Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λόγω του ότι ήμουν κι εγώ κολλημένος με την Touch X Ultimate αλλά ένα όνειρο ήταν και πάει, αποφάσισα να αλλάξω rom και να πάω σε κάποια άλλη με wm6.5... Απόπειρα.... Μπορώ να πω πως είμαι πολύ ευχαριστημένος!!! Δοκίμασα αυτή. Γρήγορη, σταθερή, με ωραία εικονίδια (και τακτοποιημένα), με αρκετά πραγραμματάκια πάνω χωρίς να τη βαραίνει και δουλεύουν και διάφορα cabάκια...π.χ. αυτό για αλλαγή του HOME TAB του TouchFlo 3D με το οποίο έχω φάει τρελλό σκάλωμα. . . Αυτή είναι η δική μου η εκδοχή soom . . . :)

 

Μεγάλη απόφαση! Λύσε μου μια απορία. Πώς "συνεργαζεται" το κλασικο today των WM 6,5 με το TF3D? Δε φορτωνει κατευθειαν το TF3D? Δε μπορω να το καταλαβω :( Αυτη η ρομ παντως φαινεται ωραια! Ειναι γρηγορη σαν τις Touch X?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μεγάλη απόφαση! Λύσε μου μια απορία. Πώς "συνεργαζεται" το κλασικο today των WM 6,5 με το TF3D? Δε φορτωνει κατευθειαν το TF3D? Δε μπορω να το καταλαβω :( Αυτη η ρομ παντως φαινεται ωραια! Ειναι γρηγορη σαν τις Touch X?

 

δεν υπαρχει συνεργασια και των δυο μαζι.

η θα εχεις το tf3d ή το titanium των 6.5.

 

και η επιλογη γινετε απο settings/personal/today/items/.... ;)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη απόφαση! Λύσε μου μια απορία. Πώς "συνεργαζεται" το κλασικο today των WM 6,5 με το TF3D? Δε φορτωνει κατευθειαν το TF3D? Δε μπορω να το καταλαβω :( Αυτη η ρομ παντως φαινεται ωραια! Ειναι γρηγορη σαν τις Touch X?

 

Όταν ανοίγει το κινητό φορτώνει κατευθείαν το TouchFlo. Μπορείς να αλλάξεις βεβαίως αν θέλεις το today του 6.5 κλασσικά μέσα από το Today των Settings. Είναι το ίδιο γρήγορη με τις Touch X. Μπορεί και πιο γρήρορη...:p Η αλήθεια είναι πως όταν ξεκινάς έχεις κοντά στα 225mb περίπου ελεύθερα (αν θυμάμαι καλά). Φαντάσου με όλα τα προγράμματα extra που έχω βάλει και αυτό για να αλλάζω την today screen που ανέφερα και παραπάνω, αυτή τη στιγμή το xperia φορτώνει 44% (87.57mb in use, 112.91mb Free) . . .

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχει ανακαλυψει καποιος κανα καινουργιο extension οπως το iconsoft phonex? Το εχω βαρεθει και θελω να το αλλαξω. Εβαλα to inesoft 4 αλλα δε μου αρεσε. Εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο?
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να δω σε τι format ειναι η καρτα μου?

 

Λοιπον, για να ξεκαθαριζουμε λιγο ορισμενα πραγματα και να μην προχωραμε στα κουτουρου. Κλεισε το τηλεφωνο, βγαλε την καρτα μνημης και αν εχεις συνδεδεμενα καλωδια. Οποτε εχεις σκετο το τηλεφωνο χωρις ΤΙΠΟΤΑ. Πατα το volume-down button και το Power Button και μην τα αφησεις μεχρι να σου βγαλει την τριχρωμη οθονη. Θα πρεπει να γραφει στην κοκκινη μπαρα:

KOVS110

SPL-0.72.Olinex

MicroP1-787

MicroP2-707

 

και εμενα γραφει στην ασπρη μπαρα πανω πανω στο κεντρο Serial.

 

Ετσι επιβεβαιωνουμε οτι εχουμε επιτυχως κανει την διαδικασια HardSPL.

Για να βγουμε βγαζουμε μπαταρια και ανοιγουμε κανονικα....

 

Γενικα το τηλεφωνο ανοιγει ομως ε?

