Jump to content

Sony Ericsson W760i


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι , αν γίνει αγορά του κινητου απο το εξωτερικο (ebay) γιατι βλέπω οτι κυκλοφορεί στο ebay (ameriki,honk kong,Germany) τι ισχυει στο θεμα της εγγυησης εδω στην ελλαδα?

http://cgi.ebay.com/New-Sony-Ericsson-W760i-Triband-3G-HSDPA-Phone-Blk-w-2G_W0QQitemZ120272107555QQihZ002QQcategoryZ113608QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Και με το μενου θα ειναι αγγλικο η θα εχει μεσα και ελληνικα και εαν δε εχει μπορει να παρεί τα ελληνικα με κάποιο τρόπο?

 

Ρωταω γιατι ολα αυτα τα χρονια ασχολουμε με τα Νοκια και τα τελευταία δυο με ppc αλλα αρχισε να μου αρεσουν πολυ τα sony ericsson σειρα W και θελω πολυ να αγορασω το συγκεκριμένο μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 268
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε μου μια χαρα μπορεις να βαλεις ελληνικα στην συσκευη σου.

για την αλλαγη γλωσσας λογικα θα πληρωσεις.

για εγγυηση κανονικα με τον νομο σε καλυπτει κι αν σου κανουν νερα απλα τραβας λιγο παραπανω το θεμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι , αν γίνει αγορά του κινητου απο το εξωτερικο (ebay) γιατι βλέπω οτι κυκλοφορεί στο ebay (ameriki,honk kong,Germany) τι ισχυει στο θεμα της εγγυησης εδω στην ελλαδα?

http://cgi.ebay.com/New-Sony-Ericsson-W760i-Triband-3G-HSDPA-Phone-Blk-w-2G_W0QQitemZ120272107555QQihZ002QQcategoryZ113608QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Και με το μενου θα ειναι αγγλικο η θα εχει μεσα και ελληνικα και εαν δε εχει μπορει να παρεί τα ελληνικα με κάποιο τρόπο?

 

Ρωταω γιατι ολα αυτα τα χρονια ασχολουμε με τα Νοκια και τα τελευταία δυο με ppc αλλα αρχισε να μου αρεσουν πολυ τα sony ericsson σειρα W και θελω πολυ να αγορασω το συγκεκριμένο μοντέλο.

 

Απο οτι ξερω η εγγυηση σε καλυπτει κανονικα για την ελληνικη γλωσσα πληρωνει 29 ευρο και στην περνανε στα σερβις της sonyericsson.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το ειδα σημερα σε ενα φυλλαδιο απο το oteshop να λεει αποκλειστικη διαθεση το ειδε κανεις απο κοντα το εχουν φερει τα oteshop?
Link to comment
Share on other sites

ασχετο:X

 

 

το NOKIA 6110 Navigator η το ericsson w760 είναι καλύτερο στο σύστημα πλοηγήσεις και γενικός σαν τηλέφωνο:rolleyes:

Για το Νοκια δεν ξερω,για το w760i ακομη καλα καλα 2 μερες εχει που κυκλοφορησε.

αμα ψαχνεις αποκλειστικα πλοηγηση..τα κινητα αυτα δεν θα σου προσφερουν κατι καλο.η λυση ειναι να παρεις ενα destinator.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα,Τρίτη,Τετάρτη,Πέμπτη θα υπάρχει στο Oteshop Καρόλου και Σίνα

για να το δει ο κόσμος.

 

Είναι αποκλειστικότητα των Oteshops η διαθεσή του, πρώτα θα έρθει στα Oteshops.

 

Από το λίγο που το δούλεψα, πολύ καλό, πανέμορφη οθόνη, shake control, sense me,

και accelerometer στο μενού του walkman και στα παιχνίδια που γυρνάει από κανονική σε landscape και από τις 2 μεριές. Καλά ηχεία και πληκτρολόγιο.

 

Απλά είναι λίγο αργό στο μενού και στο ''γύρισμα'' της οθόνης αλλά πιστεύω ότι είναι θέμα firmware

με το επομενο θα πετάει :D

 

Θα το έχω ξανά από τις 9 το βράδυ σήμερα, όποιος έχει καμιά απορία θα την postάρει ;)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Το δελεαρ φυσικα ειναι το GPS.Αν καποιος το παρει γι αυτο το λογο θα εχει κανει την μεγαλυτερη βλακεια.Το wayfinder navigator το εχω δουλεψει με το HGE-100.Ειναι αθλιο για την ελληνικη επικρατεια.καλυψη περιορισμενη εως καθολου.Ακριβη τιμη ετησιας συνδρομης στην υπηρεσια.Μην περιμενετε πολλα πραγματα απο μια java εφαρμογη για Gps.Απαραιτητη βεβαια η χρηση του Wind PLus non-stop για το κατεβασμα χαρτων.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα,Τρίτη,Τετάρτη,Πέμπτη θα υπάρχει στο Oteshop Καρόλου και Σίνα

για να το δει ο κόσμος.

