερδευει, εχει το ιδιο ονομα.

α και προσοχη μη βαλετε το προσθετο cab που δινει, ηταν για την προηγουμενη.. :)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Καληεμρα!

 

Ακου τωρα τι μας κανει... Ψησε μας να την βαλουμε! Και δηλαδη λες με λιγα λογια οτι αξιζει περισσοτερο απο 7 και 6.2?

 

n_wildgirl ψησου... βαλε να μου πεις και μενα! :lol::lol::lol: ;)

 

Εγω παντως επαθα την πλακα μου με τον iris.... Τον εβαλα κατευθειαν default... Ενθουσιαστηκα οσο δεν παει!!! Τελος! Δεν υπαρχει αλλος μπροστα στον IRIS για μενα.....! Δεν ξαναλλαζω!

 

 

Αυτο ειναι το θεμα μου..Δε φτανει καν εκει, κολλαει στο loading..Θα κανω μια αποπειρα ολα απο την αρχη και βλεπουμε..

 

Tελικα τι απεγινε? το καταφερες... Καποιο λαθακι πρεπει να εκανες στην πορεια...

Link to comment
Share on other sites

Το αίμα αρχιζει ανεβαινει προς τα πανω..εκανα και την καρτα format, κατέβασα την τελευταία rom Touch_X_10_X_TREME_fixed (μετα τα καλα λογια που διαβασα) για να ειμαι συγκεκριμενος, το όνομα ήταν ήδη kovsimg.nbh, το εβαλα στο root directory της καρτας, εβγαλα τη μπαταρια, εβγαλα το usb, ξανα εβαλα τη μπαταρια (ειναι full φορτισμενη), πατησα το volume down και το power button παρατεταμενα..βγηκε η πολυχρωμη οθονη, στη συνεχεια η ασπρη με το loading..κι εχει ενα 10λεπτο που είναι στο loading..ουτε να πατησω power button για να συνεχισει ουτε τιποτα..η απογοητευση επερχεται.. υπαρχει κατι αλλο, οτιδηποτε που πρεπει να κοιταξω? καποια ασυμβατοτητα? κατι???
Link to comment
Share on other sites

Καληεμρα!

 

Ακου τωρα τι μας κανει... Ψησε μας να την βαλουμε!

 

Εγω παντως επαθα την πλακα μου με τον iris.... Τον εβαλα κατευθειαν default... Ενθουσιαστηκα οσο δεν παει!!! Τελος! Δεν υπαρχει αλλος μπροστα στον IRIS για μενα.....! Δεν ξαναλλαζω!

 

 

 

Tελικα τι απεγινε? το καταφερες... Καποιο λαθακι πρεπει να εκανες στην πορεια...

 

οχι οχι μη το περνεις ετσι φιλε soom, δε προσπαθω να ψησω κανεναν,

ενα θα σου πω, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ.

 

:oops:aaa.... και κατι ακομα που ισως λεει πολλα.. οταν εχω ανοιχτω το hardw keyboard και παω να το κλεισω, ε δε προλαβενει να κανει το κλικ και η οθονη εχει κανει τη περιστροφη ηδη..

ειπες κατι????? χαχαχα... :w00t:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση που μπορει να ακουστει χαζη..Υπαρχουν versions για το Hard SPL? H είναι ένα στανταρ αρχειο .exe με το οποιο κανεις τη διαδικασια?
Link to comment
Share on other sites

Το αίμα αρχιζει ανεβαινει προς τα πανω..εκανα και την καρτα format, κατέβασα την τελευταία rom Touch_X_10_X_TREME_fixed (μετα τα καλα λογια που διαβασα) για να ειμαι συγκεκριμενος, το όνομα ήταν ήδη kovsimg.nbh, το εβαλα στο root directory της καρτας, εβγαλα τη μπαταρια, εβγαλα το usb, ξανα εβαλα τη μπαταρια (ειναι full φορτισμενη), πατησα το volume down και το power button παρατεταμενα..βγηκε η πολυχρωμη οθονη, στη συνεχεια η ασπρη με το loading..κι εχει ενα 10λεπτο που είναι στο loading..ουτε να πατησω power button για να συνεχισει ουτε τιποτα..η απογοητευση επερχεται.. υπαρχει κατι αλλο, οτιδηποτε που πρεπει να κοιταξω? καποια ασυμβατοτητα? κατι???

