Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καιρος ηταν να κανει κατι της προκοπης,γιατι το symbian δεν της βγαινει ...μακαρι να ειναι καλο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μωρέ το Symbian θα της βγει και θα της παραβγεί... ;)

Με το Symbian 9.3 & UIQ 4.0 θα της βγει,αλλά όχι άμεσα...

Επειδή είναι off-topic βέβαια το σταματάω εδώ...Αν θέλετε να το συζητήσουμε,pm.. :)

 

Αν και ας ελπίσουμε του χρόνου να δούμε και το δεύτερο XPERIA με Windows Mobile 7!!

Link to comment
Share on other sites

Λίγο off-topic αλλά ποιό θα περιμένατε να είναι πιό βαρύ λειτουργικό για το Χ1i, το symbian ή τα windows? Το λέω γιατί έχω ένα SE M600 και μου φαίνεται πάναργο (βέβαια μπορεί να φταίει και η cpu).
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

γουσταρω,τους επιασε στον υπνο η se Ολους

 

Πολύ σωστά. Αρκεί να τους πιάσει όμως.;)

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

MSM7200A-528MHz QUALCOMM 7200A!

 

 

http://www.terminal.hu/cikk.php?page=3&OK=OK&article_id=109586

 

Κι από την memory : 128mb ram.

Windows 6.1 κτλ

 

Aπίστευτα πράγματα....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Καλα συ αμεσως τσαμπουκαλικι! Το θες αγορασε το! Το αν δεν πιστευεις ΕΠΙΣΗΜΑ στοιχεια οτι το κινητο ειναι HTC με λογοτυπο της ΣΕ εμας τι ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ? Δε θες μη πιστευεις! Δεν αλλαζει ομως αυτο το πραμα ειτε το θες ειτε οχι!!

 

Η ΝΟΚΙΑ παλι ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ?? Τελικα εχετε προβλημα μερικοι! Λες φετος αντι για 42% μεριδιο παγκοσμιως να εχει 41% και να λυπηθει εε? Για αυτο την νοιαζεσαι και εσυ ετσι? Αντε γεια ρεεεεε...

 

Αντε να δουμε πως θα βγει η συσκευη και ελπιζω να μην βγει "πατατα" γιατι την εχω στα υποψην πλεον!

Έλα σταμάτα ρε φίλε. Όλες οι χαζογκόμενες παγκοσμίως επειδή δεν ξέρουν γρί απο τεχνολογία έχουν κολλήσει εδώ και χρόνια με τα ΝΟΚΙΑ λόγο... μενού!!!!!:wacko:

 

Επομένως, τι να μας πούνε τώρα για τις πωλήσεις τους;

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Έλα σταμάτα ρε φίλε. Όλες οι χαζογκόμενες παγκοσμίως επειδή δεν ξέρουν γρί απο τεχνολογία έχουν κολλήσει εδώ και χρόνια με τα ΝΟΚΙΑ λόγο... μενού!!!!!:wacko:

 

Επομένως, τι να μας πούνε τώρα για τις πωλήσεις τους;

 

wraios o my friend!alla re paidia na sas pw kati se sxesi me tis pwlhseis ktlp!gt vlepw olh thn ellada tiga sta sony ericsson?eidika k750,w810 kai alla exoun gemisei!pou ta vlepete ta nokia?:pedw sthn ellada lew panta!

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
MSM7200A-528MHz QUALCOMM 7200A!

 

 

http://www.terminal.hu/cikk.php?page=3&OK=OK&article_id=109586

 

Κι από την memory : 128mb ram.

Windows 6.1 κτλ

 

Aπίστευτα πράγματα....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Έκανε πολύ καλή κίνηση τελικά η SE. Μπράβο!!!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε κι εγώ έχω το Ν73 που είναι σκυλί μαύρο.

Μια χαρά λοιπόν - μπράβο! ;)

Είπαμε, περάσανε και ποιοτικά και μη ποιοτικά Nokia από τα χέρια μου και φυσικά θα ξανά περάσουν.

 

Προς το παρόν πάντως, η SE ή αν θέλετε η HTC ή η SE/HTC έκλεψε την παράσταση, εφήμερο; Σίγουρα! Θα υπάρξουν απαντήσεις; Αλίμονο, ποίος αμφιβάλλει ότι και η Nokia ή και άλλοι κατασκευαστές δεν θα παρουσιάσουν κάτι ανάλογο; Απλά, δεν το παρουσίασαν τώρα, οπότε αυτή την φάση του marketing (παιχνιδιού) την κέρδισε η SE και μεταξύ μας είχε καιρό να κερδίσει οπότε δικαιολογούνται οι οπαδοί να χαρούν και αυτοί, δεν νομίζετε αγαπητοί Nokiαδες; :D

 

Υ.Γ.

Επ' ευκαιρίας να το ξανά δηλώσω..

 

Όσον αφορά τα κινητά είμαι αγνωστικιστής, αγοράζω ότι μου αρέσει, δεν με ενδιαφέρει αν είναι Nokia, SE, Motorola, στην παρούσα φάση, μετά από χρόνια Nokia, αρέσκομαι στα SE αργότερα βλέπουμε.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Έκανε πολύ καλή κίνηση τελικά η SE. Μπράβο!!!

 

ΡΟΥΑ MAT. Αν το διαθέσει και σύντομα θα μ@μίσει. Πάμε μία μαζική παραγγελία? :lol::lol::lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους θα ξαναγυρίσω στην αγαπημένη μου επί πολλά χρόνια Sony Ericsson που την αποχωρίστηκα λόγω λειτουργικού και κατέφυγα στα ΕΤΕΝ και στα HTC.