 

Αλλα να ξερεις οτι δεν γινεται. Καποιο λαθος κανεις καπου. Δες τα βιντεακια που εχω στην υπογραφη μου.. Ειναι πολυ κατατοπιστικα...

 

 

Δυστυχως δε γραφει αυτα που λες αλλα SPL-0.72.0000 (στη 2η σειρα)...

Ειδα και το video, δεν κανει κατι διαφορετικο απο οτι εχω κανει ως τωρα..

Ναι ευτυχως το κινητο ανοιγει κανονικα.. Λεω να δοκιμασω τωρα σε ενα αλλο pc που εχω μηπως εχει να κανει τιποτα με το usb..

 

soom και μενα το ιδιο προβλημα με τον φιλο συμβαινει...κολαει στο loading.την καρτα την βγαζω για να κανω hard.:wacko:

 

Τα καταφεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.εκανα hard και τωρα παω για την ROM.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......:yahoo::clap::hunter::thanks:

Εβαλα και αυτην http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493848:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Τα καταφεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.εκανα hard και τωρα παω για την ROM.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......:yahoo::clap::hunter::thanks:

Εβαλα και αυτην http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493848:D

 

ωραιος....

μεγια το καινουριο κινητο, γιατι περι καινουριου προκειτε..:p

 

για πες μας τι λαθος εκανες?

 

παω στοιχημα οτι το ειχες κανει αλλα δε το ειχες καταλαβει... :lol:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Ενα ενα και θα επανελθω να απαντησω σε ολα! Σιγα σιγα γιατι ειναι και πολλα που γραφτηκαν σε ενα βραδυ!

 

Απογοητευτικα απολυτα απο την 10.1 την μπλε. Οχι τοσο απο πλευρας εμφανισης, αλλα αφου την φλασαρα και εκανα και hard reset, και σεταρισα τα παντα, επαφες, μηνυματα, περασα και 1-2 προγραμματακια που ηθελα, αργουσε λιγο...

 

Και γενικα μου ειχε κατσει να δω και 6.5...

 

Λοιπον.. Εβαλα την Valkyrie v1.8...

 

Παιδια η ρομ πεταει απλα. Ταχυτατη ειτε εχω ενεργοποιημενο TF3D, ειτε Titanium των 6.5 ειτε απλη today.. Η αλλαγη portrait->landscape->portrait ειναι αμεση. Αμεσοτατη. Τοσο αμεση που θυμιζει μια αδεια ρομ χωρις κανενα προγραμμα. Συνισταται ανεπιφυλακτα.

 

Εβαλα και μερικα screenshots για να δειτε και σεις....!

Μια χαρα παει αυτη η ρομ! ;)

 

Το μονο που δεν εχω δει ειναι το θεμα της μπαταριας που εχει παψει να με ενδιαφερει. Οπως ειπα και στον webtrust15 σε ενα πμ μου:

 

Ειναι ενας συμβιβασμος που πρεπει να κανεις για το τι θελεις? Θελεις εμφανιση, δεν θα εχεις μεγαλη διαρκεια. Δεν θελεις εμφανιση και θελεις απλα και ξεκαθαρα πραγματα με απλη today και τιποτα περισσοτερο, θα εχεις διαρκεια.. Εγω επιλεγω προς το παρον το πρωτο..! ;)

 

Αυτη ειναι η γνωμη μου για την μπαταρια, που την εχω εκφρασει πολλες φορες στο φορουμ εδω, αλλα και σε πμ σε πολλους.

Το μανιλα, το shell καινε. Μια σκετη ρομ με την απλη today δεν καιει. Αλλα δεν εχεις την «ομορφια» και το εφε του μανιλα η του shell και την ευκολη προσβαση σε διαφορες λειτουργιες. Ειναι καθαρα θεμα του τι θελουμε απο την συσκευη μας.

Αν θελουμε εφε και εμφανιση και ιστοριες τετοιες με χρωματακια, πραγματακια να γυρνανε και ολα τα συναφη θα ρουφαει την μπαταρια...! ;)

Link to comment
Share on other sites

ωραιος....

μεγια το καινουριο κινητο, γιατι περι καινουριου προκειτε..:p

 

για πες μας τι λαθος εκανες?

