Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πήρα τηλ στην wind πριν από καμμιά ώρα και μου είπαν ότι δεν το χουν παραλάβει ακόμα αλλά το περιμένουν από μέρα σε μέρα. Μου είπαν μέχρι την Παρασκευή λογικά θα το έχουν.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μολις μιλησα με τα κεντρικα της cosmote και μου πε αυτος οτι μπορει ακομα και σημερα να τα εχουν στα κεντρικα. μεχρι τελος της εβδομαδας θα εχει διανεμηθει σε ολα τα καταστηματα. σαν αρχη δεν θα εχει παραπειημενο firmware ισως μου πε μετα απο καιρο θα βαλουν εικονιδιο myview.
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Έχω επιδότηση vodafon γύρο στα 500 ευρώ και το δίλλημα μου είναι ,να το πάρω από το πλαίσιο στα 620 ευρώ με καθαρή rom και χωρίς να έχει κάνει τα χειρουργεία τής η vodafon η να το πάρω από την vodafon στα 600 ευρώ που δίνει δώρο και το πρόγραμμα πλοήγησης?
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ......

εχω Ενα απο vodafone

eκδοση PDA BDHH1 / NVHH1

ΤΗΛΕΦΩΝΟ BUHG5

πια η τελευταια εκδοση που μπορω να αναβαθμισω ?.τα ελληνικα τα χανω ? υπαρχει κινδυνος ? ΚΕΡΔΙΖΩ ΚΑΤΙ ?

ΕΠΙΣΗΣ.......

ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ

ΣΥΝΟΛΟ 94.45 ΣΕ ΧΡΗΣΗ 82,10 ΕΛΕΥΘΕΡΑ 12,35

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΥΝΟΛΟ 97,23 ΣΕ ΧΡΗΣΗ 49.18 ΕΛΕΥΘΕΡΑ 48,05

εγκατασταση προγραμματων κανω στην... Η ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΟΥ....που εχει 16 γιγα .δεν εχω βαλει παρα πολλα προγραμματα και εχω μονο ΕΛΕΥΘΕΡΑ 12,35 στον ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟ οπως βλεπεται παραπανω και μου φαίνεται οτι κατι δεν παει καλα.ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ?

ειχα το ...qtek 9000 - htc 7500 -diamond και τοσο λιγο χωρο δεν ειχα ποτε αν και ειχα 4πλασια προγραμματα... ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

Link to comment
Share on other sites

Έχω επιδότηση vodafon γύρο στα 500 ευρώ και το δίλλημα μου είναι ,να το πάρω από το πλαίσιο στα 620 ευρώ με καθαρή rom και χωρίς να έχει κάνει τα χειρουργεία τής η vodafon η να το πάρω από την vodafon στα 600 ευρώ που δίνει δώρο και το πρόγραμμα πλοήγησης?

 

Απο Πλαισιο να το παρεις.

Οσο για το προγραμμα πλοηγησης, μπορεις να το βρεις και "αλλου.

Επισης αν ειναι να βαλεις προγραμμα πλοηγησης, το garmin δεν πιανει μια μπροστα στο destinator

Link to comment
Share on other sites

To πήρα πριν λίγο από τη Vodafone.

Πρώτη αρνητική εντύπωση το διαφορετικό βύσμα στο καλώδιο usb. Θα πρέπει να αλλάξω φορτιστή αυτοκινήτου.

Δεύτερο σπαστικό: Με το active sync που είχα από πριν εγκαταστήσει, δεν συνδέεται για να να κάνει συγχρονισμό και δεν με αφήνει να εγκαταστήσω και το δικό του που έχει στο cd.

Πρόβλημα μου λέει με το Adobe flash player.

Καμιά ιδέα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To πήρα πριν λίγο από τη Vodafone.

Πρώτη αρνητική εντύπωση το διαφορετικό βύσμα στο καλώδιο usb. Θα πρέπει να αλλάξω φορτιστή αυτοκινήτου.

Δεύτερο σπαστικό: Με το active sync που είχα από πριν εγκαταστήσει, δεν συνδέεται για να να κάνει συγχρονισμό και δεν με αφήνει να εγκαταστήσω και το δικό του που έχει στο cd.

Πρόβλημα μου λέει με το Adobe flash player.

Καμιά ιδέα;

 

Εχει ελληνικο μενου??

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει βιντεάκι στο Pc τραβηγμένο απο Omnia.