Κάτι μου λέει πως και η Nokia δεν θα κάτσει με σταυρωμένα χέρια και θα ετοιμάσει την δική της απάντηση με το λειτουργικό της microsoft.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάτι μου λέει πως και η Nokia δεν θα κάτσει με σταυρωμένα χέρια και θα ετοιμάσει την δική της απάντηση με το λειτουργικό της microsoft.

 

Και εγώ το πιστεύω αυτό μιας και κάπου είχα διαβάσει και για συνεργασία Nokia - Microsoft!!! Το σημαντικό στην υπόθεση είναι ότι μπαίνουν πια πολλοί στο χώρο των WM και αυτή η αύξηση του ανταγωνισμού είναι σίγουρα υπέρ του καταναλωτή! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το πιστεύω αυτό μιας και κάπου είχα διαβάσει και για συνεργασία Nokia - Microsoft!!! Το σημαντικό στην υπόθεση είναι ότι μπαίνουν πια πολλοί στο χώρο των WM και αυτή η αύξηση του ανταγωνισμού είναι σίγουρα υπέρ του καταναλωτή! ;)

 

Ηδη η Samsung και η LG έχουν μπει στο παιχνίδι.

Μπαίνει και η Sony Ericsson, οπότε αν η NOKIA θέλει να υπερασπιστεί το αρκετά μεγάλο μερίδιο της αγοράς που κατέχει θα πρέπει να μπει κι αυτή.

Πιστεύω πως σύντομα θα έχουμε ανάλογη ανακοίνωση από τη ΝΟΚΙΑ.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

paides to xperia tha exei mpataria 1500mAh!!!!:O:)

 

http://blog.se-nse.net/2008/02/16/x1-runs-wm-61-microsoft-will-not-be-happy/#more-526

koitaxte edw

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έχει καλή αυτονομία,συγκριτικά πάντα με κορυφαίες Symbian S60 συσκευές και αντίστοιχες WM συσκευές...Μακάρι...

 

Εμ,δεν είναι ΝΟΚΙΑ να βάζει 900 mAh μπαταρία στο τουβλάκι της :X

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έχει καλή αυτονομία,συγκριτικά πάντα με κορυφαίες Symbian S60 συσκευές και αντίστοιχες WM συσκευές...Μακάρι...

 

Εμ,δεν είναι ΝΟΚΙΑ να βάζει 900 mAh μπαταρία στο τουβλάκι της :X

 

:lol::shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους θα ξαναγυρίσω στην αγαπημένη μου επί πολλά χρόνια Sony Ericsson που την αποχωρίστηκα λόγω λειτουργικού και κατέφυγα στα HTC.

 

+1000

 

Kρατήστε μου ένα σε μαύρο όπως το avatar μου.:lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το σίγουρο είναι πως εκτός των άλλων σαν λειτουργία τηλεφώνου θα λέει πολλά καθώς η SE έχει πολύ καλές συσκευές .
Link to comment
Share on other sites

σ αυτο το video μ@μ@ει !:X

 

που το ειδες φιλε μου οτι μ@μ@ει?

 

προσωπικα δεν ειδα κατι που να με κανει να πω ουαου :blink:

 

με το να ανακατευονται 6 εικονιδια επαθες πλακα??

 

ετσι καναν πολλοι οταν παρουσιαζε τον κυβο των touch η htc...

καλα τα μπιχλιμπιδια δεν λεω αλλα απο τετοια εχουμε πολλα !

 

εγω περιμενω μια συσκευη που θα κανει ολα οσα υποσχεται ο κατασκευαστης της οτι κανει,ευκολα και γρηγορα αλλα στην πραξη.:mad:

 

στις παρουσιασεις και στα τεχνικα χαρακτηριστικα ολοι πρωτοι ειναι αλλα μολις ερχονται οι συσκευες στα χερια μας ....περιμενουμε updates και ψαχνουμε λυσεις που θα κανουν τα σουπερ ντουπερ κινητα που αγορασαμε,να κανουν, οτι μας υποσχεθηκαν οτι θα τα κανανε ανετα.....:O

 

δεν αντεχω την κοροιδια κανενος κατασκευαστη πλεον...οταν ειναι να ερθει στην αγορα,ναι,πρωτα θα το δοκιμασω και μετα θα δω αν θα ειναι αυτο που λενε οτι ΘΑ ειναι...;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σε specs δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από αντίστοιχες προτάσεις.

Σαν ποιότητα κατασκευής πιστεύωοτι θα υπερέχει.

Στα θετικά του βάζω το πληκτρολόγιο του που φαίνεται να είναι πιο άνετο από htc, eten, imate.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τον zaharakis , σε όσα βίντεο είδα το εν λόγω εργαλείο δείχνουν το πληκτρολόγιο μόνο και τα εικονίδια .

Όυτε σε βίντεο το δείχνει , ούτε σε φωτό , ούτε σε κάποιο έγγραφο .

Link to comment
Share on other sites

:) News: Xperia X1 Runs on Windows 6.1

 

A recent photo leak reveals the OS that lies beneath the glossy surface of the Sony Ericsson Xperia X1 smart device. Since at the Mobile World Congress the

Xperia X1 was not allowed to be touched by members of the press, we were left only guessing that the device runs on the Windows Mobile 6 Professional OS.

 

The Hungarian website terminal.hu has posted live hands-on photos of the Xperia X1 system screens.

As it turns out this little devil runs on the yet unannounced Windows Mobile 6.1 OS.

 

Sony Ericsson were rather unwilling on talking about the hardware part of the device too, but some of the photos reveal for certain the 520 MHz CPU

used along with the Qualcomm 7200 chipset, the 128MB of available RAM and the 1500 mAh battery.

 

 

πηγή: GSMarena.com

 

http://img512.imageshack.us/img512/6117/xperiazk6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεσπόζει πολύ όμορφο..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...