 

παω στοιχημα οτι το ειχες κανει αλλα δε το ειχες καταλαβει... :lol:

 

οταν πατησα για το hard μου βγηκε στο κινητο κατι να πατησω yes κατι που δεν εβλεπα αλλες φορες.απo κι και περα καταλαβες...:D

Link to comment
Share on other sites

Ενα ενα και θα επανελθω να απαντησω σε ολα! Σιγα σιγα γιατι ειναι και πολλα που γραφτηκαν σε ενα βραδυ!

 

Απογοητευτικα απολυτα απο την 10.1 την μπλε. Οχι τοσο απο πλευρας εμφανισης, αλλα αφου την φλασαρα και εκανα και hard reset, και σεταρισα τα παντα, επαφες, μηνυματα, περασα και 1-2 προγραμματακια που ηθελα, αργουσε λιγο...

 

Και γενικα μου ειχε κατσει να δω και 6.5...

 

Λοιπον.. Εβαλα την Valkyrie v1.8...

 

Παιδια η ρομ πεταει απλα. Ταχυτατη ειτε εχω ενεργοποιημενο TF3D, ειτε Titanium των 6.5 ειτε απλη today.. Η αλλαγη portrait->landscape->portrait ειναι αμεση. Αμεσοτατη. Τοσο αμεση που θυμιζει μια αδεια ρομ χωρις κανενα προγραμμα. Συνισταται ανεπιφυλακτα.

 

Εβαλα και μερικα screenshots για να δειτε και σεις....!

Μια χαρα παει αυτη η ρομ! ;)

 

Το μονο που δεν εχω δει ειναι το θεμα της μπαταριας που εχει παψει να με ενδιαφερει. Οπως ειπα και στον webtrust15 σε ενα πμ μου:

 

 

 

Αυτη ειναι η γνωμη μου για την μπαταρια, που την εχω εκφρασει πολλες φορες στο φορουμ εδω, αλλα και σε πμ σε πολλους.

Το μανιλα, το shell καινε. Μια σκετη ρομ με την απλη today δεν καιει. Αλλα δεν εχεις την «ομορφια» και το εφε του μανιλα η του shell και την ευκολη προσβαση σε διαφορες λειτουργιες. Ειναι καθαρα θεμα του τι θελουμε απο την συσκευη μας.

Αν θελουμε εφε και εμφανιση και ιστοριες τετοιες με χρωματακια, πραγματακια να γυρνανε και ολα τα συναφη θα ρουφαει την μπαταρια...! ;)

πιθανο να τη ξαναβαλω κ γω συντομα μετα τις αλλαγες που εκανε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η γνωμη μου για την μπαταρια, που την εχω εκφρασει πολλες φορες στο φορουμ εδω, αλλα και σε πμ σε πολλους.

Το μανιλα, το shell καινε. Μια σκετη ρομ με την απλη today δεν καιει. Αλλα δεν εχεις την «ομορφια» και το εφε του μανιλα η του shell και την ευκολη προσβαση σε διαφορες λειτουργιες. Ειναι καθαρα θεμα του τι θελουμε απο την συσκευη μας.

Αν θελουμε εφε και εμφανιση και ιστοριες τετοιες με χρωματακια, πραγματακια να γυρνανε και ολα τα συναφη θα ρουφαει την μπαταρια...! ;)

 

συμφωνω με αυτα που λες αλλα ας μου εξηγησει και μενα καποιος αυτο που συμβαινει στο δικο μου τηλ.

 

εχω την touch x 10.1.

πριν ειχα βαλει την 7 την 9 την 9β και τη 10.

 

πριν η μπαταρια μου κραταγε το πολυ 2.5 μερες και το βραδυ το εκλεινα παντα.

 

τωρα με αυτη ειμαι στο 4το 24ωρο και ειναι στο 38%.

και κατι συμαντηκο. τα 2 βραδια απο τα τρεια που περασαν το ειχα ανοιχτο.

 

να πω ακομα οτι η χρηση ηταν πανω κατω η ιδια.

 

εεεεεεεεε????? ειπε κανεις τιποτα?????

 

μηπως ειναι καιρος να παιξω κανα joker???:lol::dance::clap:

 

και μετα μου λετε εσεις για windows 6.5...

