Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paidia Sorry alla epeidi to forum auto einai ligo megalo kai den mporo na to diavaso apo tin arxi gia na mpo sto Thema .....

 

Apla exo to N95 kai thelo na mou pite apo pou tha katevaso ena pack tou Garmin maps gia na to egkatastiso sto kinito mou den zitao polla mono tin Athina kai mono mia aplh ploigish!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δες εδώ: #6. Κάνε αναζήτηση στο πρώτο μαγαζάκι!;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

xxxxxxxxxxxxxxxxx

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια χρησιμοποιει κανεις τον 4 σε 1?

 

εγω αυτον εχω και νομιζω ειναι καλυτερος, οταν ολοι οι χαρτες ειναι τσεκαρισμενοι αργει λιγακι αλλα οταν ξετσεκαρω τον ναυτικο και τον αναβασις παει σφαιρα, άλλωστε αυτοι οι 2 ειναι για δυσκολες περιπτωσεις εκτος Αθηνας.

 

δεν θα μπορουσαμε να βαλουμε ουτως η αλλως 4 ξεχωριστους χαρτες γιατι με τον εσωτερικο γινονται 5.

 

αλλα και με τον 3 σε 1 οταν βαζουμε σαν 4ο τον city navigator νομιζω δεν συνεργαζεται το ιδιο καλα με τον auto drive σε αντιθεση με την ενσωματωση τους στον 4 σε 1.

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα τελικα με τη βοηθεια ενος φιλου απο το forum. το μονο που χρειαζεται ειναι εγκατασταση πανω απο το 10.60? η επαναληψη ολης της γνωστης διαδικασιας?

Ακριβώς όπως και με την 4.10.60 μια απ'τα ίδια.Σε τελική ανάλυση μετά από την χρήση δεν βλέπω και μεγάλες ή θεαματικές διαφορές στην καινούργια έκδοση,αλλά δοκίμασε το,δε χάνεις τίποτα;)

Link to comment
Share on other sites

Πριν είχα την 4.10.60 και τώρα έκανα εγκατάσταση (επιτυχώς) της νέας έκδοσης multilanguage,

 

το θέμα είναι πως στην παλιά έκδοση είχα κάνει save κάποιες διαδρομές ως αγαπημένες, και είχα φτιάξει και δρόμους αποφυγής, πως μπορώ να περάσω αυτες τις διαδρομές και τα αγαπημένα στο καινουργιο garmin?

 

Το έχει κάνει κάποιος?

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα έχουν όπως τα λέει ο φίλος cypherth παραπάνω

 

 

έβαλα μόνο του τον χάρτη Anavasi 3.5 με όνομα GMAPSUP2 χωρίς ξεκλείδωμα και παίζει μια χαρά:)

 

 

Ψάχνω τώρα για τον autodrive αλλά δεν έχω βρει λινκ να δουλεύει:( (αν μπορεί κανείς να βοηθήσει, pm me)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

εβαλα το garmin και εγω στο ν95 και εχω το εξης προβλημα:

 

οταν μπαινω κανει αναζητηση συσκευης gps

 

τι να κανω για να το βγαλω?και να μπαινω κανονικα στο χαρτη?

 

 

βοηθειααααα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα να βαλω την καινουργια εκδοση πανω απο την παλια και το αποτελεσμα ητανε για γελια οπως φαινεται απο τα screenshots.Οποτε τα εβγαλα ολα και ξανα απο την αρχη.Ολα καλα.Το εωτερικο gps ξεκλειδωσε κανονικα.Βαζω τον autodrive και ανοιγω το προγραμμα να δω αν δουλευει και ολα ενταξει.Μολις ομως παω να βαλω αλλον χαρτη ξεκιναει αλλα πριν φορτωσει την κυρια οθονη με πεταει εξω.Καμια ιδεα κανεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μολις ομως παω να βαλω αλλον χαρτη ξεκιναει αλλα πριν φορτωσει την κυρια οθονη με πεταει εξω.Καμια ιδεα κανεις;

