Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση για οσους το εχουν ....

μηπως το κινητο ειναι λιγο κουμουτσα....παντοφλα......λιγο μεγαλο γενικα ή μηπως φαινεται λιγο μεγαλυτερο στην οθονη απο τι στη πραγματικοτητα.

ποιο θα θεωρουσατε πρακτικο στη χρηση το ν82 ή καποιο αλλο ν πχ το ν80 (ενα κινητο που εστιαζει στις λειτουργιες και οχι στο design) ή το ν76 (ενα κινητο που εστιαζει design κυριως)?????

 

ειναι βολικο γενικα??? γιατι οπως ξερουμε ολοι η νοκια οταν εστιαζει στις λειτουργιες αδιαφορει για design και για το ποσο θα προεξεχει το κινητο στη τζεπη του παντελονιου σε πολυ μεγαλο και..."παρεξηγησιμο" βαθμο

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μια ερωτηση για οσους το εχουν ....

μηπως το κινητο ειναι λιγο κουμουτσα....παντοφλα......λιγο μεγαλο γενικα ή μηπως φαινεται λιγο μεγαλυτερο στην οθονη απο τι στη πραγματικοτητα.

ποιο θα θεωρουσατε πρακτικο στη χρηση το ν82 ή καποιο αλλο ν πχ το ν80 (ενα κινητο που εστιαζει στις λειτουργιες και οχι στο design) ή το ν76 (ενα κινητο που εστιαζει design κυριως)?????

 

ειναι βολικο γενικα??? γιατι οπως ξερουμε ολοι η νοκια οταν εστιαζει στις λειτουργιες αδιαφορει για design και για το ποσο θα προεξεχει το κινητο στη τζεπη του παντελονιου σε πολυ μεγαλο και..."παρεξηγησιμο" βαθμο

 

Ολα μια ιδεα ειναι σε αυτη την ζωη!Αναλογα με τα κινητα που ειχες μεχρι τωρα.Δες ενα απο κοντα η ενα ν73.Περιπου τα ιδια ειναι.Παντως ουτε παντοφλα ουτε γκουμουτσα ειναι.Μολις τελειωσα την αναβαθμιση.4 λεπτα ακριβως αφου κατεβηκε το αρχειο και μετα.Ολα οπως ητανε πριν.Καπου καπου κανει και κατι καλο η nokia!:shock:Διαφορα στην φωτεινοτητα δεν ειδα.Μονο στην εξοδο απο τους χαρτες οπως αναφερθηκε.Ποιος ομως ασχολειται με τους χαρτες της;Αντε να βγει καινουργια εκδοση garmin να στρωσει το κακομοιρο κινητο!:clap:Λιγο αδιαφορο αλλα μολις ειδα μετα την αναβαθμιση-σε vista τουλαχιστον-και σε συνδεση pc suite οτι ενω πριν στον υπολογιστη εκτος απο το εικονιδιο του nokia phone browser εμφανιζε και εικονιδιο ν82 τωρα εικονιδιο ν82 γιοκ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

παιδία πρόβλήμα!!!μου κάηκε το ένα ηχείο δεν ξέρω πως εκει που άκουγα μουσική χαμηλώνει η ένταση και αργότερα το κατάλαβα θα μου το φτίαξουν στα NOKIA ή γερμανο??:O!!

πάντος αν παίξετε με ισοσταθμιστη νομίζω πως παίζουν αρκετα ποιο δυνατα δοκιμάστε να κατεβάσετε τέρμα κάτω το 2 στον ισοσταθμιστη και το 4 στην 4 γραμούλα όλα τα άλλα πάνω βγάλτε στέρεο και ενίσχυση και πείτε μου αλλά μην το κρατήσετε και καουν και άλλα ηχεία να κάηκε απο αυτο!!:)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

παιδία πρόβλήμα!!!μου κάηκε το ένα ηχείο δεν ξέρω πως εκει που άκουγα μουσική χαμηλώνει η ένταση και αργότερα το κατάλαβα θα μου το φτίαξουν στα NOKIA ή γερμανο??:O!!

Κατά την αναπαραγωγή μουσικής κοπάνησε το ελαφρά στο χέρι σου απ΄την πλευρά που δεν παίζει και θα επανέλθει;);),αν όχι το πας στη ΝΟΚΙΑ για νεο ηχειάκι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε δοκιμασει το messenger στο Ν82??Εχετε προχειρο το link να το βαλω και εγω???

