Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μια ερώτηση...θέλω να εγκαταστήσω ένα πρόγραμμα GPS...εχω ήδη το garmin αλλα δεν εμεινα ευχαριστημένος απο το αργό σχετικά κλείδωμα δορυφόρων...! Ποια από τα άλλα δύο μου προτείνετε..? ( ι-go8 η destinator )..Ποιό έχει πιό ενημερωμένους χάρτες..? ποιό κλειδώνει πιο γρήγορα δορυφόρους...??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτο δεν αλλαζει?:blink:

 

Ναι αλλαζει. Ριξε μια ματια λιγο πιο πισω που μου το ειχαν απαντησει και εμενα, για 2 αρχειακια που πρεπει να βαλεις στο κινητο.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλαζει. Ριξε μια ματια λιγο πιο πισω που μου το ειχαν απαντησει και εμενα, για 2 αρχειακια που πρεπει να βαλεις στο κινητο.

 

αυτο που το τρεχεις στο αποθηκευση μου η στην συσκευη μου?

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

αυτο που το τρεχεις στο αποθηκευση μου η στην συσκευη μου?

 

Εγω τα ετρεξα στο my storage και τα 2.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εγω τα ετρεξα στο my storage και τα 2.

 

λαθοι της samsung einai ayta ....να αναγκαζεσαι να βαζεις προγραμμα για να τα αποθηκευη στην αποθηκευση μου:worry:

δηλ καπιοι που δεν γνωριζουν το σαιτ εδω φαντασου τι τραβανε....:X

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι εννουμε οταν λεμε να αλλαξει καποιος την ρομ του κινητου??

ευχαριστω

 

Ειναι σαν να περνας xp στο pc σου, τα οποια ειναι πειραγμενα για να τρεχουν ποιο γρηγορα, συνηθως γινεται αφαιρεση καποιων προγραμματων για να ειναι ποιο ελαφρυ το λειτουργικο.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το αντιθετο, θετικα, αλλιως δεν θα υπηρχε λογος......

Πρεπει να ξερεις οτι οταν βαζεις μαγειρεμενες rom χανετε η εγγυηση της συσκευης, εκτος αν καταφερεις να την επαναφερεις στην αρχικη κατασταση.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρέστε με αν έχει ποστάρει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα αλλά μέσα στον πανικό είχα βρεί ότι κάποιο παιδί έψαχνε πως να αποθηκεύει αρχεία που έρχονται από BT απευθείας μέσα στην My Storage η στην Storage Card δίχως να υπάρχει περιορισμός στο μέγεθος κλπ.

 

Δουλεύω το moblue και παίζει τέλεια στο όμνια με μοναδική παρατήρηση την "συμπιεσμένη" εικόνα του λόγο ανάλυσης του όμνια. Παίζει όμως τέλεια.

 

http://moblue.hejhej.org/?cat=3

Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Συγχωρέστε με αν έχει ποστάρει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα αλλά μέσα στον πανικό είχα βρεί ότι κάποιο παιδί έψαχνε πως να αποθηκεύει αρχεία που έρχονται από BT απευθείας μέσα στην My Storage η στην Storage Card δίχως να υπάρχει περιορισμός στο μέγεθος κλπ.

 

Δουλεύω το moblue και παίζει τέλεια στο όμνια με μοναδική παρατήρηση την "συμπιεσμένη" εικόνα του λόγο ανάλυσης του όμνια. Παίζει όμως τέλεια.

 

http://moblue.hejhej.org/?cat=3

 

Το ειχα βαλει κι εγω αλλα δε μου δουλεψε ποτε...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον ανεξήγητο λόγο το κατέβασα 2 φορές για να δουλέψει !!!. Μια από άλη σελίδα pocketpcfreeware, και μια από την σελίδα οτυ δημιουργού. Στην πρώτη περίπτωση ήταν 190kbytes το αρχείο και αρνούνταν πεισματικά να κάνει εγκατάσταση και στην δεύτερη από το official site με μέγεθος αρχείου 270Kbytes. ΙΔΙΑ έκδοση και στις 2 περιπτώσεις. Κατέβασέ το λοιπόν ξανά από την σελίδα που δίνω γιατί το πρόγραμμα λειτουργεί τέλεια και είναι και δωρεάν.
Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κάποιος να μου πει, ονμια από αμερική αγορασμένο θα έχει κάποιο πρόβλημα με τις μπάντες για να παίξει εδώ ελλάδα? συμβατότητα κλπ? Ευχαριστώ Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά ξέρει κάποιος να μου πει, ονμια από αμερική αγορασμένο θα έχει κάποιο πρόβλημα με τις μπάντες για να παίξει εδώ ελλάδα? συμβατότητα κλπ? Ευχαριστώ Γιάννης

 

Ean ypostirizei ta GSM protokolla pou exoume kai edw den blepw problima.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το handsfree ειναι bluetooth; αν ναι λογικα πρεπει να ειναι συμβατο.

 

το sony που εχω δουλευει μια χαρα με το κινητο. και avrcp . τρελλα σου λεω, προχωρα αφοβα:cool:

Link to comment
Share on other sites

το sony που εχω δουλευει μια χαρα με το κινητο. και avrcp . τρελλα σου λεω, προχωρα αφοβα:cool:

 

emena de mou to vriskei kan......:( ti kanw lathos?????

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρέστε με αν έχει ποστάρει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα αλλά μέσα στον πανικό είχα βρεί ότι κάποιο παιδί έψαχνε πως να αποθηκεύει αρχεία που έρχονται από BT απευθείας μέσα στην My Storage η στην Storage Card δίχως να υπάρχει περιορισμός στο μέγεθος κλπ.

 

Δουλεύω το moblue και παίζει τέλεια στο όμνια με μοναδική παρατήρηση την "συμπιεσμένη" εικόνα του λόγο ανάλυσης του όμνια. Παίζει όμως τέλεια.

 

http://moblue.hejhej.org/?cat=3

 

μαλλον για μενα λες...:D:D thanks για το προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΟΣ ξερει να μας πει ρε παιδια αν το αστερακι μας το ομνια ειναι συμβατο με handsfree sony ericsson??? στην samsung εχουν ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ....

 

μια χαρά παίζει με SE Handsfree

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τι κανω λαθος και δε το βρισκει στην αναζήτηση??

 

Mipws einai "kleidwmeno" se alli syskevi? Kapoia sony ericsson xreiazontai reset gia na einai orata ean exoun syzefktei me alli syskevi. Se merika apo afta ginetai kratwntas taftoxrona patimena ta koumpia afksisis kai meiwsis fwnis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Mipws einai "kleidwmeno" se alli syskevi? Kapoia sony ericsson xreiazontai reset gia na einai orata ean exoun syzefktei me alli syskevi. Se merika apo afta ginetai kratwntas taftoxrona patimena ta koumpia afksisis kai meiwsis fwnis.

 

thanks ΡΕ ΓΙΓΑΝΤΑ

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανω εγκατασταση το ΟΠΕΡΑ ΜΙΝΙ και ενω γινεται εγκατασταση, δεν ξερω μετα που να το βρω για να το ανοιξω!!! σαν να εξαφανιζεται!!

ξερει κανεις πως και που να το βρω??

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis pou mporo na ergopoiiso tin epilogi gia na perno anafora mnmatos??

kai episis pos apengopoio to gprs tis cosmote???gt kathe fora molis xaso tin sindesi me to wifi mpainei se auto

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...