Το ιδιο προβλημα εχουμε ολοι ...:(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα εχουμε ολοι ...:(

 

Ουπς!Εφαγα τοση ζαλαδα εδω και ωρες βγαλε βαλε,που ενω το ειχα δει οτι ειχε αναφερθει μου διεφυγε τελειως.:dizzy::fool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ουπς!Εφαγα τοση ζαλαδα εδω και ωρες βγαλε βαλε,που ενω το ειχα δει οτι ειχε αναφερθει μου διεφυγε τελειως.:dizzy::fool:

 

Μια απο τα ιδια .

Ας ελπισουμε οτι θα βρεθει καποια στιγμη λυση.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα να βαλω την καινουργια εκδοση πανω απο την παλια και το αποτελεσμα ητανε για γελια οπως φαινεται απο τα screenshots.Οποτε τα εβγαλα ολα και ξανα απο την αρχη.Ολα καλα.Το εωτερικο gps ξεκλειδωσε κανονικα.Βαζω τον autodrive και ανοιγω το προγραμμα να δω αν δουλευει και ολα ενταξει.Μολις ομως παω να βαλω αλλον χαρτη ξεκιναει αλλα πριν φορτωσει την κυρια οθονη με πεταει εξω.Καμια ιδεα κανεις;

 

Ετσι μου εκανε κ εμενα [για τις φωτο λεω] αλλα ειχα αλλαξει μονο τους φακελους μετα εκανα εγκατασταση το σισ απο την παλια εκδοση κ οκ..

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα ειδα στην σελιδα της garmin οτι η τελευταια εκδοση για κατεβασμα ειναι η 4.10.60.Αυτη που βγηκε στα <<μαγαζια>> απο που ειναι αραγε;Εδω και μερες,και ενω ειχα στειλει το txt που μου ζητουσανε για να δουν που ειναι το προβλημα με την #,περιμενα απαντηση αλλα τιποτα.Μολις ειδα την καινουργια εκδοση η οποια διορθωνει το προβλημα σκεφτηκα οτι βρηκανε το λαθος τους.Σκεφτηκα να στειλω mail για αυτο το προβλημα οτι δεν μπαινει παραπανω απο ενας χαρτης,αλλα αν ειναι ανεπισημη εκδοση τοτε καλυτερα να περιμενω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, σημερα πήρα το Ν95, μόλις έβαλα το garmin και δεν μου ανοίγει την εφαρμογή!!

Αρχικα έδειχνε τον τίτλο κ μετα με πετουσε..

το εκανα επανεκκινηση το κινητο.. κ τωρα δεν κανει τπτ!!

καμια ιδεα?

να αλλάξω έκδοση?

 

edit: Πρόσεξα μου ενεργοποιεί το bluetooth!

ιδεες???

Motorola cd520 \ Nokia 5210 \ Nokia 6130 \ Nokia 7110 \ Sony Ericsson T68 \ Nokia 7210 \ Samsung V200 \ Nokia N70 \ Nokia N95:D
Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα ειδα στην σελιδα της garmin οτι η τελευταια εκδοση για κατεβασμα ειναι η 4.10.60.Αυτη που βγηκε στα <<μαγαζια>> απο που ειναι αραγε;Εδω και μερες,και ενω ειχα στειλει το txt που μου ζητουσανε για να δουν που ειναι το προβλημα με την #,περιμενα απαντηση αλλα τιποτα.Μολις ειδα την καινουργια εκδοση η οποια διορθωνει το προβλημα σκεφτηκα οτι βρηκανε το λαθος τους.Σκεφτηκα να στειλω mail για αυτο το προβλημα οτι δεν μπαινει παραπανω απο ενας χαρτης,αλλα αν ειναι ανεπισημη εκδοση τοτε καλυτερα να περιμενω.