Thanks!!!!!!!!

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε δοκιμασει το messenger στο Ν82??Εχετε προχειρο το link να το βαλω και εγω???

Thanks!!!!!!!!

xxxxxxxxxxxxxxxxx

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το έκανα φίλε αλλά τπτ!!θα είναι τώρα αυτο μέσα στην εγγυηση??:O

Εννοείται πως είναι μέσα στην εγγύηση!!!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα εγκατάσταση και δεν το τρέχει.Ποιο απο τα 2 να βαλω?

WindowsLive_S60_3_1_v_1_1_8161_signed for os 9.2.zip?

ή

WindowsLive_S60_3_0_v_1_0_8161_signed for os 9.1.zip?

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια επανεκκίνηση και ξαναπροσπάθησε.

Αν δεν γίνει και πάλι τίποτα δες εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1860630#post1860630

 

αδερφε μου δεν μπορω να τα βρω τα κωλοπαιχνιδα μεσα στην καρτα(το εχω να φαινονται και οι κρυφοι φακελοι)

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

Φίλε @πάνο , εμένα δεν θα με καλωσορίσεις στο club ?

Τόσα screenshots ανέβασα :lol:

Δεν εχω να προσθέσω τίποτα σχετικά με την συσκευή. Νομίζω, έχουν ειπωθεί τα πάντα πολύ καιρό πριν απο κορυφαία μέλη του forum.

Μονο να προσθεσω, πως πολύ ευχάριστη έκπληξη για μένα αποτέλεσε η ποιότητα του ήχου απ´τα ακουστικά(δικά μου ακουστικά ).Δεν φτάνει βέβαια το Ν91 , αλλά ο ήχος είναι αξιοπρεπέστατος, δυνατός και καθαρός.

P.S.=ακόμη προσπαθώ να βγάλω άκρη με το multimedia key.Πως προσθέτουμε συντομεύσεις, πως αφαιρούμε ....Μάλλον πρέπει να ανοίξω το manual.:p

Link to comment
Share on other sites

Φίλε @πάνο , εμένα δεν θα με καλωσορίσεις στο club ?

Τόσα screenshots ανέβασα :lol:

Δεν εχω να προσθέσω τίποτα σχετικά με την συσκευή. Νομίζω, έχουν ειπωθεί τα πάντα πολύ καιρό πριν απο κορυφαία μέλη του forum.

Μονο να προσθεσω, πως πολύ ευχάριστη έκπληξη για μένα αποτέλεσε η ποιότητα του ήχου απ´τα ακουστικά(δικά μου ακουστικά ).Δεν φτάνει βέβαια το Ν91 , αλλά ο ήχος είναι αξιοπρεπέστατος, δυνατός και καθαρός.

P.S.=ακόμη προσπαθώ να βγάλω άκρη με το multimedia key.Πως προσθέτουμε συντομεύσεις, πως αφαιρούμε ....Μάλλον πρέπει να ανοίξω το manual.:p

 

Τι-πώς-πού??? Χεχεχε, τώρα το πήρα χαμπάρι.

 

Ε, επομένως θα πω για ακόμα μία φορά το κλασσικό:

Welcome to the club of N82erzzzz :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Μεγειές μεγειές!!!! :D:D:D

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

αδερφε μου δεν μπορω να τα βρω τα κωλοπαιχνιδα μεσα στην καρτα(το εχω να φαινονται και οι κρυφοι φακελοι)

Τι να σου πω...

Θα σου αναφέρω τα roots που εγκαθίστανται οι εφαρμογές/παιχνίδια. Πήγαινε εκεί και διέγραψε ότι βλέπεις σχετικό με τα παιχνίδια που θέλεις.

Ε:\Private\102033E6\MIDlets\ (εφαρμογές/παιχνίδια Java)

Ε:\resource\apps (εφαρμογές/παιχνίδια sis/sisX)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φίλε @πάνο , εμένα δεν θα με καλωσορίσεις στο club ?

