Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν θα έπρεπε να είναι λίγο πιο αναλυτικό; Για ποια έκδοση πρόκειται; 8GB ή 16GB; :confused:

 

Πραγματι δεν ειναι καθολου αναλυτικο.

Παντως απο το οτι το 8GB δεν ειναι ακομα διαθεσιμο ουτε στη Σιγκαμπουρη υποθετω οτι προκειται για το 16αρι.

 

Το σιτε πρωτη φορα το ειδα στη ζωη μου απο το skroutz.

Παντως αν ολα ειναι οκ και ειναι το 16αρι μιλαμε για φοβερη τιμη...

Link to comment
Share on other sites

αυτό το κατάστημα φαίνεται να έχει σχετικά φτηνά τηλέφωνα ... το diamond το έχει 552 ευρώ ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο το εχει δει κανεις;;;

 

http://www.open365.gr/index.php?target=products&product_id=39298

 

Λεει οτι ειναι αμεσα διαθεσιμο.

Τι λετε;;;

 

Κατέβασαν τη σελίδα. Δεν υπάρχει πλέον. Πόσο έλεγε ότι το δίνει?

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασαν τη σελίδα. Δεν υπάρχει πλέον.

 

Ειπα κι εγω...

Αραγε η τιμη να ειχε σχεση με την πραγματικοτητα η ηταν καμια σχεση;

Ενημερωτικα ηταν 576 ευρω

Link to comment
Share on other sites

The release date for this much awaited SmartPhone was scheduled for July 22.

 

T announced price is similar to direct competitor iPhone: 499 euros VAT included.

 

http://tecnoblog.girlpower.it/cellulari/samsung-omnia-sgh-i900

Link to comment
Share on other sites

The release date for this much awaited SmartPhone was scheduled for July 22.

 

T announced price is similar to direct competitor iPhone: 499 euros VAT included.

 

http://tecnoblog.girlpower.it/cellulari/samsung-omnia-sgh-i900

 

ΓΜΤ, πάνω που το 'παιρνα απόφαση ότι θα αργήσει και με είχα πείσει να πάρω το diamond. Μέχρι το αγαπημένο μου Artemis έβγαλα στο σφυρί. Φτου.... :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

22 Ιουλιου και στην Ιταλια!>>>>http://www.newsmobile.it/notizia/samsung-sghi900-omnia-nei-negozi-dal-22-luglio_1.html

 

Φοβερο τηλεφωνο κλασεις ανωτερο με οτι αλλο εχω δει εκει εξω τελευταια!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο expansys έχει πιο αναμενόμενη τιμή http://www.expansys.com/p.aspx?i=166951

 

670 ευρω ειναι μαλλον πολλα κατα τη γνωμη μου οταν το touch pro θα κανει (συμφωνα με τις φημες βεβαια) 700.

 

Παντως στο expansys μπορω να πω οτι αν και γενικα πιο ακριβο πρεπει να εχει πεσει ψιλομεσα στην τιμη.

 

Ασ περιμενουμε 10 μερες και θα δουμε...

 

Το περιεργο παντως ειναι οτι το ελληνικο expansys δεν το εχει καθολου ενω εχει το ι740 (χωρις τιμη βεβαια).

Λετε να παιζει καμια εκμεταλευση στους αγγλους;;;;

Link to comment
Share on other sites

είδατε τι γράφει στο forum?

We are expecting stock of the 8GB version at the end of August.

πρώτα θα έρθει το 8gb? και στην Ασία ανάποδα (το 16gb πρώτα) ? :wacko:

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω ακούσει ότι αρχικά παντού μόνο το 8 θα είναι και το 16 είναι αρχικά ρεζερβέ από κάποιον προβάιντερ (εξωτερικού βέβαια)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

san katohos tou samsung sghi 780 k pernontas se 20 meres apo tin agora tou sto diamond tha sas paratheso tin diki mou empiria....

pote pia analisi othonis peran ton sunithi analiseon...to 320x320 tou samsung katestrepse to kinito to opoio einai apisteuto se techs.an sumvenei to idio k me auti tin parakseni analisi pou dosan sto 900 tote klafta..k pote pia sundesimotita peran tou sunithi mini usb...ehasa tin sundesimotita me ola ta periferiaka...

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

san katohos tou samsung sghi 780 k pernontas se 20 meres apo tin agora tou sto diamond tha sas paratheso tin diki mou empiria....

pote pia analisi othonis peran ton sunithi analiseon...to 320x320 tou samsung katestrepse to kinito to opoio einai apisteuto se techs.an sumvenei to idio k me auti tin parakseni analisi pou dosan sto 900 tote klafta..k pote pia sundesimotita peran tou sunithi mini usb...ehasa tin sundesimotita me ola ta periferiaka...

 

Η ανάλυση της οθόνης τι προβλήματα σου δημιούργησε?

Θα δημιουργήσει προβλήματα στη χρήση του destinator?

Υπάρχει ανταπτοράκι για τη δική του θύρα να καταλήγει σε miniusb?

 

Επειδή εδώ και χρόνια αγοράζω htc και μάλλον θα αλλάξω στρατόπεδο, μπορούν οι κάτοχοι συσκευών με αγγλικές ROM να μου δώσουν κάποιες απαντήσεις:

Υπάρχει περίπτωση να έρθει και με ελληνική ROM όπως των HTC?

Αν όχι, επειδή προορίζετε για επαγγελματική χρήση, ο τηλεφωνικός του κατάλογος θα μου δημιουργήσει πρόβλημα με τις επαφές μου στα ελληνικά?

Το smart dialing με ελληνικούς χαρακτήρες θα λειτουργεί?

SMS 160 χαρακτήρων θα μπορώ να στείλω μόνο με εξωτερικές λύσεις?

Το activesync θα κάνει κανονικό συγχρονισμό ή θα τα κάνει σαλάτα?

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα που πιθανά θα συναντήσω στη διαχείριση των ελληνικών και μου ξεφεύγει?

 

Αδέρφια βοηθάτε γιατί πριν 6 μήνες έκανα τη τελευταία κατάθεση (cruise)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To i900 einai kainourgia syskevi sto xwro, synepws oti kai na poume twra einai ligo aoristo. To thema pantws einai oti me ton ena h' ton allo tropo... tha lythoun ola ta themata pou anaferesai. Me tin ypostiriksi twn ellinikwn se aggliki syskevi den blepw kanena problima. To mono pou endexomenws na xreiastei einai ena extra pliktrologio gia na grafoume ellinika h' akoma kalytera... na peiraksoume to yparxon. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Με τα ερωτήματα τις 2ης παραγράφου θεωρείς δηλαδή πως δεν θα έχω κάποια προβλήματα?

 

Για την ερωτήματα της πρώτης έχει δίκιο δεν έχει έρθει ακόμα :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Πιο πάνω ένας φίλος είχε ένα link με ένα συγκριτικό. Η αίσθηση που μου δημιούργησε ήταν πως και οι δύο συσκευές είναι πολύ καλές, απλά το omnia μου έκανε πιο στιβαρό, πιο επαγγελματικό και ίσως ένα κλικ πιο εξελιγμένο.

Από τη άλλη η HTC καλά κάνει και βγάζει πιο συχνά συσκευές, αλλά και γω νιώθω λίγο μακάκας με την τελευταία αγορά που έκανα (βλέπε χάμστερ πειραματόζωο κτλ)

 

Όπως και να έχει ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκρισή σου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...