 

Επίσημη έκδοση είναι και η 4.10.80,δεν υπάρχουν ανεπίσημες εκδόσεις απλώς στο site της GARMIN μπορεί να μην διατίθεται ακόμα είτε γιατί είναι ενδιάμεση/beta ή γιατί δεν έχει επικαιροποιηθεί στα downloads ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ο μονος που δεν εχει προβλημα με την καινουρια εκδοση? Λειτουργει αψογα και το προβλημα με την # δεν υπαρχει πια (αν και στο Ν95 φαινοταν μονο στο nokia maps το προβλημα).
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ο μονος που δεν εχει προβλημα με την καινουρια εκδοση? Λειτουργει αψογα και το προβλημα με την # δεν υπαρχει πια (αν και στο Ν95 φαινοταν μονο στο nokia maps το προβλημα).

 

Ποιους χάρτες έχεις βάλει και δεν έχεις πρόβλημα;

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως κ οι 2αναβασης δεν δουλευουν με τιποτα οτι ονομα κ να βαλω.το περιεργο ειναι χθες που εβαλα το .80 κ ειχα τον 3σε1 μολις ανοιξε μου ελεγε οτι αλλαξε το gρχ και μετα δουλευε κανονικα!οταν το ξανανοιξα τα γνωστα.μηπως στο gρχ του .060 κρυβεται το μυστικο?θα το δοκιμασω το βραδυ

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, σημερα πήρα το Ν95, μόλις έβαλα το garmin και δεν μου ανοίγει την εφαρμογή!!

Αρχικα έδειχνε τον τίτλο κ μετα με πετουσε..

το εκανα επανεκκινηση το κινητο.. κ τωρα δεν κανει τπτ!!

καμια ιδεα?

να αλλάξω έκδοση?

 

Έχεις βάλει χάρτη μέσα; αν ναι, δοκίμασε να τον σβήσεις και δες αν ανοίγει έτσι η εφαρμογή

 

edit: Πρόσεξα μου ενεργοποιεί το bluetooth!

ιδεες???

 

 

Μάλλον δεν έχεις ξεκλειδώσει σωστά το GPS ή δεν έχεις αλλάξει τη ρύθμιση να χρησιμοποιεί το ενσωματωμένο (Ρυθμίσεις>Σύστημα)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την .60 εκδοση το Ε61i μου και λειτουργει μια χαρα.ποια ειναι αναλυτικα τα βηματα upgrade στην .80 παρακαλω?μπορει καποιος γνωστης να μας κανει ενα τυφλοσουρτη?απλα περναμε το αρχειο .sis και το εγκαθιστουμε απο πανω μονο η και κατι αλλο?σας ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει χάρτη μέσα; αν ναι, δοκίμασε να τον σβήσεις και δες αν ανοίγει έτσι η εφαρμογή

 

Μάλλον δεν έχεις ξεκλειδώσει σωστά το GPS ή δεν έχεις αλλάξει τη ρύθμιση να χρησιμοποιεί το ενσωματωμένο (Ρυθμίσεις>Σύστημα)

 

Δεν έχω βάλει κανενα χάρτη. Μόνο το προγραμμα..

Το κινητό το εκανα μόλις αναβάθμιση, αλλα χωρίς να λειτουργίσω το νοκια μαπς.

 

Αργοτερα ανοιξα το νοκια μαπς, χωρις να το αφισω ωωωωωωωωρα για να πιασει σημα, κ δοκιμασα παλι to garmin αλλα παλι τπτ, απλά τωρα δεν μου ανοίγει το bluetooth.

 

Τωρα?

 

Ευχαριστω

 

edit: βρηκα το λάθος... εκανα πατατα... δεν εβαζα τα αρχεία.. εκανα μονο εγκατασταση το .sis..

Motorola cd520 \ Nokia 5210 \ Nokia 6130 \ Nokia 7110 \ Sony Ericsson T68 \ Nokia 7210 \ Samsung V200 \ Nokia N70 \ Nokia N95:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...