Να σε καλωσορισω και εγω :)

(ο επισημος οικοδεσποτης μας βεβαια ,ειναι ο Πανος :p)

Good & smart choice ! :happy:

 

P.S.=ακόμη προσπαθώ να βγάλω άκρη με το multimedia key.Πως προσθέτουμε συντομεύσεις, πως αφαιρούμε ....Μάλλον πρέπει να ανοίξω το manual.:p

 

αν και δεν το εχω ψαξει ,δεν νομιζω οτι μπορει

να προσθεσουμε ή να αφαιρεσουμε συντομευσεις.

Μονο τακτοποιηση των ηδη υπαρχοντων

Εγω τις εχω προσθεσει μεσω handy taskman.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τους 2 παιδιά!

κι εσένα @nick (τώρα το είδα)

Είχες δίκιο σε όλα όσα έλεγες

Καλά @mike το handy taskman είναι κορυφαία εφαρμογή και απο σήμερα μάλλον θα του αναθέσω κι άλλα καθήκοντα.:lol:

thanks 4 the tip.;)

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω...

Θα σου αναφέρω τα roots που εγκαθίστανται οι εφαρμογές/παιχνίδια. Πήγαινε εκεί και διέγραψε ότι βλέπεις σχετικό με τα παιχνίδια που θέλεις.

Ε:\Private\102033E6\MIDlets\ (εφαρμογές/παιχνίδια Java)

Ε:\resource\apps (εφαρμογές/παιχνίδια sis/sisX)

 

να σαι καλα!!!!σε ευχαριστω πολυ!τα καταφερα1γιατι ομως συναιβει αυτο???εχετε καμια ιδεα εσεισ οι ειδικοι???

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

Να σε καλωσορισω και εγω :)

(ο επισημος οικοδεσποτης μας βεβαια ,ειναι ο Πανος :p)

 

I'm honoured :p:p:p

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

το έκανα φίλε αλλά τπτ!!θα είναι τώρα αυτο μέσα στην εγγυηση??:O

 

Εννοείται είναι μέσα στην εγγύηση φίλε μου,σπεύσε......;)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είχαν πρόβλημα στην εγκατάσταση του SmartMovie στο N82 ορίστε μία έκδοση που δουλεύει χωρίς sign xxxxxxxxxxxx
Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

Με την πρώτη έκδοση firmware θυμάμαι όταν έβαζα το route 66 ενώ εγώ καθόμουν ακίνητος το πρόγραμμα έγραφε ότι κινούμαι με 1 έως 3 χιλιόμετρα την ώρα. Με την νέα έκδοση firmware βλέπω ότι διορθώθηκε αυτό και γράφει κανονικά ότι τρέχω με μηδέν χιλιόμετρα όταν δεν κινούμαι...
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα έπιασα δορυφορους μεσα στο σπιτι μου.....(ταρατσα.....)....:blink:

 

 

θα με τρελάνει αυτο το κινητο!!!!!!:lol:

 

κατι αλλο που το ειπα πιο πανω...για το wi-fi.....

 

ειχα διπλα μου το 95 8g του αδερφου μου....

εγω-οπου και αν το δοκιμασαμε-"έπιανα" πανω απο 5 με 6 συνδέσεις wi-fi εστω και κλειδωμενες ενω του αδερφου μου επιανε του φλο καφε που ηταν "ελευθερο" απο διπλα και παλι με το ζορι.....

Link to comment
Share on other sites

Χθες είπα να ασχοληθώ λίγο σοβαρότερα με το θέμα Music player κλπ. Όντως έχει πολύ καλή ποιότητα ήχου το κινητό.

 

Απλά έχω μία απορία: τις εικόνες του κάθε album που πρέπει να τις έχω ώστε να τις βλέπει η Μουσική για να τις προσθέσω ως εικόνα άλμπουμ??? :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

 

Απλά έχω μία απορία: τις εικόνες του κάθε album που πρέπει να τις έχω ώστε να τις βλέπει η Μουσική για να τις προσθέσω ως εικόνα άλμπουμ??? :confused:

 

Ενσωματωμενο στο mp3 ,

εγω πχ χρησιμοποιω πχ το Tag&Rename

http://www.softpointer.com/tr.htm

 

εδω βρηκα και εναν οδηγο με αλλη εφαρμογη,MP3TAG -freeware

http://www.mp3tag.de/en/index.html

http://sjc-123.blogspot.com/2007/07/album-art.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...