 

Μια ερωτηση που μπορει να ακουστει χαζη..Υπαρχουν versions για το Hard SPL? H είναι ένα στανταρ αρχειο .exe με το οποιο κανεις τη διαδικασια?

 

Δεν νομιζω να εχει εκδοσεις. Βγαλε λιγο την καρτα μνημης και μπες σε bootloader mode(tricolor οθονη). Σου γραφει τα κλασικα

SPL 0.72 Olinex? και τα λοιπα, δεν θυμαμαι τι γραφει τωρα?

 

Αν ναι, τοτε εισαι οκ. Αν δεν τα γραφει αυτα, τοτε θελει hardspl...

 

Αν τα γραφει λοιπον, δεν ξερω τι παιζει. Για να την εβαλε και ο djivo τοτε δεν ειναι προβληαμ του λινκ η του αρχειου που κατεβαζεις....

 

Κατα τα αλλα το κινητο ανοιγει κανονικα ε???? Μην εχουμε κανα λαθος και τρεχουμε....

 

Αλλα δεν μου ερχεται τπτ τετοιο.. Ρωτα και στο θρεντ στους xda μηπως σου πει κανεις.

Αλλιως, οπως λεει και η wildgirl, ο athanaso να βαλει το χερι του! :p

 

Τροποποιηση: Αν εχεις premium λογαριασμο σε rapidshare τοτε σου συνιστω να δεις τα βιντεο στην υπογραφη μου που ειναι ΥΠΕΡαναλυτικα και κατατοπιστικα για την διαδικασια. Εγω αυτα ειδα(εκτος απο 10 φορες που διαβασα τις οδηγιες στους xda) και εκανα hardspl και μετα εβαλα την ρομ. Αν παλι δεν εχεις premium, τοτε θελει λιγο υπομονη. Οπως και να εχει, επειδη ειναι η πρωτη φορα, θα σου ελεγα να τους ριξεις μια ματια. Ειδικα το ενα για το hardspl και το αλλο για το φλασαρισμα της ρομ. Μπορεις το ενα να το κατεβασεις απο rapidshare και το αλλο απο megaupload οποτε να κατεβουν παραλληλα.

 

οχι οχι μη το περνεις ετσι φιλε soom, δε προσπαθω να ψησω κανεναν,

ενα θα σου πω, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ.

:oops:aaa.... και κατι ακομα που ισως λεει πολλα.. οταν εχω ανοιχτω το hardw keyboard και παω να το κλεισω, ε δε προλαβενει να κανει το κλικ και η οθονη εχει κανει τη περιστροφη ηδη..

ειπες κατι????? χαχαχα... :w00t:

 

Ε αφου τα παρουσιαζεις τοσο θαυμασια τα πραγματα, θα το δοκιμασω και γω... Αυριο ομως! Γιατι δινω.. και δεν προλαβαινω!

Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα κι εγώ την 10άρα. Πραγματικά είναι πάρα πολύ καλή. Απλά έχω εντοπίσει ένα πρόβλημα.... Έκανα install το cab που είναι για να φαίνονται τα επόμενα 5 appointments. Όλα οκ... Όταν όμως έκανα install το cab που έχει για να είναι το ίδιο backround σε όλα τα tabs (rom 10-post 2) τότε δεν λειτουργούσε αυτό με το calendar στο home tab... Δοκίμασα όλες τις πιθανές επιλογές. Πρώτα το ένα, μετά το άλλο και το αντίστροφο. Πάντα unistall και καθάρισμα τα πάντα με MaiMaid και SKTools αλλά δυστυχώς δεν λειτουργούν μαζί.... Και είναι πολύ ωραία και τα δύο.....

 

Μήπως γνωρίζει κανένας κανένα πρόγραμμα που να μπορώ να το κάνω να εμφανίζονται στο home tab στο calendar τα appointments??? Κάπου είχε πάρει το μάτι μου για 5 appoinments με το μεγάλο ρολόι και για 7 με το μικρό!!!

 

Δεν το είχα δοκιμάσει όμως....Και δεν το βρίσκω....Μπορούμε να το χακάρουμε με κανέναν άλλο τρόπο για να το κάνουμε να δουλεύει???