 

Είναι αποκλειστικότητα των Oteshops η διαθεσή του, πρώτα θα έρθει στα Oteshops.

 

Από το λίγο που το δούλεψα, πολύ καλό, πανέμορφη οθόνη, shake control, sense me,

και accelerometer στο μενού του walkman και στα παιχνίδια που γυρνάει από κανονική σε landscape και από τις 2 μεριές. Καλά ηχεία και πληκτρολόγιο.

 

Απλά είναι λίγο αργό στο μενού και στο ''γύρισμα'' της οθόνης αλλά πιστεύω ότι είναι θέμα firmware

με το επομενο θα πετάει :D

 

Θα το έχω ξανά από τις 9 το βράδυ σήμερα, όποιος έχει καμιά απορία θα την postάρει ;)

 

 

Αν γινετε θα ηθελα να το δοκιμασεις με wind plus και να μας πεις απο ταχυτητα πως παει σε gprs και σε 3G με τον δικο του browser και με το mini-opera.

Το μενου του οταν λες αργο σε σχεση με το w910i καλυτερο η χειροτερο?

Link to comment
Share on other sites

Αν γινετε θα ηθελα να το δοκιμασεις με wind plus και να μας πεις απο ταχυτητα πως παει σε gprs και σε 3G με τον δικο του browser και με το mini-opera.

Το μενου του οταν λες αργο σε σχεση με το w910i καλυτερο η χειροτερο?

 

Στα ίδια επίπεδα με το w910 το μένου ίσως ελάχιστα πιο αργό ηχείο μακράν καλύτερο από του w910 απλά η περιστροφή αργούσε λιγάκι.

Δυστυχώς δεν έχω wind και δεν μπορώ να το δοκιμάσω με wind plus.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Στα ίδια επίπεδα με το w910 το μένου ίσως ελάχιστα πιο αργό ηχείο μακράν καλύτερο από του w910 απλά η περιστροφή αργούσε λιγάκι.

Δυστυχώς δεν έχω wind και δεν μπορώ να το δοκιμάσω με wind plus.

 

 

Καλως φιλε θα περιμενουμε να κυκλοφορισει για αναλυτικες οδηγιες .

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το μενού μια χαρά ιδέα μου ήταν τώρα που το βλέπω οκ,

η εναλλαγή από οριζόντια σε κάθετη διάταξη οθόνης αργεί.

 

Το motion sensor στο need for speed απλά τα σπάει :D

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Σε τι χρώματα κυκλοφορεί?

Εγω σε cosmote shop που πηγα και το ειδα,το βρηκα σε μαυρο με πινελιες λιγο απο χρυσο! ισως κυκλοφορει και σε αλλα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα,Τρίτη,Τετάρτη,Πέμπτη θα υπάρχει στο Oteshop Καρόλου και Σίνα

για να το δει ο κόσμος.

 

Είναι αποκλειστικότητα των Oteshops η διαθεσή του, πρώτα θα έρθει στα Oteshops.

 

 

 

Υπαρχει 'ηδη 1 μηνα στην ελλαδα απο ανεξαρτητες εταιρειες εισαγωγης.

Link to comment
Share on other sites

Σε τι τιμές κυμαίνεται η συσκευή στην Ελλάδα; Στην Ιταλία κοστίζει λιγότερο από 200 ευρώ, τιμή πολύ καλή γι' αυτά που προσφέρει.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Σε τι τιμές κυμαίνεται η συσκευή στην Ελλάδα; Στην Ιταλία κοστίζει λιγότερο από 200 ευρώ, τιμή πολύ καλή γι' αυτά που προσφέρει.

Σε εντυπο του germanos το :blink: στα 299 ευρο :cold:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατόν! Στην ΤΙΜ Ιταλίας κοστίζει 249 ευρώ (ήδη πολύ ακριβά) και στο bow.it μόλις 197 ευρώ (απείρως λογικότερη τιμή και η τέταρτη καλύτερη της ιταλικής αγοράς, με την καλύτερη να είναι στα 190 ευρώ).
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην τιμή αυτή και με δεδομένα τα θέματα λειτουργικότητας του gps, νομίζω οτί είναι καλύτερη επίλογή το w910.

 

Αν ήταν 50-60€ χαμηλότερη νομίζω οτι θα είχε καλύτερη τύχη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W760i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...