Το Βάζω και δεν παίζει πουθενά παρα μόνο με VLC player κ αυτό χωρίς ήχο γιατί λείπει κάποιο codec..:confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες,το εχει παραλαβει κανεις με ελληνικο μενου??ειναι "μαμισιο" ελληνικο 'η πατεντες οπως skins κλπ ??

 

 

Nai egw apo plaisio distixo :mad: Kai to mono elatoma poy eida einai oti den mporis na ala3is apo ellhnika me tipote -to ebala gia fortisi opote den brika tipote allo akoma:P- opos ekanes kai Htc kai Qtek pio palia 8a prepi na baloyme to Resco ...

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

Nai egw apo plaisio distixo :mad: Kai to mono elatoma poy eida einai oti den mporis na ala3is apo ellhnika me tipote -to ebala gia fortisi opote den brika tipote allo akoma:P- opos ekanes kai Htc kai Qtek pio palia 8a prepi na baloyme to Resco ...

 

Ola ta kainoyria WM phones εχουν μονο 1 γλωσσα.το δικο σου εχει ελληνικα παντου 'η μονο στο skin??

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό μενού έχει.

Κάνω απεγκατάσταση και εγκατάσταση και πάλι τα ίδια.

Καλά το active sync που έχω ήδη γιατί δεν το βλέπει;

Αν δεν μπορώ να το συγχρονίσω με τον υπολογιστή, μου είναι άχρηστο.

Πάει για τα σκουπίδια....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

το μόνο παραπάνω που έχει το 16 από το 8 είναι τα 8 giga παραπάνω τίποτε άλλο,ότι έχει το ένα , έχει και το άλλο.

 

Ευχαριστώ πολυ φίλε μου.... Άντε να το φέρει η wind να τελειώνουμε....

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό μενού έχει.

Κάνω απεγκατάσταση και εγκατάσταση και πάλι τα ίδια.

Καλά το active sync που έχω ήδη γιατί δεν το βλέπει;

Αν δεν μπορώ να το συγχρονίσω με τον υπολογιστή, μου είναι άχρηστο.

Πάει για τα σκουπίδια....

 

Settings/Connections/USB to Pc/ ξετικατε / ok

 

 

το Δοκίμασες αυτο?

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Settings/Connections/USB to Pc/ ξετικατε / ok

 

 

το Δοκίμασες αυτο?

Τελικά όσο ζεις μαθαίνεις !!!!

Ευχαριστώ φίλε μου, σε όλες τις υπόλοιπες συσκευές που είχα δεν ήταν τικαρισμένο !!:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.hudsonmobile.com/products/phodash/index.html

Αυτό είναι πολύ καλό

 

Just to know, αυτο το προγραμμα δεν κανει για wm6.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΣΗΣ.......

ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ

ΣΥΝΟΛΟ 94.45 ΣΕ ΧΡΗΣΗ 82,10 ΕΛΕΥΘΕΡΑ 12,35

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΥΝΟΛΟ 97,23 ΣΕ ΧΡΗΣΗ 49.18 ΕΛΕΥΘΕΡΑ 48,05

εγκατασταση προγραμματων κανω στην... Η ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΟΥ....που εχει 16 γιγα .δεν εχω βαλει παρα πολλα προγραμματα και εχω μονο ΕΛΕΥΘΕΡΑ 12,35 στον ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟ οπως βλεπεται παραπανω και μου φαίνεται οτι κατι δεν παει καλα.ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ?

ειχα το ...qtek 9000 - htc 7500 -diamond και τοσο λιγο χωρο δεν ειχα ποτε αν και ειχα 4πλασια προγραμματα... ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

 

Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με την μνήμη. Μπορεί να μας πει κάποιος τι παίζει?

 

Ρε παιδια τι αναλυση ππέπει να μετατρέπω τις ταινιες για να τις παιζει το omnia?

 

Δεν νομίζω να χρειάζεται μετατροπή. Εγώ που έκανα ταξίδι 9 ώρες εχτές είδα 2 ταινιούλες divx που τις είχα περάσει από το pc όπως ήταν και τις έπαιζε τέλεια. Με το tcpmp που μπορείς να βρεις εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν είχαν στην συσκευασία manual για το i900 μας πηγαίνετε εδώ! Καλορίζικο σε όλους τους καινούργιους που το πήραν! Η παρέα μεγαλώνει συνέχεια !!:D:D:D
Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...