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα κι εγώ την 10άρα. Πραγματικά είναι πάρα πολύ καλή. Απλά έχω εντοπίσει ένα πρόβλημα.... Έκανα install το cab που είναι για να φαίνονται τα επόμενα 5 appointments. Όλα οκ... Όταν όμως έκανα install το cab που έχει για να είναι το ίδιο backround σε όλα τα tabs (rom 10-post 2) τότε δεν λειτουργούσε αυτό με το calendar στο home tab... Δοκίμασα όλες τις πιθανές επιλογές. Πρώτα το ένα, μετά το άλλο και το αντίστροφο. Πάντα unistall και καθάρισμα τα πάντα με MaiMaid και SKTools αλλά δυστυχώς δεν λειτουργούν μαζί.... Και είναι πολύ ωραία και τα δύο.....

 

Μήπως γνωρίζει κανένας κανένα πρόγραμμα που να μπορώ να το κάνω να εμφανίζονται στο home tab στο calendar τα appointments??? Κάπου είχε πάρει το μάτι μου για 5 appoinments με το μεγάλο ρολόι και για 7 με το μικρό!!!

 

Δεν το είχα δοκιμάσει όμως....Και δεν το βρίσκω....Μπορούμε να το χακάρουμε με κανέναν άλλο τρόπο για να το κάνουμε να δουλεύει???

 

στην σελιδα που ειναι και η ρομ touchx εχει βαλει ο φιλος smaberg στο δευτερο ποστ ενα cabaki που σου βγαζει τα επομενα 3 ραντεβου με μεγαλο ρολοι και 5 με μικρο. εγω αυτο εχω και το ειχα γραψει 3 σελιδες πριν νομιζω. το πολυ 4..........

 

Αλλα στο δευτερο ποστ εκει ειναι. Αν δεν το βρεις πες να ψαξω!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έβαλα φίλε μου.... Μάλλον δεν έγινα κατανοητός.... :O

 

Έβαλα αυτό το cab μαζί με το cab για background on all tabs που το έβγαλε για την 10.0 rom. Τα έκανα setup και τα δύο αλλά δεν δουλεύουν και τα δύο μαζί.... Ή το ένα θα δουλεύει ή το άλλο.... Δηλαδή αυτό που έκανες τελευταίο setup. . .

 

:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Διαπιστωσα πως το HARD SPL την πρωτη φορα δεν ειχε γινει σωστα. Διαβάζοντας στους xda ειδα πως σε τετοια περιπτωση ακολουθεις την συγκεκριμενη διαδικασια με τη συγκεκριμενη ROM (sheraz speaking). Eκανα ολα τα βηματα, ηταν οντως η μονη ROM που δεχτηκε απο τις 3-4 που ειχα δοκιμασει, και προχωρησα στο HARD SPL. Αυτη τη φορα αφου εβγαλε την πολυχρωμη οθονη, μπηκε στην ασπρη με το loading, κι εβγαλε τη μπαρα στο desktop. Μετα απο καποια δευτερολεπτα κι ενω ηταν ακομα στο 0% μου πεταξε στο desktop ena ΕRROR [260] : CONNECTION. Εχει πονεσει το κεφαλι μου να διαβαζω, αλλα ακρη δε βρισκω..
Link to comment
Share on other sites

με ActiveSync δοκίμασες;

 

Οχι φιλε δε δοκιμασα.. Μαλλον πρεπει να το κανω κι αυτο, αφου βρω φυσικα πρωτα πως γινεται..

Link to comment
Share on other sites

εγω τα εγραψα.. :p

αλλα ηταν για αυτη που ειχε ανεβασει προχθες το βραδυ και πραγματι ειχε προβληματακια.

αυτη που σας λεω τωρα ειναι η διορθωμενη και την ανεβασε το βραδυ.

μη σας μπερδευει, εχει το ιδιο ονομα.

α και προσοχη μη βαλετε το προσθετο cab που δινει, ηταν για την προηγουμενη.. :)

 

Εσυ ησουν? Χαχαχα!!! Δεν το παρατηρησα :p

 

Καληεμρα!

 

Ακου τωρα τι μας κανει... Ψησε μας να την βαλουμε! Και δηλαδη λες με λιγα λογια οτι αξιζει περισσοτερο απο 7 και 6.2?

 

n_wildgirl ψησου... βαλε να μου πεις και μενα!:lol: ;)

 

Εγω παντως επαθα την πλακα μου με τον iris.... Τον εβαλα κατευθειαν default... Ενθουσιαστηκα οσο δεν παει!!! Τελος! Δεν υπαρχει αλλος μπροστα στον IRIS για μενα.....! Δεν ξαναλλαζω!