 

και τα 9.5 να βγουν δεν την αλλαζω με τιποτα:lol::p:D

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με αυτα που λες αλλα ας μου εξηγησει και μενα καποιος αυτο που συμβαινει στο δικο μου τηλ.

 

εχω την touch x 10.1.

πριν ειχα βαλει την 7 την 9 την 9β και τη 10.

 

πριν η μπαταρια μου κραταγε το πολυ 2.5 μερες και το βραδυ το εκλεινα παντα.

 

τωρα με αυτη ειμαι στο 4το 24ωρο και ειναι στο 38%.

και κατι συμαντηκο. τα 2 βραδια απο τα τρεια που περασαν το ειχα ανοιχτο.

 

να πω ακομα οτι η χρηση ηταν πανω κατω η ιδια.

 

εεεεεεεεε????? ειπε κανεις τιποτα?????

 

μηπως ειναι καιρος να παιξω κανα joker???:lol::dance::clap:

 

και μετα μου λετε εσεις για windows 6.5...

 

και τα 9.5 να βγουν δεν την αλλαζω με τιποτα:lol::p:D

 

 

 

Κατι περιεργο συμβαινει.. Αληθεια! Κατι πειραξες η κατι εχεις κανει...! Καποιο λαθος συμβαινει!!!!! Για ξανακοιτα το! Κανε κανα soft reset...! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κατι περιεργο συμβαινει.. Αληθεια! Κατι πειραξες η κατι εχεις κανει...! Καποιο λαθος συμβαινει!!!!! Για ξανακοιτα το! Κανε κανα soft reset...! :lol::lol:

 

φοβαμαι, δε πειραζω τιποτα, θα το αφησω να καει...:lol:

 

τα παντα ολα.. εκανα..

 

αααα και χρονια πολλα να τα εκατοστησεις...:)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

φοβαμαι, δε πειραζω τιποτα, θα το αφησω να καει...:lol:

 

τα παντα ολα.. εκανα..

 

αααα και χρονια πολλα να τα εκατοστησεις...:)

 

Αστο καλυτερα..! Μην το πολυψαχνεις! Κραταει εκει περα!

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ!!! Ευχαριστω πολυ! :D:rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

Στο HTC που είχα, είχα δοκιμάσει ότι coustom rom έβγαινε. Ο λόγος ήταν επειδή ήταν αργή η συσκευή και με μικρή μνήμη. Στο Χperia δεν έχω την ανάγκη να κάνω 1,1 κλάσμα του δευτερολέπτου ποιό γρήγορη την συσκευή μου και να την έχω φορτώσει με τόσες άχρηστες εφαρμογές (για μένα) που ο κάθε προγραμματιστής θεωρεί χρήσιμες. Προτιμώ να βάζω ότι θεωρώ εγώ χρήσιμο, και να γλιτώσω από τα bug και από το στήσιμο της συσκευής κάθε φορά.

 

καλησπέρα φίλε και ευχαριστώ για την απάντηση σχετικα με το DEstinator 7 θα δω αν όντως φταιει αυτο που λές με τα sms και θα το σβήσω !!!

 

οσο για αυτο που λες για τις κάστομ ρομ και γω πάνω κάτω μια απο τους ιδιους λογους με εσένα..αφου ειναι ειδη απο μονο του γρήγορο, και του βάζω εγώ τα συγκεκριμενα προγράματα που θέλω χωρις να έχω bugs κλπ και χωρίς άχρηστες εφαρμογες να μου τρονε μπαταρια και να μη ξέρω απο που αδιάζει η μπαταρια....ασε που δεν έχω και κανενα πρόβλημα με τν μπαταρια όπως πολοι που έχουν κάστομ ρομς ετσι τουλάχιστον εχω ακουσει να λενε...πάντως εμενα η μπαταρια σχεδον απο τοτε που το πήρα κιριλε ητανε με χρήση σχεδον κανονική και ανοιχτο και οταν κοιμάμαι..2 μερες τώραα εχει πέσει στο 50!!και να σημειώσο οτι έχω περασμένω και το spb mobile shell 3.0 και το TF3D τα οποία τα παιζω και τα 2 το λέω γιατι οσο πιο πολυ γραφικο παιζει τοσο πιο πολυ ζορίζετε και η μπαταρια :) χρόνια πολλα μεγάλε soom !! να σαι καλα να μας χιλιοποστάρεις :P

