Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περάστηκε η ελληνική Rom :yahoo:

 

Εννοεις οτι ανεβηκε επισημα στο SEUS? Προσπαθω να το ανοιξω αλλα τπτ.. :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://rapidshare.com/users/ENCD8L μαζι με τις αλλες επισημες roms.εγω μολις την κατεβασα.
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Hλιθια ερωτηση νεου χρηστη WM

Τα προγραμματα απεικονισης προγνωσης καιρου, πως κατεβαζουν δεδομενα και αν μεσω 3G θα παθω κανα κοκομπλοκο οταν ερθει ο λογαριασμος??

(διοτι το ειχα στο default uptade ανα 1 ωρα...)

Ειναι λιγα τα ΚΒ που κατεβαζουν, αλλα μου κανει εντυπωση. Περνεις τηλεφωνο οπως το Χ1 και δε βαζεις ενα προγραμα δεδομενων οπως το Surf & Mail? Ειναι λιγο "χαζο":confused:

Link to comment
Share on other sites

Για να περάσουμε την ελληνική την επίσημη τώρα πρέπει να αλλάξουμε hardspl?

 

apo official se official den xreiazetai hardspl thn vazete afova me tus gnwstus tropus

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Ποιοί είναι οι γνωστοί τρόποι ρε παιδιά?

 

_R2AA012.exe

X1i GENERIC GREECE (1.03.926.12)

 

Αυτή είναι η τελευταία ελληνική και official?

Link to comment
Share on other sites

αν περαστει η Ελληνικη ρομ θα χαθουν και τα περιεχομενα της καρτας (προγραμματα -αρχεια) ή μονο οτι ειναι περασμενο στο τηλεφωνο;
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/users/ENCD8L μαζι με τις αλλες επισημες roms.εγω μολις την κατεβασα.

Μπορείτε να δώσετε οδηγίες πως να την εγκαταστήσουμε? Πάω να την βάλω πατάω Install και κάνει extrating ένα αρχείο άγνωστης μορφής. Το ίδιο κάνει αν το έχω στο spl ή όχι. Έχω φλασάρει άπειρες rom σε HTC και ποτέ δεν είχα πρόβλημα, τι κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι λιγα τα ΚΒ που κατεβαζουν, αλλα μου κανει εντυπωση. Περνεις τηλεφωνο οπως το Χ1 και δε βαζεις ενα προγραμα δεδομενων οπως το Surf & Mail? Ειναι λιγο "χαζο":confused:

 

 

Ορθον κι εγκυρον. Αδικαιολογητος.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παδια βγηκε η επισημη ελλινικη ρομ

οριστε και το link

http://rapidshare.com/files/211131184/APP_SW_X1i_GENERIC_GR_CDF1223-1936_KOV_R2AA012.exe

Link to comment
Share on other sites

μέσω seus βγάζουμε άκρη η χαμένος κόπος;

 

Ε ναι το θεμα δεν ειναι να την παρουμε απο "μαυρη αγορα" αλλα επισημα θα δοθει σαν update μεσω seus τελικα? και εγω την ιδια απορια εχω :)

Ας κανουμε υπομονη λογικα θα την βαλουν αφου βγηκε.

Η αληθεια ειναι οτι το seus δεν μου δουλευει σωστα και δεν μπορω να δοκιμασω αν βγαζει κατι για update.Δοκιμασε κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...Λοιπόν όλα οκ με την ελληνική rom...την πέρασα κανονικά την έκανα update και με το SEUS και μου την δέχτηκε κανονικά...Το τηλέφωνο δοθλεύει άψογα...Δεν έχει βέβαια το Letter recognizer σαν εισαγωγη γραμμάτων αλλα no prob...Άλλού έχω ένα προβληματάκι...Τα setara όλα κανονικά αλλα το μόνο που δεν μου δουλέυει είναι το windows live panel...φορτώνει αλλα δεν μένει ενεργοποιημένη...Μήπως εχει κανείς ιδέα τι παίζει εδώ?
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να δώσετε οδηγίες πως να την εγκαταστήσουμε? Πάω να την βάλω πατάω Install και κάνει extrating ένα αρχείο άγνωστης μορφής. Το ίδιο κάνει αν το έχω στο spl ή όχι. Έχω φλασάρει άπειρες rom σε HTC και ποτέ δεν είχα πρόβλημα, τι κάνω λάθος?

 

και γω την ιδια απορια εχω.στο xda στο 1ο βημα λεει για hardspl....αφου ειναι η official για πιο λογο να το κανουμε?

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να δώσετε οδηγίες πως να την εγκαταστήσουμε? Πάω να την βάλω πατάω Install και κάνει extrating ένα αρχείο άγνωστης μορφής. Το ίδιο κάνει αν το έχω στο spl ή όχι. Έχω φλασάρει άπειρες rom σε HTC και ποτέ δεν είχα πρόβλημα, τι κάνω λάθος?

paidia egw evala thn rom me to hardspl kai me to nbh kai meta afou to thl leitourgise etrexa to seus kai mou thn dexthke ws generc gr kai to evala na kanei thn egatastash 3ana kai etc twra exw thn official ths sonyericsson pistevw...alla kai pali se eythn thn rom den mou doulevei to windows live panel...den to anoigei...3erei kneis timporei na ftaiei?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν περασω το αρχειο στην mc δεν θα μπορεσω απο κει να την εγκαταστησω?αφου ειναι και καλα official.εγω αυτο δεν καταλαβαινω.τουλαχιστον στα htc αν εβαζες official δεν χρειαζοταν να παιζεις με hardspl και εγγυησεις...
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

egw den dokimasa na thn valw sto mc to image...aplos to evala me ta programmatakia kai meta afhsa thn sonyericsson na kanei ta magika ths...kai m evale thn dikia ths GENERIC GR kai twra nomizw exw knonika kai eggyhsh kai ola...gt i ekdosh einai kanonikh kai oxi ths morfhs 1.0.100.x1 h opws sto kalo thn metatrepei to hardspl...
Link to comment
Share on other sites

και γω την ιδια απορια εχω.στο xda στο 1ο βημα λεει για hardspl....αφου ειναι η official για πιο λογο να το κανουμε?

 

δηλαδη αν περασω το αρχειο στην mc δεν θα μπορεσω απο κει να την εγκαταστησω?αφου ειναι και καλα official.εγω αυτο δεν καταλαβαινω.τουλαχιστον στα htc αν εβαζες official δεν χρειαζοταν να παιζεις με hardspl και εγγυησεις...

 

περνας το αρχειο στην εξωτερικη με το καταλληλο ονομα ( kovsimg.nbh) κανεις τη διαδικασια μπουταρισματος με τα κουμπια κ φορτωνει κανονικα...

δεν χρειαζετονται oi official hard spl

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Το hardware πληκτρολογιο παλι δεν γραφει Ελληνικα εβαλα το ΑΕΚΜΑΡ αναγκαστικα! >:-(

 

Πλάκα κάνεις φίλε...

 

Α είναι τόσο άχρηστοι τελικά?

 

Αίσχος!

 

Μυνήματα 70 χαρακτήρων, hardware πληκτρολόγιο στα αγγλικά...Ντροπή

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...