 

soom...θα με κανεις επισημο δοκιμαστη ΡΟΜ πριν τις βαλεις??? :happy:

 

οχι οχι μη το περνεις ετσι φιλε soom, δε προσπαθω να ψησω κανεναν,

ενα θα σου πω, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ.

 

aaa.... και κατι ακομα που ισως λεει πολλα.. οταν εχω ανοιχτω το hardw keyboard και παω να το κλεισω, ε δε προλαβενει να κανει το κλικ και η οθονη εχει κανει τη περιστροφη ηδη..

ειπες κατι????? χαχαχα... :w00t:

 

Ελα τωρα κανεις πλακα!!! Αααχ και ειχα ηρεμησει λιγο με την 6.2...

Αλλά τελικα αν φλασαρεις μια φορά...δε σταματάς ποτέ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε δε δοκιμασα.. Μαλλον πρεπει να το κανω κι αυτο, αφου βρω φυσικα πρωτα πως γινεται..

 

δες τη σελ 296 μηνυμα 4432 να παρεις μια γευση..

 

Εσυ ησουν? Χαχαχα!!! Δεν το παρατηρησα :p

 

 

Ελα τωρα κανεις πλακα!!! Αααχ και ειχα ηρεμησει λιγο με την 6.2...

Αλλά τελικα αν φλασαρεις μια φορά...δε σταματάς ποτέ!

 

καλα ακομα εκει εισαι??? 7, 9, 9β, 10, 10β???

λιγο ακομα και θα σας γραφω απτο διαστημα... :grin::yahoo:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

δες τη σελ 296 μηνυμα 4432 να παρεις μια γευση..

 

Το θεμα ειναι πως δεν εχει γινει ακομα HARD SPL.. Πως να προχωρησω στο φλασαρισμα? Η λεω μ*****ες?

Link to comment
Share on other sites

καλα ακομα εκει εισαι??? 7, 9, 9β, 10, 10β???

λιγο ακομα και θα σας γραφω απτο διαστημα... :grin::yahoo:

 

εχω βαλει και την 7 και την 9...η 9 κολλαγε και η 7 μου φανηκε πιο αργη απο την 6...οποτε επεστρεψα! Τωρα κατεβαζω την 10 :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι πως δεν εχει γινει ακομα HARD SPL.. Πως να προχωρησω στο φλασαρισμα? Η λεω μ*****ες?

συγνωμη εσυ δεν ειχες πει οτι εχεις κανει hard spl και το προβλημα σου ειναι στο να περασεις τη rom που θελεις??

εχω βαλει και την 7 και την 9...η 9 κολλαγε και η 7 μου φανηκε πιο αργη απο την 6...οποτε επεστρεψα! Τωρα κατεβαζω την 10 :D

 

ειμαι σιγουρος οτι θα σου αρεσει πολυ... :)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους κ από εμένα. Είμαι νουμπάς στο φορουμ κ ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Πήρα το xperia και σαν καλό παιδί ήθελα να κάνω update από το site της SE. Αλλά τι έγινε. Κάποια αρχεία που είχα στην κάρτα από ελληνικά έγιναν ακαταλαβίστηκα και τώρα δεν μου επιτρέπει να τα σβήσω. Λέει ότι είναι κλειδωμένο η χρησιμοποείται. Τι να κάνω? Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους κ από εμένα. Είμαι νουμπάς στο φορουμ κ ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Πήρα το xperia και σαν καλό παιδί ήθελα να κάνω update από το site της SE. Αλλά τι έγινε. Κάποια αρχεία που είχα στην κάρτα από ελληνικά έγιναν ακαταλαβίστηκα και τώρα δεν μου επιτρέπει να τα σβήσω. Λέει ότι είναι κλειδωμένο η χρησιμοποείται. Τι να κάνω? Ευχαριστώ πολύ.

 

ισως τα αρχεια αυτα χρησιμοποιουντε απο καποιο προγραμμα που εχεις εγκαταστησει στη καρτα.

αλλα αν εισαι σιγουρος για αυτο που πας να σβησεις, τοτε κανε ενα soft reset και ξανα δοκιμασε.

αν δε γινετε τιποτα,

περιεγραψε κι αλλο την κατασταση που ειναι το τηλ σου τωρα.

την ολοκληρωσες την εγκατασταση η εισαι με την παλια rom?

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...