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλα μεγάλε soom !! να σαι καλα να μας χιλιοποστάρεις :P

 

:lol::lol::lol: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και από μένα soom και να χιλιοποστάρεις με ακόμα μεγαλύτερα posts!!!!;):p

 

Υ.Σ.1: Πολύ καλή η ρομ που έδωσες soom! Δουλεύει μια χαρούλα με την αλλαγή θεμάτων, έχει μανίσια πάνω της σε όλα τα tab το ίδιο background και δουλεύει μια χαρούλα με το cabάκι για να δείχνει τα 5 appointments. Βεβαίως τη δοκίμασα για να καταλήξω και μάλλον καταλήγω σε αυτή... Έχει επιτέλους ένα φοβερό ξυπνητήρι που δουλεύει τέλεια με το TouchFlo και το δείχνει στο home tab. Σαν το g-alarm αλλά free!!! Αν θέλει κανείς να ρίξει κανά βλέφαρο....KLAXON.

 

Υ.Σ.2: Κανείς κανά site με συλλογή από taskbar icons για αλλαγή???

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά στον soom!!!!!!!!!!!χρόνια πολλά φιλε να τα εκατοστήσεις και ότι καλύτερο!!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και από μένα soom και να χιλιοποστάρεις με ακόμα μεγαλύτερα posts!!!!;):p

 

Υ.Σ.1: Πολύ καλή η ρομ που έδωσες soom! Δουλεύει μια χαρούλα με την αλλαγή θεμάτων, έχει μανίσια πάνω της σε όλα τα tab το ίδιο background και δουλεύει μια χαρούλα με το cabάκι για να δείχνει τα 5 appointments. Βεβαίως τη δοκίμασα για να καταλήξω και μάλλον καταλήγω σε αυτή... Έχει επιτέλους ένα φοβερό ξυπνητήρι που δουλεύει τέλεια με το TouchFlo και το δείχνει στο home tab. Σαν το g-alarm αλλά free!!! Αν θέλει κανείς να ρίξει κανά βλέφαρο....KLAXON.

 

Υ.Σ.2: Κανείς κανά site με συλλογή από taskbar icons για αλλαγή???

Ευχαριστω για τις ευχες!! :D:lol:

 

Εικονιδια ψαχνω και γω! Αλλα ρε συ τερματοφυλακα ειχα δωσει πριν απο μερικες σελιδες απειρα sites!!! Οιστρος με εχει πιασει με τα εικονιδια!

 

Θα επανελθω με περισσοτερα...!

 

Η ρομ γενικα ειναι πολυ καλη! Εχει πολλα πραγματακια πανω! Εχει και cleanram!

 

χρόνια πολλά στον soom!!!!!!!!!!!χρόνια πολλά φιλε να τα εκατοστήσεις και ότι καλύτερο!!!!!!!!

 

Πλαβι σε ευχαριστω πολυ ρε συ! Να σαι καλα!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγει το κινητό φορτώνει κατευθείαν το TouchFlo. Μπορείς να αλλάξεις βεβαίως αν θέλεις το today του 6.5 κλασσικά μέσα από το Today των Settings. Είναι το ίδιο γρήγορη με τις Touch X. Μπορεί και πιο γρήρορη...:p Η αλήθεια είναι πως όταν ξεκινάς έχεις κοντά στα 225mb περίπου ελεύθερα (αν θυμάμαι καλά). Φαντάσου με όλα τα προγράμματα extra που έχω βάλει και αυτό για να αλλάζω την today screen που ανέφερα και παραπάνω, αυτή τη στιγμή το xperia φορτώνει 44% (87.57mb in use, 112.91mb Free) . . .

 

Καλο ακουγεται! Και μετα απο τα σχολια που διαβαζω με βλεπω να φλασαρω παλι νυχτιατικο...

 

Καλημερα. Εχει ανακαλυψει καποιος κανα καινουργιο extension οπως το iconsoft phonex? Το εχω βαρεθει και θελω να το αλλαξω. Εβαλα to inesoft 4 αλλα δε μου αρεσε. Εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο?

 

Δοκιμασε το Resco Contact Manager. Εχει και ωραιο today plug-in :D

 

 

Soomακο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Φυσικα δεν ευχομαι ακομα μεγαλυτερα ποστ διοτι καθε ποστ σου θα πιανει μια σελιδα στο φορουμ! ...δηλαδη τωρα εισαι μεγαλυτερος μου??? Χμμ...

 

Με καψατε...Παω να φλασαρω...:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα soom,παντα να σε φωτιζει ο ΘΕΟΣ να βοηθας και εμας

 

:lol::O:lol::O:p:lol::O:lol:

 

Να'σαι καλα ρε συ! Σε ευχαριστω πολυ!!!!

 

Soomακο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Φυσικα δεν ευχομαι ακομα μεγαλυτερα ποστ διοτι καθε ποστ σου θα πιανει μια σελιδα στο φορουμ! ...δηλαδη τωρα εισαι μεγαλυτερος μου??? Χμμ...

 

Με καψατε...Παω να φλασαρω...

 

χαχαχα!! Ναι τωρα εγινα μεγαλυτερος! Γραφει 23 πλεον στην ηλικια!

 

Σ ευχαριστω πολυ!

 

Ολα τα παιδια τα ευχαριστω για τις ευχες! Πολυ με συγκινησατε!!! Και σεις παιδια ο,τι επιθυμειτε!!!!

 

Μεγαλυτερα... Μιαμιση σελιδα ποστ'ς θα κανω απο δω και μπρος! Και φαντασου μου εχει ζητηθει να εξησω hardspl&falsh! Εκει να δεις.. Σιγουρα θα κανω ενα ποστ για νεους που θα συμπεριλαβω ολες τις οδηγιες που εχω δωσει εδω! Θα ειναι σιγουρα χρησιμο...!

 

Και σκεφτομαι να γυρισω και γω ενα βιντεο που να τα περιγραφω στα προτυπα αυτων στην υπογραφη!

 

Αντε να φλασαρεις να δεις την γλυκα των 6.5 τωρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωπ, γιορτάζει ο Αλέξανδρος;; Αλέξανδρε (soom) ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!! Γρήγορα και με το πτυχίο και να είσαι γερός να δίνεις τις γνώσεις σου στο φόρουμ!!!;)

 

Και για να πούμε και τίποτε σχετικό με το τηλέφωνο, σήμερα έχει 4+ μέρες η μπαταρία και ακόμα είναι στην μέση, με ΕΛΑΧΙΣΤΗ χρήση όπως έχω πει ξανά!! Θα αδειάσει επιτέλους να περάσω κανένα πρόγραμμα;;;:mad:

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το Resco Contact Manager. Εχει και ωραιο today plug-in :D

Το εχω δοκιμασει και αυτο και δεν εμεινα ικανοποιημενος. Τιποτα αλλο υπαρχει? Εχω ψαξει ολο το handango και δεν εχω βρει τιποτα καλο

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία.

Πως γίνεται οι original roms να μας δίνουν στις πληροφορίες μνήμης ένα σύνολο αποθηκευτικού χώρου 270mb με 110mb σε χρήση, ενώ οι custom που έχουν έξτρα ολόκληρο manilla να δίνουν σύνολο χώρου 340mb με 40mb σε χρήση;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω την rom TouchX_10 ι εχω ενα προβλημα MMS. Mίλησα με vodafone, θα μου εστελναν τις ρυθμισεις, οι οποιες δεν ηρθαν ποτε. Σημερα μου εστειλαν αφου ξανα μιλησα τις ρυθμισεις με mail ωστε να τις κανω χειροκινητα. Το προβλημα είναι πως στο αρχειο που εστειλαν, εχει σαν prt screen στα options του messaging ξεχωριστες ρυθμισεις για τα sms και ξεχωριστες για τα mms. Στο δικο μου μενου, στις ρυθμισεις εχει *SMS/MMS μαζι. Πατώντας το μου βγαινουν επιλογες για αναφορα και για χρηση unicode οταν ειναι απαραιτητο .Πουθενα για ρυθμισεις MMS. Μπορω να παv καπου αλλου ωστε να βαλω χειροκινητα server,gateway και τα σχετικα για MMS? Υπάρχει καποιο θεμα με τη συγκεκριμενη ROM και βλέπω αλλες επιλογες?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...